Opinie o Darmar Sklep Maryla Best-Rynans w Boćki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darmar Sklep Maryla Best-Rynans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Darmar Sklep Maryla Best-Rynans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darmar Sklep Maryla Best-Rynans w Boćki

Anna Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam!! Brak zwrotu pieniędzy za odesłany towar!! Jak również błędnie wysłany towar,po czym sklep sprawi mi że tak było w opisie!! Dobrze że wcześniej zrobiłam screeny ofert,bo inaczej nie byłabym w stanie niczego udowodnić!!!

Anna Nowy wpis

Zamówiłam pierwszy raz i ostatni. Otrzymałam w swoim zamówieniu dwa produkty o kończącej się dacie ważności. Produkty przyszły w lipcu 2022, a jeden z nich ważny do 08.2022, a drugi do 09.2022 - data ważności od otwarcia wg producenta to 6 miesięcy. Uważajcie! Na stronie zero takich informacji. Dodzwonić się na infolinie to marzenie - wykonałam wiele prób dodzwonienia się, ale po tym jak za pierwszym razem nikt nie odebrał, przez następne dwa dni telefon był wyłączony. W końcu odpowiedzieli na maila i pierwsze pytanie czy używałam produktów. A cóż to za różnica takiego produktu - niepełnowartościowego- nie wysyła się klientowi. Ja na całe szczęście zanim cokolwiek otworzę sprawdzam daty. Reklamacja - zamiast wymienić klientowi produkty na takie o normalnej dacie, to niestety trzeba odesłać, więc przekaz prosty - brak dbania o klienta. Nie polecam.

Dagmara Nowy wpis

Witam jak wygląda praca w sklepie internetowym (na magazynie) w tej firmie? Jakie stawki?

Iwona Nowy wpis
@Dagmara

widzilas moze gdzies ogloszenie o prace w tym miejscu i na tym stanowisku ? tez z checia wyslalabym cv :)

Zosia

A ja kupuje u nich regularnie od dwóch lat i na dwadzieścia zamówień raz miałam przypadek ze brakowało kredki w paczce ale po jednym telefonie do sklepu natychmiast mi ją wysłali i na drugi dzień była już u mnie. Kosmetyki które kupuje niczym się nie różnią od tych z Rosmana poza tym że są dużo tańsze. Ja polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Darmar Sklep Maryla Best-Rynans? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kasja

Kupiłam kilka produktów zachęcona niskimi cenami, ale zapaliła mi się czerwona lampka gdy przetestowałam te same produkty ze sklepu stacjonarnego o uznanej renomie na rynku, za cenę o wiele wyższą. Niestety mam poważne podstawy twierdzić, że kosmetyki są podróbami! Podkład koszmarnie lejący się, paletka cieni jakościowo wyraźnie odstająca od tej z drogerii. Raz przymknęłam oko na pogięte opakowanie zakładając, że może coś się w transporcie pogniotło, ale teraz myślę, że produkt był po prostu otwierany tudzież przepakowany w oryginale pudełko. W każdym razie wyglądalo to nieprofesjonalnie i odstawało od standardów znanych z renomowanych sklepów. Więcej tam nie kupię, bo biznes wygląda na szemrany mimo sporej ilości dobrych ocen.

Kasja
@Kasja

Aha i polecam patrzeć na daty ważności oraz wziąć pod uwagę fakt, że sklep często przesyła opakowania bez zabezpieczeń foliowych. Absolutnie karygodne!!! Nie wiem, w jakich warunkach trzymane są te kosmetyki i skąd pochodzą, ale jakość nasuwa najgorsze skojarzenia. Albo oferują jakieś odpady z importu, albo kosmetyki mocno przeleżane w hurtowniach, albo produkty przeznaczone do testowania. Osobom niewprawionych i niewymagającym produkty mogą odpowiadać, zwłaszcza cenowo, ale dbającym o jakość zwłaszcza kosmetyków kolorowych radzą się zastanowić dwa razy przed zakupem.

Anna Zielinska

Nie kupujcie od nich nic.Tydzien temu zamowiłam od nich pedzle Realtechniques po trzecim użyciu trzonek jednego z pędzli został złamany okazał się cienką blaszką niewiele grubszą od pazłotka.Oczywiście reklamacja nie została uznana.Mam wrażenie że nie są to oryginalne pędzle tylko podróby.

sss

NIE ZAMAWIAJCIE U NICH!!! Zamówiłam podkład firmy Ingrid, gdy przyszedł okazał się podróbą z naklejką. Pod spodem naklejki zupełnie inny podkład.!!!! masakra, mega (usunięte przez administratora) Nigdy więcej tam nic nie zamówie, nie polecam.

Baśka
@sss

Ja kupiłam kilka razy podkłady (Loreal,Max Factor,revlon) i były oryginalne. Nie chce mi się wierzyć że ktoś podrabia podkład który w kosztuje 6zl. Pomyśl trochę zanim zaczniesz kogoś oczerniać.

Obsługa zupełnie nie profesjonalna ! Złożyłam zamówienie zapłaciłam odrazu koszt ok 200 zł. Paczka nie dotarła do mnie , sklep nie odpowiadał na moje maile więc udałam się do nich osobiście Pani powiedziała że zostalo wszystko wysłane jednak nie chciała udzielić mi numeru kuriera ani nr przesyłki . Po natarczywym wypisywaniu otrzymałam nr przesyłki Na stornie pojawil się komunikat że paczka została zarejestrowana. Zadzownilam do oddziału DPD i okazało się że paczka jest owszem zarejestrowana internetowo jednak nie dotarła do kuriera, nikt jej nie wydał . Pojechałam tam drugi raz Pani nadal twierdziła że nie ma pojęcia co się stało i paczka wyszła . Pieniądze poszły w błoto , produktow do dziś nie otrzymałam . Próbowałam kontaktować się telefonicznie jednak numer był nie dostępny . Nigdy więcej tam nie zamówię , oszuści.

lili

Zaryzykowałam i zamówiłam u nich kilka produktów. Zaczęłam się w pewnym momencie przejmować bo zauważałam coraz więcej negatywnych opinii... Jednak ja jestem w 100% zadowolona. Zamówione kosmetyki dotarły po 3 dniach, solidnie zapakowane. Specjalnie w dniu zamówienia wysłałam do nich maila żeby sprawdzić kontakt ze sprzedawcą i odpowiedź otrzymałam jeszcze w tym samym dniu także ja jak najbardziej polecam.

lila

Nie aktualizują oferty, zamawiałam lakiery do paznokci , przy odbiorze okazuje się że nie ma tego koloru. Ostatnie zamówienie odbierał mąż, otrzymałam całkiem inny kolor lakieru do paznokci,Pani nie raczyła nawet poinformować że zamawiany kolor jest nie dostępny.

Zostaw merytoryczną opinię o Darmar Sklep Maryla Best-Rynans - Boćki

• Jak się pracuje w Darmar Sklep Maryla Best-Rynans?

Zobacz opinie na temat firmy Darmar Sklep Maryla Best-Rynans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darmar Sklep Maryla Best-Rynans?

Darmar Sklep Maryla Best-Rynans