Opinie o Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia w Choroszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia w Choroszcz

Mietek Nowy wpis

Dzwoniąc w sprawie pracy Pani robiła wielką łaskę że odpowie na moje pytania dotyczące pracy totalna olewka. Po samej rozmowie telefonicznej odechciewa się tam pracować. Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy tą firmą !

Były pracownik Nowy wpis
@Mietek

Szefowa jest naprawdę w porzadku i życiową osoba wynagrodzenie jest dobre płatne raz w miesiącu aczkolwiek minus to atmosfera w pracy piekarze robią co chcą jak trafi się impreza to wogole praca która się robi w 8h robi się w 11

Pyszne pieczywo, doskonały, prosty skład. Uwielbiam i polecam każdemu.

Pracownik Nowy wpis
@Ania

Polecasz pieczywo? Jak zakwasy robią ludzie którzy są od sprzątania pracujący po dwa dni brak słów,

pracowalem w tej firmie od 17.00 do 5 rano w wekendy, praca jest na czarno bez zadnego zatrudnienia za pierwsze 12 godzin pracy w nocy placa 80zl to jakis wyzysk za to ile jest obowiazkow. Szefowa nie chce wyplacac pieniedzy co tydzien tylko co miesiac po czym pozniej i tak Cie zwolni bez dania zadnego powodu,tylko za to ze zadasz pieniedzy,po czym bierze kolejnego pracownika zeby znowu pracowal ktos po 12 godzin za 80zlotych to poprostu brak slow, goraco nie polecam omijajcie ta firme szerokim lukiem.

Krystyna

Naprawdę? A ubiegałeś się w ogóle o podpisanie jakiejkolwiek umowy czy godziłeś się na pracę na czarno?

Pracownik Nowy wpis
@Krystyna

Obiecują i przedłużają a potem zwalniaja

Renata

Chętnie poczytam opinie od pracowników :) W jaki sposób można się dostać do zespołu? Czy jak osobiście przyniosę CV to wezmą je pod uwagę? :)

Brałeś udział w rekrutacji do Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Stolarz - montażysta schodów
Choroszcz
Schody-Chudziński Piotr Chudziński
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Choroszcz
QualitySite
Barbara

Z Państwa piekarni bardzo dobrze oceniam chleb ze słonecznikiem. Zawiera dużą ilość słonecznikowym ziaren, smak jest bardzo dobry, chleb nie jest ciężki, glutowaty. Jest sprężysty, długo zachowuje świeżość i pachnie prawdziwym chlebem, że aż chce się jeść. Polecam. Serdecznie pozdrawiam Państwa i cenię za to smaczne pieczywo.

wifal51

W waszej piekarni produkujecie bardzo zdrowy i smaczny -Żytni chleb razowy - tak jak piekła kiedyś moja babcia. ( Uwaga nie zakleja jelit) Gratuluje wspaniałego wyrobu. Ja polecam go wszystkim swoim znajomym dbającym o swoje zdrowie. Serdecznie pozdrawiam . W.F.

Zostaw merytoryczną opinię o Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia - Choroszcz

• Jak się pracuje w Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szydłowscy Elżbieta i Jan Piekarnia