Opinie o DPD w Lisia Góra Tarnowska 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DPD. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Lisia Góra Tarnowska 7

Czy w DPD poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Niezadowolony klient Nowy wpis

Kurier mówił że mieli jakaś awarię i nie wie czy zdąży (a specjalnie dostosowałem swój czas do tego jak kurierzy zwykle jeżdżą). Tylko że na aplikacji można wejść w mapę i zobaczyć gdzie aktualnie jest kurier. Więc patrzyłem jak sobie jeździ po okolicy a do mnie pomimo kontaktu nie raczy się udać. Tyle lat minęło a firmy kurierskie nadal nie są wyrozumiałe względem klienta, już dawno przynajmniej jedna firma powinna wymyślić bardziej zachęcający sposób dostawy. Nic dziwnego, że ludzie wolą paczkomaty jeśli mają okazję. Przecież awaria to NIE MOJA wina, powinna być jeszcze jedna szansa doręczenia, no ale przesyłka odesłana do nadawcy.

Pracownik Nowy wpis

Mimo że praca momentami ciężka tak mogę dobrze powiedzieć o tej pracy, masz zrobić to co masz zrobić, kończysz zmianę, idziesz do domu. Atmosfera nie jest zła, nie ma kłótni, a praca jak praca, ale ogólnie to mogę śmiało pozytywną ocenę wystawić.

Jaki jest okres rozliczeniowy w DPD? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DPD? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Szukam pracy

Witam. Czy na magazyn w lisiej Górze przyjmują kobiety do pracy na nocną zmiane?

trzosik

praca na kurierce mi się podobała. Jasno określone zasady i dobre pieniądz można zarobić. Z kierownictwem na jasnych zasadach można się dogadać są ogólnie bardzo pomocni

Paulina
@trzosik

pensja jest stała czy jakoś zależy od tego ile godzin przepracujesz? i jaka jest forma zatrudnienia? Umowa o pracę?

Trzosik
@Paulina

Zależy gdzie w kurierce raczej własną działalność ale dobre pieniądze można wyciągnąć. Płacą od adresu

Lidia
@Trzosik

A jest szansa na podanie jakiegoś sumarycznego konkretu? fajnie byłoby móc mieć jakieś praktyczne wyobrażenie w temacie zarobków

trzosik
@Lidia

myślę ze najlepiej podejść do najbliższego oddziału dpd

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DPD?

Trzosik

w sumie to dostałem skaner z telefonem i nawigacją, samochód i ubrania firmowe

Halina

Są tutaj opinie od klientów... A co z opiniami pracowników? Ciekawi mnie to czy się pokrywają z opiniami klientów? Szukam pracy jako kurier, kiedyś już tak pracowałam :-)

Diobel6047

Nie polecam tej firmy z bólem serca. (usunięte przez administratora) ludzi , nie dość że przeciagają dostarczenie paczki, nie potrafią zadzwonić do odbiorcy czy jest w miejscu odbioru a do tego paczki są w opłakanym stanie. Podarte i brakuje połowy rzeczy !!!!

Tar.

Nie chce się im drugi raz przywołać paczki jak za pierwszym razem nikogo w domu nie było i jeszcze pretensje o to mają że nikogo w domu nie było. Raz byl zawieść paczkę i nikogo nie było i odrazu zawożą do lisiej Góry.

Halina
@Tar.

A kontaktują się jakoś wcześniej chociaż co do godziny doręczenia paczki ?

Alicja

Od dzisiaj NIE POLECAM TEJ FIRMY!!! Zamówiłam odbiór przesyłki w tej właśnie firmie a nie w innej, chociaż najtańsza nie jest, ponieważ do dzisiaj miałam do niej zaufanie. Przesyłka miała być odebrana w godz. 10:00 - 14:00. Już za chwilę dochodzi 15:00 i nic... Czy w takiej sytuacji ktoś nie powinien zadzwonić i poinformować klienta o spóźnieniu??? CZAS TO PIENIĄDZ! Za co pobieracie te opłaty? Po co Wam nr telefonu, jeśli nie umiecie z niego skorzystać? Żenada! Za NIC macie klientów.

Lidia
@Alicja

...czyli o której godzinie ostatecznie kurier dostarczył przesyłkę? No niby mógł zadzwonić, ale tak właściwie info o godzinach przyszło mailem czy smsem?

Agnes

Dramat. Miałam z 3 razy doczynienia z ta firmą. Czekalam 3 dni na dostarczenie paczki bo kurierowi godziny nie pasiwaly bo on tylko do 15 jezdzi

@Agnes

Naprawdę? Przecież kurierzy zostawiają paczki zwykle do 18. Powinieneś to zgłosić do centrali żeby taka sytuacja już się nie powtórzyła. Ja bym tak zrobił.

Elżbieta
@Agnes

3 dni to wieczność? chyba czas nauczyć się cierpliwości :) może chłopak pracuje tylko do 15-stej? ma prawo

Agnes

Pisze dalej bo przerwano mi połączenie. Zero kontaktu z klientem i dogadania się tak żeby było dobrze. Robia wszystko po swojemu.

tomuslos@wp.pl

Przesyłka od wczoraj wczesnego rana leży w firmie dpd lisia Góra a do mnie nie dotarła. Za co ja zapłaciłem tej firmie jak oni to olewają. Żałosne

Wiktor

Czy w dpd dają służbowe samochody?

Bizon

Skoro tak mało opinii na temat DPD w Lisiej Górze wnioskować można, że tamtejsze warunki pracy są OK. Zazwyczaj w opiniach o pracodawcach przeważają same negatywne opisy a w tym przypadku .... sami oceńcie. Chyba nie jest tak źle?

Ale to jest forum dla pracowników a nie dla klientów. Warto sprawdzać zanim się coś napisze!

adresat

dlaczeo.nie sprawdzacie kodow pocztowych ul brzozowa w tarnowie to nie wies brzozowka kolo lisiej gory.a kod 33 101 to kod tarnow moscice .czy zawsze dostarczenie prze wasza firme paczki musi trwac 2 tygodnie

*Kim*

Pracowałem w Lisiej Górze krótko gdyż praca kuriera nie do końca mi odpowiadała, natomiast czas spędzony rano na bazie przy załadunku oceniam bardzo dobrze. Panowała miła i wesoła atmosfera wśród kurierów i magazynierów, wzajemna pomoc. To duży plus. Również z pracownikami z biura normalne i zdrowe relacje. Jeszcze jedna grupa: Panie z kasy. Zawsze pomocne, miłe, piękne i uśmiechnięte. Ogólnie praca na bazie OK pod warunkiem, że przestrzegamy wypracowanych zasad. Jesli chodzi o minusy to już poza firmą a dokładnie na trasie: jest jakieś 15-20 % upośledzonych klientów-odbiorców, którzy zniechęcają do dalszej. pracy

kk

Praca sama w sobie ok, problemem są ludzie, z którymi nie można się dogadać, zwłaszcza z kierownikiem, w większości zero kontaktu na pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Lisia Góra

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

DPD