Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Adela

Czy w hucie pracuje się też w święta?? Chodzi o np Boże Narodzenie, Wielkanoc?

Eff
@Adela

Oczywiście. Zakład nie ma ani jednego dnia postoju. zależy jak Ci zmiana wypadnie. 6-14, 14-22, 22-6 lub przy małym szczęsciu wolne

@Adela

Pracuje się 7 dni pod rząd na trzy zmiany. Raz w miesiącu trafia się wolny weekend reszta wolnych to w tygodniu jak przypadnie. Pracujemy w swieta, niedzielę itp. Nie istnieje u nas termin weekend. My zasuwamy w pracy w weekend.

Obserwatot
@brunet

Dlaczego nikt nie mówi o tzw DW tzn dni wolne do wybrania za weekend prucz dni wolnych które przypadają po 7 dniach pracy .Nie rozumiem ciągle narzekających ludzi skoro jest tak zle złe płacz zła praca nie ta atmosfera po co się męczyć i narzekać ? .Powiedzmy sobie prawdę mało jest ludzi zadowolonych z tego co się ma i mało który pracownik powie duże zarobki praca raz cięższa raz naprawdę lekka . Najlepiej jest ciągle narzekać

@Obserwatot

DW to nie są dni wolne do wybrania za weekend. To są dni które są do wybrania jeżeli się przepracuje więcej dni w miesiącu niż jest czarnych dniówek. W praktyce wychodzi to kilka dni na kwartał, bo tak to jest rozliczane a czasami nawet 1 dzień na kwartał. Więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd. Poza tym często tych dni nie pozwalają wybrać w weekend.

Irek

Zastanawiam się dlaczego tak piszecie? Firma ma opinię dobrego pracodawcy.

@Irek

Ciekawe gdzie????

Czlowiek

Dlaczego nikt nie chce tam pracować?

@Czlowiek

Bo to same dno a nie firma zwalniają się ludzie na potęgę... Więc to już mówi samo za siebie. Teraz jest niewiele osób z doświadczeniem a reszta to nowy narybek i mnóstwo Ukraińców... Żenada

Gustaw

Zawsze można nie pracować. Jedno jest wiadomo, że huta ma dobrą opinię jako pracodawca!!

@Gustaw

Ile zarabia kierownik zmiany

@Gustaw

Ciekawe gdzie ma taką opinię... Chętnie poznam ????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Weronika

@Aktualny pracownik, warto zmieniać lub zmodyfikować nieco swój nick tak by łatwiej było odczytać intencje wypowiedzi danej osoby i nie pomylić jej z żadną inną. Nie zniechęcam do aktywności na forum jednak kwestie finansowe i wszelkie uwagi powinny być w pierwszej kolejności poruszane z pracodawcą. Mówię o tym z prostej przyczyny - nie wszyscy zdają sobie sprawę, że na forum niewiele osób będzie mogło pomóc im rozwiązać problem. Szefostwo firmy może czytać bieżący wątek, jednak wcale nie musi. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze postulaty zostaną rozważone porozmawiajmy o tym z osobami odpowiedzialnymi za daną sytuację.

@Weronika

Czy ty chcesz podjąć pracę na hucie czy tak sobie dla rozrywki piszesz?

Pawel

Witam . Ile na start ma operator linii ? Ktoś się orientuje ? Czytałem gdzieś że ok 4500 tys brutto ale chciałbym dowiedzieć się dokładnie od kogoś kto tam pracuje.

Aktualny pracownik

Wypowiem sie ja aktualnie pracuje na hucie juz 2lata moj zarobek to 2900 brutto czyli jakies 2100 na reke za prace 7 dni ...moge tylko powiedziec ze praca nie jest lekka i ze jest sporo ukraincow co nie potrafia kompletnie jezyka a co za tym idzie nie da sie im wytumaczyc co maja robic .....w tym przypadku osoby na zmianie sie zgadzaja wiec polak co ma 2100 na reke musi biegac i robic za ukrainca co maja 4 tys netto nie jest to mile uczucie ale mysle ze huta musi miec ogromne profity od panstwa za zatrudnianie takich ludzi ....co do atmosfery to moge tylko dodac ze ludzie strasznie na siebie donosza a robia za te same pieniadze ....pracy nie moge polecic nikomu nawet swoimu wrogowi bo za 2100 po 2 latach pracy to jest wstyd dla zakladu dlatego z koncem wrzesnia tego roku nie podpisuje juz umowy z huta a dodam ze to umowa na stale ....jesli komus pasuje robic w cieple zasuwac 7 dni w niemilej atmosferze za 2100 to polecam ...

Aktualny pracownik
@Aktualny pracownik

A co z dodatkiem 10 zł brutto do godziny to daje 1680 brutto za cały miesiąc przepracowany czyli przy twoich zarobkach to jest 3200 3300 na rękę za miesiąc. To chyba nie jest najgorzej.

@Aktualny pracownik

pakowacz nie ma takich dodatków jednie 1 bon na miesiąc za 25 zł,aż wstyd o tym pisać 2900 brutto i ten bon...

ANIOŁ
@Aktualny pracownik

Pracownicy stanowią kluczowy kapitał, decydujący o sukcesie naszej firmy......, DOBRE , BEZ KOMENTARZA,

@ANIOŁ

Może jednak warto byś skomentował sytuacje? Po to wypowiadamy się na tym forum, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Nie zgadzasz się z pewnymi stwierdzeniami, ale czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

@Weronika

Odradzam tą firmę wszystkim chętnym...

Украинец
@Weronika

Ilu Ukraińców otrzymuje obecnie w swojej fabryce netto? Ilu z nich tam pracuje?

Weronika

@ANIOŁ, jesteś obecnie pracownikiem Huty Szkła "Orzesze"? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? @anonymous, być może w najbliższym czasie system benefitów pozapłacowych ulegnie zmianie? Czy wiadomo coś na ten temat? @Adela, czy jesteś zainteresowana pracą w firmie? @Eff, dziękuje za podzielenie się informacjami na temat systemu zmianowego w Hucie Szkła "Orzesze".

Johny

Witam na ile moze liczyc mechanik elektryk w hucie i czy prace maja ciezka stresujaca?

@Johny

Ja atmosfera jest ciężka ,a tak na serio to nie ma lekkich awarii ,jak masz mocna psychikę to zapraszamy do tego bajzlu.

J23

Prawda jest taka że w okolicy nikt tak dobrze nie płaci.Prawdą jest też to że na gorącym końcu lekko nie ma.7 dniowy system pracy swoje robi.Sama nazwa "huta" podpowiada że chłodno nie ma.Hałas powoduje to że wszyscy wkoło krzyczą.Nowy albo nic nie słyszy, bo ma korki tak głęboko wciśnięte w uszy,albo myśli że wszyscy "drą ryja":)Nie ma łatwo ale praca z perspektywami.Nie na tydzień tylko na lata.Każdy po miesiącu będzie wiedział czy się ogarnie w tym wszystkim czy czy szukać dalej.Są goście po studiach co pracują na automatach .Jakoś innej pracy nie szukają:)Jak dobrze wszystko idzie to komórki w rękach ale jak kataklizm to "jaja zapocone":)Każdy może siebie sprawdzić.Dasz radę to będziesz robił ,nie dasz to nikt za rękę nie będzie trzymał.

@J23

Nie da się edytować ale jakość aut na parkingu bardzo wrosła:)Pod zakładem:)

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@J23

Czy to prawda, ze huta ma duze problemy z reklamacjami z uwagi na pękające szkło?

Szota
@Michał

Czy to prawda że 99% ludzi powodujących wypadki samochodowe piło chociaż raz herbatę?

Witam jak wyglądają obecnie zarobki na starcie dla operatora gorącego końca ? Słyszałem że jest jakiś nowy dodatek dla operatora gorącego końca?

Kazik
@Nowy

Z tego co słyszałem nowy operator zarabia ok 4500 zł brutto

@Nowy

najpierw przyjdz a potem się pytaj

GABRYŚ

TO SKANDAL UKRAINCY ZA 170 H MAJĄ PRAWIE 4000 NETTO

abc
@GABRYŚ

Mam pytanie a Polacy mają chociaż te 2500 netto?

Robol
@GABRYŚ

No to zap...j jak ukraincy- zarobisz 4000:):)

Weronika

@Gustaw, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Były pracownik, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

bajabongo
@Weronika

beznadziejne wynagrodzenie dla nowych pracowników,śmiech na sali...,brak dodatków za prace w hałasie,wysoką temperaturę,na dni świąteczne,nierówne traktowanie kobiet a mężczyzn, kobiety otrzymuj większy dodatek ok 200 zł miesięcznie a mężczyżni tylko 25 zł w bonie ,nie polecam nie doceniają ludzi chętnych i zaangażowanych w pracę

Weronika

@Lucas, na Twoje pytanie odpowiedź musisz znaleźć sam. Na tej stronie ludzie dzielą się opiniami odnośnie sytuacji w Hucie Szkła Orzesze i to właśnie tu zamierzają/planują aplikować. Jest wiele innych stron, gdzie możesz zareklamować swoje usługi. Reklamowanie się na wątku konkretnej firmy nie jest zgodne z regulaminem forum a komentarze łamiące regulamin mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

Weronika

@Lucas, jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Huty Szkła "Orzesze"? Czy Twój komentarz ma coś wspólnego z jednym z aspektów pracy w Hucie Szkła "Orzesze"? Przypominam, że aktualny wątek dotyczy opinii na temat warunków pracy w Hucie Szkła "Orzesze". Opinie, które mają na celu promowanie usług czy ofert innych firm lub/i stanowisk w firmach nie są zgodne z regulaminem forum GoWork.pl i mogą zostać usunięte.

Nie polecam marnować życia na zmianie 4-brygadowej za takie grosze... omijajcie ten zakład pracy z daleka.

Weronika

@pracownik X, to, że huta szuka ludzi do pracy niekoniecznie oznacza to, że źle się tam pracuje. Może firma się rozwija i dlatego potrzebni są ludzie do pracy? Może jednak zechciałbyś rozwinąć myśl o atmosferze panującej w Huta Szkła "Orzesze"?

Weronika

@Irek, skąd masz informacje, że Huta Szkła "Orzesze" to dobry pracodawca? Słyszałeś takie opinie czy jesteś pracownikiem w tym miejscu? Rozwiń swoją wypowiedź. Pomożesz w ten sposób innym użytkownikom forum, którzy są zainteresowani pracą. @Czlowiek, skąd takie pytanie? Czy masz jakieś informacje dotyczące pracy w Huta Szkła "Orzesze"?

pracownik X
@Weronika

Jak by huta była dobrym pracodawcą , pracowało by się tam dobrze to nie szukali by ludzi do pracy , a oprócz biurowca to nie ma tam stanowiska co by nie było potrzebnych ludzi do pracy to mówi same za siebie , o atmosferze panującej tam nie wspomnę bo nie warto , praca dla desperatów albo dla ludzi którzy myślą ze jeszcze będzie normalnie choć na to się nie zapowiada

Bardzo ciekawa propozycja....

Lucas

Operatorow z gorącego końca

Weronika

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Huta Szkła "Orzesze" na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób poszukujących aktualnie zatrudnienia. Czekamy na Wasze opinie.

japa

beznadziejne wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"