Opinie o DPD Polska

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o DPD Polska w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Anula

Kurier umawia sie w ciagu jedna dini na 4 różne godziny po czym o 21 dowiaduje sie nie przyjedzie a miał byc o 13 ,16, 17 ,19 masakra

Maksi

Tragedia od wczoraj nie mogę się odpruc i swoją paczkę. Kurier który jeździ po min rejonie stwierdził że nie ma takiej ulicy i spisie zdał paczkę na magazyn. Dziś miał dostarczyć rano. Po zapewnieniach oczywiście. Dziś Po 5 telefonach za każdym razem słyszałam inna wersję. Najpierw że o 11 paczka wyjechała później nie wiedzą który kurier jeździ KIEDY poprosiłam o nr tel a Pozniej okazało się że paczka nadal na magazynie. I dalej paczki nie ma. TO JEST TRAGEDIA NIE FIRMA KURIERSKA!!!! Żenada

Maksi
@Maksi 06.12.2017 16:03

Doprosic o swoją paczke*

WOJO

PO PROSTU DRAMA A NIE FIRMA

Jurek

Telefonu do oddziału w Głobinie nie podają!!! Tylko numer ogólnopolski!!! Czyli nic nie można się dowiedzieć!!!

gość

Dziady i tyle. Pojechałem w sobotę do siedziby aby odebrać paczkę i nie dostałem jej. Pani stwierdziła w recepcji że nie ma kto jej poszukać. To po co pracują w sobotę? Chyba po to aby siedzieć i pachnieć. ŻENADA.

zleceniodawca

TRAGEDIA - Ponieważ nie znalazłam na stronie oficjalnej DPD Polska żadnej mozliwości spostowania opini o usługach zrobię to w tym miejscu. ŻADNEJ słownoścci, 3 krotnie zamawiany kurier, do firmy (by nie było wątpliwości), żadnej reakcji, żadnego telefonu o przełożenie. W trakcie interwencji, info, że kurier NIE ZGŁOSIŁ, że nie dojedzie, po ponagleniu - dalej żadnej reakcji. Byli tak uprzejmi, że przy "ustalaniu, co się stało" rozłaczyli się. coś jeszcze? NIESOLIDNA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o DPD Polska - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska