Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Konar Tartak Przewoźny Mariusz Żukowski w Boćki

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Konar Tartak Przewoźny Mariusz Żukowski?

TakNie
Marek Nowy wpis

Zawsze zastanawiałem się czemu niema opinii na temat tego komara A to chyba ktoś usuwa Wracając do tematu (usunięte przez administratora) pracy atmosfera pod psem tak to się nie da pracować szef to krzykun obraża pracowników nie szanuje ludzi taki wieśniak któremu zdaje się że jest kimś A to zwykły......uj po prostu jednym słowem lipa

TakNie1
Marek Nowy wpis
@Marek

Jak ktoś się chce ze mną skontaktować to piszcie podam tel

Tak1Nie3

Weź udział w kreowaniu szczerego i transparentnego rynku w pracy w Polsce. Zacznij już teraz dodając opinię na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Konar Tartak Przewoźny Mariusz Żukowski w mieście Boćki. Daj wszystkim znać jaki naprawdę jest ten pracodawca.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Konar Tartak Przewoźny Mariusz Żukowski - Boćki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad