Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Kierownik

No i mamy popis szacunku, z szacunku do ludzi system 18 zmian wprowadzili. I jeszcze pierd... w żywe oczy ze to konieczne i korzystne. Przymus pracy w sobotę. A te (usunięte przez administratora) cioty ze związków to podpisały. Ale pół montażu się zwolni, to się Baran obudzi. Ludzie odejdzcie od maszyn.! Walczcie o swoją godność.!

oburzony
@Kierownik

Obawiam się niestety, ze to nie nastapi. Dla niektórych osób bosz jest ostatnią firmą w odelgłości 10000km i muszą w niej pracować - tak uważają. Kierownik to zwykły cham z chamów i niczego nie zrozumie i ma ludzi w poważaniu i to głębokim. Liczy się tylko jego tłusta przepita d..pa. Po prostu wyniósł standardy obowiązujące w Bukowicach pod sklepem i myśli, że tak jest też we Wrocławiu. Żenujące, ale tacy ludzie są kierownikami w firemce. Tylko od pracowników zależy czy to wprowadzą czy nie, jeśli większość, no chociaż połowa nie podpisze to mogą w trąbkę ich cmoknąć. Niech sobie P.M. z S.S. i KK i PP i panienkami z hr i planistami w soboty pracuja, a nie co tydzien pijanstwo, nartki itp, a robole mają na to robić. Takiego wała!!! Nam też się należą wolne weekendy.

oburzony
@Kierownik

chodzi o kierownika czystego gdyby ktoś się nie domyślił

@Kierownik

To jescze nic "Dobra zmiana" chce wprowadzić obowiązkowe niedziele dla firm zatrudniających pow 50 osób czyli w Fabrykach nas zajadą emerytury nikt nie dożyje

@:/

O czym ty mwisz, poczytaj trochę. Projekty komisji kodyfikacyjnej nic nie znaczą. Oni nie należa do komisji trójstronnej. Z resztą nawet takiej prpozycji nie było. Kadrowa nie siej fermentu.

Lider

Praca jest dla człowieka a nie człowiek dla pracy,czyli jeżeli praca Ci utrudnia życie że nie masz życia prywatnego to jesteś niewolnikiem a nawet o tym nie wiesz tak robią korporacje wycisną z Ciebie wszystko jak cytrynę więc zapomnij że dożyjesz do emerytury robiąc na produkcji chyba na wózku

Koledzy i koleżanki przełożeni mają nas tam gdzie światło niedochodzi,liczy się tylko zysk za wszelką cenę piszecie że niemamy życia?a co ich to obchodzi nie oni tyrają tylko my,niechcą płacić więcej to kombinują sa 2 kasty =ludzie i niewolnicy ,niewolnika się nikt o zdanie nie pyta

???

Niestety na tym polega kapitalizm na maksymalnym wyzysku poto się tu zagraniczne korporacje wybudowały bo Polak tyra za 2 a dostaje 4 razy mniej niż na zachodzie czyli czysty biznes niedość że robi za mniej to 2 razy więcej

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group

Dlaczego są usuwane posty celnie stwierdzające jaki (usunięte przez administratora) jest obecnie w firemce? Zabolało dyrekcję i kadry? Następna fala wypowiedzeń rusza a z całym szacunkiem z tych co teraz przychodzą do pracy to wielkiego pożytku nie będziecie mieli.

kol

Praca od poniedziałku do piątku bez nadgodzin bez chamstwa zapraszam do CBI

lok
@kol

CBI bez chamstwa? Nie rozśmieszaj... W CBI niedługo będą pracować sami ukraińcy co już się dzieje.

kol
@lok

I tym się baranie różnimy że dla mnie niema znaczenia jaka narodowość

lok
@kol

Poziom słownictwa rodem z biura CBI. Jak nisko upadł HR CBI żeby reklamować się na goworku boscha xD Oczywiście że dla HRu nie ma znaczenia jaka narodowość bo to nie wy musicie z nimi pracować i słuchać co 5 minut "janiponimaju" i widzieć minę ucieszonego ukraińca który wie, że będziesz musiał zrobić robotę za siebie i za niego. Skoro jest tak super to dlaczego likwidujecie monterów weekendowych? Wasz nabytek ze wschodu za dużo bubli do klienta napuszczał? :) Jestem zatrudniony na stanowisku operatora a nie niańki ze znajomością języka ukraińskiego. Jestem w Polsce i będę mówił po POLSKU a jak szukasz barana to popatrz w lustro w kadrach na pewno jakieś macie.

Albi

Najgorszy zakład z możliwych .Nie polecam nikomu by się do niego przyjmował.

Moevb3

Pani z biura widzi w tym czysty interes dla nas, bo przecież czas pracy się nie zmieni a zarobimy parę złotych więcej. Tylko jakim kosztem? Zapraszam pania do pracy w lato gdzie zamiast grilla będzie pani z@pi3rd@l@c w sobotę na nockę. Włoski strajk by ich czegoś nauczył

Moevb3

Ta firma to jedna wielka kpina. Wraz ze wzrostem zamówień wzrasta wyzysk pracownika do maximum. Zamiast zakupić nowa linie i powiększyć swoją kadrę, lepiej wycisnąć z pracownika wszystkie poty wprowadzając 18 zmian i tym samym pozbawiając go wolnych sobót. Czas dla rodziny ograniczy się do minimum. Życzę poq

SingielPlayer

Witam Mam możliwość udostepnienia danych osobowych każdego z zamieszczonych wpisów;) jako osoba nie znajaca środowiska firmy bosch chętnie zobacze jak będziecie się besztać jak juz ujawnie kto konkretnie odpowiada za te najbardziej pikantne wpisy hehe ;) pozdrawiam trole ... hakerZwyboru

amator
@SingielPlayer

Panie haker jak jest pan hakerem to odpowiednie służby powinny działać z drugiej strony jak widać nawet za parę złotych chcą wiedzieć kto jest kto.

Pracownik Bosch
@SingielPlayer

Te najbardziej wg Pana pikantne wpisy są prawdziwe. Ale jak to mówią prawda zawsze boli.

antyhacker
@SingielPlayer

@single (usunięte przez administratora) Ciekawe ile wpisów by się okazało jest autorstwa kierownictwa, hr itp ( tych pochlebnych oczywiście ). Prawda boli. Podaj od razu przydupasku ile osób zastało przyjetych do pracy w 2017 a ile odeszło i nie tłumacz, że fluktuacja to normalna rzecz. Nie, nienormalna. Jak ktoś ma dobrą pracę to ją chce zachować.

Buhhha haker
@SingielPlayer

To dawaj chętnie zobaczę popis twoich umiejętności

Moe
@SingielPlayer

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz

Job

Czy dostaniemy coś na świata????? Bo jak zawsze z cisza....

Moe
@Job

Dostaniemy nadgodziny i Sobote gratis

wwq

Najgorsze jest to że kierownicy i dyrekcja o wszystkim wiedzą, a na dodatek bezczelnie kłamią, nie szanują tych, którzy zarabiają na ich premie kosztem swoich rodzin i zdrowia. Pogarda kierownictwa wobec roboli jest ogromna. Może zatrzymanie firemki na kilka dni ostudzi te tępe łby. Do dyrekcji: "wam kury szczać prowadzać..." Jesteście poniżej wszelkiej krytyki, współczuję tylko tym którzy się boją i duszą swą frustrację. Teraz jest tak mało ludzi do pracy, że jak kretynowi i chamowi na kierowniczym stanowisku powiesz mu to w oczy to i tak Cię nie zwolnią, bo nie ma komu pracować. Czekam na to jak firma stanie i te durne łby polecą....będzie ubaw.

Ok

Bosch to jest korporacja a w korporacji liczy się zysk za wszelką cenę więc nie dziwcie się że was cisna poganiacze bo chcą się wykazać że im wydajność wzrasta,więc będzie coraz gorzej a kto nieda rady to dowidzenia i następnych białych murzynów przyjmą

Tylko na Święta Bożego Narodzenia dawali

Wprowadzili soboty pracujące?

@Ok

w koncu

@jen

Praca od wtorku do soboty tak?

@Ok

dlaczego nie ,niema znaczenia jaki dzień jest wolny

Cukier
@jen

Może dla Ciebie nie ma znaczenia jaki dzień jest wolny. Dla ludzi ,którzy mają rodziny, uczą się lub chcą poszaleć w weekend napewno ma to duże znaczenie. Praca w każdą sobotę ograniczy i utrudni życie wielu osobą. Szkoda, że nikt nie bierze tego pod uwagę.

@Cukier

ja mam rodzinę nie tylko w weekend

Exe

Ciebie nikt nie kocha

@Exe

jestem pewien że osoby na których mi zależy kochają mnie reszta to tylko znajome twarze i tyle

Cukier
@jen

Jak masz czas dla rodziny w tygodniu to musisz grzać tyłek w biurze. Pracujesz do 16 i nie narobisz się. Poza tym jak ktoś chce to niech chodzi nawet 7 dni w tygodniu. Ale reszta powinna mieć wybór co zrobić z wolnym czasem.

Tommek

nie polecam nikomu tego zakladu codzienna pogon za sztukami starzy pracownicy uciekaja coraz gorzej sie dzieje malo placa wiecznie chca aby robic po 12 h zero zycia prywatnego

Janek

Witam, jak teraz wygląda praca w Boschu?

Pablo

Nie polecam tego zakladu codziennie praca w biegu do toalety trzeba sie prosic problemy z urlopami zmuszanie do nadgodzin 12 h najlepie 2 razy wtyg do tego weekendy pracujace brak podwyzek liderzy patologia nie da.sie z, nimi rozmawiac duzo dupowlazow liderow

jan

ktos kto w boschu dostaje 23 zl na godzine po roku pracy to musi byc waski w barach zeby szybciej w d....e wlezc przelozonemu

Lider

Zmuszanie do nadgodzin , mobbing , tempo dla robota . A pani Basia z Galwanizeri zmienia ludzi jak rękawiczki sama nie wie czego chce bierze ludzi na drogie wycieczki do Meksyku a później z nich rezygnuje bo woli kolegę z wioski zamiast marnować pieniądze pani Basiu lepiej było by dać ludziom podwyżki albo większe premie ta kobieta tyle pieniędzy już zmarnowała że podwyżek nie dostaniemy 5 lat .

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch