Opinie o DPD Polska

robik

Cześć. Pracuję w tej branży już od dłuższego czasu. Nigdy nie trafiłem jednak na umowę o pracę . Może w tym miejscu można na taką liczyć? jeśli chodzi o stanowisko to interesuje mnie kierownik zmiany bo doświadczenia już trochę złapałem . pozdrawiam.

optymistka

nie zgadzam się z tym że "na inne stanowisko nie da się przejść bo innych nie ma" ja pracowałam na magazynie przez kilka miesięcy potem przeszłam do biura niższego szczebla ,a potem dostałam awans na wyższe stanowisko fakt że płaca nie jest super ale nie jest też tragiczna zależy na jakim stanowisku

Nie wiem czy to ktoś przeczyta ale jest tak. Praca bardzo ciężka szczególnie w godzinach nocnych. Już po tygodniu pracy w ciągłych przeciągach dostałem grypki a pracować trzeba, po miesiącu zapalenie płuc. Przejść na inne stanowisko nie można bo i innych stanowisk nie ma albo na magazynie taszcząc cięzki paczki albo jako kierowca ale tu nie zawsze się da. Naprawdę za te pieniądze pracuję spokojnie w Tesco w Piastowie przynajmniej mam ciepło.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o DPD Polska - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska