PANEK S.A. - ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów

Piotrków Trybunalski

Opinie o PANEK S.A. - ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów

NITKA

W tej firmie nic nie zmieniło się. Nadal pracownicy traktowani są jak zło koniecznie, bez poszanowania ich praw. Można zostać zwolnionym, kiedy nie przypadnie sie do gustu pupilkom kadry zarządzającej. Nie zapewnia się sprawnych narzędzi pracy, czyli dostępu do systemu, komputerów czy telefonów (choć w ogłoszeniach rekrutacyjnych podaje się, że otrzyma się telefon służbowy, laptop i auto służbowe). To tyle w pracy na centrali telefonicznej. Przedstawiciele ponadto są wyzyskiwani ponad ludzkie siły. Pracują po 18 godzin na dobę, jak nie wyślą jakiegoś bzdurnego raportu to zostają obciążani finansowo. Ponadto odpowiadają za uszkodzenia pojazdów o kwoty wiele powyżej ich zarobków. Pracownicy nie są odpowiednio szkoleni, co oczywiście przekłada się na wizerunek firmy, która uważa się za "profesjonalną". Sami pracownicy są dzieleni na równych i równiejszych. Podczas zatrudniania podpisywana jest umowa zlecenie, którą po roku pracy obiecują zmienić na umowę o pracę, ale tak się nie dzieje od dwóch lat. Oczywiście są osoby pracujące na umowę o pracę ale to tzw. wybrańcy, wykonujący to samo co zleceniobiorcy. Premie również nie są dzielone sprawiedliwie i ich wysokość zależy od kierownika, któremu należy się podlizywać. Ludzie zwalniani są z dnia na dzień, bez szansy na poprawienie ewentualnych błędów, gdyż nie uprzedza się o tym. Jedynym plusem są zarobki sięgające dwukrotność najniższej krajowej. Co kierownictwo wykorzystuje. Nie polecam pracy w tej firmie osobom, którzy mają do siebie szacunek.

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie PANEK S.A. - ogĂłlnopolska sieć wypoĹźyczalni samochodĂłw!

Zostaw opinię o PANEK S.A. - ogĂłlnopolska sieć wypoĹźyczalni samochodĂłw - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEK S.A. - ogĂłlnopolska sieć wypoĹźyczalni samochodĂłw