Buchloh GmbH

Bochum

Opinie o Buchloh GmbH

głosik

w firmie bardzo dobrze się pracuje, przede wszystkim na stabilnych warunkach pracy co jest największym plusem, tak niemiecki trzeba znać i ten język, a właściwie jego znajomość sprawdzana jest na rozmowie rekrutacyjnej na właściwie każde stanowisko, tylko zależy w jakim stopniu

dziki
@głosik 24.04.2016 20:51

dostalem oferte pracy w bochum napisz jak tam jest

pracuś

czym zajmuje się firma i na jakich zasadach zatrudnia? mam na mysli wymagania, itp.

solidna firma dbajaca o jakosc swoich wyrobow,doceniajaca pracownikow zetelnych.

Zostaw opinię o Buchloh GmbH - Bochum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buchloh GmbH