Opinie o DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) w Oława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) w Oława

GG 63366

Witajcie Poszukuję osób do procesu przeciwko tej firmie. Mam zdecydowanego prawnika, który po przedstawieniu moich problemów z tą firmą bardzo chętnie poprowadzi ten proces.

aw

(usunięte przez administratora). Wszyscy w firmie od małego do dużego mają Cię gdzieś

Kocica

Koszmar - (usunięte przez administratora), co kilka dni zmiana w zarządzeniach, brak poszanowania pracownika, (usunięte przez administratora) złośliwe uwagi i wtrącania się pracownikow biura. Bezczelność, zwodzenie (usunięte przez administratora)

bello

W pełni zgadzam się z Lilią, problem z płatnościami i przy tym umowy skonstruowane na swoją korzyśc.Atmosfera w pracy beznadziejna.Szefowa- beznadziejna kobieta

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

A z tego co mi wiadomo, konsultantek zosta�o 1 lub 2. (no i dziewczyny z biura ktore zaczely robic konsultacje, ale je ominelam w tych obliczeniach)....

Widać, że osoby ,które bronią firmy choć jest już na przegranej pozycji są wytrwałe GRATULUJĘ cóż za oddanie ale czy warto??Broniąc firmy obrażając byłychych pracowników dajecie świadectwo o sobie dziewczyny z biura!Ale rozumiem brak ambicji i perspektyw cudów nie zdziałacie!Uważam że gdyby pracodawca był fair nikt by się źle nie wypowiadał!Co do pracy konsultantek warto zasięgnąć opinii aptek(kontakty na stronie dora pharm punkty " pseudo" autoryzowane z których 80% już nie współpracuje) Faktyczna liczba wolnych wakatów w firmie jest efektem braku profesjonalizmu wszystkie regiony tak nagle po latach pracy straciły pracownice ....dziwne!Na szczęście ludzie czytajcy opinie będą potrafiły rozpoznać prawdę....pozdrawiam tym samym biuro - trzy podwładne samego szefa włocha(usunięte przez administratora) niech Wam dobrze czyni!!!

Niki

Ja też mialam wątpliwy "zaszczyt" pracować dla tej firmy.(usunięte przez administratora). Jesli coś chcą od Ciebie to są mili, jeżeli Ty masz jakieś zastrzeżenia to oni unikają Ciebie. Księgowa unika odpowiadania na pytania. Ponadto nie wysyła pensji tylko ta "wielka Pani prezes" -> stąd często opóźnienia (przynajmniej tak tłumaczą). Ciekawostka jest to , że kazdy na umowie ma inną kwotę wpisaną w związku ze szkoleniem (a szkolenie wygląda tak samo). Ale zawsze jest to więcej niż 1000 -2000 zł. Ta firma jest niewyplacalna. Nie maja praktycznie teraz pracowników. Ponadto nazywali się kiedyś I Cosmetici di Dora. Ciekawe , czy też sie zamkną.

Rozgoryczona

i tu się z Toba nie zgodzę. Bo nawet jezeli dobrze się pracuje to nie dostaje się na czas pieniędzy. Widać masz w miarę nowe "apteki". Porozmawiaj z tymi co 2-3 lata wspolpracują z Dorą. Zwłszacza z wojweództwa mazowieckiego , wielkopolskiego i lubuskiego.Jak wyjaśnisz duża rotację w firmie? to nie jest normalne. Ponadto ciekawe jest to, że jak zabrakło pracowników to nagle nawet prezes i prezesowa zaczeli jeździć do aptek. Widać taka sytuacja wynika ze złego zarządzania. W ktorej dobrej firmie, prezes robi pracę konsultatki i pozyskuje nowe apteki? w zadnej - mają od tego ludzi bo o nich dbają, Jezeli zaś chodzi o umowę to nie jest najlepsza. Albo umowa zlecenie albo własna dzialalność gospodarcza. Kręcą nosem jak chorujesz. Czesto jest tylko jedna konsultantka na jakiś teren. Trzeba mieć własny samochod bo te firmowe to złomy;/ zresztą nie sa dla wszystkich. O nagrody dla aptek trzeba się prosić. Ponadto, jest problem z wymianą produktow - na co apteki sie skarżą. Ogólnie firma bagno!

lara

pracuje w aptekach i jeszcze nie slyszalam zeby ktos sie szczegolnie skarzyl na dore, owszem skarza sie na "konsultantki" ktore sie spozniaja sa leniwe i nie punktualne i zdaje sie ze to one wysylaja opinie o firmie ktokolwiek czyta te opinie powinien uzywac wlasnego rozumu i zastanawic sie KTO wyraza opinie. Zapewniam, że ktos kto dobrze wykonuje swoja prace nie ma problemow z zadna firma.

Lilia

Witam, uważajcie na tą firmę!!! spoźniają się z płatnościami za benzynę, o premię trzeba się prosić, jak jest problem z kasą to nagle szanowna pani prezes nie odbiera telefonów, poza tym znam kilka osob ktore nie dostaly ostatniej pensji (bez podania przyczyny). Ponadto umowy sa tak skonstruowane, że w razie rozwiazania umowy trzeba płacic kare, Łatwo zauwazyc ze jest duzo ogloszen od tej firmy - to oznacza duża rotacje wsrod konsultantek. Dla zainsteresowany proponuję zadzwonic do aptek z ta firmą wspolpracujących i sie zapytac. Na pewno nie bedzie pozytywnych opinii.

ugo

jak nie pracujesz to ci dziękują ...

nikole

nie wiem skad masz takie informacje bo pracowalam dla tej firmy i bardzo dobrze wspominam ten czas...po macierzynskim chetnie bym do nich wrocila jak tylko mi dadza szanse...hmmm chyba juz wiem dlaczego tak piszesz, .... chyba zostalas zwolniona... to takie typowe dla osob zwalnianych, ze zamiast pogodzic sie z porazka to na wszystkich pluja bo na wiecej ich nie stac..

oszukana100

Dla mnie jest to firma na straconej pozycji wiem że w środowisku farmaceutów o tej kiepskiej firmie temat wrze!!Wszystkie osoby ,które tam pracowały i zostały oszukane może proces zbiorowy???

Zostaw merytoryczną opinię o DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) - Oława

DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość)
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Paderewskiego 6A
    55-220 Oława
  • NIP: 8992629365 REGON: 020649920 KRS: 0000296837

DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość)