Petpoint Automation Sp. z o.o.

Wiązowna

Opinie o Petpoint Automation Sp. z o.o.

rozkminek

Wlasciciel nietechniczny i nie majacy swojego zdania.,zachlanny na pieniadze. Robi maszyny,tak aby ulepic,aby działało a jak ma wygladzac to juz nieważne. jak sie ma takich doradcow to niedługo z torbami pójdzie, brak porządku i nielad. Brak możliwości jakiej kolwiek podwyżki robisz za tyle za ike wynegocjowales a potem mozna uslyszec ze i tak za dobre pieniadze sie pracuje. I największa zaraza tej firmy to podpier...anie pracowników,każdy siebie i do wszystkich.

nina

Niestety, tak jak w większości obecnych ofert pracy. Na początku gruszki na wierzbie, a potem szara rzeczywistość. Najlepiej od razu przekazać od siebie to co ma się wypracowane od lat. Jak się da to do domu wracać tylko na obiad :-) Trzon firmy to trzy osoby w pełni "techniczne", właściciel niestety nie "techniczny".

Zostaw opinię o Petpoint Automation Sp. z o.o. - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petpoint Automation Sp. z o.o.