Buskow - Transport i Logistyka GmbH

Opinie o Buskow - Transport i Logistyka GmbH

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Wiecie może, czy w Buskow - Transport i Logistyka GmbH szukają chętnych na staż?

Ile zarobi kierowca z doświadczeniem?

Radek O.
@Monika

1740-1899€ za cały miesiąc nocek po 10-12 godzin. Zjazd na bazę sobota 8 rano ;(

Sebastian
@Radek O.

To nie tak wiele jak na pracę po nocach. Ile godzin wychodzi miesięcznie?

Radek O.
@Sebastian

Około 200-230 godzin .

Sylwia
@Radek O.

No to sporo ogolnie. A nadgodziny są jakos dodatkowo płatne?

Krzysiek
@Sylwia

Robiłem za skoczka i trochę tras poznałem. Ilość godzin zależy od tego gdzie się jeździ i co się robi. Nadgodziny są wypłacane raz w roku.

Rysiek
@Krzysiek

Należy dodać że te nadgodziny są jak yeti, niby są a nikt ich nie widział. 4 lata pracuje i nie widziałem żeby ktokolwiek z Polaków miał zapłacone.

Robi Nowy wpis
@Rysiek

Podbijam wypowiedz. Nadgodzin nie ma czy chodzi o ich wypłacenie

Renata Nowy wpis

Na świecie tak już jest, że zawsze gdzieś będzie lepiej i zawsze gdzieś gorzej...Czyli jaka rozbieżność między stawkami? I ciekawa jestem konkretów odnośnie tego ich podejścia, nowozatrudnionych też tego by tam uczyli?

TB

Wiadomo wszem ze niema idealnych firm i zawsze coś komuś może się nie podobać ale tez nie ma idealnych pracowników. Pracuje w firmie Buskow.Jestem z oddziału w Lipsku od początku czyli 5 lat. Nie mam powodu do narzekań i wiem ze moi koledzy też.Wiadomo ze jest różnie ze mogą być nerwy ale tez i fajnie.Niejasnosci można powyjaśniać i daje się to robić jak to i bywało u nas.Nie będę tu słodził bo nie o to chodzi.Wiem sam po sobie bo w życiu pracowałem w wielu firmach i moje zdanie jest takie ze tu da się normalnie pracować.

Kiero
@TB

A kolego możesz powiedzieć na jakie zarobki można liczyć

Aplikowałeś do firmy Buskow - Transport i Logistyka GmbH? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ukasz

Doszły mnie iinformacje ze niemieccy koledzy mają inne warunku pracy (łatwiejsze tury, wyższy kontrakt brutto, płatne nadgodziny i lepsze prezent na swieta). To plotka czy prawda? Ukasz Podlasie

DOSTAWCA TYTONIU

A mi i mojemu koledze wszystko pasuje. Stała tura Blisko do pracy Super kasa Wcześnie w domu Wieloletni pracownik Miła atmosfera ????️(PGN)

3 lata BDF
@DOSTAWCA TYTONIU

Można do Ciebie jakiś kontakt

Tomasz

(usunięte przez administratora)zy stary i jego niby córcia myślą, że image firmy zostanie nietknięty? Kierowcy rozmawiają miedzy sobą i co zrobicie, pozamykacie im buzie, zwolnicie? Brak słów, pokazujecie się z najlepszej strony. Po prostu oszuści, radzę omijać z daleka tą firmę.

@Tomasz

Dziwne, że takie komentarze najczęściej piszą osoby, które w danej firmie są akurat zatrudnione. Każdy problem jest w firmie omawiany i wyjaśniany. Chętnie zarezerujemy dla Pana termin na rozmowę, aby wyjaśnić wszelkie niejasności.

Rafał
@Buskow - Transport i Logistyka GmbH

Dzień Dobry, czy można uzyskać namiary na "polskiego" opiekuna , któremu można wysłać CV lub też numer telefonu , aby dopytać o wszystkie interesujące mnie szczegóły?

☝️

Firma jak wygrana w lotto 1.000000,00:1????

Lulek

Firma przechodziła wiele tak zwanych faz, gdzie był długi czas spokój i pracowało się przyjemnie a były i okresy, gdzie z nikim nie szło się dogadać. Ciężki temat. W dyspo są specyficzni ludzie i nieraz bardzo ciężko uzyskać od nich konkretną informację. Zdarzały się też chamskie odpowiedzi na normalnie zadane pytanie. Firmę tworzą ludzie także musi być porządna komunikacja.(usunięte przez administratora)Pozdrawiam

EMERYT

Po wielu latach pracy u Niemca Doszedłem do takiego wniosku. Aby mieć dobrą pracę tzn Dobrą kasę. Dobry sprzęt. Robotę. Szacunek itd Należy być zawsze nowym pracownikiem. Morał taki że nie siedźi się długo w firmie. Pół roku. Rok i zmiana I będzie szacunek i pozytywna reszta. Pozdrawiam

MichaelB

Jest to moja 4 firma w której pracuje w Niemczech i jak dotąd najlepsza ze wszystkich. Bardzo miła atmosfera między kierowcami a Dispo, nie ma spin, można spokojnie z każdym problemem wejść i porozmawiać. Więc dziwię się wcześniejszym wypowiedziom na temat Buskow. Jeżeli jest problem to firma pomaga. Jestem tego dobrym przykładem. Zachorowałem będąc w pracy, wystarczył jeden tel do firmy a rano już byłem na bazie, zorganizowali wszystko co potrzebne by mnie lekarz (i to polak) przyjął jak najszybciej. Od razu dostałem skierowane do szpitala. Będąc w szpitalu ciągle ktoś się z firmy pytał jak się czuję itd. Więc z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Nadal tu pracuję i wierzę że to będzie długa współpraca :)

PL

Pracuje w Buskow na DHL już pare lat. Auto mam na stałe, wypłatę na czas. Z perspektywy czasu wiem, z jakim problemem do kogo zadzwonić. Myślę, że firma nie jest taka zła, jak niektórzy opisują, bo wielu kierowców odchodziło, a po krótkim czasie wrócili i nadal pracują.

Grzeczny

@Były Pracownik, co za bzdury, z jakiej perspektywy twój pogląd, nie oczekiwałeś nic innego bo z polski jesteś?, człowieku!!! Wiadomo, że czasem każdemu z nas zdarzył się błąd w wypłacie, ale był potem korygowany!!! tak jeśli sam się dopatrzałeś. Błąd błędem, i tak kroją wypłaty gdzie i jak tylko mogą, obciążenia za byle g...., pomoc przy problemie związanym z pracą czy to był dzień czy noc dostałeś tylko od osoby, której już w firmie nie ma, a czego obowiązkiem było i jest innego działu, który ma do dziś kierowców głęboko w ...., tego nie wymienisz, bo po co. Prawdą jest to, że kierowcy odchodzą i odchodzić będą, dlaczego? Na to pytanie odpowiadać chyba nie trzeba.

@Grzeczny

Błędy były korygowane też wtedy, kiedy ja ich nie zauważyłem. Wszystkie obciążenia są wyjaśnione. Jeśli ja jechałem ciężarówką za szybko, to ja muszę za to zapłacić, firma przelewa mandat i w ten sposób tylko unikam problemów. Osoba, której już w firmie nie ma w większości przypadków tylko przyjeła informację o problemie i nie przekazała jej dalej. Wiele razy zapominała co obiecała, bądź poprostu nic nie robiła. Twoje komentarze nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji w firmie. Wielu jest takich, którzy po zwolnieniu z własnego powodu żalą się całemu światu na byłego pracodawcę. Kierowcy odchodzą z wielu przyczyn, nie tylko tych które tu podajesz. Wielu naszych rodaków pracuje w tej firmie i są zadowoleni. A co do tego, że jestem z Polski - dla mnie jest ważne, żeby jeździć czystą i sprawną ciężarówką, ważne jest żeby moja wypłata wpływała regularnie na konto, bo mam rodzinę do utrzymania. To są główne kryteria, którymi się kieruję wybierając pracodawcę.

Normalny
@Grzeczny

Jeżeli chodzi o Marzene której nie ma to kontakt z nią był słaby. Popełniała dużo błędów. Na odpowiedź można było czekać w nieskończoność.

Hitman

Skąd wiesz, że jakaś informacja nie była przekazana? Osoba odpowiedzialna za rozwiązanie problemu ci powiedziała, że nie dostała info- że nic nie wie? Tradycyjna spychologia żebyś chodził od Annasza do Kajfasza. Czyste ciężarowki? tak pod warunkiem, że jeździsz sam, nie na zmianę z Niemcem, ktory ma w d .. że sprzątasz. Zadowoleni, są Ci co noszą gifty (usunięte przez administratora).innych i obgadują. Osobę, ktorej już nie ma prawie każdy uważał za osobistego tłumacza. Nie ważne dzień/noc dzwonili. Wiele piszecie prawdy, jeszcze wiecej półprawd i oszczerstw. Słyszałem, że pierwsza wypłata po odejściu tej osoby dość mocno odbiegała od normy, a podobno to ona była zła, hahaa

@Hitman

Swoją opinię napisałem. Wolny kraj, każdy ma prawo do swoich poglądów. Nazywanie teraz autora każdej pozytywnej wypowiedzi Magdą też większego sensu nie ma. Ja tu widzę, że masz poprostu problem, że firma się z tobą pożegnała. Proponuję poszukać sobie jakiegoś hobby, zamiast siedzieć na forum i wszystkich obrażać, bo rzucasz złe światło na wszystkich polskich kierowców, niezależnie czy są jeszcze zatrudnieni czy też nie. Nara

Chudy

@Normalny, jedynym błędem który Marzena popełniła to było to, że pomagała takim gamoniem jak Ty. Ile polskich kierowców jest w firmie? o tym chyba Ci wiadomo, każdy liczył ( wliczając mnie ) na jej pomoc, którą zawsze otrzymałem i to potwierdzić może większość z nas. Wszyscy oczekiwali pomocy, porady od niej, ale nikt z nas nie pomyślał ilu nas jest, i ona jest tylko człowiekiem. Ja osobiście kłaniam się jej do stóp, za jej poświęcania. Kobieta poświęcała prywatny czas by pomóc, nie jeden z nas zrywał ją ze snu, bo problem na trasie. Żygać mi się chce, czytając Twoje wypowiedzi, nie jesteś pępkiem świata człowieku a do tego miałeś opcje, jeśli było Ci za długo czekać na odpowiedz dlaczego nie dzwoniłeś do innej osoby ( jak inni już wymienili Kreta czy Dzejsiczki ) a czekałeś gamoniu. Sam sobie przegadujesz, coś mi tu śmierdzi Kretem a nie Kietowcą firmy.

Grzeczny

@Normalny to chyba nie jesteś. Słaby kontakt ale wiadomo Ci, że robiła dużo błędów- człowieku, przeczytaj swoje komentarze jeszcze raz, usiądź i pomyśl co piszesz. Dlaczego próbujesz oczerniać niewinną osobę?, czyżbyś był w spółce z kretem czy po prostu sam(a) nim jesteś. Żałosne.

Grzeczny

@Były pracownik a może po prostu po imieniu Magda.

Hitman
@Grzeczny

Normalny i były to raczej ta sama osoba

look

Hallo zusammen. Jeder der die Zeit hat, auf diesem Onlineportal Negative sowie Positive Kritik zu äußern, sollte auch den Mut haben in einem Persönlichen Gespräch sich den Verantwortlichen zu stellen. Jedes Unternehmen welches durch Aktive / Inaktive Mitarbeiter, Anonym im Netz so dargestellt wurde, wird lernen mit Gerechtfertigter Kritik umzugehen und ist dann schlauer als jeder Feiger Kritiker. Ich kann nur jedem Arbeitssuchendem Kraftfahrer egal ob Deutsch oder Polnisch empfehlen sich bei diesem Unternehmen zu bewerben. Macht Euch selber ein Bild von diesem Arbeitgeber und Urteilt dann. Man wird sich auf neue sowie alte Gesichter freuen. Egal wer und wo Ihr gerade seid, fahrt Vorsichtig und bleibt Gesund

Sławek

@ Normalny, dlaczego używasz pseudonimu jeśli jesteś taki zadowolony z Firmy? Fake Kierowcy, tylko jedna osoba może kryć się pod pseudo Były pracownik i Normalny, prawda Pani Magdo.

Byly pracownik

Firma jak kazda inna obiecują zlote góry ale do noszenia na grzbiecie pracowalem i bylo spoko bo nikt za darmo ci nieda ale zarobki to poraszka pozdrawiam wszystkich kierowcow

Grzeczny

@Były pracownik, tego akurat nie możesz tej osobie zarzucić, dlatego też wątpię, że kiedykolwiek byłeś kierowcą Buskow. Ps. Jeśli już piszesz bzdury, to zwróć uwagę by Twoje komentarze trzymały się kupy. Nie pisałeś, że odeszłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Buskow - Transport i Logistyka GmbH - Brieselang

• Jak się pracuje w Buskow - Transport i Logistyka GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Buskow - Transport i Logistyka GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buskow - Transport i Logistyka GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buskow - Transport i Logistyka GmbH