Opinie o Myjnia Samochodowa U Karola w Ostrów wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Myjnia Samochodowa U Karola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Myjnia Samochodowa U Karola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myjnia Samochodowa U Karola w Ostrów wielkopolski

Bronisław Nowy wpis

Przydałoby się jakieś info odnośnie warunków pracy w myjni. Można dostać prace na etat bo chciałem złożyć CV, ale zależy mi na stabilnym zatrudnieniu, a nie na zleceniówce. Ktoś podpowie?

Dawid Nowy wpis
@Bronisław

Na początek tylko zlecenie.

Ostrowianka Nowy wpis

Myjnia w centrum miasta więc kusi skorzystać. Niestety nie ma profesji. Wszystko na (usunięte przez administratora) felgi , progi przy drzwiach. Spotkałam się z sytuacją gdy pan kierowca wyszedł z auta i pilnował jak pracownicy myją. Za te pieniądze straszna lipa. Gdzie właściciel.????

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Bazyl Nowy wpis
@admin

Beznadziejna jakość. Zapłaciłem 35 zl. Za mycie ręczne. Samochód nie domyty dodatkowo porysowany lakier. Tragedia. Nie polecam.

Audi

Dzuen dobry ,pisze by podzielić się z opinią na mycie aut w myjni ,hak dotąd bylem tam częstym klientem jak dotychczas bylem zadowolony z usług ale to co teraz robia pracownicy to juz szczyt bezczelności jak n kwotę 35 zł za mycie ręczne oczekuje się naprawdę dobrze umytego auta ,ale niestety pracownicy nie przykładają się do pracy .Dla mnie to jest szczyt bezczelności nie słysząc nawet słowa przepraszam.Nie polecam tego miejsca chyba ze właściciel wpłynie na swoich pracowników. Pozdrawiam Klient

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Myjnia Samochodowa U Karola? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o Myjnia Samochodowa U Karola - Ostrów wielkopolski

Myjnia Samochodowa U Karola