Opinie o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Ładna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Ładna

Uuu Tadeusz chyba jutro po paczkach przelew zrobi.Aby tylko mu ten niedzielny karp nie stanął

A.Z.

Chciałem zapytać czy jest jaka kolwiek działalność socjalna dla byłych pracowników tej huty a obecnie emerytów.Pytam bo moja żona była wieloletnią pracownicą tej huty i jak do tej pory nie korzystała z funduszu socjalnego.Czy ktoś może udzielić mnie informacji w przedmiotowej sprawie

@A.Z.

Tak oczywiscie niech sie stara

zdzisek idiota

(usunięte przez administratora) dostanie ale może się starac:))

Serbski Parczew

Co wy macie z tym plajtowaniem ? Nie splajtuje bo to dla Wrześniaka kopalnia złota nie sądze żeby przez następne kilka lat padła któraś z Hut w Parczewie czy też w innych miastach za dobrze to prowadzi wie jak i z kim handlować ma głowe do interesu więc nie ma się czym przejmować .Niech ta Huta będzie drugie 20 lat a że ludzi mało to inna kwestia.

jasiu technolog
@Serbski Parczew

a dąbrowa dalej funcjonuje?

@jasiu technolog

DAbrowA jeszcze ciągnie. 12 sto letnia wanna. Aż strach na niej robić ale planów na budowę nowej niewidac.Pewnie tylko ta zajdziemy i to bedzie koniec.

PAMELA

Marian gdzie jestes wracaj ósemke masz

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Irena

@Peter, czemu tak negatywnie oceniasz osobę instruktora w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Twoja wypowiedź nie jest w żaden sposób uzasadniona, więc ciekawi mnie, jakie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się na tak mocne stwierdzenia. Napisz nam, jak ocenisz ogólnie pracę w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak.

@Irena

A TEN INSTRUKTOR U WIESNIAKA TO KTO ?

Peter

Instruktor (usunięte przez administratora) i prostak nie polecam

Irena

@janek, czyli według Ciebie firma Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak zawsze wypłaca wynagrodzenie na czas? Chciałabym, żebyś poruszył również inne aspekty związane z pracą w tej firmie. Ciekawi mnie, jaka według Ciebie panuje atmosfera oraz warunki socjalne u tego pracodawcy. Podziel się z nami swoimi informacjami w tej sprawie.

Irena

@Serbski, czy kwestia wypłaty wynagrodzenia, którą poruszyłeś w swoim komentarzu odnośnie pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak została już rozwiązana i uregulowana? Rozumiem, że według tego, co napisałeś firma rozwija się i otwiera nowe kierunki hutnicze? W związku z tym planowany jest nabór nowych pracowników? Napisz, co wiesz na ten temat.

@Irena

nie wiecie jak w tym miesiącu będzie z wypłatami?

zdechla kobra

10 w poniedziłałek więc tadziu łaskawie nie płaci

@Irena

Już dawno została uregulowana. Rozwija się i ma dużo zamówień na kilka lat z całego świata. Nabór trwa cały czas biorą jak leci starzy ,emeryci ,dzieci. . .

@Serbski

idealnie idzie i jest super a firma sie kurczy:))

janek
@zdechla kobra

nie pisz bzdur, jak zawsze wypłata na czas a jak jest poślizg to z winy banku! u nas nigdy nie było opoznien

Irena

@Serbski, dziękuję za Twoją odpowiedź. Zainteresowało mnie to, co napisałeś odnośnie przyjęć do pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Rozumiem, że firma nie stawia żadnych wymagań względem potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie? Wystarczą chęci do pracy i zostaje się przyjętym? Na jakie stanowisko można liczyć na początku kariery w tej firmie? Opisz, jak to wygląda szczegółowo.

Irena

@zdzisek idiota, ja osobiście nie mam pojęcia, ponieważ nie jestem powiązana z firmą Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak, więc nie odpowiem Ci na to pytanie. Ale zastanowiło mnie, dlaczego zadałeś to pytanie? Czy masz jakieś informacje, które sprawiają, że obawiasz się tego, że będą jakieś problemy z wypłatą wynagrodzenia w tym miesiącu?

Tadek

Słychać coś więcej o przyszłości hut Wrześniaka? Bo ponoć na emeryturę się wybiera. Czy to prawda, że jakieś 3 huty już zamknęli?

@Tadek

a kogo to jeszcze dziwi??? dla wrzesniaka szkło to juz przeszłość,powoli zbliża sie do końca.. dzieki temu rozwijają się inni,jak chocby sasiad w ładnej

Tadek
@zdzisek idiota

Możesz coś więcej napisać?

@zdzisek idiota

Nie taka przeszłość jak się zdaje gdyby miał zamiar zamykać huty zbliżając się do końca nie otwieraliby kierunków Hutniczych pod Patronem Wrześniaka .

Mariola

Dlaczego ludzie z Ładnej nie dostali wypłaty na czas?

@Mariola

to proste-bo tadziu dobrodziej całego narodu ma takie zasady,że w poniedzialek nie płaci a pracownik powinien miec takie zasady,że jak nie ma kasy to mnie pracuje proste

@Mariola

w Parczewie też nie dostali niby że padł jakiś system

Irena

@zdzisek ..., czyli jak dobrze rozumiem sytuacja wygląda tak, że firma Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak nie wypłaciła wynagrodzenia pracownikom na czas, ponieważ panuje zasada, że w poniedziałek wynagrodzenie nie jest wypłacane, więc firma zdecydowała się wypłacić to wynagrodzenie dzień później? Dobrze rozumiem to, co przedstawiłaś w swoim komentarzu? @Mariola, możesz wyrazić swoją ogólną opinię na temat pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Jak się pracuje w tym miejscu? Poza incydentem z opóźnieniem wynagrodzenia są jeszcze jakieś sytuacje, które warto przedstawić na forum?

Irena

@Mariola, możesz przybliżyć to co napisałaś w wątku opinii o pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Rozumiem, że nastąpiło jakieś opóźnienie, jeżeli chodzi o wypłatę wynagrodzenia przez pracodawcę? Sprecyzuj to co napisałaś w swoim komentarzu.

Mariola
@Irena

Pracownicy nie dostali wypłaty na czas. Rozumiem że w poniedziałek nie wypłaca jak się trafi 10. Nie wiem czemu nie dostali wypłat na czas.

Irena

@Łukasz, jak dobrze rozumiem z Twojej wypowiedzi, to w dalszym ciągu jesteś pracownikiem zatrudnionym w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Napisz coś na temat warunków jakie obecnie panują w tym miejscu pracy. Czy przez ten czas w którym pracujesz udało Ci się osiągnąć awans w strukturach firmy? @zdzisek ..., dlaczego uważasz, że zbliża się ku końcowi? Mają na to wpływ jakieś czynniki o których mógłbyś napisać? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

Ewelina

Czy firma potrzebuje pracowników?

zdzisek idota
@Ewelina

potrzebuje ale lepiej sprawdz czy chcesz tam pracowac

Irena

A możecie napisać, skąd macie informacje o tym, że Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak ma splajtować? Dla osób, które rozważają pracę w tym miejscu to bardzo niepokojące wieści. Widzę, że są też osoby, które inaczej oceniają przyszłość firmy. Jak więc wygląda realna sytuacja huty?

@Irena

popatrz ile wrzesniak miał hut niegdyś ile zostało teraz kapitał przenosi w inne obszary a ludzie dowiedza sie ostatni

Hutnik
@zdzisek idiota

Masz rację wrześniak jest ustawiony do końca życia kasy ma jak lodu jak zamknie hute na ładnej to nie będzie przeżywał bo i tak otworzy inny interes a ci co charowali dla niego wylądują na bezrobociu

@Hutnik

a tam gdzie parking posieje trawe by jego inteligentna dyrekcja miała sie gdzie paść

Franklin
@zdzisek idiota

Chciałbym to zobaczyć jak dyrekcja się pasie na trawce przed halą produkcyjną widok byłby bezcenny

@Irena

Ale która huta ma splajtować? Parczew czy Ładna ?

Nie polecam tej pracy nawet gdyby ktoś był na bezrobociu. a tam są taki nienormalni ludzie co przez niektórych nazywani hołota która szuka sobie ofiar do znęcania się psychocznego. Wiem coś o tym bo kolega sie już dawno zwolnił bo jakiś psychopata wyzywał go na każdym kroku raczej nie moge podać imienia i nazwiska tego psychopaty.

Gość.

Podejrzewam że 90%tam to wieśniaki. Z okolicznych wioch. I dlatego tak.

Niebedacy tutejszym robotnikiem.

Podaj. Ciekawe coto za śmieć. Ze jest ze wsi to wiadomo. Ale który to?!

@Niebedacy tutejszym robotnikiem.

Ludzie ze wsi nie są śmieciami rasowa miejska gnido .

Do_@ Serbski
@Serbski

A kim są?! He. Wiesniak to jest inny rodzaj. Gorszy od miastowego bo (usunięte przez administratora) A jeszcze gorszy jest taki co się pcha mieszkać w mieście. Dlaczego bronisz swoich pobratyncow? Wiesz jak was się dodatkowo tam was nazywa? UKRY.

@Do_@ Serbski

jEST CZŁOWIEKIEM WY Z MIAST JESTEŚCIE GORSI NIŻ LUDZIE ZE WSI .

Tymon

Skąd tyle złośliwości, czyżby żal za utracona pracą?

@Tymon

Żal za utracona pracą u wrzesniaka???? tymonie sorry ,że sie ośmiele ,to co palisz jest niezdrowe

Irena

Bardzo proszę o merytoryczne opinie, takie które posłużą innym użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji o danym pracodawcy. Proszę pamiętać również, że każdego obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin Czekamy na resztę opinii o Hucie Szkła Tadeusza Wrześniaka.

@Irena

to akurat jest proste,niegdysiejsze imperium sie kurczy a wrzesniak inwestuje np w auta -opel ring to jego właśnośc

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak - Ładna

• Jak się pracuje w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak