PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Ferdek Prefabrykat

Zyje na prefabrykacji ok 13 lat, w roznych firmach juz pracowalem, po niektorych nie ma juz sladu, obecnie siedze w PBO gdzies od 1,5 roku i to co wam powiem - wszyscy pisza, że w PBO sa małe zarobki, szczegolnie teraz zima, ale nikt nie pisze ze pracuje sie o polowe mniej, a reszte siedzi w pokoju. Latem to co innego, jest [usunięte przez moderatora] ale zarobki ok 1700 euro na reke, zima wszedzie jest kiepsko, a w innych firmach jest to samo tylko ze jeszcze mieszkaja w kampach a nie jak w pbo w budynkach murowanych. Jak sie komus robic nie chce zawsze moze jechac do polski i dygac u prywaciarza za 1300 zlotych. Po nowym roku sie ruszy.

Joanna

czemu od razu tak stwierdzasz, wdziałeś datę wrzucenia tego? chyba, że znasz ich od tylu to nie wiem ale do dziś mogło sporo się zmienić. co konkretnie skoro tak podważasz jego opis?

Luki

Pbo construction to dobra firma. Tak naprawde nie wszystkim musi ona pasowac. Taki juz nas los ze Polak gdzie by niebyl to musi ponarzekac. Ale ja zlego slowa nie powiem o tej firmie. Polecam Schomberg pozdrawiam

Bożena
@Prefix

Ale o której ofercie pracy przez PBO piszesz, bo tu na stronie wisi ich kilka: http://pbo.com.pl/praca Zastanawiam się też, o co chodzi z tymi samochodami. To są auta, które pracownicy dostają na podróż do Niemiec, czy na miejscu w Niemczech, żeby nimi dojeżdżać codziennie na halę? Bedę wdzięczna za spokojne wyjaśnienie.

gall

anonim - 2011-01-20 14:19:05 Ja jestem w Neumarkt pod Norynberga z tej firmy i jestem w miare zadowolony, Kierownik i ludzie są ok, moze w pokoju moglo by byc troche lepiej, ale ogolnie nie jest zle, wyplata na nienajgorsza i na czas, a to dla mnie najważniejsze. to i tak dobrze ze w styczniu miales zajecie. ja z budimexu zjechalem na swieta i nadal lipka. podobno postoje sa na werkach i niemcy stawki obnizaja bo konkurencja jest ze wschodu..

all123

Ja wiem jedno jak sie komus nie chce robic to wszedzie bedzie mu zle i zawsze bedzie czegos lepszego szukal - a to wszedzie ta sama banda. W pbo przynajmniej zarobki sa na czas!!!

DK Nowy wpis

Uogólnianie pracowników jako ludzi z problemami z alkoholem i narkotykami raczej nie jest na miejscu. Człowiek-człowiekowi nie równy, a nie wsadzać ludzi do jednego worka. Szukałem informacji na temat pracy ślusarza mechanika. Zakwaterowanie, pierwszy dojazd na miejsce pracy leżą po stronie pracodawcy, nie doczytałem jednak na jaki okres czasu taka umowa? Jest możliwość dłuższej współpracy z firmą?

Obwieś

Neumarkt Zbrojarz Cieśla Praca od 6 do 17- poniedziałek - piątek, sobota dla chętnych (czasami dla wybranych-nikt do końca nie wie). Na betoniarni czasem kończysz wcześniej a czasem zostajesz dłużej. Płacone tylko za 9 godzin dziennie. Reszta na poczet mieszkania i dojazdu. Za cały przepracowany miesiąc wychodzi ok. 1700 euro (bez sobót). Z wszystkimi sobotami ok. 1900. Wychodzi 7 euro na rękę za godzinę(usunięte przez administratora)Transport (naprawdę rozklekotanym busem) zapewniają ale nie wliczony w czas pracy. Praca łatwa, ale ciągle musisz robić.(usunięte przez administratora) Makaron na uszy i jak coś Ci nie pasuje to dzwon do Ostrowa. Ogólnie luźniej jest na betoniarni i kierownicy tam są spoko.(usunięte przez administratora)Ubranie dają. Sprzęt też. Chłopaki którzy tam pracują są bardzo w porządku ((usunięte przez administratora)Ale to chyba wszędzie tak jest. Średnia wieku 35+. Mieszkanie w piętrowych domach jednorodzinnych, po 2-3 w pokoju. Jak spoko trafisz to jest znośnie. O porządek dbają pracownicy więc różnie to bywa. Ogólnie jak ktoś chce na szybko zarobić to można uderzać na miesiąc-dwa. Bardziej ogarnięci uciekają stąd po kilku tygodniach. No albo siedzą bo im to pasuje. Nie mnie oceniać. Firma funduje one way ticket. Nie dopłacają za bilety. Później radź se sam. Urlop bezpłatny (wliczony w pensje). Jak się źle czujesz to najpierw 2-3 dni siedzisz w hotelu. Potem wezmą Cię do lekarza. Oczywiście z wielką łaską żebyś nie zapomniał o hierarchii. Miejscowość całkiem ładna, sklepy blisko. Raczej nie polecam, można znaleźć o wiele lepsze oferty. Sam wytrzymałem tam 2 miesiące i powiedziałem pas.

Dawid87

Ładny domek a jak sklepy?

Kandydat68

Te dwa domki na filmach są pracowników bo wyglądają super?

BYLEM TAM Nowy wpis
@Obwieś

Cala prawda jest taka ze tylko nieliczni zarabiają kase i rodzinka(usunięte przez administratora)majstra

Marian

Mozna różne rzeczy pisać o firmie i pozytywne i negatywne.. Wiem kto pusza negatywy.. ludzie którym pracować się nie chce. Ci co są zwalniani za alkohol. Nałogowi pijacy. Przyjeżdżają do centrali w Ostrowie podpisać umowę udają świetnych fachowcow a przyjezdzajac do nas zachowuja sie jak by niemieli hamulcow. Niemowie ze wszyscy ale tak 20%.Ze należy się to.. ze należy się tamto... Ze obiecywali gruszki na wierzbie. Ja pracuje tu już jakiś czas i bywają miesiące co wyjdzie powyżej 2200 na rękę a są i gorsze.... ze wyjdzie 1850 netto. To zależy od miesiąca i od tego czy chcesz w sobotę pracować. Urlopy wypłacają już do wypłaty co miesiąc. Z góry. Placa ubezpieczenie od średniej krajowej . Tak wiec emerytura będzie lepsza..

Kandydat Nowy wpis
@Marian

Jest jakaś praca w Niemczech pracowałem jako monter prefabrykatów betonowych w szwecji może jakieś namiary ??

Sylwia Nowy wpis
@Kandydat

No zobacz, teraz wstawili oferty różne, np. na pracownika prefabrykacji. Nawet nie wymagają znajomości niemieckiego. Skoro już masz doświadczenie w tej pracy, to może to ci będzie pasować? Z nimi też wcześniej byłeś? Ciekawe, czy wywiązują się w całości z obietnic co do stawki i reszty?

Ciesla

Witam. Jak tak czytam te wszystkie opinie to mi rece opadają.. pracowalem w tej firmie juz dobrych pare lat. I niedługo wracam do nich po urlopie. Chciałbym powiedzieć jedno.. większość z ludzi wylewa tu pomyje bo są sflustrowani. A sa to przedewszystkim alimenciarze i ludzie którzy mają zobowiązania wobec banków. Jak wam się wydaje dlaczego maja mniejsza wypłatę..? Bo im komornik sciaga.z konta systematycznie paresetek euro. Q później pretensje do pracodawcy. Masakra... prawda jest taka ze trzeba pracować w fabryce na hali moze się kurzyc. A jak ma się nie kurzyc Jak produkuje się lub szlifuje beton.! Praca nie jest jakaś ciezka ilosc o godzin 9 dziennie i soboty po 6h. Qle zarobki są na rękę ok 2000€. To mało? Moze i gdzie indziej jest więcej. Ale ta firma daje wypracować godziny i nie ma przestojów. To jest ważne.. inni mowia ze zarabiają 15€ na godzinę.. ale robią po 5 godzin.. bo nie ma roboty. Ja wole mniej ale pewniej.. pozdrawiam kierownika Pawła z Worth. Facet konkretny ale sprawiedliwy walczy o ludzi co chcą pracować.

@Ciesla

Czemu 9 a nie osiem? Wychodzi na to ze ciagle nadgodziny są? I płatne czy to oddają potem

@Ciesla

Hej możesz dać jakiś namiar ? Na tą konkretną pracę?

proszę dzwonić 664994889

@Ciesla

Udaj się prędko do lekarza...

Hahaha
@Sylwia

Masz 10euro brutto. Ale teraz uważaj. Robisz 15h/dzień a mówią ci ile masz zapisać, np. 9h ???? to nie jest praca na godzinówkę a na akord.

Cieśla..
@Hahaha

Bzdury piszesz. Mamy o cenie 12€ brutto za każdą godzinę płatną. Wychodzi na miesiąc pow 2200€ pracujemy max po 10h.

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

Natalia

Czy za to wszystko co opisałeś to chociaż dobrze płacą? Ile można zarobić za miesiąc pracy? Zadowalające są te kwoty?

Mhm

Firma tragedia. Pracowałem na kontrakcie w schomberg. W biurze obiecywali zarobki na poziomie 1600-1800 euro miesięcznie jak się okazało później zarobki 1200 - 1300 euro. 12 h dziennie plus soboty do południa jeszcze urlop wypoczynkowy wliczony w tą śmieszna wypłatę. (usunięte przez administratora) warunki na mieszkaniu bardzo słabe. Ogólnie nie polecam.

Maja
@Mhm

W pełni rozumiem to, że czujesz się zawiedziony swoimi zarobkami. Powiedziałeś, iż ostatecznie Twoje wynagrodzenie okazało się niższe od tego, które Ci obiecywano na rozmowie w biurze PBO-Construction. A jaką stawkę miałeś wpisaną na umowie? To kluczowa kwestia.

Ktoś inny
@Maja

To jaka jest stawka ,to jest rzecz nieistotna,ponieważ osoba która przyznaje wypłaty,robi to według swojego "widzi mi się"!

Boguś
@Mhm

No 1600 euro za 225h. No tak. Zgadza się. Ja zmieniłem pracę na normalną w normalnej firmie i mam 10 eu netto na godzinę. Pracuje na umowie o pracę 180-190h i wypłata 1800-1900eu i bez wariackiego tempa na luzie!! Na koniec roku duży zwrot z podatku i kasę urlopową soka-bau ok. 2,5tyś eu./rok! Ludzie gdzie wy robicie PBO szanujcie się????

Bogdan
@Boguś

Jaka to firma jestem zainteresowany możesz coś bliżej jako elektryk

Natalia

Czemu samemu się nie wpisuje godzin? I za co mogą obciąć tą pensje? Na jakiej umowie pracujesz, że nie ma płatnego urlopu?

Ferdek Prefabrykat

Joanna

Praca

Witam serdecznie szukam pracy na magazynie mam uprawnienia na wózki widłowe niemieckie pozdrawiam Adam Przeorek muj numer telefonu 575616925

adam.przeorek@vp.pl

Witam szukam pracy na magazynie Adam Przeorek pozdrawiam

Dorota

Warunki mieszkalne źle oceniasz czyli co ogólnie jest nie tak? Możesz cos więcej o tym napisać?

Elżbieta

Widzę że pan niżej wypisał tu nawet stawki na betoniarni, a powiedzcie mi czy z czasem dostaje się jakieś podwyżki?

Awid
@Elżbieta

Zapomnij o podwyżce od 4 lat nic

@Awid

No jak to, przecież rządowe były podwyżki, tez nic w związku z tym??

Izabela
@Awid

Od 4 lat nic? O kurczę to jak nie podwyżki to może premie są jakieś dobre i rosnące?

Jack

Witam jaka umowa polska czy niemiecka

Korona

Dostałem propozycję pracy przy kostce brukowej. Mógłby ktoś meroterycznie wyjaśnic czy się opłaca? Jak wygląda umowa i zakwaterowanie? Ile można wyciągnąć przy wszystkich godzinach?

Zaciekawiony

Witam. Mam pytanie do osób które pracowały przez tą agencję. Dostałem propozycję pracy jako operator przy produkcji kostki brukowej. Pan przez telefon oferował transport i zakwaterowanie po stronie firmy, pracę po 10h dziennie i dwie soboty i za ten pakiet około 2000€ już na rękę. Pracował ktoś tam i może się jakoś merytorycznie do tego odnieść? Do warunków zakwaterowania i wypłat? Bo po przeczytaniu postów na forum nie ukrywam że mam pewne obawy co do podjęcia zatrudnienia w tej firmie. Z drugiej strony Pan który przedstawiał ofertę wydawał się być całkiem rzeczowy. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Patryk

Witam -jeżeli ktoś szuka pracy to polecam pracę w tej firmie. Ja osobiście jestem zadowolony .Warunki mieszkalne bardzo dobre .dojazd do pracy zapewniony zarobki bardzo dobre

Zbigniew
@Patryk

Za mieszkanie coś się dopłaca? A jeśli tak, to ile dokładnie?

Marian
@Zbigniew

Pewnie pobierają z wynagrodzenia część?

Daniel G

Chcę podjąć pracę w tej firmie czy warto tam jechać

Paweł K

Witam Ile osób i ile doświadczeń tyle opinii... Częściowo się z Wami zgadzam - dot. Neumarkt gdzie niestety zależy jak trafisz i na kogo. Potem możemy sobie marudzić, że żle itd. Macie racje! Jednakże PBO to nie tylko Neumarkt, i w tej firmie można fajnie pracować i zarobić - ja pracuje ponad 2 lata i myslę ze mógłbym ją polecic z czystym sumieniem, osobom chcącym pracować i zarabiać - tym którzy potrafią na obczyźnie sobie wytłumaczyć po co przyjechali i czego oczekują - nie nygusowi, ćpunowi czy alkusowi, który tylko wymaga. Wymagać można w PL a i tak trzeba coś sobą reprezentować. P.S :Oczywiście Ostrów to stan umysłu wiec zapraszam do kontaktu z kimś kto wie o co chodzi i nie pier....Wam głupot. Ogólnie polecam i zapraszam. Paweł.

Sylwia

Cześć, a jak wygląda obecnie wyjazd do pracy do Niemiec? Chodzi mi o pandemie, różne obostrzenia itp. :D Czy trzeba ze sobą posiadać zrobione testy lub zaświadczenie o szczepieniu? Jeśli chodzi o testy, to jeśli są potrzebne to się za nie płaci samemu? Ktoś mi podpowie co jest wymagane i jak to przebiega?

Norbi

Mam ofertę pracy w pbo do kostki brukowej może ktoś był jest jakie zarobki kwatery napiszcie czy warto jechać.

MarVin
@Norbi

Norbi dostałem te samą ofertę, obsługa maszyny do produkcji kostki brukowej. Zastanawiam się, czy warto z niej skorzystać? Czytam opinie o firmie, podejściu do pracownika i mam co raz większe obiekcje. Możesz mnie napisać jeśli pracujesz dla tej firmy jak naprawdę wygląda TA PRACA? Marcin z Kielc

@Norbi

Norbi pojechałeś? Pracujesz, jak to wygląda?

@Norbi

Norbi pojechałeś pracujesz? Jak to wygląda od środka

Ontu

Witam Mam propozycję pracy przy produkcji kostki-lraxa ponoć po 10 h plus sobota do południa. Zarobki obiecywane ok 2000 euro. Druga propozycja to cieśla szalunkowy-cta sama ilość godzin zarobki 1600-1700 euro. Propozycja cieśli mimo że nie mam dużego doświadczenia w budowlance...Urlop bezpłatny, umowa w oddelegowaniu. Mogą się wypowiedzieć osoby które współpracują z firmą? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.