Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Roxi

Wydaje mi się, że jeżeli jesteś zainteresowana szczegółami, zgłoś się do Zarządu. Wszystko co z Nimi ustalisz zostanie tak zrealizowane. Są bardzo słownymi osobami. Dane słowo ważniejsze niż cokolwiek innego. Zastanawiam się, po co rozwodzić się nad tym jakie zasady premii były kiedyś? ???????????? Chyba najważniejsze jak jest teraz i jakie zasady będą obejmowały moją osobę.

Czy po okresie próbnym podstawowe wynagrodzenie wzrasta?

Boba
@Sylwia

Aby awansować musisz znać zasady firmy, znać asortyment, wyróżniać się. Nie musisz mieć predyspozycji do kierowania zespołem, po czym można stwierdzić kogo awansowali na nowego kierownika w jednym z salonów pod Poznaniem :-).

Wygenerowanie przychody w postaci 100 tys? wiem, że zostało to przedstawione prowizorycznie w ramach zobrazowania obliczeń ale zastanawiam się czy w miesiąc faktycznie byłoby to osiągalne? W jakich przykładowych okolicznościach? W teorii każdy podoła?

Pisali już o tym, ze projektant zyskuje 10% premii brutto, czy do teraz po nowym roku dalej tak jest czy może cos się zmieniło w warunkach wynagradzania? jest teraz dostępna oferta i myślę czy by nie aplikować. pytanie czy warto? w jaki sposób oceniacie tegoroczne warunki?

WOW Nowy wpis

Myślę, że ustalenia zarobków warto wykonywać indywidualnie, ale tak. Z tego co wiem wszyscy mają podobne warunki w zakresie otrzymywanej premii (10%). Wygenerujesz swoją pracą dla firmy 100.000 zł => otrzymasz nagrodę/premię w wysokości 10.000 zł Wygenerujesz swoją pracą dla firmy 1.000 zł => otrzymasz nagrodę/premię w wysokości 100 zł To czy warto to chyba kwestia indywidualna. Zależy od Twoich oczekiwań i tego ile dajesz z siebie, bo to od tego będzie zależała docelowo Twoja premia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Obecnie Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Magazynier. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 2 lipca.

Larysa

Ciekawe o którym sklepie mowa była teraz niedawno w tej opinii od klienta? jest oferta dla Doradcy na Gostyń i Wejherowo. Czy jest tu ktoś z tych rejonów? Jedno miasto jest moje ale nie chce zdradzać które. Zarobki w każdym salonie są takie same? Ile doradca teraz wyciąga? I co z atmosfera lub kultura pracy? powielają się?

Pracuś Nowy wpis
@Larysa

Myślę, że warto wybrać się na rozmowę. Wtedy będzie można otwarcie porozmawiać o zarobkach i oczekiwaniach w tym zakresie. A o atmosferze decyduje społeczność do której trafisz. Na pewno centrala pozwala na mega przyjemność z pracy. Zarówno w Gostyniu jak i Wejherowie trafisz na mega energie i pozytywizm ze strony kierownika salonu. Zarówno Aśka jak i Maciek na pewno nie będą podcinać Ci skrzydeł. ;-)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Kaczmarek

Proszę państwa zastanówcie się pięć razy zanim pójdziecie do sklepu jeta po zakop płytek firma porażka co innego mówią przy zakupie towaru są mili a później zak . Brak magazynu na miejscu braknie ci płytek mają cię gdzieś nie mają nic u siebie nic z tej samej partia . Niedawno zakupiliśmy u nich plytki na remont kuchni żonie spodobały się plytki 120/60 powidzieli żonie ze te plytki wycofują z produkcji i ich nie będzie to kupiliśmy te plytki z nadwyżka bo ni byliśmy zdecydowani czy bedzie jeden zad płytek czy całą ściana. Obiecanki były wielkie że bez problemu będziemy mogli zwrócić plytki te co zostaną a tu znowu zak nie możemy oddać płytek zrobic zwrotu bo z tej partii nie mają jysz na maga,ynie .co innego mówili przy kupnie a teraz się wypierają porazka

rost

Tak, ale jest to związane z uzyskaną marżą na projekcie albo sprzedaży. Ja mam 10 % od marzy na moich klientach projektowych.

@rost

To 10% masz stałe i po prostu podpisane? Czy ta wartość może jakkolwiek zmienić się w czasie? A jakieś inne konkursy czy coś w ten deseń? Coś w rodzaju integracji? Też w maju ktoś wspomniał o jakichś redukcjach, czy to dziś jeszcze występują?

Anon

W umowie nie masz nic wpisanego odnosnie marzy na projektach, oni maja to tylko w swoich 'aktach' w kadrach. Konkursy są ale dostaniesz wtedy jakies wino (tak bylo na jesieni) - nie masz co liczyc na nagrody finansowe. Narazie nic o redukcji nie wiadomo, ale takie decyzje sa podejmowane z dnia na dzien. Myslisz ze w firmie wszystko gra, kierownicy uspokajaja a potem przyjezdza zarzad i dostajesz info o zwolnieniu kolegow. Nie wiesz czy bedziesz nastepny...

Jolanta
@Anon

Ale na jakiej podstawie następuje taki wybór co do podziękowania komuś za współpracę? Jest prowadzony stały nadzór norm i tak dalej? każdy ma do tego w pewnym sensie jakiś wgląd? I ta sytuacja, którą przytaczasz to kiedy mogła mieć miejsce jeśli już i ile osób w ten sposób odeszlo?

fusk
@Jolanta

Masz zrobione test wiedzy o podstawowych produktach, jeśli pierwszy masz oblany, po miesiącu dostaniesz jeszcze drugi do poprawy. Testy na tyle łatwe, że nie powinnaś mieć problemu, ale pewno zdarzaj się osoby co nie zdadzą nawet trzeciego testu...

@fusk

Ciekawi mnie podejście pracodawcy do takiej osoby, jeśli trzeci byłby niezdany. :D słuchajcie a jak to jest z rożnymi miejscowościami? Są teraz dwa ogłoszenia dla doradców na Poznań oraz Komorniki. Mnie interesowałby ten drugi wariant. Ktoś wie jaka jest atmosfera na miejscu? warto się interesować?

pracuś

Myślę, że osoba zaangażowana w swoją pracę nie powinna mieć problemu z egzaminami. To nie są jakieś wielkie testy tylko sprawdziany czy dana osoba interesuje się Naszą branżą, firmą i swoim zawodem. I nie chodzi tutaj o zdawalność 100/100. Nie jestem z Komornik, ale mogę śmiało potwierdzić, że atmosfera w salonie jest bardzo dobra. Uważam, że całościowo w firmie również. Rodzinny charakter firmy powoduje, że osoba, która chce, na pewno będzie przychodziła do pracy z radością i uśmiechem. ;-)

Anon

"Rodzinny" klimat a nigdy nie wiesz kiedy Cie zwolnią. Firma nie przywiązuje się do pracowników - dlatego pracownicy też nie powinni pozostać dłużni. Praca ok na chwilę, na dłużej masakra. Głównie zmiany 12-20, bo kierownictwo chce przychodzić na 10-18. Nie ma życia. Kiedyś kierowniczka powiedziała mi, że jak nie zaakceptujemy grafiku gdzie ona pracuje głównie 10-16 a potem nadrabia sobie godziny 10, to pójdzie na L4 i zostaniemy sami. Nie polecam pracy w tej firmie! Ogólnie kontakt między działami jest straszny, bałagan panuje non stop. Ktoś w centrali nawali a później ty musisz świecić oczami przed klientem.

pracuś
@Anon

Osobiście pracuję w firmie około 10 lat i nie zamierzam na razie tego zmieniać. Nie zgadzam się z Twoją opinią. Grafik ZAWSZE był elastyczny i wykonywany sprawiedliwie. Zawsze jest możliwość rozmowy i dyskusji nad jego wyglądem. Oczywiście pracując w handlu trzeba się liczyć z niekomfortowymi godzinami pracy, ale jest się tego świadomym podejmując wyzwanie i pracę w takim miejscu. Wiadomo relacja kierownik-pracownik jest kwestią indywidualną i trudno tutaj się odnieść. Ale może wszystko jest spowodowane tym, że ile dajesz od siebie, tyle dostajesz z drugiej strony? Może za mało dawałaś z siebie i to spowodowało, że otrzymywałaś w drugą stronę również mniej aniżeli oczekiwałaś? Kontakt między działami nigdy i nigdzie nie jest perfekcyjny. Ale starania z dwóch stron powodują, że stają się coraz lepsze. I tak! Myślę, że każdy z Nas czasem nawali. Dlatego generalnie staramy się pomagać sobie nawzajem. My w salonie pomagamy i chronimy osoby z centrali, a one Nas.

ticka
@pracuś

Podpisuje się pod wypowiedzią. Może nie zawsze gra na 100%, ale jest to jeden z lepszych zakładów w jakich pracowałam.

@ticka

A na bieżąco jakoś z warunkami jesteś? Piszesz, że najlepszy zakład, co mnie zachęca. Od nowego roku planuje zmienić prace, może tutaj? Cos wiesz o jakichś zmianach? I jakie niedościgłości można mimo wszystko zarzucić bym na wstępie wiedział?

anon

Ticka pisze że najlepszy zakład, a nie pracował od wielu lat w innych miejscach. Warto otworzyć się na nowych pracodawców i posłuchać jakie zasady są w innych zakładach. Uwierz mi, że w Jecie jest zwyczajnie, trochę januszery również bywa. Szczególnie jakiś czas temu, przy wypłacaniu premii za pomocą "kilometrówek"...! :)

Roxi
@anon

A objaśnisz przy tym szczegóły? Co konkretnie z tego wyszło? Zastanawia mnie ustalony przelicznik względem tych premii, wcześniej jak były wypłacane? I w ogóle ktoś z zatrudnionych się co do tego odniósł? Z kim można o tym gadać?

@anon

Nie widzę nigdzie informacji ile czasu "Ticka" pracuje w tej firmie. Skąd takie informacje? Generalnie myślę, że każdy musi znaleźć miejsce dla siebie. Jeden będzie się dobrze czuł w jednym, inny w drugim. I o to chodzi. Jeżeli komuś nie podoba się dane miejsce i praca, to musi ją zmienić i szukać dalej, a nie narzekać. ;-)

@Roxi

Woda

Czy w ostatnim czasie z powodu kryzysu w branży były jakieś zwolnienia w firmie Jeta Sp. z. o. o.?

@Woda

Tak, zwolniono chyba około 10-13% pracowników. Do tego nie było paczek świątecznych, a na rozmowach o prace i w ogłoszeniach podają to jako benefit.

@Anonim

Tych paczek nie było nigdy czy akurat w tym roku, który przytaczasz? O braku premii świątecznych już czytałem, zastanawiam się czy w tym roku można spodziewać się podobnej sytuacji? a jakieś jeszcze inne benefity na tej całej rozmowie są podawane? W jakich warunkach może być ona teraz prowadzona?

Pracuś

Paczki świąteczne i to zrobione na wypasie były w roku 2020 oraz 2021. Rzeczywiście w 2022 roku ich nie było. Kwestia niepewności w całej branży. Osobiście nie mam z tym problemu, bo cieszę się z otrzymanego prezentu, ale nigdy i od nikogo nie oczekuje, żeby mi go dał. Więc jego brak mnie nie rozczarowuje, a jego otrzymanie cieszy. Ale to już myślę kwestia podejścia do życia każdego z osobna. ;-)

Łucja
@Pracuś

Czyli w tym roku paczucha już wpadnie? :D pytam, bo właśnie jest oferta dla doradcy i zastanawiam się nad kandydaturą. Rzecz jasna tak jak piszesz to dodatek ale ciekawa jestem jaki wpadnie w tym roku. i czy to jest zależne od stażu? Jakbym od listopada zaczęła to nie będzie robiło różnicy?

Pracuś
@Łucja

Wszyscy (pracownicy) dowiemy się w grudniu. Nic nie wiadomo. ;-P Staż nie ma znaczenia. Albo wszyscy dostajemy albo nikt. Pozostaje Ci zaryzykować. ;-D Czy warto podjąć pracę z niepewnością otrzymania paczek świątecznych? ????

@Pracuś

O tych paczkach to żarciki rzucacie? ;p wiem, że to wątek o pracy doradców ale jakie jeszcze inne stanowiska macie teraz do obsadzenia? Mam na myśli dla przykładu jakieś biuro? Cos na administracji może? nie mam doświadczenia i jak na razie z ciekawości pytam

Mari

Czemu inaczej? :D prezent uznajesz po prostu za niespodziankę a benefit za cos potwierdzonego i regularnego czy jak? a te nagrody za polecenie pracownika to widzieliście tak w ogóle? teraz jak jest oferta dla zastępcy kierownika to widnieje o nich wzmianka. I jak one działają? Niezależne to od typu stanowiska?

Czy po okresie próbnym podstawowe wynagrodzenie wzrasta?

Aleksandra
@Karolina

a jakie jest wynagrodzenie na początek ? minimalna czy coś więcej? no i czy są premie... :)

@Aleksandra

Niżej prezes pisał że oferują wynagrodzenie znacznie powyżej minimalnej, zależnie od doświadczenia i stażu pracy… Są premie.

Hanna
@Karolina

Na jakiej podstawie sa przyznawane te premie?

@Aleksandra

z rozmów można wywnioskować że ok 3-4 na rękę

anonimowy
@Hanna

są dwie składowe na premie. jedna to sklep musi zarobić na siebie ustaloną z góry marżę, drugi to jak jesteś projektantem to masz 10% brutto od zysku z projektu. czyli im więcej zarobisz dla sklepu, tym więcej otrzymasz do kieszeni. jak zrobisz zysk z projektów na poziomie 30 tys. to bez osiągniętego progu nie zobaczysz premii… chocbys pracował jak (usunięte przez administratora) :)

@anonimowy

Aha to te progi jak są teraz ustalane? Są konkretne procedury co do tego? I ogólnie to wszystko jest klarownie wyjaśniane na rozmowie czy trzeba zawsze dopytać? Coś jeszcze jest istotnego o czym warto wiedzieć?

Misiek
@Sylwia

Progi są ustalone od kosztów salonu w którym pracujesz. Jeśli koszty wynoszą 100zł to pierwszy próg wypłacany jest, jeśli salon osiągnie marże 100zł i więcej. Inaczej koszty muszą zrównać się z wypracowaną marża aby wypłacili premie. Progi ustalają na cały rok, więc jest stabilność. Jak czegoś nie wiesz to daj znać kierownikowi, wyjaśni ci. Przynajmniej ja na swoim salonie w miarę mam to opanowane.

@Misiek

super dzięki, skoro już była też wzmianka o kierownictwie to w jaki sposób można przeskoczyć na to wyższe stanowisko? jest w ogóle na to jakakolwiek szansa? Pani wyżej pytała o awanse ale nie jestem pewna jaka jest cała struktura w takim salonie, z jakich wszystkich stanowisk się składa?

Boba

Waldemar

Zrobiliśmy z żoną zakupy w sklepie JETA w Pleszewie. Poprosiliśmy i pomoc ekspedientkę. Jeśli to powołanie to ta pani właśnie jest na swoim miejscu. Miła, uśmiechnięta, fachowe doradztwo. Poświęciła nam tyle czasu ile nam było potrzebne. Nasze zakupy nie były za grube tysiące, a jednak peken profesjonalizm i szacunek dka klienta. Gratulujemy takiego pracownika. A pani Grażynie jeszcze raz dziękujemy.

Mick

Nie polecam pracy w Jeta prezes oderwany od rzeczywistości ,co innego obiecują na rozmowach co innego wymagają. Przy wypłatach kolejne zgrzyty.Zakres obowiązków - wszystko !

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 2 lipca na GoWork.pl.

A co mi tam

Proces rekrutacyjny to casting na największego (usunięte przez administratora), który będzie pracował jak najwięcej za jak najmniej. W trakcie rozmowy, którą najczęściej przeprowadzają członkowie zarządu pomijane są najważniejsze obowiązki jakie pracownik powinien wypełniać, co w późniejszym czasie doprowadza do licznych zgrzytów z obsługą już pracującą na salonach. Osoby starające się o stanowisko doradcy klkenta, które z góry stawiają wysoko poprzeczkę finansową nie będą zatrudniane chyba, że udokumentują jakieś mega sprzedaże lub super doświadczenie lecz na ogół mają marne szanse bo firma jest skąpa. Jeśli aplikujesz na projektanta to najlepiej przygotować projekt łazienki z jednej z marek własnych Jeta, tym zabiegiem w kupisz się w serca zarządu, dopisz do tego kolorową historie o realizacji takiego projektu i praca jest twoja. Odpowiadając na inne pytania o premie to jako projektant masz 10% brutto z wypracowanej marży na klientach projektowych. Premia jest wypłacana jeśli sklep osiągnie próg opłacalności ustalany co roku na podstawie kosztów poniesionych w poprzednim roku, nie tylko salonu. W firmie zarząd ciągle powtarza, że jesteśmy jedną firmą i wszyscy gramy do jednej brami. Prawda jest taka, że każdy oddział to osobna jednostka która musi walczyć o swoją pozycję. Hurtownia będąca częścią firmy i głównym zaopatrzeniem salonów nie ponosi odpowiedzialności za towar, reklamacje na uszkodzenia w dostawach nie są uwzględniane choć zgłaszane nawet tego samego dnia (w myśl zasady do dwóch dni). Praca w tej firmie to jedna wielka kpina, początkowo miło i przyjemnie, a po przedłużeniu umowy wymagania nie z tej ziemi. Nikomu nie polecam.

@A co mi tam

Szanowna Pani Szanowny Panie, chciałbym Panią/a najmocniej przeprosić (po szczegółach treści domyślam się, że był/a Pani/Pan naszym pracownikiem), że odniósł Pani/Pan tak negatywne wrażenie z pracy w naszej firmie. Nie było naszym zamiarem pomijanie na rozmowie próbnej jakiegokolwiek obowiązku pracownika, ale czas zawsze goni na takich spotkaniach i mogłem nie dopowiedzieć pewnych aspektów. Mamy okres próbny który trwa zawsze 3 miesiące i po tym okresie obydwie strony decydują o chęci przedłużenia takiej umowy wiedząc już jak wygląda taka praca i na co się piszą. Jeszcze raz najmocniej przepraszam. (usunięte przez administratora) Świątek - prezes zarządu JETA

A co mi tam

Szanowny Panie, w jak wielkim jest Pan błędzie. Uważa Pan, że aktualny pracownik nie mógłby napisać takiej opinii o firmie? Jak bardzo musi Pan wierzyć w to, że większość nawet wieloletnich pracowników uśmiecha się wraz z Państwa wizytami przez zęby i czeka tylko, aż opuścicie progi salonu w którym pracują. I proszę mi tu nie kłamać, że czas goni na rozmowach tylko przyznać, że celowo pomija Pan aspekty dotyczące porządków, prowadzenia dokumentacji magazynowo sprzedażowej nie tylko sprzedażowej przez pracowników, pomijane są również takie szczegóły jak aranżacja salonu (projekty bezpłatne) i wiele innych. W okresie 3 miesięcznym jak i nawet 5 miesięcy są Państwo otwarci na nowego pracownika, na jego potrzeby i wymagania. Kiedy mija ten okres czar pryska razem z nim. Kiedyś filozofia prowadzenia tej firmy była inna i pracowało się lepiej, niestety zarząd się zmienił i firma zanizyla poziom. Z mojej strony decyzja o zmianie pracodawcy była i jest aktualna, lecz zawsze gdy ją podejmuje to wybuchnie jakaś pandemia, wojna, kryzys. Na szczęście są branże i w firmy, w których można zarobić te same lub lepsze pieniądze, kwestia przekwalifikowania się. Wtedy dowie się Pan Prezes, kto stoi za tym nikiem i liczę, że zdziwieniu Pana nie będzie końca. Pozdrawiam wieloletni pracownik firmy.

tom
@A co mi tam

Zgadzam się z opinia negatywną.Pracodawca co innego mówi na rozmowie i co innego wymaga .Jak każdy prywaciarz startuje od najniższych stawek.Brak premii świątecznych itd Stawki też ulegają zmianie już podczas pracy. Odradzam prace u takich prywaciarzy (usunięte przez administratora) !!!

@tom

Szanowny Panie Michale Babista osobiście rozmawiałem z Panem i ustalałem stawkę 4000zł netto za miesiąc pracy. Wiem, że zaakceptował Pan taką "najniższą" stawkę na tej rozmowie. Niestety nie zdążył Pan przyjść do pracy bo przedstawił Pan L4, później nie podobał się Panu zakres obowiązków, który także opisałem w naszej wspólnej rozmowie przed podjęciem pracy. Na tym polega okres wstępny, że zarówno pracownik jak i pracodawca ma możliwość zmiany decyzji. Dziś dzwoni Pan do mnie, że jak nie dostanie Pan dodatkowych pieniędzy to wystawi Pan naszej firmie negatywną opinie, pomimo że rozliczyliśmy się z Panem za ten okres zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy. Panie Michale Babista przepraszam Pana w imieniu firmy, że być może nie doprecyzowałem czasu pracy i być może zakresu obowiązków bardziej dokładnie, jednocześnie życzę Panu powadzenia u innego pracodawcy. Pozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora) Świątek - prezes zarządu.

Jaka atmosfera jest między działami w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

@odpowiedź

Dzień dobry, atmosfera panująca w naszym przedsiębiorstwie JETA przy ul. Gorzyckiej 34a, jest sympatyczna i przyjazna. Ludzie z każdego działu służą pomocną dłonią, do pracy przychodzimy z uśmiechem na twarzy. :) Szefostwo jest bardzo miłe i jeśli masz pytania, zawsze odpowie. Można użyć stwierdzenia, że dla Zarządu nie ma pytań bez odpowiedzi. Każdy z nas jest zaangażowany w swoją pracę, podnosząc swoje kompetencje i mierząc się wspólnie z codziennymi wyzwaniami. Na pewno praca w Przedsiębiorstwie JETA daje poczucie satysfakcji, a nowi pracownicy są otaczani opieką, wsparciem na każdym etapie swojej ścieżki. Przepływ komunikacji szybki i bezproblemowy, pomiędzy wszystkimi działami od działy sprzedaży, marketingu, działu IT, działu hurtowego, logistycznego i księgowego. Mamy nadzieję, że wpadniesz do naszej siedziby i się przekonasz. :)

Bujdy
@@odpowiedź

(usunięte przez administratora) totalny, zero przepływu informacji

Tomasz
@Bujdy

Kogo to jest wina w takim razie? Jak można to odkręcić?

@Bujdy

No i do dziś jakie konsekwencje z tego mogą tak naprawdę wynikać? Ktoś pytał widzę o winnego odnośnie tej sytuacji. Czy do dziś zostało to zauważone i naprostowane?

Dobry staż

Ja jestem zadowolona , ludzie uczynni i bardzo mili. ????

Jak długo czekaliście na odzew z Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wiemy, że to nie do nas pytanie, ale staramy się oddzwaniać zawsze, choć nie "zawsze" nam to wychodzi :)

Klient z Ostrowa

Witam. Chciałbym podziękować pani Katarzynie Urbaniak za zaproponowaną aranżację dwóch łazienek. Pani Katarzyno, zrobiła to pani szybko, profesjonalnie i z gustem. Gorąco polecam wszystkim panią Katarzynę, która pracuje w salonie przy ul. Poznańskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Życzę pani samych sukcesów i dobrych zarobków. Uważam, że w pełni Pani na to zasługuje. Pozdrawiam Klient z Ostrowa Wlkp.

@Klient z Ostrowa

Bardzo nam miło, że jest Pan zadowolony z efektów pracy Pani Katarzyny. Pozdrawiamy serdecznie zespół JETA :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

Trudno odpowiedzieć na tak ogólne pytanie, ale postaram się przybliżyć choć część odpowiedzi. W zależności na jakie stanowisko aplikujemy, jakie mamy doświadczenie branżowe, a także wiedze na temat produktów takie są propozycje finansowe. Wynagrodzenie składa się z dwóch części - wynagrodzenia zasadniczego brutto, plus wynagrodzenie premiowe wypłacane z listą płac do 10 następnego miesiąca. Umowa pierwsza jest umową na czas określony 3 -miesięczny. Po tym okresie jeśli strony akceptują wzajemne warunki przedłużamy umowę o pracę do okresu 36 miesięcy. W pierwszym okresie 3 miesięcy pracownik jest przyuczany do zajmowanego stanowiska (lwia cześć to szkolenia produktowe, techniki sprzedaży, a także znajomość prowadzenia pracy do oprogramowaniu CDN XL ). Po okresie próbnym pracownik przechodzi na okres stalej współpracy z możliwością wypłacania dodatkowych składowych jak premie. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z działem kadr pod numerem telefonu tel. 530 042 439. Pozdrawiamy zespół JETA.

Martyna

Dzień dobry, od 1,5 roku pojawiają się regularnie oferty pracy na stanowisko projektant - doradca do salonu we Wrocławiu. Z czego to wynika? Ciągle tracą pracownika? Nikt nie chce tam pracować? Jestem ciekawa jako kandydat

@Martyna

Szanowna Pani, Od dwóch lat mamy 4 osoby na macierzyńskim i musieliśmy zatrudnić do pełnych etatów, dwie osoby, w tym okresie, odeszły do biur projektowych. Na dzień dzisiejszy nie szukamy osób do projektowania łazienek. Mamy pełną obsadę. W ciągu roku zapewne pojawi się wolny etat, ale ciężko stwierdzić, kiedy to nastąpi. Pomimo to, zapraszamy do złożenia swojego podania do działu kadr: kady@jeta.pl Pozdrawiam serdecznie.

@Martyna

p.s. Dzięki Pani zauważyliśmy, że ogłoszenie na pracuj.pl jest błędnie opublikowane na Wrocław, a powinno być na Poznań (otwieramy nowy salon) - dziękujemy za zwrócenie uwagi i przepraszamy za zamieszanie.

Do Panny Martyny

Sama sobie pani odpowiedziała na pytanie.

Szczery

Czyli idąc tym tokiem myślenia jeśli stawka brutto rośnie średnio co roku o 200zl to zatrudniając się w Państwa firmie za np 3300 zł brutto w tym roku w roku 2023 roku zarabiał bym 100zl brutto więcej niż minimalna pensja krajowa.. Niestety ale jest Pan w błędzie ponieważ duże firmy które chcą utrzymać pracownika stosują taka metodę aby dobry pracownik nie zmienił miejsca pracy a czul się doceniony przez pracodawcę.

@Szczery

Szanowny Panie - oczywiście każdy ma prawo do własnych poglądów i spostrzeżeń. Duże, bogate firmy sadzę, że stać na dużo większe podwyżki, ale w dalszym ciągu jestem zdania, że nie dotyczy to wszystkich pracowników danej firmy i nie jest to związane z podniesieniem płacy minimalnej. Jeszcze raz podkreślę, że żaden z pracowników firmy JETA nie jest na płacy minimalnej. Co więcej, gdyby zasady przyszłego roku przełożyć na bieżące płace to także daleko nam do minimum :)

Ciekawy

Czy jeśli pensja minimalna wzroście w 2021 roku o planowane 200zl brutto to czy wszystkim pracownikom zostanie podniesiona pensja o te 200zl brutto?

@Ciekawy

Niestety nie. Żadnej firmy w Polsce, (tak sądzę), nie stać na tego typu "hurtowe" podwyższanie wynagrodzenia. Oczywiście jesteśmy zobowiązani przepisami kodeksu pracy i jeśli taki przypadek by wystąpił dopełnilibyśmy formalności. Dopowiem, że obecnie na wszystkich etatach w firmie JETA nie mamy nikogo kto miałby wynagrodzenie minimalne. Przypomnę, że w 2019 stawka minimalna to 2250 zł brutto, a w 2020 będzie to stawka 2600zł brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.