Opinie o Inova industrieservice gmbh Herten w Herten

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inova industrieservice gmbh Herten. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inova industrieservice gmbh Herten o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inova industrieservice gmbh Herten w Herten

JN Nowy wpis

Nie mogę być obojętny na kłamliwe, nieprawdziwe opinie o firmie Schmidt. Mam kilka uwag i spostrzeżeń. Te kilka negatywnych opinii wpisali byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni z przyczyny odsunięcia od pracy przez niemiecką firmę (klienta), bądź porzucenie pracy przez kilka dni i alkohol. Obecnie próbują się mścić takimi wpisami, nie podpisując się imieniem. Teraz kilka zdań wyjaśnienia dotyczące wynagrodzenia i dodatków. Byłem kilkukrotnie świadkiem podczas podpisywania umowy i pracę i informacji, które przekazywał p. Schmidt przez kilkadziesiąt minut. Bardzo często bywało tak, że pracownicy słyszą co się mówi, ale nie słuchają i po parunastu minutach na pytanie co było mówione nie są w stanie na nie odpowiedzieć. P. Schmidt mówi o stawce zaszeregowania, godzinach pracy, organizacji pracy przez klienta, banku godzin, sposobie rozliczenia i wypłat, o delegacji, o mieszkaniu i rozliczeniu, dokładnie o zwrocie kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania, o sposobie rozliczenia codziennego dojazdu z zakwaterowania do pracy, o urlopach taryfowych i okolicznościowych, o sposobie zgłoszenia urlopu. Ponadto, mają informację o konsekwencjach i odpowiedzialności za porzucenie pracy, alkohol, narażenie firmy na straty finansowe wobec klienta, jak również, związane z zakwaterowaniem oraz o narażenie na straty wizerunkowe firmy oraz zachowanie tajemnicy. Nie daję wiary wpisom o tym, że nie otrzymali wynagrodzenia. Uważam, że nie rozumieją sposobu rozliczenia wypłat jak również rozliczenia godzin z banku godzin. Być może że zostały im również potrącone z wypłaty koszty jakie poniosła firma - koszty związane z porzuceniem pracy, koszty przebywania jeszcze przez kilka dni w mieszkaniu po ustaniu zatrudnienia. O dobrej kondycji firmy niech świadczy to że pracownicy otrzymują wynagrodzenie i żaden z pracowników przestrzegających obowiązujących zasad pracy jak i po pracy nie wystąpili o zwolnienie, ani nie zostali zwolnieni. Musieli odejść i odeszli ci którzy mieli mierne kwalifikacje, wysokie mniemanie o własnej wartości, brak zaangażowania w pracy i nie przestrzegali zasad dobrej roboty, niskie morale. Zapraszam do dyskusji, nie obawiam się pytań. Pozdrawiam uczciwych i życzliwych. Wszystkich chętnych do współpracy, przestrzegających zasady dobrej roboty i o wysokich moralach osobistych zapraszam. Jest nas wieli z którymi współpracujemy z przyjemnością, ku zadowoleniu obu stron. JN

K.E

Nie polecam, jeżeli chodzi o wynagrodzenie (spawacz) przez telefon co innego na umowie co innego na wypłacie co innego, pan Schmidt szybko zapomina stawkę na jaką się umawia. Obietnice o zwrocie kosztów przejazdu z Polski do Niemiec? Zapomnijcie, stawka jak za sprzątaczkę, pozdrawiam.

@K.E

I tylko na tym stanowisku tak się dzieje, że właśnie je podkreślasz?

M.B Nowy wpis
@Monika

Tak samo dostałem co innego na umowie a co innego na wypłacie, zwrotu za paliwo również nie dostałem.

Monika Nowy wpis
@M.B

Kurczę to niefajnie jeśli faktycznie takie coś się powtarza... A ten cały zwrot to słownie obiecany czy na papierze jednak?

M.B Nowy wpis
@Monika

Na papierze który możesz sobie samodzielnie wydrukować, ani pieczątki ani podpisu także "pusty papier"

Jak jest z awansem w Inova industrieservice gmbh Herten?

J N.

Nie wiem o co Ci chodzi dokładnie, jednak spróbuje Cię trochę wprowadzić. Podczas rozmowy z właścicielem firmy powinieneś rzetelnie przedstawić swoje umiejętności i posiadane certyfikaty. Przekonać o swoje przydatność w firmie. Zostaniesz wstępnie oceniony i właściciel zaproponuje Ci wynagrodzenie, może jeszcze nie najwyższe ale musisz zrozumieć. Było już wielu którzy mówili dużo,certyfikatów też wiele lecz umiejętności mizerne, niewielkie zaangażowanie. Mam przekonanie że jak spełniasz w pracy oczekiwanie na pewno dostaniesz więcej. Jest WARTO. Właściciel uczciwy. Życzę powodzenia J.N.

Ostrzegam

Uwaga ta firma jest nie wypłacalna i często lubi zmieniać nazwy. Jest niewypłacalna a właściciel to oszust .

@Ostrzegam

To jest nie prawda. Jeśli stać cię na taki wpis to powinieneś się podpisać.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Inova industrieservice gmbh Herten spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Janek

Podpowiedzcie mi czy trzeba dobrze znać język obcy żeby pracować w firmie?

@Janek

Znajomość języka nie jest konieczna ale miłe widziana i trochę pomaga. Pozdrawiam , życzę sukcesu i do zobaczenia. J N.

Obecny

OBECNY 27 09 2017 Pracuje w firmie INOVA już półtora roku jednak z właścicielem firmy nie widzieliśmy się. Łączy nas zaufanie ,telefon i internet. Od pierwszego dnia nie miałem wątpliwości .Wszystko czysto,zgodnie z prawem.Pieniądze na czas ze wszystkimi dodatkami. Równie uczciwego pracodawcy trudno dziś spotkać. Ci co wyrażają się negatywnie to być może zostali zwolnieni .Moim zdaniem tylko z dwóch powodów .Jeden to a l k o h o l a drugi to kompletny brak fachowości i chęci do pracy .Teraz próbują się mścić wypisując nieprawdę.Prawdą jest że jest ogłoszona upadłość i jest syndyk, lecz wszyscy otrzymują pieniądze. Winę za ten stan ponosi Inna niemiecka firma współpracująca. Firma INOVA mimo to ma potencjał do dalszej działalności. Piszę to bo nie mogę zgodzić się z obłudną i kłamliwą opinią poprzedników. Nie jestem anonimowy oto mój numer 004915214019321. Pozdrawiam wszystkich uczciwych. J N.

eyben
@Obecny

Napisz proszę ile ci płacą za te wypociny

J N
@eyben

Napisz kim jesteś.,jeśli masz odwagę. Możemy wymieniać poglądy i podyskutować. Ja nie jestem anonimowym tchórzem. Podałem swój numer telefonu i podpisałem

Na Polskie krwawicy

Kiedyś kolegs wspomniała mi cos o tej agencji z propozycja zatrudnienia się i teraz przeczytam sobie teraz cos w necie. Następny biedny pokrzywdzony przez los pracodawca az się rozplakalale czytając to.. Nie ma dla ludzi na pensię bo ktoś mu nie wyplacił Znam to z Polskiego podwórka. . Niech nie narzeka ta mocno bo dzięki tym Polaczkom i innym białym murzynkom z Europy wschodnie .funkcjonuje i ma mna swoj byt..

Christoph Schmidt I INOVA

Szanowni pracownicy, byli pracownicy i zainteresowani czytelnicy, Zwracam się i pragnę wyjaśnić sprawę ze względu zarzutów tutaj przedstawionych odnośnie mojej osoby albo naszej firmy. 1. Nikt dotychczas u nas nie stracił pieniędzy i prawdopodobnie nie straci!!! 2. Jeżeli tutaj byli pracownicy piszą, że nie otrzymali wynagrodzenia, to są powody. a) porzucili pracy b) alkohol c) Oszustwo odnośnie swoich umiejętności i znajomości języka Wszystkie wymienione punkty doprowadziły do wycofania gwarancji wypłacenia przez Syndyka tym pracownikom pieniędzy w ramach normalnej procedury. Pieniądze otrzymają/odzyskają w późniejszym terminie przez Bundesagentur für Arbeit. Tego ale nie rozumieja. 3. Jeżeli tutaj poza tym pracownicy twierdzą, że nie otrzymali pełnej pensji, to jest to powodem zastosowania kary za nie zgodne zachowanie się z podpisaną umową o pracę. 4. Zatrudniamy około 50 osób. Z tego jest grupa około sześciu byłych pracowników, którzy nas jako pracodawce oszukali i dalej tutaj bzdury o firmie wypisują. Zawsze z szacunkiem podchodziłem i podchodzę do polskich pracowników. Szkoda tylko, że przez niektórych pracowników którzy uważają moje podejście do pracowników trzeba wykorzystać. Jestem jako prezes socjalny do pracowników ale nie jestem Bałwanem! 5. Dębacja i spekulacje ludzi którzy mieli zamiar podjąć współpracę z nami, ale nie podjęli jest bezsensowna. Tak samo jakieś teoretyczne zarzuty bez wiedzy odnośnie do osoby syndyka. Poza tym to nie jest tutaj holiłud tylko realne życie i jakieś podejrzewania odnośnie kolegów albo mojej osobie która tutaj za siebie wypisuje pozytywne rzeczy jest idiotyczne. Jeżeli że macie konkretne informacje to proszę dzwonić pod komórkę +49 (0)170 7049210. 6. Firma egzystuje, prosperuje i dalej będzie egzystować pomimo że narazie jest u nas syndyk. Syndyk pomógł nam ściągnąć kasę od tego klienta który nas nie zapłacił. Też żadnego ryzyka przy podjęciu współpracy z nami nie ma! Na koniec Zwracam się do tych osób, które tutaj bez faktów te rzeczy o nas i naszej firmie piszą i niższą reputację firmy i mojej osoby. Nie Myścię, że nie wiem kto za tymi Postigami się ukrywa!!! Proszę się zastanowić, czy też za niedługo chcecie na wszystkich portalach czytać wasze nazwiska i wasze wybryki i oszustwa które tutaj dokonaliście jako pracownicy. Dużo pracodawców na pewno byłoby wdzięczny za zestaw takiej listy i co ich oczekuję przy zatrudnieniu was!!! @ administratora: Chciałbym na tym ten temat zakończyć. Możemy udzielić wszystkie informacje które potwierdzają naszą pozycję i wersje. Jeżeli jest taka możliwość to proszę o usunięcie całego tematu z tego portalu. Pozdrawiam Christoph Schmidt Prezes firmy INOVA Industrieservice GmbH

Ślązak

Kiedyś otrzymałem propozycje pracy dla tej firmy przez polską agencje , zastanawiałem się mocno teraz już wiem i mogę wyciągnąć wnioski nie żałując współpracy . Jeśli jest syndyk _to jest nie pewność -o przyszłość tej firmy i jeśli ktos tu pisze ze nie otrzymał pensji _moze być i prawdą _bo syndyk _to nic dobrego ...ale również syndyk płaci jak ma i jest ryzyko podejmowania współpracy z tako firmo .. A jeśli chodzi o te numery _kto wie kto po drugie stronie się kryje _moze sam właściciel lub jego kumple. /wazelina/? Pracowałem pare lat w Niemczech poznałem trochę Niemieckich pracodawców. A jak jesteś nie wygodny to właściciele zawsze znajdzie na ciebie haka .

Obecnie pracuję w tej firmie i mam bardzo dobre zdanie nie tak jak dwa wcześniejsze wpisy. Zgadza się jest tu syndyk ale wypłaty na czas. Jak by chciał ktoś osobiście to usłyszeć to proszę o kontakt. 695755211

Proszę o pare słów w sprawie tej Niemieckiej Agencji Pracy ..z Herten w Niemczech .Wiem jedną ze właścicielem jest Niemiec Polskiego Pochodzenia .

Były
@Zainteresowany

Kolegą ,pracowałem u niego . Do dziś dnia czekam za pieniędzmi _firma ogłosiła upadłość . Zakładam mu sprawe . Właściciel Niemiec z Sląska _dobry czarodziej .

Zostaw merytoryczną opinię o Inova industrieservice gmbh Herten - Herten

• Jak się pracuje w Inova industrieservice gmbh Herten?

Zobacz opinie na temat firmy Inova industrieservice gmbh Herten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inova industrieservice gmbh Herten?

Inova industrieservice gmbh Herten