Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

taa

taaa, operator automatu to ciezka praca w bardzo duzym cieple i halasie ;) generalnie w orzeszu huta to dobry pracodawca Ciezko o cos pewniejszego, wiadomo nie na kazdym stanowisku kasa fajna

haha
@taa

hahaha, nie wiem, kto Ci takich ściem nagadał xD Praca operatora, to najcięższa praca na hucie + temperatury, polecam lato + 60 przy automacie, brak przerw i max 2000 zł miesięcznie ;)

marek

wie ktoś może ile można zarobić na stanowisku operatora systemu pakowania

darek

Jestem po studiach mechanicznych. Widziałem, że szukają kogoś na stanowisko: Specjalista ds. technologii – konstruktor. Czy warto składać papiery na to stanowisko? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy zarobki są spoko?

Gocha

Jak wygląda ochroną prawną na zakładzie ,bo nawet kierownika czy lidera można ustawić do pionu ,pszeciesz to nie bogowie,no ale trzeba znać swoje prawa no ihamstwem nic się nie wskura.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Mechanik, elektryk samochodów ciężarowych
KEMPKA Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Hydro NRG Sp. z o.o.
Dyzio

Szanowni narzekacze- a czy kier. Nieradz-ęsobie jeszcze pracuje? Czy już może odszedł na "zasłużoną" emeryturę? W końcu latka lecą. A chętnie bym zaaplikował. Pozdro dla całokształtu kumatych.

były

Pracowałem na pakowni ludzie spoko tylko kierownicy zmiany to banda skończonych (usunięte przez administratora) e o kierownictwie W1 albo W2 nie wspomne a ten ciul były kierownik produkcji to maksymalna patologia. Było tam jeszcze kilku ekskrementów ale w sumie to najbardziej spoko są zwykli fizyczni. Pozdro

daro35

czy ktoś pracuje na zmianie gdzie liderem jest Pani Ewa?mam przyjść na tą zmianę można na tej zmianie pracować czy też są układy i układziki?

NN

Huta CP Glass S.A niby duza firma która się rozwija a jednak tak nie jest. Jakby ludzie lub klienci zajrzeli do zarodka tej firmy czyli pracowników produkcji to już by nie widzieli wszystkiego tak różowo. Nacisk psychiczny i fizyczny na pracowników jest ogromny, a płaca jest poniżająca. Od zmiany dyrektora oraz prezesa spółki jest coraz gorzej ludzie maja dosyć pracy w tej firmie co świadczy o ilości przyjęć na hutę. Ludzie którzy mieszkają w Orzeszu omijają hute z daleka ze względów na opinie pracowników. Atmosfera pracy w tej firmie jest nie do zniesienia, mozna nawet posunąć się do stwierdzenia ze huta szkła to jest (usunięte przez administratora) i wiem ze duzo pracowników będze ten post popierać. Mam nadzieje ze firmy które biorą produktu z CP Glass przeczytają to i zastanowią się czy chcą przyczyniać się do poniżania ludzi w takim stopniu . Wprowadzają nowe systemy jakości na niekorzyść pracowników. WCM to jest tylko większe gonienie ludzi bez odpowiedniej zapłaty. Wiec nie polecam pracy w tej firmie a ludzie którzy tam jeszcze pracują aby zastanowili się nad tym co się dzieje na zakładzie. Pozdrawiam

Anonimus

realizm
@Anonimus

Panowie i Panie....mam niedaleko do huty i zastanawiam się nad złożeniem dokumentów do pracy. odpowiedzcie mi na kilka pytań, 1. Jaki jest system zmian w tej cztero-pięcio brygadówce?? 2. Jak wygląda zapłata gdy trzeba będzie iść do pracy w niedzielę lub święta ?? 3. Skoro proces pracy jest ciągły...to jak chodzi się na przerwy ?? 4. Czy liderzy i kierownicy zmian to normalni ludzie ?? idzie się dogadać ?? 5. Jakie są zarobki na produkcji ?? ad.1 6-14, 14-22, 22-6 ad.2 nic nie dopłacają, idziesz w święta, weekendy, jak w zwykły dzień ;) ad.3 przerw nie ma, jedynie na papierze, a w miejscu pracy zjesz ukradkiem, gdy nikt nie widzi lub na popołudniu lub nocce :D ad.4 zależy, jak wszędzie. jedni są spoko, innych aż żal czasu komentować haha ad.5 małe, większość bez premii wyciąga max 2000 zł

syllas

to co piszecie to aż wierzyć się nie chce że tak wszystko się pozmieniało/jednak to były stare dobre czasy/.

Annnn

Tam sie idzie po trupach. Ludzie sie boja cokolwiek powiedziec Kto lepiej kabluje to zajdzie wysoko.

syllas

Witajcie szklarze,ja pracowałem w HS.Orzesze w latach 1970-1977 i wierzcie mi że jak dotychczas była to najlepsza firma/pod każdym względem/w której przez całą moją karierę zawodową pracowałem.Wszystko było ok,i mimo że byłem tzw.gorolem bo z Sosnowca,to atmosfera była tam wspaniała,tak w pracy jak i po.Impreza goniła imprezę,dziewczyny wspaniałe /do tańca i do różańca/,żyć nie umierać.Chętnie nawiążę utracone kontakty z ludżmi z tamtych lat.Pozdrawiam całą załogę b.serdecznie.Sylwester.

Anonimusss

Panowie to tragedia...tam u władzy sa ludzie bez wykształcenia i predyspozycji a ludzie z wyksztalceniem wyzszym i olejem w glowie pracuja na produkcji lub zajmuja niskie stanowiska bez szansy przebicia i za psie pieniadze, oczywiscie nie dotyczy sie to wszystkich ale mozna powiedziec ze wiekszosci, a co do żołędzi i reszty kierownictwa to brak mi slow nie bende tego komentowal...Pozdrawiam .. ocena mierna na taki zaklad i mozliwosci z ktorych mozna by bylo korzystac

Wesół

Ołówek półgłówek to konfitura i kapuśniak-uważajcie na niego

NWO

Jest tak jak mówisz trzeba uważać na niektórych bo przez nadgorliwość albo wrodzona głupotę (usunięte przez administratora) resztę w myśl zasady "po trupach do celu" sam odnoszę wrażenie że niektórzy dostali się na stanowisko przypadkiem albo z protekcji "bo mój wujek jest tu kierownikiem" prowadzi to niestety do absurdalnych sytuacji czasem nóż się w kieszeni otwiera jak na to wszystko patrze a czasem bawi mnie to do łez jak Louis de Funes. Super że wypłaty są na czas i dają kartki na mleko a teraz szarpnęli się nawet na podwyżki i wyrównanie:)

wilkołak

Witam jestem nowym pracownikiem huty jeszcze nie znam panujących tutaj układów i układzików ale zauważam pewną prawidłowość-najważniejsza jest maszyna produkcja i plan zwłaszcza dla kierownictwa a dokładnie chodzi mi o następujące osoby 2 Żołędziów kierownika produkcji i W-2.Fakt jedna szychta jest lajtowa i spokojna a inne to młyn na na maxa zwłaszcza przy przekładce-wyzwiskom przekleństwom pomiataniu pod adresem operatorów nie ma końca-minimum szacunku dla 2 człowieka bo gdyby nie my zwykli pracownicy to oni nie mieli by wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"