Urząd Gminy w Czerwonce

Czerwonka

Opinie o Urząd Gminy w Czerwonce

Beznadziejnie zarządzny Urząd Gminy już od kilkunastu lat. W najwyższych władzach są ludzie, którzy nic nie potrafią i nie mają żadnych merytorycznych podstaw do zarządzania Urzędem Gminy, nie znają języków obcych, a i po polsku nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Kilku radnych chce zmienić ten beton, ale niewiele mogą. To przykre dla nas mieszkańców,ale sami wybraliśmy te pseudośmieszne władze, które trzymają się stołka jak tonący brzytwy.. Czy któryś z Panów, którzy rządzą to Gmina zna choć część prawa Unii Europejskiej dotyczącej regionów i czytał choć raz ze zrozumieniem unijne dyrektywy i rozporządzenia? Bardzo w to wątpię, bo przekonujemy sie o tym na własnej skórze!!! Od wielu lat Gmina bez perspektyw.

Zostaw opinię o Urząd Gminy w Czerwonce - Czerwonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy w Czerwonce