Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak

Ładna

Opinie o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak

inkognito

WrześniaK wstrzymuje swoim pracownikom z ładnej wypłaty a (usunięte przez administratora) z alicji mają na czas gdzie tu sprawiedliwości

Baba

Witam czy ktoś słyszał o jakichkolwiek podwyszkach wszyscy narzekają tylko godne płace będą czy ludzi zacznie się szanować a nie jak niewolników ,gdzieś byly podwyżki coś w Dubecznie słyszałam jakie stawki dają od góry majstrowie bankaze zatapiacz odnoszenie topiarz czy coś będzie lepiej czy wszystko się pozamykane u Tadzia pozdro

krezle

witam czy to prawda,że to juz ostatnia wanna wrzesniaka w ładnej?

Adam

Nie polecam pracy u nich. To straszne buce od właściciela począzy, popzez księgowość z leśniakową na czele a zakończywszy na zwykłych księgowych

Adam Speedfighter Rudcki

Pracowalem w Hucie na Kraśniku i Grzybowie. Grzybów w środku oferuje gorąc jak w saunie, na nockach jeszcze da radę wytrzymać lecz w upalny dzień w pomieszczeniu jest jak w piekle. Oznaczana zaś huta "G2" oferuje przewiew, przyjemnie się tam pracuje i są mili ludzie. Grzybów zaś jest pracą dla ludzi o silnej psychice, niektórzy ludzie swoje problemy życiowe odreagowują na młodych chłopakach którzy przychodzą tam do pracy. Na prostowaniu oraz noszeniu można zauważyć duża liczbę młodych chłopaków którzy uczą się na Koszarowej czy w Polancu a mimo tego ciężko pracują. Jeżeli ktoś ma stalowe nerwy i czuję, że da radę to może spróbować, nosząc szkło w ciągu ośmiu godzin robi się 28-32 km. Osobiście jako "Stary Pryk" ta praca nie jest dla mnie a sam znalazłem lżejsza robotę za o wiele wyższe pieniądze w Mielcu. W życiu trzeba spróbować ciężkiej pracy, jeżeli jakiś czas wypracuje się na hucie to później każda inna praca jest lżejsza!

Nie polecam tej pracy nawet gdyby ktoś był na bezrobociu. a tam są taki nienormalni ludzie co przez niektórych nazywani hołota która szuka sobie ofiar do znęcania się psychocznego. Wiem coś o tym bo kolega sie już dawno zwolnił bo jakiś psychopata wyzywał go na każdym kroku raczej nie moge podać imienia i nazwiska tego psychopaty.

Gość.
@anonim 17.06.2017 21:03

Podejrzewam że 90%tam to wieśniaki. Z okolicznych wioch. I dlatego tak.

Niebedacy tutejszym robotnikiem.
@anonim 17.06.2017 21:03

Podaj. Ciekawe coto za śmieć. Ze jest ze wsi to wiadomo. Ale który to?!

demon

W hucie szkła na ładnej hutnicy z Alicji nażekaja na ciepło i są traktowani ulgowo

janek

Nie wiem jak pracują tam w biurze, ale atmosfera jest jak w obozie

obserwator

zatrudnię się tam na chwile i zrobie porządek z kamerka w pracy pozdrawiam

byly pracownik kart

mobing w pracy jest karalny wobec pracownikow .Dlaczego te dziewczyny nie zglosily tego policji powinne.Mialem taka kolezanke ktora mi sie zalilla jak byla traktowana wiecznie zyla strachem pracowalem z nia spoko dziewczyna

byly pracownik kart

BYŁY P

W Parczewie brak derektora daje się we znaki brak porządku,dyscypliny i szacunku do pracowników kierownictwo ma wszystko głeboko z tyłu jeden wielki chłam z tego też powodu zwolniłem się z pracy PARCZEW POTRZEBUJE DEREKTORA!!!!!!

zmiana A
@BYŁY P 10.12.2016 09:48

Zgadzam sie z bylym p pseudo derektor siadl by na 4 litery razem z zona i nie cwaniakowali by tak skonczyla by sie sielanka dla panstwa P

Serbski -zmiana B

JA TĄ KROWE ZE SZLIFIERNI TO BYM CHĘTNIE WYTARGAŁ ZA ŁEB A GDYBY COŚ DO MNIE BURCZAŁA OD RAZU DO TAKIEJ WYSKOCZYŁBYM Z RYJEM TAK JAK TO BYŁO PRZY PALOWANIU TAŚMY BO PRÓBOWAŁY KROWY MNĄ DYRYGOWAĆ A JA SIĘ NIE DALEM ODRAZU NA PYTANIE CO ? ODPOWIADAŁEM GÓ...NO

Jasko paleta
@Serbski -zmiana B 02.12.2016 23:10

Dokładnie zgadzam się z Panem powyżej.

PanWanna

Szlifiernia chamstwo brak wychowania kultury . Pija jak swinie chlopy jak i baby a potem sie tna i niķt nic nie robi . Dyr ma to dupie. Co to za brygadzistka ze pozwala na to powinna za to poniesc kare. Ùdaje taka swieta jest potworem ma swoje ulubienice ą te co jej nie pasują sa nekąne pomiatane nie potrafi traktowac ludzi jednakowo . Kiedys zaplaći za to mam nadzieje pracownicy to nie zwierzeta aby je tak traktowac. Niech tak pomiata mezem i dziecmi.. Jak 3 lata temu wyzywala sie na Iw ze chciala popelnic samobojstwo. Teraz znowu ma ofiare tak gadaja inikt nic nie mowi nie stanie w jej obronie. Chyba zapomniala jak jej synalek oszukal ludzi na kase robiac meble na wymiar i splajtowal bo cipal chlal malo sie malzen nie rospadlo jego co tam sie dzialo malo slow. . A ta bidula znowu na automacie zal mi jej. Duzo by pisac oniej ate wiadomosci wiem od jej kokezanki

byly pracownik

w hucie robia tylko desperacji juz , kierownictwo mysli ze jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie czym a brut i smrut tam.

toaoao

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej na pewno może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo doskonale dbają o pozytywne stosunki między pracownikami. W końcu atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach, bo wiedzą, że to się przyczynia do sukcesu.

młoda

co tam nowego w parczewie slychac

jasio18

nie polecam hut pana wrześniaka . warunki pracy fatalne . atmosfera nieciekawa

jasio18

nie polecam hut pana wrześniaka . warunki pracy fatalne . atmosfera nieciekawa

Marcin ( hutnik )

Ja przepracowałem 9 lat. Tera pracuję w rajcu szlacheckim w hucie. płacom w porządku. pozdrawiam wszystkich. marcin

Ona

Huta Szkła Dubeczno Nie pracowałam przy obróbce szkła, lecz jako wsparcie całego cyklu produkcyjnego. Nie mogłam narzekać. Atmosfera w teamie spoko. Wszyscy trzymali się razem choć były pewne niesnaski (jak wszędzie). Wypłata na czas. Kierownik nie czepiał się jak wszystko było okej. Tragiczne było wstawanie na 2, 3 lub 4 w nocy na załadunki towaru do Ładnej. Praca sama w sobie prosta lecz odpowiedzialna. Brakowało tam dwóch rzeczy - narzędzi do pracy idących z duchem czasu i odpowiedniego wynagrodzenia za tą odpowiedzialność. Pomysłów na wprowadzenie innowacji było wiele, niestety jeśli chodzi o tą pomysłowość lub jej wprowadzanie już było gorzej, a chodziło jedynie o to aby wszystkim pracowało się lepiej. Czasami proste działania takie jak załatanie dziur w dachu, wprowadzenie konkretnych lokalizacji przypisanych do danego towaru byłaby zbawienna. Sam kierownik czasami furiat, czasami dobra dusza. W sytuacjach ekstremalnych leciały inwektywy, lecz jak chciało się coś załatwić zwykle był przychylny i nie robił problemów. Pracę zmieniłam, bo się przeprowadziłam. Dzięki niej zdobyłam doświadczenie, które bardzo mi się przydało. Żal trochę tego że było to słabo zarządzane. Wszystko na rękach jednej osoby decyzyjnej. Brak konkretnych zadań, przy konkretnym stanowisku lub nie równomierne rozłożenie zadań na dane osoby.

Onek

Panu W.W. trzeba by cos takiego przedstawic bo człek sie troche zapomina

xxx

Co tam słychać w Parczewie ostatnio coś cicho na forum

ciekawy

Słyszałem że w hucie już Ukraińców zatrudniają bo nasi nie chcą pracować?

bubu król

Przestrzegam kogokolwiek przed podjęciem pracy w hucie marta 2 w Chełmie psie pieniądze

hutnik

pracuje u was chemik?

dobre

kaka, pracujesz u nas a piszesz u nich. dobre sobie. wiesz kto może zarobić. majstrowie mający całą produkcję w d... e, pijacy i panienki pokroju tej wspomnianej we wcześniejszym poście. bo wszyscy wiemy o kogo chodzi.

Normalny

Wczoraj zginął tragicznie syn pracownicy naszego zakładu.Szczere wyrazy współczucia.

tylko ja

to wiemy o kogo chodzi a to dobre he he

ziomek

sorry ziomek co o musika pytal.nie zauwazylem ksywki,ja juz zmieniam na robek!

ziomek

do marty prosze sie przeniesc,nas nie zamykaja!jesli ktos szuka pracy znajdzie sie miejsce.prosze tylko wytrzymac od poczatku do konca zmiany,a nie uciekac po kryjomu na przerwie!

obcy

jakaś ewelina czy ewela. trochę słabo słychać ale muwi o pracy w hucie piciu ze jak wnosi alkohol to trzeba płacić. jakaś inna to udostępniła i ma być więcej . u nas jest podobnie

ktoś

zamykają nas od początku he he. a ktura opowiada ciekawe rzeczy?

gościu

to dobrze że was nie zamykają. u nas chodzą takie słuchy. a najlepsze pracują tak jak u nas na wannie. a słuchaliśmy nagrań takiej jednej z parczewa. ciekawe rzeczy opowiada. pewnie już nie pracuje.

ktos

w parczewie jak zwykle tylko o jednej mowia tej najslawniejszej ze szlifierni

gościu

Co tam nic nie słychać w parczewie? Co tam na wannie? Czy to prawda ze was zamykają?

Mecenas

Ja znam pisz co mam przekazać

zna ktos pawla musika pracuje w hucie w parczewie

dingo
@ziomek 21.04.2015 08:05
zna ktos pawla musika pracuje w hucie w parczewie

ja znam z co

kłapciaty

a która to huta:)???

jaq

Dzieje wiele. Jak będziecie chodzić co 8 godzin to się odechce. Niech pani Ania z nami popracuje tak to jej się odechce. Pozatym to nawet pić już wolno bo pan Bogdan nic nie zrobi.

ja

CO tu taka cisza nic się nie dzieje

pewnie srake mial

FELC

jestem ciekaw kto notorycznie zasrywa kibel. wiem ze to ktoś ze szlifierni. zasra cala muszle i deske, nieposprzata i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niby nic.

marek

no ciekawe jak mozna dostac dobra kase za nic nie robienie podzuc filmik chetnie sie dowiem faceci tez tak moga czy nie

JA

Anna sama sobie winna po co daje na prawą i lewą sama sobie wyrobiła taką opinie wyzywajacy make up i udawanie wielkiej damy a do roboty lewa

xxx

ciekawe rzeczy dzieją się w tej hucie najpierw sławna anna teraz fory w pracy

kaska

dawaj posłuchamy

Anna K.

Postaram się po niedzieli wrzucić na jakiś serwer aby można było sobie ściągnąć i posłuchać. Więcej info będę miała gdy porozmawiam z kolegą. Ale trzeba być dziewczyną ok. 30 i pracować przy produkcji.

Anna K.

Ciekawe, czy kogoś zainteresuje informacja w jaki sposób można dostać podwyżkę, nie napracować się a mieć dużo tzw. dodatków. Autentyczne nagranie od osoby która o tym mówi, a otrzymane od jej kolegi.

XXX
@Anna K. 06.03.2015 15:44

Tak interesuje mnie

xxx

a ostatni komentarz to do czego sie ma bo nie czaje

Zostaw opinię o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak - Ładna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak