Opinie o Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. w Łapy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. w Łapy

UWAGA na firmę Gwoździej z Łap, to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie płacą za wynajmowane lokale i transport odzieży z Niemiec, swoich pracowników traktują jak tanią siłę roboczą, firma została umieszczona w Krajowym Rejestrze Długów oraz prowadzone jest postępowanie komornicze i sądowe. Kierowniczką tego bałaganu jest pani Małgorzata G. jej też powinny być postawione zarzuty za współudział w oszustwie.

J123
@Dominika

Tak , że jak się przyjmujesz do pracy to od razu mówią ,że wypłata jest brana ci tydzień. Na umowie nic nie masz o tym wspomniane. Umowa to jedne wielkie (usunięte przez administratora) Co miesiąc podpisujesz że pracowałaś po 20 godzin . Jak nie wyoracujesz w danym tygodniu sobie na wypłatę to nie stety odbierasz resztę wypłaty w następnym tygodniu.

Właściciele to porażka

Nie polecam ani pracy ani współpracy z tą firmą. Wykorzystywanie, nagabywanie i znęcanie się psychicznie to ich specjalność. Śmieszna umowa na której jest wpisane tylko 20h, a pracujemy na cały etat. Podwyżka wiąże się ze skróceniem pracy sklepu tak aby nie musieli płacić dodatkowych pieniędzy które nam się należą. Poświęcasz się, starasz się sprzedać jak najwięcej ale przy tym nie robiąc z siebie głupiej i nie wciskając byle czego, by nie zrobić z siebie idiotki. Na koniec usłyszysz ze to i tak o wiele za mało i jesteś do niczego. Wizyty właścicieli lokalu, którzy od miesięcy nie dostali od nich żadnych pieniędzy, częste problemy techniczne, braki podstawowych płynów itp. do utrzymania czystości w sklepie. Ostrzegam również przed tym ze najprawdopodobniej w kamerach również i dźwięki co jest zabronione jeśli nie wyrazisz na to zgody. Ubrania przyjeżdżają mokre, modarte, brudne więc wiadome jest ze ludzie tego nie kupią z czym wiążą się niskie utargi-niestety. Omijajcie pracę u nich za te nędzne grosze i nerwy które nie służą na pewno psychice. Nie polecam i nie polecę, a wolę ostrzec.

@Właściciele to porażka

Umowa podpisywana z firmą to zlecenie? Skoro pracuje się jednak na pełen etat, a nie 20h tygodniowo, to jak oni prowadzą ewidencje pracy? Dzięki za opinię, ja szukam pracy dosłownie od zaraz, ale chyba musze przemyśleć aplikowanie tu :( Napiszesz jeszcze co to znaczy marne grosze? Minimalna krajowa? Wyciągają konsekwencje, gdy nie zrobi się zamierzonego targetu w sklepie?

Joasia Nowy wpis

Umów brak, zmniejszenie liczby godzin, żeby nie płacić więcej pracownikom, ciągłe przyczepianie się do pracownic, wieczne siedzenie na kamerach i dzwonienie. Brak dni wolnych, urlopów itd. Śmieciowa firma i na 99% podsłuchy na sklepach. Nigdy więcej. A szefostwo takie ściemy wali, że porażka. Właściciele lokalu ciągle przychodzą i pytają kiedy będzie opłacony tenże lokal.

Nikapika

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) i ludzi traktują za nic na dodatek nie płacą za wynajem lokalu.Umowa o pracę brak słów placa najniższa stawkę ubezpieczenia tylko zdrowotnego na dodatek katedra nie przyjemna i nie kompetentna

Dawid
@Nikapika

To złe traktowanie to niskie wypłaty czy chodzi też o atmosferę i relacje z szefostwem? Skąd wiesz ze nie płacą za wynajem? Firma ma jakieś kłopoty finansowe że taka sytuacja?

J123 Nowy wpis
@Dawid

Ta firma ma cały czas kłopoty finansowe. A zła atmosfera to taka że szefowa cały czas siedzi na kamerach i wydzwania i pieprzą ,że za mały utarg ,że źle zrobiona wystawka,że się nie chodzi za klientem i nie wciska szajsu. Towar to takie (usunięte przez administratora) jak nie wiem śmierdzi , podarte,poplamione itp

@J123

Czym są spowodowane te kłopoty finansowe? Czy to siedzenie szefowej i wydzwanianie ma jakiś wpływ na pracowników i starają się oni, aby było lepiej? Osobiście nie wiem... Wyjaśnij proszę.

Wiktoria

A za co ten rejestr? Piszesz o zaległościach w płatnościach - a jak wynagrodzenia? Pracownicy dostają na czas?

J123
@Wiktoria

Pracownicy biorą sobie tygodniówki sami i dzięki za to bo jak by była wypłata raz w miesiącu to by pewnie nie dostawali.Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) Po końcu dnia trzeba wysyłać raporty z kasy i terminala do Pani Małgorzaty, a to przecież jest nie zgodne z prawem. Towar jten co nie zejdzie na danym sklepie jest przerzucany po kilka razy na sklepy . Pani ,Ewa czyli właścicielka to jest(usunięte przez administratora) osoba pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) Za lokal też nie płacą ludzie ich jak (usunięte przez administratora) z nich wyrzucają.Brak słów na te sklepy. Zima nie grzeją tylko jakieś dmuchawy na gaz wstawiają co nic nie dają tylko śmierdzi tym gazem. Ty to

Dominika
@J123

Ale w sumie jak sobie niby biorą te wypłaty bo nie rozumiem ? Można sobie to ustalić z pracodawca przy podpisywaniu umowy czy jest nie wiem cięższy okres i dlatego nagle każdy bierze tygodniówki w razie czego ?

J123 Nowy wpis
@Dominika

Właściciele to porażka

@Właściciele to porażka

Szukałam informacji na temat tej firmy i to co czytam pokrywa się ze wszystkim co i ja przeszłam. Cała prawda o tych (usunięte przez administratora). Ale z tego co mi wiadomo zaczął się tym interesować już Urząd Skarbowy:) Nie polecam i uciekajcie stamtąd!

@Właściciele to porażka

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. organizuje staże dla studentów?

Chętnie zatrudniłabym się tutaj jako sprzedawczyni. Czy jest taka możliwość? Pracowałam już w sklepie, w którym sprzedawałam różne tekstylia. Myślę, że trochę się już na tym znam. C: Jeśli jest szansa, to na jakich warunkach się tutaj pracuje? Orientujecie się? Jaką umowę proponuje firma? Czy jesteście w stanie podać widełki zarobków? :) Dajcie znać. :)

Grażyna

Nie płacą czynszów za wynajmowane lokale, brak z firmą jakiegokolwiek kontaktu. Omijajcie szerokim łukiem firmę Gwoździej z Łap!!

Małgorzata
@Grażyna

No Pani Grażyno nie jesteśmy zainteresowani współpracą z Panią, a jak chciała Pani zabłysnąć, to trzeba było brokatem się posypać a nie na forum.

Haha. Płacą po 8 zł za godzinę. Kazali nie wystawiać paragonów tylko robić wpłaty do kasy. Umowa zlecenie, 1400zl na miesiąc, a w papierach niby zarabiasz po 17/h. Śmieszna zbieranica (usunięte przez administratora)

Hey
@11223344

Jakaś była pracownica napisała otwarcie na fb że 8 zł. Od teraz mówią na rozmowie 12 za h. Po tygodniu mówią że korona itp i z bólem serca trzeba obniżyć do 10zl ????????????????????

Xxxx
@11223344

Bo tak jest

Paulina

Szok co tam się dzieje, te pracownice są albo tak zestresowane przez kogoś wyżej albo nie wiem co tam się dzieje. To już akt desperacji chyba jest tak jak one się zachowują, wciskają już na bezczelnego te ubrania. To jakiś dramat normalnie...

Masakra

Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem! I pracę i zakupy tam.

@Masakra

Ale, że pracowałeś tam i na własne oczy widziałeś, że tak oceniasz? Co według Ciebie jest nie tak z tymi produktami u nich?

