Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Żałosne kierownicy !! Gdzie będzie tak dobrze

D

A samodzielny referent do spraw transportu..zwany KURKA KURKA,to dopiero ciekawy gośc..w jednej i tej samej czopce chodzi 30 lat...może niech mu kupi ,nazeczona a z którą razem jeżdżą do pracy .

A miało być tak dobrze....ilość kadry zarządzającej miała być mniejsza. No i skończyło się na opowieściach, ..u nas to nic dziwnego dwóch, trzech , roboli i kierownik....

Art. 212 [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Nikt nie jest w internecie anonimowy. Kto myśli, że jest - to ma problemy z myśleniem. Sprawa została zgłoszona do Organów Ścigania. Niebawem ktoś zapuka do drzwi autora tych wypowiedzi.

sikorka
@Tomek

Nie generalizuj .ALE MASZ PEŁNA RACJE ! JEST PARĘ TAKICH KONKRETNYCH SYTUACJI . SYTUACJA TA JEST NIEAKCEPTOWALNA ,ALE SĄ TO POZOSTAŁOŚCI PO NAJLEPSZYM "ZARZĄDZIE " W HISTORII NASZEGO BIELMARU.nasiona rzucone wtedy w nieurodzajną glebę zaczynają niebezpiecznie szybko /nie kiełkować ,ale wzrastać ! /POKAŻCIE TO KIERUJĄCYM TĄ FIRMĄ PONIEWAŻ JEJ PRZYSZŁOŚĆ W TYCH TRUDNYCH CZASACH MOŻE BYĆ NIECIEKAWA .A W PRZESZŁOŚCI NIEODLEGŁEJ 2016-2017 UDAŁO SIĘ JEJ UNIKNĄĆ , NIECH ŻYJE BIELMAR .

MC
@Tomek

Jak by było dobrze! Tak jak jest niedobrze! To by było dobrze!!!

Dostawca

Co to za śmieszny facet przychodzi na wywrotnice ,robi zdjęcia i komentuje przyjęty rzepak..!!

Dr Hackenbush
@Dostawca

Stary esbek. A że komuna wraca to chłop czuje się jak ryba w wodzie.

Shampoo
@Dr Hackenbush

To ten łysy Pan w białym obuwiu,co nic nigdy nie robi...najmądrzejszy ze wszystkich...pewno liczy na awans..

Zuza

Serdeczne gratulację nowej zarządzającej działem jakości...mamy nadzieję ze teraz nareszcie wszystko będzie funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku.

Zuza

Najserdeczniejsze gratulację dla Nowego Kierownictwa Działu Jakości, mamy nadzieję ,że teraz wszystko będzie działało jak w szwajcarskim zegarku...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Stary Udziałowiec

Dziękujemy wspaniałemu Zarządowi i Radzie Nadzorczej za całokształt działalności. Liczymy , że następne zebranie udziałowców będzie równie spektakularne I efektywne. Z radością człowiek patrzy jak rozwija się nasz Firma, oby tak dalej..

@Stary Udziałowiec

Ze względów zdrowotnych nie brałem udziału w zebraniu przebywam w szpitalu mogę coś więcej się dowiedzieć jak wypadło w tym roku pozdrawiam

@Stary Udziałowiec

Do kiedy mają wypłacić Dewidende?

@Stary Udziałowiec

Było cudnie jak co roku ... Oczywiście nie zabrakło tych co dywidendę wzięli na "przelew" przed walnym :) Zarząd pokazał świetlane perspektywy (dosłownie).. Byłem pod wrażeniem. Będziemy z dreszczykiem oczekiwać fali zamówień. Panie Prezesie istnieje coś takiego jak strategia u Państwa oczywiście jej totalny brak. Zarządzanie w horyzoncie 30 dni. Dobrze że ceny gruntów idą w górę, jak nie utopicie firmy w długach to przynajmniej będzie co sprzedać po wartości ksiegowej. Pozdrawiam i życzę dalszego dobrego samopoczucia.

@Stary Udziałowiec

Czy już ktoś dostał na konto Dewidende proszę o odpowiedź

@Akcjonariusz

Czy wiadomo coś o wypłacie dywidendy będę wdzięczny za informację pozdrawiam

Nie musiałem długo czekać ... Pismo, które dotarło do mnie jako udziałowca było żenujące ... Zarząd pyta się udziałowców co ma dalej robić... No bez jaj .. ! Księgową mam od lat, faktury i zamówienia potrafimy przyjmować, kolejne "pomysły" w stylu "margaryna funkcjonalna" są do du.. (ktoś w marketingu nie potrafi połączyć kropek???) Analogicznie równie dobrym pomysłem byłoby reklamować mentolowe papierosy jak odświeżające oddech. Pociąg już jedzie z górki i dla Bielmaru to równia pochyła.. zysków nie ma bo wolumen nakręcany niską marżą. Zarzuty o bezpardonowe ataki można porównać do najgorszych wzorców z naszego politycznego podwórka. Żenada...

MC

We wrześniu na zebraniu udziałowców zarząd obiecywał perspektywy na miarę NASA!!! a wyszedł zwykły bajkonur w kazachstanie!!! (usunięte przez administratora)

Akcjonariusz

Czy będą jakieś talony na święta

@Akcjonariusz

dostałeś dywidendę - to sobie kup talon

@pracownik

Kupię dlaczego nie w takim czasie trudnym jadowity jak żmija a grzecznie pytałem

Żałosne

Mamy dwie dobre informacje. Pomimo pandemii przeciętne wynagrodzenie w III kw. 2020 r. wzrosło o 4,8 proc. rdr i wyniosło 5168,93 zł - podał Główny Urząd Statystyczny. Od 6lat zero podwyżek dla zwykłego pracownika a ludzie z elity dostają co chwilę, sprzedajne związki zawodowe, rada nadzorcza ma na ludzi wywalone. Najważniejsze że zarząd dostaje podwyżki i profity a tępe robole dupją za coraz mniejsze pieniądze. WSTYD.

Przykra prawda
@Żałosne

Tak niestety jest... Drodzy Państwo na szczycie: proszę pomyśleć o szarych pracownikach i ich rodzinach, a nie tylko o cyferkach i o sobie. Nie dopuśćcie do tego, żeby pracownik był traktowany jak numer w branży automotive itd. Prosimy zmienić priorytety, bo ZAKŁAD TO MY.

Janek
@Przykra prawda

A co Ty nie wybrałeś tego zarządu? Zawsze musi być na kogoś lub na coś - covid, poprzedni zarząd, ceny surowca. Obudź się człowieku i zastanów kiedy miałeś ostatnia podwyżkę.

@Janek

W 2016. Jak to król japonek głosi,, biznes to biznes,, a z kim się upomnisz o podwyżkę, w tym zakładzie ludzie przed emeryturą. Już szykowany był strajk a tu taki hu..... Każdy gaciami trzepie. Normalnie wrażenia jak na geriatryku.

WERNYHORA
@Żałosne

Jak kto Ci załatwi podwyżkę...przewodniczący branżowych- On wszystko może, a jak nie On to od czego mamy Radę Nadzorczą..organ nadrzędny.

@WERNYHORA

O czym Ty mówisz? O tych nieudacznikach nierobach? Jakie (usunięte przez administratora) związki zawodowe, jaką rada nadzorcza? Ludzie tyrają jak woły za coraz mniejsze wypłaty patrząc na inflację. Tak narzekali na byłego prezesa Andrzeja J. on przynajmniej inflację do pensji co rok dawał a teraz mamy Panów Wyzysk z królem laćkiem na czele, dramat. Przypomnę w 2004r było zatrudnionych 520osób i były zyski nie małe a na dzień 320osób i zysków nie ma, a sprzedaż wzrosła. Gdzie są zyski? Rozdają produkty za free i jeszcze prezesi dostali podwyżki. Pytam się was za co? Zakład kula się sam od lat a zarząd tylko doi nas jak krowę nie robiąc nic. Dramat

@WERNYHORA

Odnośnie jeszcze działaczy zakładowych związków oraz rady. Siedzą po cichu bo im za to zarząd płaci. Pensje pracowników za niedługo osiągną najniższą krajową i o to chodzi zarządowi. Zapytajcie ludzi z sąsiedztwia "Befado" dopiero teraz zaczynają się podnosić po restrukturyzacjach naszego wodzą. Jestem ciekawy na ile ludzie to wytrzymają i na ile pozwolą. Związki ZAWODOWE-WSTYD, Rada NADZORCZA-WSTYD. Taki był prestiż zakładu a teraz WSTYD!

@Żałosne

Teraz to nawet wstyd na FB !!!

Eco natura

Dlaczego jeden siwy Pan z 1 brygady z tłoczni,przychodzi na nocną zmianę do pracy,godzinę wcześniej?skoro są wytyczne,sanitarne zarządzone,przez Prezesa!jest to jawne nieprzestrzeganie przepisów sanitarnych,narażanie inne osoby na utratę zdrowia.Proszę o ukaranie w/w Pana..W przeciwnym razie sprawa zostanie skierowana do sanepidu.

Stary

Teraz jasno widać w Firmie...który z pracowników jest nieZbędny...

chory

pan prezes wysyła na prace zdalną najbardziej zapracowanych pracowników to znaczy kierowników a fizyczni niech chodzą po zakładzie i się zarażają siebie i swoje rodziny

Czy jest już wypłacana dewidenda będę wdzięczny za odpowiedź pozdrawiam

A od kiedy będzie wypłacana dewidenda

@Anna

A kto wie od kiedy mało że puźno w tym roku to jeszcze tak schoodzi

Akcjonariusz

Do kiedy lub od kiedy będą wpłaty Dewidendy

Czy coś wiadomo o zebraniu bo rok się kończy a tu nic niewiadomo o dewidendzie?

@Anna

Prawdopodobnie ma się odbyć we wrześniu

@Anna

Zebranie będzie 12.09.2020 zapraszamy udziałowców.

@Anna

bedzies miała dewidende jokom chces .przyjc na zebranie 12.09.2020 9 oo wsystko w tym temacie.

Maryla

Czekamy na zebranie, może online, bo jak widać szybko dobrze nie będzie.

@Maryla

I na co czekać w innych firmach takie przeprowadzono i wszystko jest ok tylko w Bielmar jest problem ktoś sobie nie radzi z organizacją

@Maryla

Na zaprzysiężenie Prezydenta ma przyjść około 1000 osób i nie ma problemu z Epidemią i że do 150 osób jest ograniczone spotkanie Szok

MC. HAMER
@Maryla

A co z odsetkami od zysku za ubiegły rok????

Stary

Witam, dalej nie wiadomo nic o terminie zebrania....do końca września musi być...ale wtedy na pewno będzie druga fala koronawirusa....

@Stary

I tak.bedzie napewno bo po wakacjach będzie więcej zakażeń już jest coraz więcej bo zaczęły się wesela komunie urlopy też nie wiem na co czekają z tym zjazdem

Zuza

Jak wygląda praca na kampanii, proszę o informację. W tym roku w niej uczestniczę...no i nie wiem na co się nastawic.

Czy w tym roku będzie dewidenda?

Waga ciezka

Prosze o informacje ile zarabia w tej firmie kierowca tir-a. Co rozwozi towar po hurtowniach i punktach dystrybucji. Mam 10 lat stazu za kolkiem. Cala UE . Wyzsze wyksztalcenie i glowe na miejscu. Potrzebuje prace na miejscu. Starczy bytowania w kabinie tygodniami. Jestem z Bielska. Piszczie. 5.800 pln ? Jak nie to ile ?

@Waga ciezka

Zadzwoń do firmy, tam Cię poinformują jakie są zarobki, sądzę ze niższe niż oczekujesz.

1965@
@Waga ciezka

Ale Cię gościu poniosło z tą kwotą tu jeszcze Europa nie dotarła ... Jak chcesz takich zarobków to wracaj do UE albo szukaj innej firmy Ale się ubawiłem tymi oczekiwaniami Życzę powodzenia.

Kiedy zebranie udziałowców?

@Anna

Właśnie kiedy zebranie czy w ogóle będzie cisza nic nie wiadomo?

@Akcjonariusz

Najprawdopodobniej będzie 25 lipca wszyscy akcjonariusze zostaną odpowiednio wcześnie poinformowani

O cieszymi to bardzo????

A czy będzie w tym roku dewidenda

Podobno 25 lipca

Informacja nie jest aktualna

@Tomek

A to szkoda taką informację miał od kolegi

@Tomek

Coś to ciężko idzie z tym zjazdem wspólników spółki w innych firmach były i wszystko wyszło OK ; Bielmar się ociąga nic nie słychać nie ma żadnych informacji dziwne

@Tomek

Aktualna jak nie jak tak

@Anna

Nie wiadomo bo słaba organizacja można robić zgromadzenia do 150 osób i tak będzie długo więc można ograniczyć zaprosić aktywnych wspólników a emerytów rencistów tylko powiadomić lub znaleźć inne wyjście jak to robią inne spółki

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe