Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

NIE POLECAMY TEJ PSEUDO FIRMY KURIERSKIEJ JAKO FIRMA KTORA PRZEZ KILKA LAT WYSYŁA I ODBIERA PACZKI!! KURIERZY DO PUSZCZAJĄ SIĘ POMÓWIEŃ KARALNYCH, ICH PRZEŁOŻENI Z ODZIAŁU GRUDZIAC POPIERAJA KRĘTACTWA OSZUSTWA I POMOWIENIA SWOICH KURIERÓW, NAWET KIEROWNIK TEGO ODZIAŁU STANOECZO KŁAMIE I PRUBUJE ZA WSZELKĄ CENĘ ZDYSKRYMINOWAC FIRMĘ KTÓRA ZA WYSYŁKI PLACI WYSOKIE KWOTY!

Tommy

Uwazajcie na kuriera z okien Brzezin spod tego numeru 506559053. Ma na imię chyba Zbyszek. Nie dwoiózl mi paczki i puścił mi mailem info, że adresata nie było w domu, pomimo, iż byłem, bo jestem chory i czekałem na paczkę z lekami. Kiedy zadzwoniłem do niego z pretensjami zaczął mnie obrażać i straszyć pobiciem. Potem podjechał pod moją osesję i kopał mi w bramę Wyszedłem do niego i usłyszałem stek wyzwisk. On był na 100% pod wpływem jakiś dopaczy albo narkotyków, taki był pobudzony! Dzwoniłem na infolinię na skargę ale i tak paczki nie otrzymałem. Kazali mia odbierać w punkcie. DPD to firma tragedia!!!

Niezadowolona

Za każdym razem jak mam dostać przesyłkę z DPD nie śpię i martwię się co będzie z moją paczką… za każdym razem jest jakiś problem, a kontakt z ta forma to jakaś masakra. Najgorsza firma kurierska na rynku. Zawsze jakieś problemy. A strona internetowa jest tak zrobiona, żeby tylko nie rozmawiać z klientem, nie dostawać złych opinii itp… Jak nie chcecie dostawać opierdzielu od klientów to weźcie się w końcu do roboty, zacznijcie ludziom lepiej płacić i rozmawiajcie z klientami. Tak to szybko czeka was bankructwo bo ludzie będą was unikać jak ognia. Nie polecam naprawdę…..

Brzeszykiewicz

Najgorsza firma kurierska W Polsce. Dziwne naliczanie kar pieniężnych i praca w soboty za darmo. Unikajcie pracy w tej firmie.

@Brzeszykiewicz

Skoro taka dziwna to nikt nie kaze Ci tam pracowac, noty otrzymywales bo musiales doreczac przesylki niezgodnie z regulaminem a teraz mozesz miec pretensje o to do samego siebie :)

Rekrutacja 2 - etapowa. W pierwszym etapie luźna 1 - godzinna rozmowa z 2-ma osobami (w tym Kierownikiem magazynu z Płocka). Po rozmowie informacja, ze w przypadku zakwalifikowania się do 2-go etapu dostanę informację zwrotną, którą otrzymałem, wraz z zaproszeniem na 2-gi etap. Podczas 2.5 godzinnego drugiego etapu (w szerszym gronie), 3 zadania praktyczne dotyczące różnych kwestii z zarządzania zasobami ludzkimi (rozwiązywanie sporów, zarządzanie czasem pracy itp. itd.). Otrzymalem pewien czas na zapoznanie się z zadaniem oraz czas na zastanowienie się odnośnie rozwiązania problemów.

Między odpowiedziami powtórka z rozmów z 1 etapu: czyli czemu DPD, przebieg dotyczczasowej kariery zawodowej, moja przyszłość,oczekiwane wynagridzenie, itp.itd. Na koniec test do wypełnienia. Po rozmowie informacja o tym, że w ciągu 2 tygodni zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji. Minął miesiąc, nikt się nie odezwał. Jeśli "firma", która na każdym kroku rekrutacji podkreślała, że najważniejszy jest dla niej człowiek, jednak (zgodnie z obietnicą) nie potrudziła się o telefon z informacją zwrotną, to ja sobie wyobrażam w tym momencie , jak ta "ważność" pracownika wygląda w praktyce. Pozostawiam to opinii czytających komentarze na goworku.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Brzeszykiewicz

Nie dość że robimy robotę to mamy za to jakieś noty kary pieniężne. Kompletny brak szacunku. Niech kierownicy wyjadą w deszcz na tarasy i zobaczą jak jest miło. Najgorsza firma kurierska W Polsce

@Brzeszykiewicz

Noty na kuriera nakladane sa w momencie gdy stwierdzona zostanie ewidentna wina w dostawnie po steonie kuriera Ergo, zrobiles cos ewidentnie wbrew regulaminowi to kusisz liczyc sie z konsekwencjami

kaizae

nie rozumiem trochę ludzi, którzy negatywnie się wypowiadają, Nigdy nie mialam problemu z kurierami, zawsze do mnie dzwonią, czy jestem w domu i czy bedę w stanie odebrać paczkę... czasami zdarzyly sie male obsówy czasowe, ale wszyscy jestesmy ludzmi, moze tego dnia kurier miał wiecej paczek. Nie powinno sie zloscic. Mysle ze panie Kurierki i panowie Kurierzy dokladaja wszelkich staran zeby doreczyc paczke na czas

wiadern
@kaizae

Jak sie okazuje kurierzy dpd nie mają w zwyczaju dzwonić, kontaktować sie z klientem. Pełna samowolka.

Jazda
@wiadern

Również oczy zrobiłem !!! Ale widać profeska !! Żeby wszyscy chcieli ! Osobiście nie chce !

@wiadern

Kurierzy NIE MAJA obowiazku kontaktowac telwfonocznie sie z klientem

Tomasz

Bardzo bym prosił Panią z zarządu o analizę skargi, którą to złożyłem na kuriera z Łodzi obsługującego ul. CIOŁKOWSKIEGO. Zostałem potraktowany zdawkowo (PRZEPRASZAMY), a kurier użył do mnie SIŁY FIZYCZNEJ PRZEZ CO NARUSZYŁ MĄ NIETYKALNOŚĆ CIELESNĄ.

@Tomasz

Proponuje od razu zgloscic to do prokuratuty i ukamieniowac twgo szubrawca ????

Kris

Najgorsza firma. Do Inpost się nie umywają. Miałem paczkę w Grzmiacej koło Brzezin i nie została dostarczona, a mailem dostałem informację, ze rzekomo nie ma mnie w domu. A byłem cały czas. Dzwoniłem do kuriera o imieniu Zbigniew nr telefonu 506559053, który był wulgarny, arogancki i bezczelny. Rozłączył się przy czym powiedział, że paczki mi nie dostarczy. I tak się stało. Paczki w kolejnych dniach nie otrzymałem. Dzisiaj dostałem wiadomość, że mam paczkę sobie sam odebrać gdzies w Lucmierzu. To kpina! Żenujace jest to, że jeden kurier rządzi i robi co chce w całej firmie. Trzykrotnie dzwoniłem na infolinię ale konsultanci obiecywali dostarczenie paczki, co okazało się kłamstwem! Odradzam korzystania z DPD. Zero profesjonalizmu! Zalety Zero zalet. (usunięte przez administratora) i bezczelność Wady (usunięte przez administratora) wulgarny język, kłamstwa, arogancja

Pawel

Koordynator serwisu kurierskiej- jaka stawka brutto na tym stanowisku? Jakie godziny pracy itp

Lolll
@Pawel

18.30brutto

John

Very professional company and very professional employees. I absolutely cannot find anything bad to say about their service. I've used their services to send emergency replacement items to clients (when other companies damaged the goods), to send packages to friends and in 98% of the cases, the packages were delivered the next day. Even had situations where I ordered a pickup and the courier shows up in less than 30 minutes after my order! That's what I call professional. Thank you to the people who handle the Wiatraczna area in Warsaw :) (Suggestion to the company: Add Malta and Cyprus to your delivery locations please, and make it easier for clients to order pallet deliveries to the door. You already offer door to door pallet service, but why is such a service so impossible to access)

Ewka

Jakie to jest żałosne zamawiajcie przesyłkę za 15 złoty i myślicie,ze macie kuriera na wyłączność? Przeszkadza wam to,ze przywozi wam paczkę do domu a was w nim nie ma? To sobie do paczkomatu zamawiajcie i będzie po problemie kurier tez jest w pracy i ma prawo, być w domu wieczorami po wykonaniu codziennych obowiązków tak samo jak wy wiec skończcie się ośmieszać a to,czy odbierze telefon czy nie to jest jego dobra wola bo to nie jest infolinia :)

Norbert

Jak nie ma się nic mądrego do napisania to się nie pisze (usunięte przez administratora)

No
@Ewka

Dokładnie. Paczkonat 9 zł. Czyli jeżeli kurde nie chce się (usunięte przez administratora) ruszyć za 6 zł Do paczkomatu ale narzeka się że ktoś nie o tej godzinie lub nie poczekał godzinkę ( Bo przecież ma czas) To trochę hipokryzja. Zamawiasz kuriera = godzisz się z tym że przyjedzie i trzeba się dostosować do tego że może być o różnej godzinie ze względu na to że ma sto innych przesyłek do doręczenia. Jak nie pasuje. To są paczkomaty gdzie paczucha leży sobie i czeka.

Kierownik serwisu kurierskiego

Czytam opinie o dpd i rozumiem dlaczego kurier postępuje ta A nie obręcze. Jest to wina organizacji -duże normy i marna płacą. Ten co dostarcza przesylek pracuje sms-ykogoś i przerabia marne grosze na przesyłce.. I ma tuzów stopów. Gdyby mnie wykreował kurier to bym im nie odpuścił. Najpierw trzeba samemu być ok.-jako klient Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych Artur

Zanęta
@Kierownik serwisu kurierskiego

"Najpierw trzeba samemu być ok.-jako klient" - bardzo odważne stwierdzenie. Skoro mają tak ciężką sytuację, to może jakieś wsparcie dla kurierów DPD? Caritas? Polski Czerowny Krzyż? Zbiórki artykułów żywnościowych i odzieży? MOPS, GOPS? Może WOŚP by zagrał następnego roku dla kurierów DPD? Jak się nie ma godności to tak jest, a jak się ma godność to się zmienia firmę/zawód.

P
@Kierownik serwisu kurierskiego

Zgodziłbym sie gdyby nie dotyczyło tylko jednego i dokładnie tego serwisu kurierskiego - przypomnę piszemy o #DPD

...
@Zanęta

Dostać się tam jest prosto odejść gorzej, polecam spróbować!!!

MMilimetr
@Kierownik serwisu kurierskiego

Nie zgadzam się - jest wiele firm kurierskich, do innych nie mam zastrzeżeń. Dzisiaj kolejny raz okazało się, iż żałuję że wybrałem tego dostawcę, stąd napisałem tutaj. Pan "kierownik" chyba też nie do końca widział co pisał - trudno zrozumieć treść. Więc zamiast pouczać innych, trzeba najpierw zacząć od siebie, i pisać po polsku, a nie po jakiemuś niezrozumiałemu. To też świadczy o człowieku! Oceniamy to firmę, nie człowieka. Jeżeli zaś chcemy zmienić pracę, to dzisiaj nie ma z tym większego problemu, wszystkie firmy kurierskie przyjmują pracowników, zwłaszcza teraz, w pandemii. Tylko pytanie, czy "takich" kurierów chcą zatrudnić szanujące się firmy?

Kurer
@Kierownik serwisu kurierskiego

Święta racja. Jednak to poniekąd wina samych klientów. Wciąż każdy chce jak najtaniej. Jednak sam wie że tanio znaczy.... różnie. Zamawiasz i chcesz tanio- podejmujesz ryzyko Kupujesz samochód i chcesz tanio- podejmujesz ryzyko Zamawiasz najtańszego kebaba w mieście- Masz podobny ból (usunięte przez administratora)

Mirek

Fajnie się czyta te wypociny. Ale jeżeli ktoś jest na tyle tępy żeby pisać tu swoje żale o przesyłce. I nawet nie potrafi sprawdzić do czego stworzona jest ta strona. To jego wiarygodność w tym co pisze jest (usunięte przez administratora) watra. Napiszę dużymi literami. TU SZUKA SIĘ OPINII O PRACODAWCY PRZEZ POTECJALNYCH PRACOWNIKÓW.

bik

Zwykli kłamcy nie warci jakiejkolwiek współpracy. Zlecenie przesyłki na termin lub godzinę doręczenia jest NIE WYKONALNE przez DPD. Tak było i jest w przypadku mojej przesyłki. Strona DPD podaje kłamliwą informację, że można wskazać godzinę dostawa - otóż to kłamstwo - firma DPD tego nie zrobi bo ich dostawy jeżdżą jak chcą.

Eki

Ludzie to jest strona poświęcona opiniom o pracy w DPD a nie oceniau kurierów czy bóg wie jeszcze czego ????czytam te żale to aż mi się śmiać chce z waszej głupoty i tego że wydaje wam się że jak cokolwiek napiszecie to coś pomoże. Jedyna słuszna droga na to żeby ktokolwiek zareagował na to że dzieje wam się "krzywda " jest złożenie reklamacji przez stronę albo przez infolinię. Naprawdę nie wiem co wam to daje że tu wylejecie swoje żale ???? Pozwólcie innym dowiedzieć się jak się pracuje w DPD a tym którzy chcą pracować żeby mogli sie czegokolwiek doczytać. Teraz się zaczną kryzki że takie macie prawo i sobie pisać możecie gdzie chcecie i co chcecie Ale powiem wam jedno (usunięte przez administratora) to daje nawet jak szczegółowo opiszecie sytuację czy nawet tego strasznie bezlcxenego kuriera który nie chce do was pruzjechal pp 17 bo przecież wczesniej was w domu nie ma ????zacznijcie zamawiać wreszcie paczki do miejsc w których was kurier może zastać albo na pickupy a nie sracie żalem, że ktoś wam przesyłki nie chce dostarczyć na taką gidizne na którą sobie życzycie. Do osób które ubiegają się o pracę. Lekko nie ma, wręcz przeciwnie ale jak się chce pracować to się pracuje. No i wszystko zależy gdzie i na kogo się trafi bo jak wiadomo ludzie są różni.

HK
@Eki

Własnie pisząc o takich kurierach, ludzie mogą się określić czy są chu..mi i nadają się do pracy czy nie. Kurier to nie sługa, ale jakoś dogadac się mozna, nie każdy ma możliwość zamówienia do pracy (ragulamin zabrania, albo pracuje na zmiany), tak samo jak nie każdy sprzedający wysyła na pickupy (na allegro nie ma chyba takiej opcji). Sama zaś firma ma wywalone na reklamacje i wszelkie roszczenia zbywa stwierdzeniam, nie prowadzimy takiej usługi/nie mamy takiego obowiązku/niestety nie...-wstaw cokolwiek chcesz-. To za przeproszeniem na chu... taka firma zajmuje się paczkami, obornik niech wozi. Co ciekawe Inpost i DHL mają nieco odmienne podejście i mozna się dogadać.

zirytowana

Niestety z kurierem nie ma kontaktu cała czas linia zajęta a pan na infolinii informuje ze kurier to nie infolinia a więc po co podany jest nr kuriera nie polecam firmy. Skarga na kuriera nie pomogła. rozmowa z kurierem też nie do tego jest beszczelny.

Fpc

Jestem kurierem. Mam kilkanaście pod sobą paczek . I wiecznie kilka osób nie zadowolonych, które myślą że są z bajki. Ja jestem sam i muszę się na wysłuchać co to itd .każdemu puszczą nerwy. My też mamy presję od swoich przełożonych i wam to się nie mieści w głowie. Jak my jesteśmy trakowani za te nędzne pieniądze. Bądź miły dla swojego kurjera to i on będzie miły dla Ciebie

Darius

kurier pan lukasz reidych obiecal mojej zonie ze przesylke przekarze w środę bo rzekomu nie zmiescila mu sie na pace a dzis firma stwierdziła że umuwiono nowy termin pomimo kontaktu firma (usunięte przez administratora) totalne a pan lukasz kierowca dpd z jurkowa porazka

Dan

Porażka, dzial obsługi bez kultury, niczego nie da się załatwić, paczka krazy w Etherze

Po raz kolejny Pracownik DpD nie miał przy sobie terminala .Firma powinna zaopatrzyć swoich pracowników w narzędzie pracy!!!mamy 21 wiek

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 19 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.