Opinie o LG w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LG. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w

na tak

a ja jestem za zwiazkiem w starionie!!!!!coś trzeba zmienić w tej firmie i nie dawać sie zastraszać.... więc co?

[usunięte przez moderatora]mi sie pomieszało i nikt mi nie płaci. umowe na czs nieokreslony maja pracownicy z długoletnim stazem i szkoleniem w korei t.j display. niedowiarku. Zatrudnij się w innej firmmie i napisz jaka umowe dostałes cwaniaczku.

M

to chyba ci ktos placi za takie brednie, w pozostalych firmach po pierwsze przyjmowali , sa firmy na strefie, gdzie ludzie maja umowy na czas nieokreslony, wiec Droga Pracownico, chyba cos ci sie pomieszalo

zwiazkoweic

a co do prawa pracy, to roznica jest taka, ze ja je znam, w wam sie wydaje, to jest przewaga nad bycie swiadomym czlonkiem zwiazku, a bycie tylko pracownikiem anpoth

zwiazkowiec

mieliscie szanse ,,madrze zorganizowc sie'', sila wasza to wasza ilosc i naprawde nie trzeba wielkich czynow u slow, trzeba sie po prostu zdecydowac i zrobic to madrze, a mieliscie okazje

zwiazkowiec

wiem, ze mam racje, bo nie sztuka jest marudzic, sztuka jest pilnowac swoich spraw, nie musicie dostawac truskawek w smietanie, ale o socjalnym to dobrze jest cos wiedziec, wiec dziwie sie, ze czekacie nie wiadomo na co

masz racje związkowiec , marudzą narzekają madrkują przed zakładem , a to że mało płacą a to że wszystko do [usunięte przez moderatora] , ale jak przyjdzie co do czego to nie potrafią sie odezwać i powiedzieć przełożonemu co myślą

ciekawe kiedy bony świąteczne i po ile ?

A

A nie pomyślałeś/aś M, że brak ich akcji nie wynika z całkowitego zadowolenia... Wiele razy stałam obok i słuchałam jak jakiś facet opowiada pod Starionem co to mogą zrobić związki zawodowe. Pewnie go znasz... Zapytaj co mu odpowiedzieli.

M

najlepiej skladac zyczenia, a moze dac ludziom dodatkowy grosz?

M

to problemy , ktore mozna rozwiazac, ale jak sie ma organizacje zwiazkowa, ale Wy wolicie sie klocic i wyzywac i nadal dostawac po 30 PLN na rok itd...

Dawna Pracownica

Chłopie uciekaj z stamtąd puki czas bo to bagno

jogi xd

siema jestem nowy w lg lodowki powiedzcie czy jest sens tam pracowac 3 dzien a juz pizdy dra i zaczelem sie zastanawiac czy warto sie tak spuszczac z ta praca cz po prostu nie szukac czegos normalnego

M

zamiast sie klocic, olewac Pauline, zalozcie zwiazek i ucywilizujcie warunki pracy. [usunięte przez moderatora] ... to mozna sobie w domu, a to jest praca, a nie jakis [usunięte przez moderatora] , ruszcie tylki i zorganizujcie sie, a wtedy bedzie mieli wplywm i mozliwosc zmiany warunkow pracy

lala

pracuje tam niedługo i jak miałam dobre zdanie o PAULINIE dobre tak je straciłam w momencie kiedy widziałam jak [usunięte przez moderatora] ..... tego chłopaka (w okularach) co robi na tej głośnej maszynie. No normalnie masakra bo on się stara jak może a ona jedzie po nim gorzej jak po psie gdy on nie jest niczemu winny.[usunięte przez moderatora]

nick

tak dalej robiom te rurki a czemu sie pytasz

Czy dalej w zakładzie są obrabiane rury miedziane? Czy jesteście Państwo przekazać namiary na osoby odpowiedzialne/zarządzające produkcją/zakładem/zakupami celem kontaktu? Nic w oficjalnych informacjach nie można się doczytać. Z góry dziękuje.

M

bo w tym zakładzie to pracuja losie, kloca sie miedzy soba, a wspolnie nc nie umieja zalatwic, zamiast sie klocic zorganizujcie sie w zwiazek zawodowy i rozwiazujcie problemy, idzie nowy rok i znowu bez podwyzki bedziecie, ale klocicie sie dalej, bo to na reke szefom, bo nic wam nie musza dawac

xxx

Starion dobrze wspominam... trzeba wiedziec z kim sie zadawac i tyle

M

a cóz to jaieś nadgodziny macie? Czyżby praca do 15 nie podobała się? Dzisiaj też do 17?

Zostaw merytoryczną opinię o LG

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG