DPD Polska

Opinie o DPD Polska

Taki ktos:):)

A czemu tu panuje wiecznie teoria ze winien jest zawsze kurier. Czesto lezy wina po stronie np. recepcji lub magazynu. A szefostwo w Globinie to trojka nie rozganietych ludzi ktorzy siedza i mysla za co sie doczepic do przewoznika i zeby go ukarac. Przyklady ich niewlasciwego podejscia do kurierow mozna glosic w setkach. Pani K..... tylko spuszcza 2 swoje burki i szczuje na kurierow. Poprostu zalosne podejscie. Pieniadze niezle ale za naprawde kawal roboty gdzie trzeba byc odpornym na stres a do tego czesto uzerac z ludzmi ktorzy mysla ze kurier ma tylko paczki do nich ,ze za kilka zl czlowiek bedzie ich szukal ,,place i wymagam,, :):):)

gość
@Taki ktos:):) 17.06.2018 18:18

do reszty pracowników to samo podejście, nie tylko do kurierów

anonymous

Przesyłam powyższą informację dla Pani Anety Kołakowskiej z Orifleme. Pani Aneto proszę coś z tym zrobić. Korzystanie z usług tak nierzetelnej firmy rzutuje na Waszą Firmę. Pozbądźcie się takiego usługodawcy. Pozdrawiam Romuald Rasiak

DPD Polska
pracodawca
@anonymous 21.05.2018 23:24

Dzień dobry, pragniemy poinformować, iż w przypadku gdy posiadają Państwo zastrzeżenia do pracy kuriera, nie są Państwo zadowoleni z jakości wykonywanej usługi istnieje możliwość złożenia skargi. Skargę można złożyć za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej http://www.dpd.com.pl Formularz reklamacyjny dostępny jest w zakładce Moje DPD. Każde zgłoszenie przekazywane jest do Serwisu Kurierskiego nadzorującego wykonywanie usług w danym rejonie w celu wyjaśnienia oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Na skargę zgłoszoną za pośrednictwem formularza otrzymają Państwo odpowiedź z wyjaśnieniami. Jako firma kurierska zdajemy sobie sprawę jak ważnym czynnikiem dla Klienta jest profesjonalna realizacja powierzonego nam zlecenia. Zawsze staramy się wykorzystywać wszelkie uwagi i informacje od Klientów dla ulepszenia naszego serwisu. Z poważaniem,

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o DPD Polska w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Anula

Kurier umawia sie w ciagu jedna dini na 4 różne godziny po czym o 21 dowiaduje sie nie przyjedzie a miał byc o 13 ,16, 17 ,19 masakra

Maksi

Tragedia od wczoraj nie mogę się odpruc i swoją paczkę. Kurier który jeździ po min rejonie stwierdził że nie ma takiej ulicy i spisie zdał paczkę na magazyn. Dziś miał dostarczyć rano. Po zapewnieniach oczywiście. Dziś Po 5 telefonach za każdym razem słyszałam inna wersję. Najpierw że o 11 paczka wyjechała później nie wiedzą który kurier jeździ KIEDY poprosiłam o nr tel a Pozniej okazało się że paczka nadal na magazynie. I dalej paczki nie ma. TO JEST TRAGEDIA NIE FIRMA KURIERSKA!!!! Żenada

Maksi
@Maksi 06.12.2017 16:03

Doprosic o swoją paczke*

WOJO

PO PROSTU DRAMA A NIE FIRMA

Jurek

Telefonu do oddziału w Głobinie nie podają!!! Tylko numer ogólnopolski!!! Czyli nic nie można się dowiedzieć!!!

gość

Dziady i tyle. Pojechałem w sobotę do siedziby aby odebrać paczkę i nie dostałem jej. Pani stwierdziła w recepcji że nie ma kto jej poszukać. To po co pracują w sobotę? Chyba po to aby siedzieć i pachnieć. ŻENADA.

zleceniodawca

TRAGEDIA - Ponieważ nie znalazłam na stronie oficjalnej DPD Polska żadnej mozliwości spostowania opini o usługach zrobię to w tym miejscu. ŻADNEJ słownoścci, 3 krotnie zamawiany kurier, do firmy (by nie było wątpliwości), żadnej reakcji, żadnego telefonu o przełożenie. W trakcie interwencji, info, że kurier NIE ZGŁOSIŁ, że nie dojedzie, po ponagleniu - dalej żadnej reakcji. Byli tak uprzejmi, że przy "ustalaniu, co się stało" rozłaczyli się. coś jeszcze? NIESOLIDNA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o DPD Polska - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska