Opinie o LG w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LG. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w

micco to juz takie glupoty wygaduja? dostal upomienie tylko

.......

Słuchajcie i jak z tymi związkami zawodowymi ? zapisuje sie ktoś ,czy tylko umiecie narzekać a nie walczyć o swoje ?

to tylko ja normalna

micco - 2012-03-22 22:41:20 słuchajcie komu oberwało się za rozwalenie rury od hydrantu wczoraj? Podobno któryś z Panów z pras dostał dyscyplinarkę. Ktoś coś wie?Ja tam jedno wiem robi sie niezły (usunięte przez administratora) szczególnie na wtryskarkach u pani (usunięte przez administratora) pozdrawiam tych normalnych i uczciwie pracujących

nick

Najlepiej obu

micco

ciekawe którego z nich chcą się pozbyć (usunięte przez administratora)?

xmode

kiedy beda rozdawac wnioski na bony na swieta jesli wogole beda bo to co sie tam dzieje to porażka pozdrawiam:*

jezeli ci chodzi o tego starszego, to dr od jakosci

silver

co to za nowy dyrektor? zmiany widzę ,proszę o szczegóły.

micco

Nie chcę być złym prorokiem ale jeszcze maksymalnie 3 miesiące i firma ze Strefy się zawinie. Zwalniają coraz więcej osób. Robią głupie podchody. Zamiast wzajemnego szacunku tylko pośmiewki i dogryzania.Pewna Pani to już w ogóle w czwartek przesadziła - dostała nowe stanowisko i od razu jej odbiło. Dziwię się, że dziewczyna nie dała jej w twarz. Mam teraz nadzieję, że skoro Zarząd zrobił porządek z niechcianymi Pracownicami to da innym spokój i przestanie głupie zakazy wymyślać.

micco

do "były pracownik" : oj dzieje się, dzieje.Jak na początku miałam dobre zdanie o zakładzie tak teraz zmieniło się ono o 360 stopni. (usunięte przez administratora) brak szacunku w zespole..hmmm...z resztą grupy pracujące ciężko nazwać zespołem-no może poza tym, że w każdej grupie znajdą się maksymalnie 3 osoby,które potrafią być mimo całego tego toczenia wobec siebie uczciwe i darzyć się szacunkiem.Takie zachowania delikatnie mówiąc są przykre. Już nawet nie komentuję zachowania pewnej Pani z biura, która de facto mogłaby przysłowiowo "biegać do sklepu po fajki" ani jej sposobu wywyższania się nad innymi. Jest całkiem podobna do (usunięte przez administratora), który też zachowuje się jakby wszystkie rozumy pojadł a od zazdrości, że coś ktoś robi dobrze i dokładnie to aż kipi z wściekłości. To święta prawda, że kto był w tej firmie normalny i trzeźwo myślący to w porę się z niej ewakuował. I choć być może pracuje w podobnej firmie w sensie branży - jednak wie, że jest człowiekiem i darzy się go szacunkiem a z zazdrości nikt go w żywe oczy nie obmawia w jego obecności i nie śmieje się bezczelnie udając głupa jak pewna Panienka, która myśli iż ją fala zwolnień nie sięgnie. Niech pamięta, że i na Matyska przyjdzie pewnego dnia kryska.

a co sie dzieje w starione?? bardzo ciekawe te posty poniżej. Szybciutko odp. bo ciekawosć mnie zjada od srodka:D

micco

Nie wiem jak y ale ja już generalnie zaczynam mieć dość tego uprzedmiotawiania ludzi. To wygląda jak podział na szlachtę i chołotę. Niestety. A do tego jeszcze panosząca się i zazdrosna "Caryca"...

micco

Ryśkowi nie podoba się, że w firmie mówiąc potocznie"ludzie wiążą się w pary". Za chwilę to w ogóle zacznie ingerować w to, co robią na przerwach, z kim, jak i o czym rozmawiają. Wydaje jakieś durne zakazy jakby był co najmniej jakimś Sędzią albo Prokuratorem

micco

[usunięte przez moderatora] w głwie się nie mieści czego Prezydent oczekuje od pracowników i co chce jeszcze kontrolować poza pracą. Niedługo wszystkie "robociki" w Starionie będą musiały napisać po koreańsku pozwolenie na oddychanie tym samym powietrzem...

micco

ludki a moze byscie cos ciekawego napisali dla odmiany a nie tylko "gorzkie zale" na wszystkich i na walbrzych?

aniołek

kiedy dostaniemy Pity? czekam i czekam i cisza! a ja muszę się juz rozliczać, a w skrzynce nic! bierzcie się wreszcie do roboty Panie z biura a nie (usunięte przez administratora) a wam rosnie od nic nie robienia:):):)

@

bardzo śmieszne, bardzo/ My tu wiecznie,a On jeno na jedno mgnienie/Powinien raczej się martwić o swój ryż.

niedotykalska

Ale widze że niektórych to fantazja ponosi :) to pewnie od nieprzyjemnego zapachu w trakcie uruchamiania maszyn hihihi

Zostaw merytoryczną opinię o LG

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG