Elcol Sp. z o.o. Elżbieta Szychowska

Września

Opinie o Elcol Sp. z o.o. Elżbieta Szychowska

wściekła

Ten sklep i pani pracujący w nim to totalna porażka!!!

Wielki Edward

"firma" ta wyzyskuje szwaczki! [usunięte przez moderatora] sie codziennie od pon do soboty od 6 czasami nawet do 18. Ale w umowie jest ze od pon do pt po 8 godz dziennie! a zeby isc na zwolnienie, zapomnij! z nogami w gipsie zapieprzaja do roboty bo strach brac L4! szefostwu słoma z papci wystaje! żal.... i to wszystko za 1400zl!!!! nie polecam jako pracodawcy! jako klient rowniez- nie kupuje podrobek i nie kupuje z takich wlasnie obozow pracy!!!!

Zostaw opinię o Elcol Sp. z o.o. Elżbieta Szychowska - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elcol Sp. z o.o. Elżbieta Szychowska