Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Mam już dość

Panie Pyzio, widzę że chcecie docenić pracowników którzy są z wami więcej niż 4lata. Bo tylko tacy maja stawki powyżej 22zl.i to też nie wszyscy, nie dając im podwyżki. Rozumiem że chcecie aby była mniejsza rotacja pracowników. Ale to Wy jesteście sami sobie winni, że 4lata temu ludzie zatrudniani byli za 19.50zl. A teraz dajecie 17.50zl. I ludzie do was przychodzą bo że tak powiem są sami sobie winni. Nie było by chętnych za te pieniądze to byscie podnieśli pensje początkowa. Ale zobaczcie też jacy przychodzą i zostają na dłużej. Bo kto mądrzejszy to ucieka. Gwarantuje Panu że jak zrobicie tak jak zaproponowaliscie związkom to pozbędzie ie się wyszkolonych operatorów którzy są z wami kilka lat. Bo jestem wstanie poświęcić złotówkę, dwie i pójść do UTC czy GKNnu gdzie tam szanują pracowników. I będziecie robić niewyszkolonym personelem i tylko czekać na gruba reklamację. Tym sposobem wasza gadka o szacunku jest w buty włożył.

Exe
@Mam już dość

To poswiecaj. I idz.

Hehehe
@Exe

O lider się jakiś odezwał albo przydupas

www
@Mam już dość

Tym, że w GKN szanują pracowników to mnie rozbawiłeś, tak się składa, że pracowałem tam jakiś czas temu i szacunek polegał na tym, że jak poszedłeś z problemem do lidera lub biura to słyszałeś śpiewkę, że na twoje miejsce jest stos podań. Teraz może i GKN-owi brakuje ludzi ale wątpię aby tam dbano o pracowników jedynym plusem zakładu jest to, że dla oleśniczan jest to praca na miejscu i dają trochę lepsze podwyżki

kleryk

We Wrocławiu dali teraz 500 zł brutto premii na którą muszą wszyscy zapracować wspólnie, trzeba przestrzegać bhp, porządku itp itd, marne szanse, że zapracują wszyscy na conajmniej połowę tej kwoty. Lepiej by podstawę podnieśli choć o 100 zł.

dasdsadas
@kleryk

@kleryk O jakiej premii Ty mówisz? Podwyżki roczne ogólnozakładowe jeszcze nie wynegocjowane. Pewnie skończy się jak rok temu na 100, bo związkowcy to p..zdy siędzące w kieszeni dyra.

Obrabiacz
@kleryk

O czym ty pierd... za przeproszeniem. 500 zł premii.. chyba w biurze, bo na pewno nie dla zwykłych roboli. Mowa jest o 500 zł podwyżki do podstawy. Jest to warunek jakie postawiły związki zawodowe grożąc sporem zbiorowym. Ale znając życie to skończy się na 100 zł i związki to podpiszą tak jak podpisały nikczemny plan 18 zmian za marne 90% za każdą sobotę. W niektórych zakładach jak 3M proponują już 22-24 zł brutto, a wy panowie z Bosch dalej te 17.50. Zabraknie wam logistów i operatorów to zatrudnicie jeb.. ukraińców. Leń ukrainiec wam nie popracuje bo to nie roby i będzie w czarnej du.. Radzę wam się zastanowić panie Pyz...

Gg
@dasdsadas

Z tymi związkowcami i to pięknie napisane. Nic dodać nic ująć

Byly pracownik

Zacznijcie szukac innej pracy bo ten zaklad to jest jedna wielka pomylka

Stary

Ujawnij ... zapłacę za każdą osobę ile będziesz chciał...

Network
@Stary

Cytat z kodeksu. Prosze sie o zapoznanie. Wiecej informacji w necie. W skrocie nie mozna udostepniac ani pobierac czyjegos ip. Zanim zaczniecie wypisywac glupoty zastanowcie sie dwa razy czy to jest zgodne z prawem. "Nadto udostępnienie danych osobowych osobom nieupoważnionym jest przestępstwem i osoba, która je popełni, podlega karze grzywny, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 51). "

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group
Mikołaj

Ja chętnie też się dorzucę... dawaj stary napisz kto jest kto...

Kolega operator

Przestań się obijać i zacznij pracować. Skończ z tym L4 bo mamy dość robienia nadgodzin za Ciebie. Zamiast wypisywać i podawać nazwiska ludzi weź torbę i zacznij szykować kanapki do pracy. Gdyby wszyscy pracowali a się nie obijali to nikt nikogo do pracy by nie musiał gonić. To wszystko właśnie jest wina takich leserów co mają najwięcej na forum do powiedzenia.

@Kolega operator

@kolega operator A nie zauważyłeś, że to już nie kwestia L4, tylko ogólnego braku pracowników. Ludzie już poznali prawdę jaką wspaniale jest w Boschu i uciekają na potęgę...a jeszcze 18 zmian nie wprowadzili, wtedy to będzie jazda. Do kadr do kolejka z wypowiedzeniami się ustawi. Szkoda tylko że nasi związkowcy zapomnieli od czego są i nic nie robią dla pracowników, tylko się po plecach z zarządem klepią i udają negocjacje. Popatrzcie jak za granicą związki walczą...nieudacznicy.

Mo

Tak jest mają władze poganiacze i robią co chcą

Ryjki

Panie Piotrze , za płotem są osoby które chętnie przywitaja Pana z otwartymi ramionami , jednocześnie doceniając pański profesjonalizm i 100% zaangażowanie w powierzone zadania. Żeby nie zniżyć sie do poziomu osób Panu nieprzychylnych powiem krótko: ,, Psy szczekają , karawana jedzie dalej" Pamietaj CBI nie zapomina o swoim filarze, Panteonie...

zdrowy
@Ryjki

Łuczak jesteś (usunięte przez administratora)

Nosacz
@zdrowy

Karol zamilcz

@Ryjki

po pacz, po pacz wylał tęsknotę młodszy inżynierek z IPS nie ma z kim kawusi pić i do kogo ryjka odezwać jak tęsknisz to wypad do twojego showmana za miedzę

tik

Abc123
@tik

Mucha przeginasz..

Może nowy

Witam, jaka sytuacja jest teraz w boschu? Trzeba robić nadgodziny w tygodniu i w weekendy?

cukier
@Może nowy

Obecnie w Boschu jest kiepsko. Marne stawki, brak podwyżek za to poganiają, stresują i ciągła presja czasu. Na czas jemy posiłki, załatwiamy potrzeby fizjologiczne. Ciągle za wolno, za mało sztuk zrobionych. Z nadgodzinami zależy na jakim dziale pracujesz, czasami pytają, czasami zmuszają. Teraz wprowadzają 18 zmianowy system pracy, więc soboty pracujące. Ogólnie bajzel, nikt nikogo o nic nie pyta robią z ludźmi co chcą.

Byaya
@Może nowy

Tak najlepiej jak by pracować codziennie. Ten zakład jest dla ludzi bez rodzin, lub dla tych co kochaja poeniadze. Pozdrawiam

gglsa

Nie polecam nikomu tej firmy stawki marne lepsze w biedronce.Nikt niechce w niej pracować . Ludzie są zmuszani do pracy w nadgodzinach ..Żadnych podwyżek po kilku latach pracy.

Obróbka Bosch

...Jeśli Go nie chcecie na IB to my go bierzemy na obróbke, kolo odwalił więcej dobrego w dwa miechy niż inni w dwa lata...

Monter

Karol to Ty?

CBI

...to dopiero początek... :-)

z obróbki
@Obróbka Bosch

..a co on takiego zrobił na tej obróbce?

Starszy Operator
@z obróbki

W dwa miechy obejrzał wszystkie demoty....

inżynier
@Starszy Operator

wypalił tonę fajek, wypił hektolitry kawy... ciągle siedział na stołówce, codziennie na halę wchodził spóźniony , ze jego ziomal dyro tego nie widzi... ludzi miał za nic.

Obróbka
@inżynier

A teraz troche prawdy, ogarnial nam nadgodziny, biegał za naszymi sprawami do personalnego, zawsze się witał ze wszystkimi nigdy nie podniósł glosu, nie spóźniał się tylko był za pięć, wprowadził lidera, ktory zresztą też jest spoko, na obróbce nie ma dostepu do neta, załatwiał ludzi, byśmy się szkolili... mega pozytyw

nick
@Obróbka

liderzy mają dostep do internetu, wypisywanie nadgodzin itd to normalna rzecz..wiec nie robił nic szczegolnego,

nick
@Obróbka

na obróbce do netu nie mają dostępu mq i setery, liderzy mają pełny dostęp. Chodził do kadr, bo miał po drodze na kawe i bajerował w międzyczasie z laskami z kadr, bo nadgodziny wypisuje sie na kompie i nie tzreba chodzić do kadr, wprowadzenie nowego lidera...hahahaha, bo nie było dla niego miejsca na ib to musiał zostać chwilę na obróbce. Szkolenia są obowiązkowe dla wszystkich i kazdy na nie pójdzie wcześniej czy później ... itd itd wiec jak widac nie robił nic lub robił tylko na pokazaz

znawca

Raczej powrót niemożliwy chyba że do firmy sprzątającej na miotle

Byłem na rozmowie u Was, o co chodzi z 18 zmianami? Może ktoś wytłumaczyć bo taki temat też był ruszony?

Kkmd
@Nowy

Hey, Masz grafik ustalony na miesiąc do przodu. Polega to na tym, że 3na4 soboty jestes w pracy, ale masz w tygodniu wolne. Np pracujesz od wtorku do soboty. Niedziela i poniedzialek wolny. Sobota płatne extra 90% do wypłaty. Okres rozliczenia jeden msc. Do końca roku taki system ma sie utrzymać. Pozniej zwykła praca na 3 zmiany. Jeżeli chcesz sobotę wolna należy uzgodnić to z TL. Pozdrawiam

Dzięki Wielkie...

@Nowy

Równie dobrze możesz mieć wolną wtorek i niedzielę i pamiętaj, że te 90% to jest do 168h, a nie 168+sobota.

W firemce coraz lepiej. Na ib nie ma już kto pracować, na siłę ściągąją ludzi z innych linii. Zamiast obsady na 6 zmian mają może na 4. Brawo i jeszcze raz brawo. Czyżby ci debile w białych i bordowych koszulkach (dzięki którym ci dobrzy i wspaniali, kompetentni liderzy i kierownicy dostają premię i cała szlachta z góry jest utrzymywana przy korycie) nie rozumieli że w boszu ( celowo z małej - bo to nie tylko wyzyskiwacze, ale i zbrodniarze vide eksperymenty z spalinami i inne z dawniejszych czasów ) jest super. Przecież są plakaty z zwierzątkami, jest super, fajna atmosfera, zero zmuszania do nadgodzin. Niemce chcą u siebie zmniejszyć wymiar pracy, w boszu 48h to mało, niech wrócą do Niemiec i tam proponują warunki z Mirkowa...linczem by się skończyło. Nie polecam nikomu...nawet wrogom. Jak nie masz pleców typu kolega lider,tata pijący pod sklepem wódkę z kierownikiem ( pozdro dla kiera mającego problemy z nadwagą i podobno z % - on tak karierę jak plotka głosi zrobił) żeby ktoś cię pchnął wyżej, dał podwyżeczkę, nie lubisz przytakiwać ignorantom i chamom ( a takich to 99% wśród liderów i kierowników ) to kariery nie zrobisz. Mam nadzieję, że wkrótce ten (usunięte przez administratora) się rozleci i będzie mega ubaw.

Młody

...Stary nie przebiera w środkach nic wam nie pozostało jak tylko uczciwa praca!

Byłam u Niego
@Młody

Piwowarczyk Wam wyjaśni na czym to wszystko polega... On jest jak Opera... można Go pokochać albo znienawidzieć...

Do Melomanki
@Byłam u Niego

Droga Pani Melomanko,proszę nie obrażać opery...Jak można porównywać sztukę do chamstwa...

Cbi

...Zostaw amatorków boszowskich wracaj do CBI ..czekamy...

CBI
@Cbi

Nie wypowiadaj się za wszystkich...Jak Ci tak tęskno to umówcie się na kawę albo na lody-albo przenieś się za płot-wtedy będziecie blisko.

poup
@CBI

to potwierdza debilizm Piwowarczyka

L4

Nikt? Czy tylko ty leserku w przyciasnych spodniach... bo d..pa za gruba ha ha ha

czarny z cbi

Dziwi mnie tylko to że jeszcze u was Ukrainców na linie nie zatrudniają. W Cbi to standard. Dzisiaj koordynator Ukrainców oprowadzał grupe naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów. Dawno Polaka nie zatrudnili. Ukrainców nie brakuje. Pierwsza linio z Bosch skoro oszczędności są na pierwszym miejscu radze się zastanowić nad grupką z Ukrainy. Poganiaczowi w czarnej koszulce zrobić kurs Ukrainskiego za 30 zł i do przodu sporo na takiej grupie

ibc
@czarny z cbi

cbi i bosch to w zasadzie to samo... Stawka ta sama, związki te same, ukraińcami też się pewnie podzielą :)

Kierownik

Polecam Firmę Bosch omijać szerokim łukiem. Pieniądze jak w BIEDRONCE. Chcesz urlop- problem Podwyżki- zapomnij (chyba że robisz LO..) Wymagania- coraz większe Chamstwo- coraz większe Z pracownika chcą zrobić niewolnika. 18 zmian. To po to nasi dziadkowie walczyli o wolne soboty żeby nas teraz zmusić mogli? Wstyd że Polak doi Polaka, dla Niemca. Przychodzilem do tej firmy i byłem dumny ze będę pracował w firmie takiej marki jak Bosch. Teraz jest mi jedynie tylko szkoda tych ludzi którzy robią po 500 nadgodzin w roku żeby godnie mogli żyć. W tym kierunku jakim obecnie idzie zakład nie ma przyszłości. Teraz dają 500 zł jak polecisz pracownika i się sprawdzi. ( czyli dostanie umowę). Nie mógł bym spojrzeć takiej osobie w oczy, bo po 7 miesiącach zrozumiała by co tak naprawdę się dzieje. Panie Piotrze, pana poprzednik kiedyś powiedział że chciałby aby każdy pracownik tej firmy był dumny ze swojego miejsca pracy. Teraz raczej tylko się wstydzi. Pan Panie dyrektorze może jeszcze to zmienić!

albert
@Kierownik

Bosh wrocław ... Jest dokładnie tak jak piszesz, nadgodziny niby dobrowolne, ale i tak musisz przyjść, bo inaczej krzywo będą na ciebie patrzeć i jeśli będziesz chciał urlop to za wszelką cenę ci go nie dadzą. To jest juz (usunięte przez administratora), korporacja wyzyskująca pravowników. Obiecywali złote góry na początku, a na razie mamy same błotniste (usunięte przez administratora) Jest co raz gorzej, pravy co raz więcej i tylko sypnęli premią, na którą jeszcze trzeba zapracować, bo robienie za dwóch i zostawanie na nadgodzinach to za mało.

Coraz gorzej w firmie mało płacą nie to co kiedyś. Nikomu nie polecam tej firmy

No powinien jeszcze lidera zawiesić i był by porządek a nie święte krowy i są nietykalni.

rozumiem

Czyli Bosh i Whirpool to samo dno.Nakaz pracy jest coś takiego,ale też jest chorobowe.

@rozumiem

podobno maja zwalniac , jak masz za duzo chorobowych

rozumiem

Jedno a porządne.Sami będą na siebie robić hehe.Niech uchodźców zatrudnią u siebie i tak traktują jak nas.Ludzie chcą jeszcze pożyć.Ewentualnie pozew zbiorowy przeciwko jak komuś coś poważnego się stanie w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch