Opinie o MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór w Gniew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór w Gniew

Patyk Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Jak najdalej od tego pazia

Grażyna powiat pajeczański Nowy wpis

z daleka od takiej firmy bo mnie jest winien 40,000 zł z odsetkami a może więcej nie rozliczył się od 2008 roku jeżeli ktoś wie jak odzyskać pieniądze niech coś poradzi bo ten pan to wielki (usunięte przez administratora) niech wszyscy uważają jak wykorzystałam wszystkie środki sąd jest wyrok . komornik , powtórny sąd i NIC ! Pan jest bezkarny,

Bartosz Nowy wpis

Jest super i dlatego nikt nie pisze!! Interesuje mnie praca w firmie to wiem

defghn Nowy wpis

@igor nigdy nie wiaodmo przeciez kto to pisze takie rzeczy rownie dobrze moga byc to niepotweirdzone informacje a ja bym na prawde chetnie sie dowiedzail jak tam u nich ejst np. jaka atmosfera panuje..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH
suri

jeśli chodzi o użytkownika gonia, to ja go troche rozumiem. Każdy chce pracować i zgadza się na różne formy zatrudnienia, aby chociaż się gdzieś załapać i zarobić. Pewnie miał nadzieję, że wszystko bedzie ok z czasem. Niestety rynek mamy taki jaki mamy i co zrobić jak trzeba rachunki płacic a pracy nie ma...

gonia

Niemam papierów bo była to umowa ustna,która powinna się liczyć tak samo jak papierowa. Ale świadkowie że robiłem byli. Nw czy to jest ważne. Teraz też bez pracy jestem, może ktoś ma jakiś namiar na wyjazd albo na miejscu? Byleby płacili za robote. A na policje to poszedłbym z umową ale jej niemam bo to znajomy polecił i miałem zaufanie do niego.

gonia

Witam,ja tez pracowałem u tego pana. Wisi mi 7000 i niewiem co mam robić,jak odzyskać tą kasę... Jeśli ktoś może mi pomócto proszę o wpis ,podam nr. Tyle kasy! a teraz jestem zadłużony z dwojgiem dzieci i żoną. Brak mi sił,tyle razy dzwoniłem,byłem na miejscu i nic,nie ma u nas w Polsce prawa na bandytów. Prosze o pomoc .

przedsiebiorca

w 2011 roku wykonywałem prace remontowe na kopalni w Bełchatowie jako podwykonawca u Pana (usunięte przez administratora) do tej pory nie otrzymałem należności za swoją pracę , wygrałem sprawę w sądzie wszystko dzieje się w latach 2010 - 2011 , sprawa trafia do komornika w Tczewie i stoi w miejscu a ta firma w dalszeym ciągu figuruje w Centralnej Ewidencji działalności gospodarczej i ma kilka wpisów i nadal sa bezkarni . Przestrzegam wszystkich w nawiazywaniu kontaktów obecnie czynię starania o wpis do K rajowego Rejestru Długów nie wiem czy to pomoże ale daje mi satysfakcję po analizie wpisóe ta firma nadal pracuje ale ukrywa swoje przychody , myśle o podaniu sprawy do prokuratury bo jak można oszukać i chodzić po wolnosci i swoim dł€znikom śmiać się w twarz i innym organom władzy.

gość

Ta firma to wielka pomyłka mi są winni ok 10 tyś za pracę za granicą, sprawa w sądzie trochę się ciągnęła, wygrałem i tak komornik nie może z nich ściągnąć.

pudelek

Nie wysyłaj żadnego C.V. Trzymaj się od tej "firmy" z daleka mnie wiszą ok. 100 tys złotych(sprawę o oszusto już prowadzi prokuratura)

marek

Pracowaliśmy prawie rok temu w Bełchatowie na elektrowni . Robiłem tam jako spawacz , pracowało nas około 40 robiliśmy przez 4 miesiące dostaliśmy tylko jedna pensję i drugiej połowę . W tym czasie dwóch z moich kolegów monterów wyjechało od Wojtka do Niemczech na miesiąc i tak samo im nie zapłacił . Wojtek wydawał się spoko facet dawał zaliczki ale nie płacił wypłat . Ogólnie ludziom wisi ze 200 tysięcy nie mówiąc o wypożyczaniu spawarek i długów za hotele . Ogólna kicha niech nikt tam się nie przyjmuje banda złodziei i oszustów , Wojtek i jego pseudo szwagier (usunięte przez administratora)to (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tej firmy trzymajcie się z daleka pozdrawiam marek

oszukany

Również przestrzegam przed firmą MCS. Nie płacą zobowiązań. Ciągłe wykręty i puste obietnice. Ostrzegam wszystkie firmy. Dla mie ta firma to zwykli naciągacze i oszuści. Odradzam jakąkolwiek współpracę.

najgorszy pracodawca na świecie!! niewypłacalny !! poltora miesiaca czekam na pieniądz!! dodzwonić sie to tego pal...a nie idzie!! nie odbera telefonów !! lecz niedlugo bd musial odebrac inne pismo ale to juz wyslane przez specjalna instytucje!! bo niewiem jak inni ale ja mu pieniedzy nie daruje!!

załamany

już zaraz minie miesiąc jak nie płacą trzeba do sądu pracy z nimi i do skarbówki bo niezłe wały szykują lodziom

Jurek

jak trzeba to wchodzą w (usunięte przez administratora) jak pracownik nie potrzebny to robią z niego pijaka

przygnębiony

nie płacą na czas nigdy 10 nie było kasy i oszukują na godz

jhuy

potwierdzam wiadomość o złodziejskiej działalności firmy. Żałuję że miałem cokolwiek wspólnego z tą pseudo firmą. Ostrzegam, z daleka od tych "biznesmenów".

Nie polecam tej firmy bo kombinują i nie płaca wynagrodzenia pracowalismy na budowie w Neurath tylko zaliczki dostalismy a reszte to przez sąd

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór - Gniew

MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór