Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

SEBASTIAN

WIĘKSZEGO (usunięte przez administratora) NIŻ KURIER ADAM Z DPD ŚWIĘTOCHŁOWICE W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM. DZWONI DO KLIENTA Z PRETENSJĄ ŻEBY WYSZEDŁ NA ZEWNĄTRZ ODEBRAĆ PACZKĘ BO JAK TO SAM MÓWI "JEST ZMĘCZONY I NIE BĘDZIE NIGDZIE WCHODZIŁ PO SCHODACH", PRÓBOWALIŚMY DOGADAĆ SIĘ ŻE ZNAJDZIEMY KOGOŚ KTO PO TO ZEJDZIE, NA TO ON W POŁOWIE ZDANIA SIĘ ROZŁĄCZYŁ. OBSŁUGA TRAGICZNA, NIE POLECAM NIKOMU. OSTATNI RAZ KORZYSTALIŚMY Z USŁUG DPD!!!

szlifrez

Nie polecam, doliczają nie uzasadnione dodatkowe opłaty, nawet mając zdjęcia że przesyłka była gabarytowa, nie uwzględniają reklamacji.

Ela

Najgorsza firma kurierska DPD jaka istnieje na rynku.Kurier odpowiada ze to klient jest dla niego nie on dla klienta.DPD powinno zejść z usług kurierskich

matti28

Firma Dpd to jakaś pomyłka zamawiam produkt trzeci raz z sklepu internetowego i nie moze go kurier dowieść, choc jak zaznaczam w uwagach proszę o kontakt pod podanh nr telefonu , dwa dzwonie wczesniej to kurier nawet nie odbiera , do pani jak zadzwonilem na infolinie powiedzialam mi ze moge sobie zlozyc reklamacje bo ona nic nie moze , ludzie w jakich czasach my zyjemy to klient jest dla firmy czy na odwrót , odradzam wam ta firme.

Rekrutacja 2 - etapowa. W pierwszym etapie luźna 1 - godzinna rozmowa z 2-ma osobami (w tym Kierownikiem magazynu z Płocka). Po rozmowie informacja, ze w przypadku zakwalifikowania się do 2-go etapu dostanę informację zwrotną, którą otrzymałem, wraz z zaproszeniem na 2-gi etap. Podczas 2.5 godzinnego drugiego etapu (w szerszym gronie), 3 zadania praktyczne dotyczące różnych kwestii z zarządzania zasobami ludzkimi (rozwiązywanie sporów, zarządzanie czasem pracy itp. itd.). Otrzymalem pewien czas na zapoznanie się z zadaniem oraz czas na zastanowienie się odnośnie rozwiązania problemów.

Między odpowiedziami powtórka z rozmów z 1 etapu: czyli czemu DPD, przebieg dotyczczasowej kariery zawodowej, moja przyszłość,oczekiwane wynagridzenie, itp.itd. Na koniec test do wypełnienia. Po rozmowie informacja o tym, że w ciągu 2 tygodni zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji. Minął miesiąc, nikt się nie odezwał. Jeśli "firma", która na każdym kroku rekrutacji podkreślała, że najważniejszy jest dla niej człowiek, jednak (zgodnie z obietnicą) nie potrudziła się o telefon z informacją zwrotną, to ja sobie wyobrażam w tym momencie , jak ta "ważność" pracownika wygląda w praktyce. Pozostawiam to opinii czytających komentarze na goworku.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Magdalena

Otrzymałam e-mail z potwierdzeniem, że otrzymam paczkę w dniu dzisiejszym od kuriera. Po oczekiwaniu i sprawdzeniu statusu przesyłki około godziny 16:00 okazuje się, że przesyłka została doręczona o godzinie 11:42 do odbiorcy jeszcze z przekręconym moim nazwiskiem. Po rozmowie z kurierem okazało się, że paczka została owszem dostarczona pod tą samą nazwę ulicy i numer domu, ale W INNEJ MIEJSCOWOŚCI. Pan się zarzekał iż tą miejscowość, w której przekazał paczkę miał napisaną na swojej liście, i na pewno nadawca źle zaadresował paczkę, w takim razie zaproponowałam mu przesłanie ode mnie screena z poczty o potwierdzeniu, że firma DPD przesłała wiadomość potwierdzającą moją miejscowość zamieszkania, a nie tą w której zostawił moją paczkę. Tłumaczył jeszcze, że "na posesję wchodził jakiś Koreaniec i jemu przekazał tą paczkę". WAHT??!!

Sprzedałem telewizor w internecie 32 cale Samsunga ładnie zapakowałem okleiłem go naklejkami z każdej strony z napisem szkło i udałem się do firmy kurierskiej DPD celem wysłania paczki po tygodniu gdzie jest śledzenie paczki zauważyłem że nie została dostarczona do odbiorcy więc zadzwoniłem do tego pana który kupił ten telewizor Dlaczego nie odbiera bo tak przynajmniej widnieje na stronie ze śledzeniem On wyjaśnił mi że dzwonił na infolinię DPD i tam mu powiedzieli że przesyłka została uszkodzona i wraca do nadawcy czyli do mnie w związku z tym zadzwoniłem na infolinię i tam mi powiedzieli że podczas przesyłki towar został uszkodzony i Odsyłają do mnie a ja mam se sporządzić odpowiedni protokół na stronie bo kurierzy teraz nie przyjmują ze względu na koronawirusa i tak też zrobiłem czekałem 30 dni według regulaminu żadnego odzewu więc Próbowałem się połączyć jedyna możliwa droga to tylko infolinia która kompletnie nic nie wiedziała czas na połączenie konsultantem przeważnie był 15 minut a Wykonałem tych telefonów w obrębie następnego miesiąca 6 w końcu Poinformowano mnie że mogę napisać skargę i tak też zrobiłem międzyczasie po drugim miesiącu zgłoszenia reklamacji przyszło mi na maila że muszę dostarczyć dodatkową dokumentację informacji na mailu było napisane że już się domagali takiej informacji wcześniej chcę powiedzieć że oczywiście mogli wysłać ale bez oznaczenia że to jest informacja od DPD tylko była imienia nazwiska jakich jest pełno i uważam to jako spam i nie otwieram takich wiadomości Nie wiem co dalej robić sprawa ciągnie się od 11 września to jest jakaś żenada oczywiście pieniążki Zwróciłem kupującemu i to tyle mają mnie gdzieś

Kolo

Witam dostała dzisiaj informacje że mam dama sobie odebrać paczkę bo nie ma adresu wysyłki jak zadzwonił do oddziału w Koninie to adres był tylko ponoć paczka jest za duża aby ją przywieź ale co najlepsze to od nadawcy wczoraj nie była za duża i kurier ją wziął aby dostarczyć do oddziału ja płaciłam za dostarczenie przesyłki pod wskazany adres a nie jeszcze jeździć i szukać danego oddziału po prostu żenada

Piotr W

DPD kłamie w zywe oczy. To firma która (usunięte przez administratora) Polaków. W dniu 12.11 miałem otrzymać przesyłkę odebraną przez DPD w zeszły piątek. Wczoraj czekałem od g 8 rano na przesyłkę ,która była nam bardzo potrzebne w naszej firmie. O 13 dzwonie do kuriera, a on odpowiada ,że będzie ok 16, zaproponowałem, ze będę chciał go odszukać i przejąc przesyłkę gdzieś na mieście. Tak też sie stało. Jakież było moje zdziwienia jak ta oszukańcza firma poinformowała mnie dzisiaj ok 14.30 ,że wczoraj "RANKIEM" nie mogle mi przekazać przesyłki bo nikogo nie było w pracy !!!!! Co za bydlaki kłamliwe. To nie pierwszy raz kiedy ta zasrana niemiecka firma kłamie w żywe oczy. Co można w tej sprawie zrobić i gdzie złożyć skargę na to (usunięte przez administratora)

Wysłałem komputer do nabywcy w oryginalnym opakowaniu obudowy,solidne grube steropiany,jaka musiała być siła rzucania że spód cały popekał wraz z jednym pokrzywionym bokiem,niestety odbiorca zapóżno się zorientował.

Ilona

Po ostatniej sytuacji z DPD już nigdy nie skorzystam z tej złodziejskiej firmy. Jedna próba doręczenia przesyłki - jeden mail o nie doręczeniu - i tego samego dnia odesłali przesyłkę do nadawcy, nawet bez możliwości odbioru paczki z bazy. I to wszystko działo się wciągu jednego dnia.

Viki

to jest jakaś parodia nie firma ,2 tygodnie idzie paczka do mnie,jej w ogóle nie powinno być na polskim rynku--NAJGORSZ FIRMA KURIERSKA

Klient G17

Jet to firma której nie powinno być , KURIERZY są zatrudniani z kiepskich łapanek bo inaczej tego nie można tego nazwać. Płacisz za przesyłkę i czekasz a kuriera DPD a jego jak nie było tak nie ma , oczekujesz na kuriera DPD z przesyłką a jego również nie ma i to jest całe DPD. Okolice Wysokie Mazowieckie jak był kurier który był zainteresowany pracą to było Ok , wymienili na cwaniaczka i skończyła się współpraca z DPD. Na szczęście są jeszcze inne firmy które wiedzą jak dostarczać kub odbierać paczki od klientów po drodze ich nie gubiąc i nie niszcząc. DPD wygrało przetarg ogłoszony przez Allegro ( Allegro , jak to się stało i dlaczego Allegro tak nas ukaraliście ?? ) na dostarczanie paczek z Allegro i teraz będzie ciekawie jak Ci nieudacznicy dostarczą te paczki. Ogólnie nigdy więcej DPD w rodzinie i wśród znajomych , może zajmie się tą firmą osoba kompetentna i zrobi porządek , poczekamy.

Wkurzona

Firma Dpd to bardzo nie rzetelna firma kurierska, wczoraj w statusie wpisano mi 14.10 przesyłka niedostarczona brak klienta w domu, gdzie wszyscy o tej porze byliśmy a Pani kurier była pod blokiem koło 12stej i wcale do nas nie zadzwoniła nie weszła nic kompletnie poprostu odjechała. Szok!!!! Innym razem status miałam dostarczona a nawet nikogo łaskawie z paczką nie było!!!! Jak sie dzwoni ze skargą mają to w (usunięte przez administratora)

Expracownik

Najgorszy pracodawca w Polsce. Najgorsze pieniądze, warunki pracy i brak szacunku do pracownika. Dodatkowo koordynatorzy infolinii nie grzeszą rozumem ;)

Klient

Dlaczego każdy pisze O /KURIERZE/ PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ KURIERÓW to są wozaki ludzie zatrudnieni u podwykonawcy DPD która uważa się za firmę kurierską. Po primo wozak dziś kazał zejść ciężarnej kobiecie po materac, bo on go nosić nie będzie na piętro to jest kpina. TY!!!! Wozaku z DPD!!!!!!!!

Pogo

Powiedziec o tej firmie ,ze to (usunięte przez administratora) to uwloczyc burdelowi. Zamowilem we wtorek kuriera na srode, w celu odebrania dwoch paczek pod ten sam adres,ale od dwoch nadawcow. W srode o godzinie zjawil sie kurier, ale po zajrzeniu do swojego komputerka stwierdzil, iz ma w zleceniu jedna paczke od jednego odbiorcy i tych paczek mi nie odbierze. Niezwlocznie zadzwonilem do DPD gdzie konsultant stwierdzil iz kurier mial jakis tam blad ,i ponowil zlecenie juz z nowym numerem, poniewaz to wczescniejsze zostalo zakwalifikowane jako "zrealizowane". Kurier mial przyjecac tego samego dnia do godziny 16. O 17:30 zadzwonilem na infolinie z zapytaniem co z moim zleceniem ,dostalem odpowiedz,ze kurier dostal to zlecenie o 17:11 i pewnie sie pojawi. Jako ,ze sie nie pojawil, to w czwartek z rana zadzwonilem do DPD dowiedziec sie co sie dzieje. Uprzejmy imbecyl na sluchawce, zapisal nowe zlecenie, z informacja, ze kurier pojawi sie do godziny 16, majac w (usunięte przez administratora) to ,ze dzien wczesniej czekalem na kuriera 8 godzin. Nie zgodzilem sie na to, i suma sumarum kurier mial przyjechac miedzy godzina 14-16. Nie przyjechal. Po moim kolejnym telefonie o godz 17:30 pani w sluchawce zakomunikowala mi ,ze kurier byl podobno u mnie o godzinie 10, gdzie jak wczesniej wspomnialem mial byc miedzy 14-16. W sumie to (usunięte przez administratora) a nie byl.Nie wiedzial imbecyl ,ze mam monitoring przed chalupa.Zlecenie zostalo przeiesione na nastepny dzien, gdzie qrwier mial sie pojawic wg wszelkich zapewnien miedzy godzina 12-13. O 17:30 zadzwonilem z zapytaniem gdzie jest ten qrwier i dostalem informacje,ze zlecenie jest juz zamkniete, i bedzie realizowane w nastepnym dniu roboczym. Pani dostala ode mnie wazanke swiateczna juz teraz. Wyglada na to,ze zeby doczekac sie (usunięte przez administratora)z tej (usunięte przez administratora) firmy, to trzeba urlop wziac najpierw. Nie poleca, Omijac szerokim lukiem to (usunięte przez administratora)

Natalia B

Paczka bez zawartosci! Kurier przerzucil paczke przez ogrodzenie, zostawiajac ja w ogrodzie! Zeo kontaktu z jego strony. Reklamacja (oraz odwolanie od decyzji) odmowna, z powodu braku protokolu szkody ktory byl zalaczany za kazdym razem do dokumentacji odnosnie reklamacji! Firma niekompetentna! Jak widac zatrudnia zlodziei i nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci! Straty ponad 600 pln...

Klient

Firma rodzinna . Bez koneksji z kuzynami nie zalatwisz zadnego biznesu. Przechodzą rozwiązania droższe byleby była prowizja za pośrednictwem podstawionych ludzi w tym słupa z ponad 25 letnim stażem. Tyle z punktu widzenia kontrahenta, franczyzobiorcy, przedstawiciela itp osoby, która nie może uczciwie działać

alicja

Wczoraj DPD nie pojawiło się po przesyłki/ 7 szt./ - pisałam o tym wczoraj- interweniowałam na infolinii DPD - zapewnili, że dzisiaj kurier odbierze paczki. Czekam od 9.00, coś mnie podkusiło i zadzwoniłam na infolinie i znowu brak kontaktu z kurierem i znowu ,że jutro przyjedzie NA RAZIE 3 DNI MUSZĄ SIEDZIEĆ W DOMU 9.00-17.00 I CZEKAĆ, co dalej..... Czy jest jakiś sposób żeby takie firmy zniknęły z rynku

alicja

DPD w mojej opinii jest jedna z najgorszych firm kurierskich. Nie pierwszy raz zdarzyło się, że kurier nie przyjechał po paczkę. Dzisiaj miarka się przebrała i postanowiłam się podzielić moim doświadczeniem Cały dzień siedzę i czekam bo zakres odbioru to 9.00-17.00. Niestety nikt się nie pojawił po 7 paczek, brak telefonu od kuriera, ze nie dojedzie. O 17.00 zadzwoniłam na infolinię żeby coś się dowiedzieć ale biedactwa nie mieli kontaktu z kurierem ale dali mi nadzieję, że jutro na pewno przyjedzie , więc mogę poczekać sobie znowu do 17.00- przecież nie mam co robić- to zaszczyt czekać na kontakt z kurierem łaskawcą. W życiu nie skorzystałabym z tej firmy ale jestem na nią skazana bo kontrahent do którego wysyłam paczkę ma z nimi umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 19 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.