Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś w Łososina Górna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś w Łososina Górna

Kinga Nowy wpis

Ma ktoś aktualny telefon do firmy?

S

W 2017 roku podpisałem z Panem Darkiem umowę na elewacje. Miał zacząć w wrześniu i skoczyć w pazdzierniku. Zaczął w listopadzie i nie skończył. Przykleil dwie ściany styropianu i zrobił sobie przerwę na zimę. Pokazał się dopiero w marcu bez materiału. Sam musiałem kupować materiał. Pracował do lipca i zaczął ściemniac że zerwał rękę i musi zrobić przerwę. Po ok 1 miesiąca wydzwaniania do niego stwierdził że nie da rady skończyć elewacji i przyjedzie po swoje zeczy . W między czasie pobierał zaliczki i zastawil mi swoje rusztowanie,mam umowę. Gdy przyjechał po swoje rzeczy wezwał policję, bo nie chciałem mu oddać rusztowania. Gdy policja zobaczyła umowy pouczyla Pana Darka że rusztowanie należy do mnie, a jeśli zginie on jako pierwszy jest podejrzany. Tak więc współpraca z Panem Darkiem uważam koszmar, więcej problemów i kłopotów. Wziął kupę kasy na górkę nie, skończył roboty, z pieniędzy na materiał się nie rozliczyl i jeszcze na mnie do prokuratury doniósł że przywlaszczylem rusztowanie. Nie przedstawił wszystkich umów.

@S

Jak byś płacił do konca prac wykonanych ,to byś mial skończone i nie psuj tej fimie opini bo maja caly czas zlecenia .

K Nowy wpis

Szybko pan Dariusz Ryś odpowiedział na wpis powyższy!!!!! Pan S ma umowy i zaliczki jakie pan Dariusz pobrał wszystko z górką brał a człowiek się litował, bo sciemniał proszę się wystrzegać tego pana więcej nerwów niż to warte. Tylko że pan S jak sporzadzał umowy z panem Dariuszem to pan Darek nie sądził że jak bierze zaliczki to umowa jest tak skonstruowana że zastawił rusztowanie u niego. Także rusztowanie należy do niego pana S. Proszę się wystrzegać tej firmy!!!!!! Krętacz, kłamca , i kombinator!!!! Tragediaaaa odradzam!!!

Jacek

Szkoda, że na pracowniczym forum piszą klienci zamiast pracowników:!

Jacek Nowy wpis
@Jacek

Nie to firma budowlana Dariusz Rys powinna wypisywać inwestorom opinie jacy są płatnicy ,jeżdzi po budowach i poprawki robi bo tak płacą .

zyzio

Nic się nie zmieniło. Miał mi zrobić elewację jesienią 2018. Zgodnie z umową miał zacząć w październiku, skończyć listopadzie. Zaczoł pod koniec listopada i ciągle były jakieś problemy. Elewacja nie skończona do dziś. Opowiadał bajki, jaki to nie jest super spec. Po zimie odpadło ok 15 płyt styropianu. Okazało się, że kleił tylko na placki, a nie z ramką, jak to powinno się robić. Skasował przy umowie zaliczkę i kasę na materiały i oczywiście z niczego się nie rozliczył. Dochodziło do tego, że jeździłem po niego, aby mogł dotrzeć na budowę. Ale jak tylko odjeżdżałem Pan Darek urywał się. Elewacji nie mógł skończyć - bo jak stwierdził, policja zajęła mu rusztowanie i nie chce oddać. Oferowalem pomoc, oczywiście opowiadał różne bajki... Ostatecznie zaproponowałem, że ja zorganizuję rusztowanei, aby mogł skończyć to już zapadł się pod ziemię. Osobiście uważam go za oszusta i nacięgacza. I w tym kierunku złożyłem zawaidomenie o popełnieniu przestępstwa. Naprawde starałem się pojść na "rękę' ale najwidoczniej pan Ryś nastawiony jest na szwindel.

Heniek Szudrowicz Nowy wpis
@zyzio

Styropianu pan (usunięte przez administratora)nie chcial kleić to jest pana wina ,zapomnial pan o roletach kto panu sciany wyprowadzil ,znam to sytuację i to bardzo dobrze w przymrozki kazal pan klasc styropian , pan (usunięte przez administratora)wykonyje moi tynkiem sylikonowym mase inwestycji co naprawde trzeba mieć doswiadczenie i to duże i dla tego tom firmę polecam ,taka branża i jest to cieszki chleb i to inwestorzy są nie uczciwi zwłaszcza przy końcowych pracach ,brak słów.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
jajo

Tragedia!!! Wystrzegać się tego pana. Miałem do czynienia z tym człowiekiem, miał mi robić elewację. Elewacji nie zrobił, kłamie, chce pieniędzy przed robotą. A na koniec uszkodził mi okna za kilkadziesiąt tysięcy klejem i pianą. Mało tego, nie dotrzymuje słowa, kręci i zwodzi. Straciłem trzy miesiące, nerwy i pieniądze. Teraz czeka mnie mnie sąd z tym człowiekiem. Fachowiec który chodzi piechotą na budowę i korzysta ze sprzętu inwestora. Nie ma narzędzi, styropian kroi zwykłym nożem i piłą zamiast mieć do tego maszynę, efekt, ściany krzywy itd. Masakra. Unikać jak ognia!!!!

hurtownik
@jajo

Znam tą sytuacje , facet jest chamski i wulgarny ,kto by chciał robić u takiego inwestora ,nie zapłacił za materiały do końca i nie zapłacił za etap pracy już nie mowie o dodatkowych pracach wystrzegać się takiego inwestora który buduje dom a nie ma o tym pojęcia .

m
@hurtownik

Odnośnie tego co napisał "hurtownik", trudno zachować spokój jak się ma takiego wykonawcę jak Ryś. Najspokojniejszego człowieka potrafi wyprowadzić z równowagi. "hurtownik" zapewne zna sprawę wyłacznie z opowiadań Rysia o ile to nie on założył konto właśnie żeby się wybielić (chociaż wątpie bo wtedy konto by się nazywało chórtownik)

Pracowałem u Pana Dariusza Ryś przez kilka miesięcy, niestety muszę stwierdzić, że były to miesiące stracone. Dużo obiecuje, a to wszystko co mówi to jedna wielka ściema. Obiecywał umowę o pracę, po 3 miesiącach okresu próbnego na umowie zleceniu, niestety nie doczekałem się tej umowy. Oferuje płacę za godzinę, ale jak są niesprzyjające warunki atmosferyczne i nie można wykonać pewnych prac, to odlicza godziny. Na zimę wziął ocieplanie domu, gdzie z góry było wiadomym, że w mrozie nie należy robić elewacji i przez styczeń był przestój i brak pensji. Jestem osobą pracowitą i potrafię zarobić na utrzymanie swojej rodziny, ale pracodawca musi zapewnić front robót, a w tej firmie tego nie było. Ostrzegam wszystkich przed takim pracodawcą, bo na pewno u niego nie zarobicie godziwych pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś - Łososina Górna

Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Ryś
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 15
    34-600 Łososina Górna