Klaudia
@Urszula

Byłam klientką i pierwszy raz spotkałam się z czymś takim co tam się wyprawia to głowa mała. Wciskają dosłownie na chama, łażą za człowiekiem. Albo stoją obok koszów i niby coś przerzucają a później bierze jakąś szmatę która pomijając już to że jest brzydka( bo każdy ma swój gust) to jeszcze jest zniszczona. A zachwala to jakie to jest piękne i cudowne, i z tekstem (nie namawiam ale to naprawdę będzie super, to jest super, do tego jakaś torebeczka) , mało tego coś jest za duże z dobre 2 czy 3 rozmiary a one cisną kit że to dobre, że może być to taki oversize. Wydaje mi się że są do tego poprostu zmuszane bo żadna normalna kobieta tak się nie zachowuje w żadnym sklepie z odzieżą używaną. A co do towaru to aż szkoda słów, za takie ceny jakie mają takie (usunięte przez administratora) poprostu śmiech na sali. Ludzie im zwracają uwagę na towar i ceny ale nic sobie z tego nie robią. Dlatego również nie polecam i stanowczo odradzam.

@Klaudia

XDD Jezus rozbawiło mnie to, chciałabym móc to zobaczyć. Ale widzisz chyba trochę reklamę sobie zrobiły, bo popatrz Ty jesteś w szoku i mówisz o tym każdemu, więc część ludzi będzie chciała zobaczyć ten cyrk i tam pójdzie. Może przy okazji coś kupi i te Grażyny marketingu wyjdą na swoje. ;p No popatrz już nawet na forum jest o nich głośno... ;)

Klaudia
@Urszula

Tam nie ma nawet w czym wybierać :D stare (usunięte przez administratora) buty jakie widziałam to nawet w kupie były, albo takie jak moja babcia nosiła 50 lat temu. W jednym koszu to były nawet mokre normalnie (usunięte przez administratora) Byłam tam ostatni raz jak się do mnie rzuciła tydzień temu baba że łaże i nic nie kupuje.

@Klaudia

A myślisz, że klientki faktycznie widzą te opinie tutaj czy raczej wątpisz? Bo aż ciekawa jestem czy coś się tam pozmieniało jeśli chodzi o kupowanie / rotowanie klientów właśnie. ;p

KRD

Właśnie ten pan i ta firma została umieszczona w krajowym rejestrze długów oraz prowadzone jest postępowanie komornicze i sądowe bo nie chce wynieść się z lokalu. Ludzie i wszyscy kontrahenci tego pseudo biznesmena omijajcie tego pana szerokim łukiem bo takie przypadki nazywane są oszustwem a ten kto to robi oszustem. A nikt chyba nie chciałby być oszukiwany w biały dzień

ŁAPIAK

W Łapach płacą 11zł netto na zlecenie,,, kiedy najniższa krajowa na śmieciówce to 13.50. (usunięte przez administratora) szukają pracownika za miskę.(usunięte przez administratora) ich skarbówki. Omijać pseudo firmę szeroki łukiem

Natalia

Hej, czy ktoś z pracowników Gwoździej Export zagląda na forum Gowork i wie coś o wolnych stanowiskach w firmie? Jeśli tak, napiszcie w jakim dziale i jaki byłby zakres obowiązków.

Ggge
@Natalia

Na sklepie po 10zl

Czy w firmie Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. są regularne szkolenia pracownicze?

szkolenia

szef czasem przeszkoli jedna z mlodszych pracownic

TOMEK

8 zł na godzine w 2021. Żart!

Andżej

Ta firma to żart. Nie dają niby umów o pracę, w mniejszym sklepie jesteś sama, nie ma wolnego dnia. Najpierw dawali 2200 potem 1800 teraz pracy za 1400 i jeszcze brak chorobowego, a szefowa wredna kobieta obraża w oczy pracowników

Kinga

A duży problem macie z covidem?

Ggg
@Kinga

Jak będziesz robić po 10/8 zł to możesz bez maski i bez niczego.

Zakomplesiony Andrzejek robi wielką łachę gdy da pracownikowi 10 zł , a następnie obniża do 8 zł bo COVID. Sam jeździ mercem z małolatami, a żona (usunięte przez administratora) przerzuca xd

Pfi

Pracownikowi obniżono pensję, ponieważ szefowa będzie musiała pracować. Powód? Za odejście nie zapłacą umówionej stawki, bo szefowa wyda na paliwo

Jaki jest wkład kierownictwa Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nie ma czegoś takiego jak atmosfera w tym miejscu. Wycena starych ciuchów bywa że po 400zl

Zostaw merytoryczną opinię o Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. - Łapy

• Jak się pracuje w Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna.?

Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna.
  • Długa 78
    18-100 Łapy

Gwoździej Export Ewa i Andrzej Gwoździej Spółka Jawna.