Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Malutki

Odejść każdy może wiadomo. No a co do szkolących ludi to zależy tylko od podejścia danej osoby. niektórzy starają sie, niektórzy maja to w (usunięte przez administratora)

pikopiko

Ciekaw co będzie jak odejdzie chociaż jedna trzecia z tych którzy o tym myślą. A już doświadczeni pracownicy o tym coraz głośniej mówią. Zostanie Ukraina i ci co wiecznie się szkolą ,chociaż oni raczej też mają w d....

mlody

Wyzysk byl wszędzie i będzie wszędzie. Takie realia pracy u prywaciarzy. Jak żyje sie dobrze z kierownictwem to jest okej. Wojna rowna sie nieźle zdeptanie. Jesteś specjalista to zarabiasz. Chca uczyć ludzi ale niestety slabo to wychodzi. Jedyny plus wszystko na papier nic na lewo. To plus mega

watarian

Mylisz się Tomku, i to bardzo. Nie znasz chyba realiów. Ale nie będę zarzucał Tobie niczego, bo to nie o to chodzi. Bez urazy, nie patrz na polskie firmy, bo to faktycznie jest normą.

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
watarian

robić, robić, i jeszcze raz robić. Z produkcji, to sensownie zarabiają tylko drukarze, i liderzy. praca ciężka, czasami ponad siły ludzkie, statyczna, po kilka godzin w niewygodnej pozycji, w jednym miejscu. Zarobki zwykłego pracownika, nie przekraczają 2 tyś zł. Coraz więcej ludzi myśli o odejściu. Spychologia na całego. Z politowaniem nieraz patrze na ludzi z falcerek- jak oni dają radę? Na szczeście KEA ma ukraińców, zastapia ludzi, myśle że to dobry kierunek-mało dać, wyssać do końca - to oczywiście sarkazm.

wks

zaczyna mi się podobać praca ale zarobki małe prośimy o podwyżki lub paczki karty Dużo osób może odejśc Zatrudnianie za 1200-1600 nie opłaći się na przyszłośc Wiem co mówie POZDRAWIAM

Hiacynt

Mowisz o ilosci klientow, a ilosc (w przeciwienstwie do liczby) jest wartoscia niepoliczalna? Z ogloszen o prace widze tam obraz typowego call center, podejrzewam ze nawet nie trzeba do konca wiedziec, co sie sprzedaje.

dada

A mozesz poglebic wypowiedz. Stanowisko referent ds handlowychhandlowiec. W ofercie pracy te benefity sa zawarte. Na czym polega to, ze praca jest bardzo ciezka? Trzeba siedziec po godzinach, w weekendy? Jakies nadludzkie mice trzeba miec? Czy pomogą na poczatku? Przeszkola i wdrożą czy beda robic nowemu pod górkę? Przepraszam, ze tak pytam ale dla mnie to ważne.

dadada
@dada

Dział handlu i technologii w tym roku działa bardzo "dynamicznie". W tym roku rotacja objęła ponad 50% załogi :D

dada

Proszę o informację na temat pracy w dziale handlowym? Czy praca/zespół jest w porządku, jakie zarobki, jakie godziny, szefowie? Chcę się ubiegać o to stanowisko ale nie wiem czego się spodziewać i bać :-) Proszę o normalne, rzeczowe opinie. Będę bardzo wdzięczna.

wrocław

KEA jest ok można podnieś zarobki i na święta karty Góra super i rodzina. Tragiczna sprawa budWA litości

Gallo Nero

12 godzinne nocki rozwijają psychikę na niezbadanie wręcz wysoki poziom.

Gilotyna

'to zatrudnienie bogate w możliwości zdobycia doświadczenia' - nie sądzę.

Gilotyna

Brak norm i drapanie się po dupci. Rozwój zawodowy? Ha ha ha! Nie sądzę.

galla anonima

Witam, chciałbym się dostać na operatora gilotyny, co powiecie o stanowisku i o pieniądzach ( ogólnie w drukarni jakie pieniądze)

gallo nero
@galla anonima

No cóż, operator gilotyny to bardzo odpowiedzialne stanowisko, wymagającej niezwykłej decyzyjności i umiejętności pracy pod presją czasu. W zamian, stanowisko to stawia niewiarygodną wręcz ścieżkę rozwoju zawodowego, który na pewno nastąpi w progach Drukarni KEA.

Były

Typowa firma z Polakiem szefem. Więcej, więcej, za(usunięte przez administratora) pieniądze. Nie ważne jak, ważny efekt końcowy. Tą firmę ratuje jeszcze kierowniczka produkcji, bo dyrektor i syn, to...

To coś zróbcie, a nie tu żale wylewacie. Ale to najlepiej pokrzyczeć pokrzyczeć i tyle.

!

o rozwijaniu kariery w dziale technologi napewno niema mowy a na szkolenia to jeździ tylko jedna osoba z rodziny a reszta technologow dowiaduje sie po fakcie ze było szkolenie

ovlo

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat stanowiska Technologa? Czy nie jest to przypadkiem stanowisko działu handlowego, od ktorego wymaga się robienia rzeczy wylacznie w celu zwiekszenia zyskow firmy? Czy rzeczywiscie chodzi o prawdziwe usprawnienie procesow produkcyjnych pod wzgledem wydajnosci i uzyskanym dzieki temu wolnym zasobom na kolejne prace, wsparte szkoleniami o wartości dodanej?

mudamuda

Oj tam, narzekacie wszyscy, nie jest tak tragicznie, praca jest, płacą mało, bo mało, ale mogliby jeszcze mniej, dają te benefity jakieś, socjale (to też się chyba liczy), umowa o pracę, stałe godziny pracy (przeważnie), z ludźmi da się pogadać. Fakt, mogliby człowieka bardziej doceniać i jakoś to pokazać zamiast tylko normy śrubować, ale przecież nie mogą oddać całego zarobku pracownikom, firma jakoś musi funkcjonować. A co do dyrektora: nie ma pojęcia o tym jak postępuje się z pracownikami. Nie potrafi zmotywować ludzi do pracy, tych samozmotywowanych tylko zniechęca. Może i te pomysły się sprawdzają gdzieś indziej, może sprawdziłyby się i w KEA, ale nie przy takim wprowadzaniu.

Rtgfhhffhhg

Unikaj działu handlowego nic tam dobrego cię nie spotka

Janosik
@Rtgfhhffhhg

Bednarek do mnie ....he he to były czasy szkoda ze sie skonczyło:_)Pozdrowienia dla całej drukarni.A tak na marginesie firma jest ok wiec myslę ze warto w niej pracować.

xxx

Interesuje mnie praca w dziale handlowym,kto pracował i posiada jakiekolwiek opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 577 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław