Centrum Rozwoju Inicjatyw Technologicznych Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Rozwoju Inicjatyw Technologicznych Sp. z o.o.

Sukiennik

Wpiszcie w google "Ostatnia akcja barona" będzie tam ciekawe info na temat prezesa

Anonim

szczerze nie polecam, ogólna ocena firmy koszmar. przeciętnie co miesiąc pojawia sie ogłoszenie o kolejnym naborze na asystentke recepcjonistke etc. nikt tam jednak nie zostaje na dłużej, atmosfera jest nie do wytrzymania

Anonim

poczytajcie sobie informacji po tym linkiem http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,33708,0,0

Zostaw opinię o Centrum Rozwoju Inicjatyw Technologicznych Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Rozwoju Inicjatyw Technologicznych Sp. z o.o.