Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Alan

...mogę to tylko skomentować w jeden sposób: jaki poziom wypowiedzi, taki poziom firmy. I niech to będzie cenna informacja dla szukających pracy. Pozdrawiam

abul

Ale się uzewnętrzniłeś. Dzieki takim jak ty rzeczywiście forum żyje. Powinieneś zostać administratorem tego forum a nie szukać partnera biznesowego. Biedronka buduje kolejny sklep może tam nawiążesz współpracę.

antyfan
@abul

Wiem, ze gardzicie ludzmi pracujacymi w Biedronce, dla Was to robactwo. Podobnie jak prawie kazdy Wasz pracownik. Tylko dlaczego wiec dalej tam chodzicie na zakupy?

Alan

Abul- a raczej właścicielu fabryki KEA, czy może jego wierny "psie". Forum ma to do tego, że wypowiadają się na nim ludzie i są to często opinie niekoniecznie pochlebne dla Was. Takie życie. Forum "żyje" poprzez wpisy i proszę to przyjąć do wiadomości i się nie ekscytować. Uwagę Krecika uważam za bardzo trafną, bo portierni rzeczywiście przydałby się finał, gdyż to już lekki wstyd skuwać po pięć razy konstrukcję betonową i robić ją od nowa. Gdzie jest kierownik budowy i inspektor? W takim tempie to nie zabudujecie nawet przyległego terenu przy halach. Więc to 5ha na Bielanach, to po prostu Wasze marzenia. Ale marzyć trzeba. Ja jestem z innej branży i z rozbudową hali na Osobowicach wiązałem nadzieje współpracy. Ale widać przyjdzie mi na to poczekać jeszcze z 10 lat. Pozdrawiam drukarzy i szefostwo firmy KEA czytające wpisy.

abul

Alanku porównałaś firmę Kea do firmy Kea. Moim zdaniem próbujesz wywołać jak zwykle "ruch" na forum. Szukasz pracy złóż papiery, których i tak nie złożysz bo jesteś pracownikiem tej firmy lub byłym pracownikiem. nudzisz się więc chodzisz po internecie i "podpuszczasz"

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Alan

Abul- Twoją wypowiedź traktuję niepoważnie. Takiego rozmachu to nawet KEA nie ma. Czy ktoś wie może coś więcej na ten temat? Pozdrawiam

Krecik
@Alan

Alan - Wciąż możesz próbować iść na ciecia, ostatnia inwestycja (która trwa już rok) to stróżówka. Wciąż niewykończona :)

abul

Tak - fabryka kupiła 5ha ziemi na Bielanach. Planują zatrudnić 1500 osób.

Alan

hej.nie orientujecie się może czy fabryka będzie się jakoś rozbudowywać? terenu wolnego ma jeszcze dużo.wtedy byłaby szansa oczywiście na nowe miejsca pracy.pozdrawiam drukarzy.

Kit

A który to kierownik jest referentem ?:)

Assasyn
@Kit

Ichniejszy KWO :)

Assasyn

W korporacjach z kierownika nie robi sie referentow :)

bart.

Zarządzanie korporacyjne nie jest uwarunkowane odległością szefa od firmy - jest sposobem zarządzania

Wroc

Korporacją nigdy nie będzie. Szef jest na miejscu, a nie np. za oceanem.

slamazara

Z firmy chca zrobić korporacje... Bywa. Czy kasa zla ciężko powiedziec.

Rejs

Co do kasy - nie ma tragedii, ale nie ma też szału. Średnio.. ale myślę, że można złapać doświadczenie. Ale to już twój wybór.

Kolatiral
@Rejs

Glownym doswiadczeniem bedzie nauka na przyszlosc, zeby do takich firm sie nie zatrudniac :) Pozdrawiam serdecznie.

Wenom

Dodatek zabrali, bo niektórzy, nawet słaniając się na nogach, przychodzili do pracy, zarażając innych. Byle tylko stówka wpadła, a to że mało wydajny?

por

Dodatek motywacyjny to właśnie zabrali przez tych co brali chorobowe...

Pks

Znów nie było podwyżek na nowy rok? A taką ładną bramę postawiono...

wks2

brak motywacji ludzie biorą chorobowe brak dodatku motywacyjnego zarobki spadły ciekawe co jeszcze obiadami się nie zasłaniajcie pozabieracie premie półroczne lub będa małe

stary

Tylko ze nawet na Ukrainie nie będą zapieprzać po 12 godzin. Szanujmy sie a w firmie nikt nie patrzy na to.

Einstein

Skoro na Ukrainie wyprodukuja to samo za 1/3 ceny to po co robić coś w Polsce. Przekierować zleceniodawców na Ukrainę. Po co nabijac kieszeń polskim przedsiębiorcą? Nie widzę problemu.

Newton
@Einstein

Z Ukrainy do UE nie wwieziesz już tak tanio. Poza tym tam ciągle trzeba posmarować....

wks

zatrudniacie ukraine a polacy to co będziemy wasalem ukrainy SKANDAL

Krecik
@wks

Skoro Ukraińcy są tak samo pracowici lub bardziej niż Polacy, to w czym problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 577 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław