Opinie o Buskow - Transport i Logistyka GmbH w Brieselang

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Buskow - Transport i Logistyka GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Buskow - Transport i Logistyka GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buskow - Transport i Logistyka GmbH w Brieselang

Normalny

Witam. Pracuje jakiś czas w firmie i firmę mogę polecić jak najbardziej. Wynagrodzenie na czas co w tych czasach jest naprawdę podstawą. Warunki umowy jasne i przejrzyste. Wszystko od samego początku wiesz.Co do taboru to nowy sprzęt.Jeżeli chodzi o kontakt z biurem to każdy problem rozwiązany bez marudzenia. Pracowałem w wielu firmach i tutaj czuję się najlepiej.

Firma Buskow jako pracodawca nie należy do najgorszych. Pracowałem tam do niedawna i nie mogę się skarżyć. Wiadomo, że czasem każdemu z nas zdarzył się błąd w wypłacie, ale był potem korygowany. I to też nie były kosmiczne sumy. Sprzęt mają dobry, wypłaty terminowo, a jako kierowca z Polski niczego więcej nie oczekiwałem. Co do pracowników to mogę powiedzieć tylko tyle, że trzeba trafić na dobry humor, bo każdemu może się trafić gorszy dzień, Nie raz sam kłóciłem się z obsadą na dole, wiadomo człowiek po nocce zmęczony, różnie bywało. Gdyby nie sprawy prywatne pewnie do dziś bym tam jeździł.

Tomasz

@TB, Wy z Lipska to już inne przywileje, tu na miejscu kolego mijamy się z rzeczywistością.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Buskow - Transport i Logistyka GmbH?

To znaczy!

To znaczy?

Zuzanna
@MT

Autorowi pytania zapewne chodziło o to czy w firmie są jakieś konkretne z góry narzucone zmiany godzinowe czy może jednak grafik pracy wygląda za każdym razem inaczej. Oraz o której zaczyna się pracę a, o której kończy. Mam nadzieję, że dobrze odczytałam pytanie. Odpowiesz na nie?

Aplikowałeś do firmy Buskow - Transport i Logistyka GmbH? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

@MT

Tak

Czy ktoś może jeszcze wypowiedzieć się nt. nie wypłacania należnych świadczeń...

Firma Buskow to nieuczciwy pracodawca, koniec i kropka......

Wszystkie negatywne wpisy są usuwane.... Musimy znaleźć inne forum, słyszałem o kafeterii, tam wpisów o nieuczciwych pracodawców tak jak fibuskow nikt nie usuwa

Proszę naprawdę uważać na tego pracodawcę. W firmie jest jakaś osoba w księgowości, która według swojego własnego " widzimisię " nalicza wypłaty (!) Oczywiście że stratą dla kierowców. Wypłata za okres chorobowego, nie jest naliczana.

Witam Pana W.N., zaistniala sytuacja jest w trakcie wyjasniania. Prosze za bledy innych osob nie obwiniac i oczerniac Firmy i pracodawcy. Serdecznie pozdrawiam

@Buskow - Transport i Logistyka GmbH

??? Jakich innych osób ?(!) Firma nie wplacila należnego świadczenia koniec kropka. Był czas na wyjaśnianie!!!

Kierowca

Jezdze 7 lat na bdf pod Dhl czy sa przyjecia szukam czegos blizej granicy Pozdrawiam

Bravo

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Jezeli ktos lubi spac w (usunięte przez administratora) i przyklejac sie do kierownicy to ok. W polsce nie spotyka sie juz takich szrotow jak w tej firmi. Na kazdym kroku wyplata okrojona uwaga 1900eu za miesiac zapierdolu i co tydz inne auto czyli inny nowy (usunięte przez administratora) Dieta za spanie w kabinie uwaga az 12eu... Auta chociaz w miare nowe dojechane tak jak min 10letnie. Wszystko porozwalane, opony jak nie lyse to nawet przednie dwie z innej parafi. Nawet juz super nalewki zakladaja... kontaktu w razie problemow w nocy z nikim jestes zdany sam na siebie. Mnie tylko dziwi jedno jak ludzie moga tam pracowac??? Ja az takim desperatem nie jestem. Omijac z daleka!!!

Jarek

pracowałem dwa miesiące w Buskow Logistik, jeśli chodzi o finanse ......nie były złe. Jeździłem na nocnej lini pod DHL na BDF. Autka maks 3 lata. Bardzo duży problem natomiast, który zdecydował o moim opuszczeniu Tych szetegów, to brak własnego auta do pracy. Co tydzień próba wciśnięcia najgorszej roboty za kogoś. Brak stabilizacji. Na dzień dobry obiecane miałem swoje auto (spanie w kabinie). A tu nocleg w kwaterze z której musiałem dojeżdżać własnym autem , na swój koszt 25 km w jedną stronę. Za kwaterę potrącali 150 euro miesięcznie. Kolejny problem, że musiałem jeździć autem które pracowało na dwie zmiany 24h !!!!! Tym że autem musiałem podjechać na załadunek kolejne 20 km i jechać w trasę 310 km w jedną stronę. Zazwyczaj na samym wyjeździe już byłem spóźniony.

Dawid
@Jarek

Możesz powiedzieć, na jakim poziomie kształtują się tu zarobki? Dają stałą umowę o pracę?

Iza

Łatwo oskarżać ale zastanawiam się ile w tych oskarżeniach jest prawdy! Firma jest bardzo dobra!!

LARY
@Iza

Z oskarżeń wszystko jest prawda, długo tam pracowałem i wiem jedno nie zarobisz. Godzin dużo, warunki kiepskie, maja gdzieś pracownika. Jeśli chodzi o kontakt z dispo to jest tam jeden (usunięte przez administratora) i jeden gość który się zna i chce pomóc. Szef firmy jest nie słowny. Obiecuje różne rzeczy po czym kończy się na samych obietnicach które za raz po wyjściu idą w zapomnienie. Auta ? Są nowe ale to w każdej firmie są nowe pytanie jak reagują na problemy kierowcy że np coś nie działa. Nie reagują. Przyjadą do Ciebie nie zapowiedziani o 9 rano kiedy skonczyłeś pracę i będą cię budzić po czym naprawa będzie trwałą 3 godziny a ty startujesz o 16 w trasę. Gdybyś robił swoje to zarobisz ale dispo tak trasy miesza że masz 3 tygodnie zapierdolu a potem tydzień laby i zawsze wypłata 2100 czasem nawet i tego nie ma. Jak masz silne nerwy to w tej firmie możesz to sprawdzić. Nie polecam nikomu nawet tym których nie lubię.

New

Pracowałem w tej firmie jedno wielkie oszustwo obiecują na podpisaniu umowy a potem obietnice znikają. Jeśli powiesz coś źle o firmie to cie straszą sądem o pomówienia. Obiecane miałem nawet 2.4 a nigdy tego nie zobaczyłem. Jeśli o coś się upomniales miałeś już duży problem. Po odejściu problemy z rozliczeniem

Urszula
@New

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat danej firmy na forum, ale musi być ona napisana w sposób kulturalny, rzeczowy i nie naruszający dobrego imienia osób postronnych. Zwróć proszę uwagę na to, że wyrażenia, które używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie. Czy kwota przez Ciebie podana to kwota, którą finalnie dostałeś, i ta zaproponowana na rozmowie mocno się od siebie różnią?

marek
@Urszula

p.Urszulo , a pani nie wiem że w DE obowiązuje umowa słowna ?

Urszula

Przestaliście się aktywizować na forum. Co na to wpływa. Czy od czasu dodania ostatnich opinii warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń? Rzetelne opinie osób, które pracują w firmie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie. @lektyka 100, dlaczego tak uważasz? Może warto było spróbować aplikować do firmy Buskow. Rozmowa kwalifikacyjna to pierwsza okazja, żeby sprawdzić swoje oczekiwania względem niej.

lektyka 100

Byłem w drodze do tej firmy ,lecz zawróciłem ! Która dobra firma w szkopach tyle czasu szuka pracowników !!???

Wiktor

Jak się zmienia sytuacja to i decyzje trzeba szybko podejmować!!!

Bogna

Idealnych firm nie ma a Buskow ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może warto to docenić?

Selbelang
@Bogna

Hahaha !! Tak! Ani złego słowa na Firmę i Rodzine Buskow przy Panu Romanie z CLI

Berlin Buskow

Pracowałem w firmie Buskow Transport und Logistik.. szacunku brak! Brat szefa traktuje Polaków jak powietrze. Córka oszukuje Polaków na każdym kroku. Ogólnie temat rzeka... na każdego dnia, każdego miesiąca idzie się (usunięte przez administratora) za brak szacunku. Ogólnie nikt oprócz Szefa noe myśli logicznie w tej firmie.. szef Oczywiście ma w tym swój interes..

Xyz

Dokladnie jak napisal kolega nie pracuje sie tam komfortowo decyzje sie zmieniaja szybciej niz kierunki wiejacego wiatru Liljana obiecuje zlote gory potem wymysla bajki niepolecam szkoda czasu i nerwow dzieki Polakom istnieja a traktuja nas jak .... Bez powodu zwalniaja nieplacac liljana w czasie rekrutacji mówi co chcesz uslyszec a potem zong

Zostaw merytoryczną opinię o Buskow - Transport i Logistyka GmbH - Brieselang

• Jak się pracuje w Buskow - Transport i Logistyka GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Buskow - Transport i Logistyka GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buskow - Transport i Logistyka GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buskow - Transport i Logistyka GmbH