Opinie o DPD Polska w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Rybnik

Jaki jest wkład kierownictwa DPD Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Klaudia Nowy wpis

Porażka nie polecam !!!! Telefon nie dotarl w umówionym terminie gościu mowi ze byl ale nikogo nie było mimo tego że czekaliśmy na niego caly dzien . Kut asiarz gada ze bedzie o 20 po czym nie odbiera a na koniec wylacza tel. Oby Cie zwolnili za takie podejście łosiu je ba nyyyyy.

Sylvo Nowy wpis

Masakra !!! Kurier nie dotarł na miejsce z paczka napisał sobie iż paczkę dostarczał 2 razy tego samego dnia lecz nikogo w domu nie było . Dzwonię wiec na centrale do Warszawy co z tą paczka tłumacze pani ze kuriera nie było a pani jak robot odpowiada że był bo ona widzi w systemie i na każdą próbę wyjaśnienia sprawy pani robot odpowiada ,, kurier był upadną 2 razy bo mam w systemie „ to jej mówię że mam od firmy DPD informacje o ponownym dostarczeniu przesyłki dnia 22.122022r i proszę o numer do kuriera, odpowiedź pani robot ,kurier był u pana wczoraj dwa razy mam w systemie , i nikt z paczką nie pojedzie bo była 2 Krotna próba doręczenia pana nie było paczka wraca do nadawcy ! SYF KIŁA i MOGIŁA JAK MOŻCIE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nieszczęśliwy klient.. Nowy wpis

Naprawdę szczerze nie polecam kuriera dpd z Rybnika. To jest nieśmieszny żart, paczka która została przekierowana do punktu dpd najpierw trafiła do głównego punktu dpd w Rybniku a później została przekazana do GLIWIC na odbiór osobisty. Oczywiście zostało to przeze mnie zgłoszone i paczka miała trafić do wskazanego przeze mnie punktu dpd i wiecie co? Trafiła, ale została przekazana innej osobie ponieważ ja i ta osoba dostaliśmy takie same kody odbioru i tak oto właśnie moja paczka za nie małą kwotę trafiła do innych rąk. Jeśli macie okazje wybrać innego kuriera to nawet się nie zastanawiajcie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DPD Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rybnik
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
AsToR8978

Ja osobiście nie polecam kurierów DPD. Wczoraj 10.10.2022 przy paczkomacie na kościuszki 11 w Rybniku prubowałam wysłać paczkę w paczkomacie, ale aplikacja na telefonie działała opornie. Próbowałam jakoś z tym sobie poradzić,lecz po wielu próbach nieudanych miałam odchodzić od paczkomatu. O godzinie 8.50 nie 20 min walczyłam by wysłać paczkę, więc jak miałam odchodzi to podjechał dpd, weszli do sklepu obok kurierów było dwóch. Podeszłam do auta by poprosić o pomoc z wysłaniem paczki to zamiast kurier wyjść i pomiuc to powiedział że kolega wyjdzie że sklepu to podejdzie pomuc, czekałam 10 min po czym patrze kiedy podejdzi, a auto z 2 kurierami odjerzdzało.1 kurier siedział w aucie i nie umiał ruszyć (usunięte przez administratora) tylko czekał na kolegę kierowcę by móc spier*olić .W skrucie zlali mnie. NIE POLECAM KURIERÓW DPD!!!!! To totalne dno omijajcie jak możecie.

Julia
@AsToR8978

No tak... Ogólnie to nie wiedziałam, że oni we dwójkę jeżdżą od kiedy tak? I tę paczkę to wysłałaś ostatecznie? Nie jestem pewna ale w punktach odbioru ktoś może mógłby pomóc

Ilona

Czy ten oddzial DPD w Rybniku zapewnia firmowy samochod jak przyjmuje do pracy jako kurier czy jednak wieksze szanse na zatrudnienie gdy ma sie wlasny busik ?

Zan

Tragedia pomimo. Ustaleń z kurierem w jakich godzinach będę w domu za każdym razem przyjeżdża w inną godzinę albo wgl twierdząc że był pewny że nikogo nie będzie od piątku 2.07 czekam na przesyłkę

Karol

Jak samochody, w pełni sprawne ?

Alina Rybnik

A ja jestem bardzo zadowolona z kuriera DPD, który obsługuje ul. Dąbrówki w Rybniku. Rzeczowy, miły, konkretny,cierpliwy, odbiera telefon. No szczerze polecam.

Jaś

@Iza a jak wygląda przydział zmian?

Elka

To jest porażka jakas. Jestem cały dzień w domu , a tu nagle wiadomość , że paczka do odbioru w sklepie . Dzwonię do kuriera po czym słyszę ,że ma dużo paczek do rozwozu i nie miał czasu do mnie podejść tylko za jednym razem kilka przesyłek zostawił w sklepie do odbioru dla kilu osób. Za co mu płacą. Nie polecam DPD .

Iza

Ludzie czytajcie że zrozumieniem to ma być opinia o pracodawcy a nie ich pracownikach

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DPD Polska?

Iza

Od 4 rano do20

Magda

Dostaje się służbowy samochód tak?

Klient

Kurier podjeżdża pod bramę po 30 sek odjeżdża i wraca po 5 minutach i znów to samo, gdy wyszłam z domu przeklina i rzuca paczkę pod płot i odjechał

Benio

Czy firma potrzebuje może nowych sił do pracy? Jakieś dodatkowe wskazówki byłyby dobrze widziane.

Ja już 3 dzień z rzędu mam: "Umówiono późniejszy termin doręczenia" - beznadziejna firma

aleksandra

DPD POLSKA - RYBNIK to jedna wielka porażka. Tak samo jak kurier nie ma obowiązku zadzwonić albo napisać w jakich godzinach będzie tak ja nie mam obowiązku czekać na niego pod drzwiami cały dzień. Kurier na tyle leniwy że nie zależy mu na dostawie przesyłki. Pomimo tego, że ma podany adres cały jedynie bez nr mieszkania to nawet się nie trudzi żeby zadzwonić i podejść pod klatkę - od razu rezygnuje z próby doręczenia. Kurierzy DPD to nie kurierzy - to ludzie którzy muszą pracować ale im się nie chce. Przesyłki innych firm zawsze docierają, od DPD dotrze 1 na 10. PORAŻKA, TRAGEDIA, NIE POLECAM. Jak nie mam wyjścia i muszę zamówić DPD to już wiem że to co zamawiam do mnie nie dojdzie. Jeżeli firmie zależy na dobrej opinii to niech się weźmie za swoich pracowników i zmieni trochę politykę firmy. PS. to samo dotyczy odbioru przesyłek.

3e45rt

no to na pewno jest lepiej płatne jednak pamietaj tez ze na takie stanowisko musisz miec tez wyzsze wyksztalcenie i tez jakies tam dosiwadczenie w pracy

jan

nie polecam tej firmy beznadzieja aby otrzymać paczkę należy wziąć sobie dzień wolny bo nie wiadomo kiedy przyjadą i można pożegnać się z paczką

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042