B&K Investor S.C. Beata Hawryluk Krzysztof Hawryluk

Leszno

Opinie o B&K Investor S.C. Beata Hawryluk Krzysztof Hawryluk

ktos

Peosze nie usuwac tej opini , bo klient jest oszustem w dodatku wyrafinowanym i ordynarnym pacjentem.Takiego to odrazu,zaznaczam trzeba podac do ambasady holenderskiej i niech robia z delikwentem porzadek.Po pierwsze praca na czarno , po drugie , oszukuje na pieniadzach,nie wyplaca proste !!!!!!!!!! ODRADZAMMMMM !!!!!!!!!!!! TAKA JEST PRAWDA !!!!

[usunięte przez moderatora] warta firma odradzam !!! i nie polecam nikomu tych [usunięte przez moderatora] .

Zostaw opinię o B&K Investor S.C. Beata Hawryluk Krzysztof Hawryluk - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&K Investor S.C. Beata Hawryluk Krzysztof Hawryluk