Opinie o Reuss-Seifert Sp. z o.o. w Poniatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reuss-Seifert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Reuss-Seifert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reuss-Seifert Sp. z o.o. w Poniatów

maroo

No, no... mało płacą? Z tego co wiem, to jedne z najlepszych stawek na strefie. Jak za mało to może w Electropoli albo Novawencie dają więcej to tam niech niezadowoleni o etaty się starają. Podobno atmosfera na plus. Złożyłem cv i czekam na telefon. Po rozmowie dam znać jak było.

Ojciec Dyrektor
@maroo

W Nowavencie kolego za dużo nie zarobisz :D troche się pracowało więc wiem, co mówię. atmosfera kiedyś fajna, teraz coraz gorsza, fajni ludzie odchodzą, z produkcji jak i biur, dyktat prowadzi ( sic! :P ) Księgowa Pepa etc :) praca dla niektorych wygodna i nie wymagajaca mega umiejętności w większości stanowisk, tak więc dla niewymagających spoko robota, kasa średnia, więc jeśli chodzi o rozwój i dobre zarobki to polecam inne firmy, czas świetności Nowaventu minął ;)

Radzia.

Ludzie ,Dyrekcjo ,Liderzy nie czyńcie z Polaków niewolników ,nie twórzcie obozu pracy można inaczej. Stwórzcie miłą i życzliwą atmosfere w pracy ,szanujcie sie nawzajem a to szybko zaowocuje .Siłą i na strach nie da się długo ujechać .Stres w pracy nie służy .Tylu świetnych ludzi tu pracuje,naprawde uszanujcie ich i docencie dajcie im złapać oddech.Klimat ,wyrozumiałość odpowiednia atmosfera ,wsparcie pracownika i bedzie dobrze tylko spokojnie.Pozdrawiam.

Dział Log

Firma bardzo dobrze prosperująca ale tylko na terenie Niemiec , całkiem inne podejście jak i mentalność kierownictwa czy współpracowników wszystko aż się za sobą ciągnie ale tylko do granicy, niestety ale to są fakty że stawiając tak wielka firmę a przyjmując i wkręcając do pracy w biurach osoby nie doświadczone ciągnące za sobą swoich znajomych (największych podpierdalaczy) . To niestety ale załogi dobrej się w tym zakładzie nie zbuduje ,. A widać było na rozmowach kwalifikacyjnych że dział HR szuka dobrych i doświadczonych pracowników którzy chcą pracować i rozwijać się w tym zakładzie ale do rekrutowania nasze wspaniałe koleżanki z działu HR podeszły naprawdę DOBRZE , Tylko że cały chaos powstaje ze strony przełożonych nie pracowników bo to są wszyscy wspaniali ludzie którzy chcą tam pracować a przełożeni widać że doprowadzają do rozpadu tych dobrych zmian , zamiast się zająć swoją robota to wtykają nos w nie swoje sprawy , wystarczy tu popatrzyć na kolegów z logistyki jaki mają problem z panem P.T który za pewnie się czuje i myśli że jest dyrektorem , wielki pan dyplomata który przemawia jak Kaczyński na mównicy i próbuje swoją sztucznie nabytą elokwencją doprowadzić do odejścia wielu chłopaków z tego działu a samemu się zakotwiczyć na pozycji , wielu z nich chce się odezwać bo to co wyczynia na tym zakładzie to przechodzi ludzkie pojęcie. Dlaczego z panem Marcinem współpraca jest bardzo dobra bo to przełożony z wyboru z odpowiednimi kompetencjami i podejściem do reszty ekipy , zasuwa jak każdy z nas a nie jak dyktator P.T który się buja jak bałwan po tym zakładzie każdego goni do biura i smaruję wszędzie wazeliną że kim to on nie jest , przykre jest tylko to że nikt w tym zakładzie nie działa w dobrym kierunku utrzymywania całej grupy przy sobie, pozdrawiam ten zakład i życzę spokojnych świąt bożego narodzenia :-)

@Dział Log

Witam , kolegę dziękuje za słowa krytyki, bo czasami jest bardzo potrzebna , jak najbardziej wyciągnę wnioski z tych spostrzeżeń, choć niektóre słowa były obraźliwe, było by miło jeśli koledze odwaga pozwoli to przeprosić moją osobę, druga sprawa nie wiem czy bliskich kolega nazywa tez literkami ja nazywam się Paweł Turczyk a nie P.T. Następnym razem proszę przyjść i osobiście powiedzieć co kolegę boli.... ja nie gryzę jestem człowiekiem..... a niezgrywanie bohatera za klawiatury. Życzę koledze spokojnych Wesołych Świąt i super zabawy Sylwestrowej oraz szybkiego powrotu do zdrowia Pozdrawaim

Wwwww

Powiem tak atmosfera jest bardzo dobra działHR bardo miły a zwłaszcza pani A i N zawsze pomocne i przesympatyczne kobiety dusza . Warto składać CV a co do zarobków najpierw trzeba coś pokazać że coś potrafię i dopiero walczyć o kasę

Nowy w Reuss-Seifert
@Wwwww

Zgadzam sie z tobą pracuje tu kilka tygodni aktualnie mam wyjazdy na szkolenie warunki bardzo dobre , o dziwo wchodząc do kadr Pani wie jak masz na imię . Proces zatrudnienia i pierwsze szkolenia szybko , sprawnie i merytorycznie w HR przed wyjazdo otrzymasz pełną informacje o zakwaterowaniu . Na szkolenie do Niemiec wynajęte busy które wiozą pod samo miejsce zakwaterowanie w dwie trzy godziny po przyjeździe opiekunka na terenie Niemiec przywozi odzież robocza . Co do pracy ciężko powiedzieć aktualnie jestem na etapie szkolenia więc nie będę wypowiadał się . Początek współpracy ocenian na ok . Oczywiście zawsze znajdą się osoby którym nie będzie się podobać , więc zapraszam do zakładu po drugiej stronie ulicy firma G...a tylko proponuje przejść szybki kurs Ukraińskiego bo taki już tam język obowiązuje . Jeżeli firma Reuss-Seifert będzie trzymała taki wysoki poziom to wróżę i życze powodzenia na pewno nie braknie im rąk do pracy . Ps nie jestem pracownikiem HR więc to nie propaganda .

@Wwwww

Dziękujemy bardzo za miłe słowa! :)

@Nowy w Reuss-Seifert

Serdecznie dziękujemy za bardzo cenną informację zwrotną. Mamy nadzieję, że z biegiem czasu przybędzie jedynie pozytywnych spostrzeżeń. Pozdrawiamy :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Reuss-Seifert Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Obserwator

Firma w rozruchu, a ludzie mają problem ze zrozumieniem podstawowych rzeczy. Zamiast się zaangażować i budować wspólnie, żeby potem korzystać z dobrego miejsca pracy, wylewają smutki w internecie. Ludzie w biurze bardzo mili, można się zawsze dogadać, załatwić. Pierwszy raz widziałem, żeby ktoś tak dbał o pracownika i się interesował. Jak ktoś chce marudzić to zawsze znajdzie powód. Ja tam widzę Reuss-Seifert jako firmę, z którą można daleko zajść i związać na długie lata.

Obiektywny
@Obserwator

No to sie pan u góry myli... jak można planować produkcje, bez narzedzi do pracy? Wylewanie smutków... uła???? Firma juz dawno zaczęła produkcję w Niemczech i większość pracowników widział jak tam sie pracuje... i jak ludzie sie zachowywali- Przychodzili do pracy 30 min przed rozpoczęciem zmiany, toczyli dialogi był uśmiech na ich twarzach natomiast w Polsce człowiek przed zmianą myśli czy podoła powierzonym zadaniom.

maja
@Obserwator

zgadza się że firma na rozruchu, ale brak komunikacji między kadrą zrządzającą a robocikami (operatorami), i dążenie przez kierownictwo na siłę do realizacji swoich pomysłów nie do końca przemyślanych bez względu jakie są tego konsekwencje, stawia firmę w niezbyt dobrym świetle na rynku pracodawców , którym pomału zaczynają żądzic pracownicy.

No to zajefajny początek...chciałem tam iść. Widać że w każdej firmie jednakowo jest.

adada

NIE POLECAAAAAAAAAAM !!!

@adada

Przykro Nam :( Ale z jakiego powodu? Jeżeli istnieją jakieś konkretne kwestie do wyjaśnienia zapraszam do kontaktu: rekrutacja@reuss-seifert.de

Wwwww

Ponoć jest chaos lider na początku ma mniejszą stawke od ustawiacza kto tam zarządza przecież lider ma większom odpowiedzialność

www
@Wwwww

Czyli lider ma mniejszom?

Chaos to za małe słowo by opisać to co dzieje się w tej firmie. Każdego dnia części są przepakowywane z jednego worka do innego, z jednej palety na druga, bo oczywiście nie ma w co pakować. Za dużo maszyn, za mało operatorów. Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, to ta firma upadnie tak szybko jak powstała, bo nie będzie miał kto przy maszynie stać. Firma która wysłała pracowników za grube tysiące euro na szkolenie nie może kupić podstawowych narzędzi do pracy takich jak nożyki czy pisaki. 7 noży na 3 zmiany, żeby operatorzy sobie przekazywali! A wypłaty 2100 na rękę. Nawet nie ma jak do toalety pójść, o przerwach nie wspominając. Każą kobietom dźwigać 25 kilowe worki z plastikiem, a jak raz na 8 godzin chcesz wyjść na papierosa to wielka afera. Jedynie ustawiacze zarabiają ponoć dobre pieniądze, ale nawet oni szukają już innej pracy, bo nie wyrabiają się z robotą. Oj posypią się zwolnienia i L4. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Dobrze, że już tutaj nie pracuje.

HR REUSS-SEIFERT

Dzień dobry :) Już na wstępie mogę rozwiać wątpliwości - system wyjazdów szkoleniowych jest mniej wiecej stały , ale nie wynosi nigdy 5 tygodni z tygodniową przerwą. Każda zmiana trybu wyjazdów jest indywidualnie ustalana z pracownikiem. Jezeli mogę uzupełnić jeszcze jakieś informacje, które nurtują Naszych potencjalnych kandydatów - zapraszam do kontaktu: rekrutacja@reuss-seifert.de

Mikołaj

Zarobki takie jak w Gedii, po za tym, to bedie też druga gedia : )))

@Mikołaj

Nic Nam o tym nie wiadomo, raczej nie planujemy się tak rozbudowywać :)

djdjdjdjdjjdj

NO WLASNIE JAK WYGLĄDA SKZOLENEI W NIEMCZECH PONOĆ 5 TYGODNI Z TYGODNIOWĄ PRZERWĄ ??? NIE DA SIE TEGO OBEJSĆ SKZOLENIA ???

tomek

witam jakie zarobki proponuja

Był ktoś na szkoleniu w Niemczech jak to tam wygląda

Zatrudniony

Cześć. W chwili obecnej Reuss Seifer kończy budowę swojego zakładu w Nowej Soli. Rekrutacje trwają już kilka miesięcy a pierwsi pracownicy są już na szkoleniach w niemieckich zakładach. Nabór jest dość selektywny i prowadzony z najwyższą kulturą. Widać wyraźnie że zależy im na wykwalifikowanej, inteligentnej i obytej załodze ponieważ nie wszystkim udaje się dostać szansę pracy ( mam na myśli osoby o kierunkowym wykształceniu a nie takich z "łapanki"). O warunkach pracy, zarobkach, możliwościach rozwoju i atmosferze będzie można rozmawiać za kilka miesięcy/lat gdy produkcja ruszy pełną parą. Jednego jestem pewien- jeżeli rekrutacja i związane z nią rozmowy kwalifikacyjne nie są wersją Demo, to już niedługo przed bramą tego zakładu ustawiac się będzie kolejka chętnych tak jak z 10 lat wcześniej przed gedią.

admin

Czy obecnie firma Reuss-Seifert Sp. z o.o. rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Reuss-Seifert Sp. z o.o. - Poniatów

Reuss-Seifert Sp. z o.o.