Opinie o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Ładna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Ładna

Mariola

Dlaczego ludzie z Ładnej nie dostali wypłaty na czas?

@Mariola

to proste-bo tadziu dobrodziej całego narodu ma takie zasady,że w poniedzialek nie płaci a pracownik powinien miec takie zasady,że jak nie ma kasy to mnie pracuje proste

@Mariola

w Parczewie też nie dostali niby że padł jakiś system

Irena

@zdzisek ..., czyli jak dobrze rozumiem sytuacja wygląda tak, że firma Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak nie wypłaciła wynagrodzenia pracownikom na czas, ponieważ panuje zasada, że w poniedziałek wynagrodzenie nie jest wypłacane, więc firma zdecydowała się wypłacić to wynagrodzenie dzień później? Dobrze rozumiem to, co przedstawiłaś w swoim komentarzu? @Mariola, możesz wyrazić swoją ogólną opinię na temat pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Jak się pracuje w tym miejscu? Poza incydentem z opóźnieniem wynagrodzenia są jeszcze jakieś sytuacje, które warto przedstawić na forum?

Irena

@Mariola, możesz przybliżyć to co napisałaś w wątku opinii o pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Rozumiem, że nastąpiło jakieś opóźnienie, jeżeli chodzi o wypłatę wynagrodzenia przez pracodawcę? Sprecyzuj to co napisałaś w swoim komentarzu.

Mariola
@Irena

Pracownicy nie dostali wypłaty na czas. Rozumiem że w poniedziałek nie wypłaca jak się trafi 10. Nie wiem czemu nie dostali wypłat na czas.

Irena

@Łukasz, jak dobrze rozumiem z Twojej wypowiedzi, to w dalszym ciągu jesteś pracownikiem zatrudnionym w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Napisz coś na temat warunków jakie obecnie panują w tym miejscu pracy. Czy przez ten czas w którym pracujesz udało Ci się osiągnąć awans w strukturach firmy? @zdzisek ..., dlaczego uważasz, że zbliża się ku końcowi? Mają na to wpływ jakieś czynniki o których mógłbyś napisać? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ewelina

Czy firma potrzebuje pracowników?

zdzisek idota
@Ewelina

potrzebuje ale lepiej sprawdz czy chcesz tam pracowac

Irena

A możecie napisać, skąd macie informacje o tym, że Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak ma splajtować? Dla osób, które rozważają pracę w tym miejscu to bardzo niepokojące wieści. Widzę, że są też osoby, które inaczej oceniają przyszłość firmy. Jak więc wygląda realna sytuacja huty?

@Irena

popatrz ile wrzesniak miał hut niegdyś ile zostało teraz kapitał przenosi w inne obszary a ludzie dowiedza sie ostatni

Hutnik
@zdzisek idiota

Masz rację wrześniak jest ustawiony do końca życia kasy ma jak lodu jak zamknie hute na ładnej to nie będzie przeżywał bo i tak otworzy inny interes a ci co charowali dla niego wylądują na bezrobociu

@Hutnik

a tam gdzie parking posieje trawe by jego inteligentna dyrekcja miała sie gdzie paść

Franklin
@zdzisek idiota

Chciałbym to zobaczyć jak dyrekcja się pasie na trawce przed halą produkcyjną widok byłby bezcenny

@Irena

Ale która huta ma splajtować? Parczew czy Ładna ?

Nie polecam tej pracy nawet gdyby ktoś był na bezrobociu. a tam są taki nienormalni ludzie co przez niektórych nazywani hołota która szuka sobie ofiar do znęcania się psychocznego. Wiem coś o tym bo kolega sie już dawno zwolnił bo jakiś psychopata wyzywał go na każdym kroku raczej nie moge podać imienia i nazwiska tego psychopaty.

Gość.

Podejrzewam że 90%tam to wieśniaki. Z okolicznych wioch. I dlatego tak.

Niebedacy tutejszym robotnikiem.

Podaj. Ciekawe coto za śmieć. Ze jest ze wsi to wiadomo. Ale który to?!

@Niebedacy tutejszym robotnikiem.

Ludzie ze wsi nie są śmieciami rasowa miejska gnido .

Do_@ Serbski
@Serbski

A kim są?! He. Wiesniak to jest inny rodzaj. Gorszy od miastowego bo (usunięte przez administratora) A jeszcze gorszy jest taki co się pcha mieszkać w mieście. Dlaczego bronisz swoich pobratyncow? Wiesz jak was się dodatkowo tam was nazywa? UKRY.

@Do_@ Serbski

jEST CZŁOWIEKIEM WY Z MIAST JESTEŚCIE GORSI NIŻ LUDZIE ZE WSI .

Tymon

Skąd tyle złośliwości, czyżby żal za utracona pracą?

@Tymon

Żal za utracona pracą u wrzesniaka???? tymonie sorry ,że sie ośmiele ,to co palisz jest niezdrowe

Irena

Bardzo proszę o merytoryczne opinie, takie które posłużą innym użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji o danym pracodawcy. Proszę pamiętać również, że każdego obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin Czekamy na resztę opinii o Hucie Szkła Tadeusza Wrześniaka.

@Irena

to akurat jest proste,niegdysiejsze imperium sie kurczy a wrzesniak inwestuje np w auta -opel ring to jego właśnośc

Tu bylem

Co rok i znowu co rok piec padnie to samo nie padnie predzej wy padniecie nawet piwko da na przerwie do sklepiku tylko ile dasz rade

Szajba

Nadzieja zawsze jest i umiera ostatnia wanna może wytrzyma te dwa i pół roku

@Szajba

może wytrzyma ale to i tak końcówka

Grzmot

Prawda to że huta wrześniak a na ładnej będzie istnieć tylko do końca 2020 roku

@Grzmot

wanna tyle nie wytrzyma

Serbski -zmiana B

JA TĄ KROWE ZE SZLIFIERNI TO BYM CHĘTNIE WYTARGAŁ ZA ŁEB A GDYBY COŚ DO MNIE BURCZAŁA OD RAZU DO TAKIEJ WYSKOCZYŁBYM Z RYJEM TAK JAK TO BYŁO PRZY PALOWANIU TAŚMY BO PRÓBOWAŁY KROWY MNĄ DYRYGOWAĆ A JA SIĘ NIE DALEM ODRAZU NA PYTANIE CO ? ODPOWIADAŁEM GÓ...NO

Jasko paleta
@Serbski -zmiana B

Dokładnie zgadzam się z Panem powyżej.

J
@Serbski -zmiana B

Było kur.... Odpowiedzieć na co _? Jajco!

Niuniek

To juz koniec wrzesniaka teraz Tarnowem zadzi Fistek

@Niuniek

jest to mozliwe fistek ma terraz kupe zamówień rozbudowuje magazyny a wrzesniak ma jeszcze mimo wszystko stado pógłówków (dyrektorów) i nic...

Nietutejszy
@zdzisek idiota

Tylko gdzie i co te półgłówki będą robić jak. wrześniak splajtuje

@Nietutejszy

splajtowac to raczej nie ale powinien przewietrzyć gabinety oraz działy wprowadzic nowy dopływ świeżej krwi,zdecydowana wiekszość tej kadry zarządzajacej ma przestarzałe poglady i jest niereformowalna

Nietutejszy
@zdzisek idiota

Słuszna sugestia czas na świerza krew w biurach.Emeryci do domu wypoczywać a nie zabierać miejsce młodym

Irena

@Szajba o jakim "uzdrowicielu" mówicie? Czy w firmie zatrudniono kogoś do usprawnienia procesu produkcyjnego? To bardzo ważne zagadnienie, bo może to generować sporo zmian w firmie. Czy obecnie w strukturze Huty Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak zachodzą jakieś istotne modyfikacje?

@Irena

Nie pląta się raz na jakiś czas jakiś nawiedzony człek co czepia się wszystkiego

Frozen

Nawiedzony człek

kolejny półdupek i idiota

Franklin
@zdzisek idiota

Tak jakby naszych było mało

Huta Ładna ma nowego uzdrowiciela

zatapiacz

co to za geniusz?

Hutnik
@zatapiacz

Ponoć jakiś mądrogłowiec z grzybowa

@Hutnik

nic dobrego z tego nie wyniknie

Trycik
@zdzisek idiota

Znów parę osób przez niego się zwolni bo psychika nie wytrzyma

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

jebi...ty zdzisek
@Bartosz

tak ale tylko tych którzy chca pracowac w (usunięte przez administratora) za darmo

Życzliwy pracownik

Szanowna dyrekcjo jak chcecie zejść zzaleglymszlifem na szlifierni dopilnujcie pracowników na drugich zmianach i nocach bo siedzą nic nie robia przerwr maja po 45minut a kierownicy i brygadzistki wcale na to nie reagują na to

chory zdzisek

jaka płaca taka praca

To nie znaczy że macie nic nie

Gnom

Basenik
@chory zdzisek

To się wejście do roboty to szef zaplaci lepiej bo leniom slabo płacą

Nikłitin
@chory zdzisek

Na drugich zmianach i nocach szlifiernia nie robi praktycznie nic dlatego tyle szlifu zaległego wszędzie stoi

@Życzliwy pracownik

I niech robią pożadek za hołotę bo tak to z produkcji to jacyś nienormalni ludzie którzy szukają sobie ofiar. A rok temu mieli sobie taką niewinna ofiare co przez nic utraciła rozum i zgłupiała. A teraz już prawie od roku jego już nie ma.

Basenik
@Anonim

Produkcj dajcie spokuj patrzcie na siebie obiboki gdyby nie produkcja to szlifiernia nie miała by co robić

zenek

Najpierw zacznijcie od siebie a nie dyra kierowniczek.Ploty jedna na druga mobing czepianie sie jedna drugiej zacznijcie od siebie bodzcie w porzadku wobec kolezanek to i one beda.Tak samo brygadzistki powinne byc wobec pracownikow mile wyrozumiale a nie zajmuja sie plotami i sklucaja pracownice .A dopiero kierowniczka czy dyr powinni byc za pracownikami jak dzieje im sie jakas krzywda musza ten mobing zwalczac w pracy bo beda uciekac ludzie a malo zostalo dobrych pracownikow bo mlodzi maja to w d ile wytrze stara pracownica a mloda powinni patrzec na to kierownictwo

@zenek

Prawda jest taka. Ty zmienisz siebie by robić dobrze. Oni sie nie zmienia. Gdy myślą że głupi to wydaje im się ze mają prawo.

Może trzeba trochę cierpliwości a nowy szef wprowadzi takie zmiany, że poczujemy poprawę?

Piszczelek

Muchówki
@Muchomor

Jeżdżą do Polanicy

głupi zdzisek

no to pracuj cierpliwie za darmo i nie pytaj ile dostaja pasozyty od tadka

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak - Ładna

• Jak się pracuje w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak