DPD Polska

Opinie o DPD Polska

DzejDzej

Omijac z daleka ... Nie polecam pracy w tej firmie

3er

no to sporbuj przeciez w przeciwnym razie sie nie przekonasz jak ejst :) nie ma co tez sugerowac sie opiniami innych sam sie przekonaj i zobacz jak ejst

Ali

Dosłownie niczego nie można się dowiedzieć z tych komentarzy.Jedni chwalą i fakt,że jakoś mało wierze w te opinie a drudzy narzekają choć niewiem czy aby nie piszą to osoby którym żadna praca nie odpowiada.Jestem zainteresowany praca kuriera ale troche poczytałem i coraz mniej mi się to podoba. A co do administratora to niech się ogarnie z tym usuwaniem wpisów bo niektórych nie idzie zrozumieć przez te luki.

omijać z daleka nie płacą na czas . więcej godzin niż w kauflandzie małe zarobki . kary pieniężne wielkie dziadostwo , wystarczy poczytać na mawotrans

Zerknijcie do tematu firmy MAWOTRANS gdyż to ta firma jest podwykonawcą DPD w Piotrkowie Trybunalskim.

Zostaw opinię o DPD Polska - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska