BOTPROJEKT SP ZOO

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BOTPROJEKT SP ZOO

Pracodawca

 Aktualność

Raz jeszcze zachęcamy Państwa  do zapoznania się z zakładką „Oferty pracy” – 

- aktualnie poszukujemy asystentów projektanta w pracowniach projektowych zlokalizowanych w dwóch miastach w Polsce – w Warszawie oraz Katowicach! :-)  Rekrutacja w Poznaniu jest już zamknięta.  
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
 Pytanie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie BOTPROJEKT SP ZOO? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 16 maja

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność

Raz jeszcze zachęcamy Państwa  do zapoznania się z zakładką „Oferty pracy” – 

- aktualnie poszukujemy asystentów projektanta w pracowniach projektowych zlokalizowanych w dwóch miastach w Polsce – w Warszawie oraz Katowicach! :-)  Rekrutacja w Poznaniu jest już zamknięta.  
Mateusz Nowy wpis
Były pracownik

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Zostałem bardzo miło przyjęty, zawsze każdy był chętny do pomocy. Zarobki też były dobre - wystarczy być zaangażowanym w pracę. Śmiało mogę polecić pracę w tej firmie, zarówno na praktyki studenckie jak i na dużo dłużej.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
 
cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poznania naszej firmy.  
 
Jesteśmy firmą istniejącą od 1995 roku. Świadczymy usługi projektowe dla przemysłu oraz operatorów telefonii komórkowej. Mamy doświadczoną kadrę inżynierską, której członkowie z powodzeniem łączą funkcje biznesowe i projektowe.
 
Tworzymy zgrany i dobrze rozumiejący się zespół, którego trzon pracuje razem od 2008 r. W naszej organizacji pracuje obecnie pięcioro projektantów z uprawnieniami zawodowymi w branży konstrukcyjnej. Wspomagają ich asystenci CAD oraz specjaliści obsługi projektu. W razie potrzeby możemy zapewnić obsługę architektów, instalatorów i technologów.

Łącznie we wszystkich naszych oddziałach pracuje ponad 50 inżynierów i inżynierek. Staramy się, by nasi pracownicy byli wszechstronni. Nasze pracownie projektowe znajdują się w Warszawie, Katowicach i Poznaniu.
 
W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz jakość oferowanych usług. Naszą największą wartość stanowią zatrudnieni pracownicy, dlatego cenimy ich wiedzę oraz zaangażowanie.
 
W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami, uwagami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem:
rekrutacja@botprojekt.com
 
Zachęcamy również do zapoznania się z zakładką „Oferty pracy” – aktualnie poszukujemy asystentów projektanta w pracowniach projektowych zlokalizowanych w trzech różnych miastach w Polsce – Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach.
 
Jednocześnie zapraszamy na naszą stronę internetową =>http://botprojekt.com/  
 
 
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół BOT. 
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ BOŻENA WOLSKA na stanowisko Asystent Projektanta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Klaudia
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego nie istnieje żadna informacja potwierdzająca oficjalne istnienie biura BOT w Warszawie, przy Taśmowej 7? Ciągle szukają pracowników do tej lokalizacji, a nawet w ogłoszeniu nie podają adresu.

Lidia

Byłeś lub jesteś tam zatrudniony? Jaki to jest długi staż, po którym można zająć lepsze stanowisko?

Pracodawca

@Klaudia

Klaudio, nie jest wymogiem podawanie adresu w ogłoszeniu o pracę. Wszystkie niezbędne informacje podajemy telefonicznie gdy umawiamy kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Nie jest też tajemnicą, że współpracujemy z firmą P4 Sp z o o. stąd ta lokalizacja. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową - http://botprojekt.com/

jerzy
Klient

Dzień dobry Pani, nazywam się Jerzy Dylewski, jestem rzeczoznawcą budowlanym i poszukuję kontaktu z P. Tomaszem Mikołajczykiem, sprawa dotyczy projektu z maja 2020 modernizacji urządzeń na dachu budynku przy ul. Broniewskiego 54 w Warszawie Bedę wdzięczny za kontakt do P. Mikołajczyka mój telefon 602 691 505

1

Pracodawca

@jerzy

Dzień dobry, Kontakt do Pana Tomasza widnieje na naszej stronie internetowej - http://botprojekt.com/ Pozdrawiam

Wanda

Może ktoś z Was ma jakieś aktualne informacje dotyczące działalności tej firmy, czy ktoś nich teraz pracuje? Pytam, ponieważ nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy i informacji w Internecie też zbyt wielu nie ma. Zatem jeśli ktoś tutaj pracuje, bądź pracował, to napiszcie coś o tej firmie, jej rozwoju i pozycji na rynku.

Kamila

Macie jakieś informacje dotyczące pracy w Biurze Obsługi Technicznej Bożena Wolska? Czy firma poszukuje obecnie nowych kandydatów do pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Jeśli ktoś z was pracuje lub pracował w tym miejscu, zachęcam do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o BOTPROJEKT SP ZOO - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BOTPROJEKT SP ZOO?

    Zobacz opinie na temat firmy BOTPROJEKT SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie klientów o firmie BOTPROJEKT SP ZOO?

    Liczba opinii klientów firmy BOTPROJEKT SP ZOO, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOTPROJEKT SP ZOO