Opinie o PT Makaruk Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PT Makaruk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PT Makaruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PT Makaruk Sp. z o.o. w Lublin

Cześć jaka kara za nieobecność jendego dnia?

Agencyjna

To chyba nie pytanie na forum tylko do firmy z kim masz umowę, ja na swojej umowie mam taką informację. A tak poza tym jak nie możesz przyjść to trzeba to wcześniej zgłosić to przyślą za ciebie kogoś innego.

pt

a co już masz w planach nieprzychodzenie czy jak? ludzie kiedy wy się nauczycie? co to za czasy żeby wszystko próbować załatwiać w necie? to rozmowa w cztery oczy już jest zbyt staromodna czy jak?

enja
@pt

jak można na syzbko w neciesie dowiedzieć to po co kombinować. warto spróbować

taktak

opinie się 4,5 ale to ma się nijak do rzeczywistości;

@taktak

Wiesz, opinie mają do siebie to, że sa subiektywne

@taktak

Poza tym, to się uzbierało na przestrzeni lat i mnóstwa komentarzy

Taktak
@Parla

Ja wiem, że są subiektywne, a Ty?

@Taktak

Ja też

@Taktak

Gdybym nie wiedziała, to bym nie pisała

soya

czy jak się pracuje pod agencją to jest jakaś szansa na późniejsze przejście pod firme? albo czy można się zatrudnić bezpośrednio pod firmą właśnie?

odp
@soya

Jest taka szansa. Wystarczy porozmawiać na ten temat z kadrą.

soya
@odp

okej a musi minąć jakiś konkretny okres czy w każdej chwili można próbować załatwić sprawę?

RAB

mam nadzeje że z takim szacunkiem do pracownika tutaj nikt nie będzie pracować!!!

ala
@RAB

To nie pracuj i dowidzenia, nic ci do wyborów innych

Graham
@RAB

nie twoja sprawa. ja pracuje i pracowac bede i masz z tym jakis problem? to nudne musisz miec zycie skoro interesuje cie to co robia inni.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego w firmie PT Makaruk Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

DLACZEGO odsyłacie OSÓB?!??!?!?!??!!?!?

eh
@RAB

ile razy trzeba tłumaczyć to samo? było wałkowane kilka razy

@eh

dopóki nie zapłaca mi za to odsylanie!!!!!

@RAB

To chyba gadaj z firmą albo agencja, hahaha a nie tu.

@RAB

jak już piszesz to chociaż pisz poprawnie ja wiem że polski trudny język ale bez przesady

Pracownik agencji
@RAB

Zamiast wylewać żale na forum idź do swojej agencji i niech ci zapłacą. Skoro pracowałeś i masz podpisany raport. Po za tym to dziwne jakieś że jedziesz do pracy 3 godziny może z Warszawy hahaha.

Gajda

Pytałam już, ale nie dostałam odpowiedzi - czy praca też w weekend?

@Gajda

To dość istotne dla mnie więc będę b.wdzięczna za odp

odp
@Gajda

Nie, tylko i wyłącznie od poniedziałku do piątku. Pracująca sobota to wyjątkowa rzadkość, podobnie z nocnymi zmianami.

Kamień z serca ;)

Dziękuję bardzo

@odp

a ta pracująca sobota to obowiązkowo dla wszytskich?

wszytskich* literówka

czy dla chętnych?

Terka
@kenia

Jest to na tyle rzadko, że chyba nie ma aż tak znaczenia, nie? Jak raz przyjdziesz to nic ci sie nie stanie

Julia
@Terka

A czy jakieś nadgodziny się zdarzają czy raczej nie? :P Czy jest tylko jedna zmiana czy więcej? Jakie są dokładnie godziny pracy w PT Makaruku?

Gienia
@Julia

Pierwsza 6:00 - 14:00 Druga 14:00 - 22:00 Nadgodzin nie ma.

KG
@Gienia

Na jajku bywały nadgodziny, czasami 3 dni w tygodniu i to codziennie. Powodem było niewyrobienie normy, albo jakieś problemy z maszynami... ale czy teraz tak jest? Nie wiem.

Fretka
@KG

Z tą konkretną linią tak bywało. Obecnie do takich rzeczy już raczej nie dochodzi.

@Fretka

Jak to nie ? Bardzo często pracują do 15 lub 16.

RAB

Kiedy będziecie placić za to że odsylacie osób????????? za moich 6 godzin życia?????? 20 zl za autobus?????? taka skapa firma! byłam w pracy na 30 min dłuzej...a zaplacili za 15??????

RAB

BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW!!!! NAWET NIE CHODZI O TO ŻE ZAWSZE ZMIANĘ MOGA ODWOLAĆ! ODESLALI 3 RAZY!!! 3 RAZY!!! KTO MI BEDZIE PRACIĆ ZA 6 GODZIN DOJAZDU!????????!!!!!! PRACOWNIK W TEJ FIRMIE TO TYLKO RAB! ŻADNYCH PRAW!!! JAK NIE PRZYJDZIESZ DO PRACY DO MASZ ZAPLACIĆ, A JEŚLI ODSYLAJA TO JEST OK!!!???????????????????????????????????????????

Julka

Podobno ma ruszać nowa linia? Od kiedy? Wiadomo coś?

Pracownica
@Julka

Tak, dziś ma ruszyć jajko ale tylko na 1 zmianach.

@Pracownica

Nie siedzę wewnątrz więc nie do końca wiem o czym mówisz? co to oznacza?

doodie
@Pracownica

czy to znaczy, że szukają ludzi na tę linie, czy już mają komplet?

@doodie

Zaczynam wątpić czy uzyskamy tutaj od Pracownicy jakąś konkretną informacje, a to dla mnie naprawdę ważne żeby się dowiedzieć czegoś z wewnątrz

doodie
@Julka

ja też bym się chciała dowiedzieć, ale nikt nie ma obowiązku śledzić forum 24/7 tylko po to, żeby komuś odpowiedzieć :) więc poczekam cierpliwie, ewentualnie odezwę się do biura.

Pola
@Julka

Ja słyszałam że miała ruszać produkcja czekolady i kalendarzy adwentowych od lipca

lilka
@Pola

I jak tam, ruszyło wszystko? Wiadomo coś?

@lilka

Juz od ponad miesiąca albo i więcej są cukierki.

@Xyz

czyl jakie to konkretnie obowiązki?

Wkurzony

Odsyłają dziennie po 5-6 osób bo nie ma rzekomo pracy, przychodzi się o 6 i trzeba wracać do domu, sytuacja nagminnie się powtarza, odwołują zmiany z dnia na dzień, pracownicy to w większości ukraincy(usunięte przez administratora)

Pracownik agencji
@Wkurzony

Ja tam nie zauważyłam aby byli w większości Ukraińcy, jest dużo Polaków. A co do odsyłania to może jak się zapisujecie to przychodźcie, wczoraj na II zmianie brakowało ludzi bo nie wszyscy przyszli i te osoby co były miało przez to więcej pracy. Mi w agencji powiedzieli jak byłam odesłana dlaczego jest więcej osób i ja to rozumiem. A rzeczywiście czasem odwołują zmianę bo nie dojechał towar lub skończyła się produkcją. Dla mnie praca ok.

Mamracje
@Pracownik agencji

To może niech zacznę współpracę z jeszcze większa ilością agencji bo przecież 6 to za mało skoro tak traktują ludzi to nic dziwnego ze nie chcą przychodzić do pracy gdyby wzbudzali zaufanie i ludzie nie musieliby się obawiać o prace to nie byłoby takich sytuacji ale tak to sie kończy kiedy zatrudnia się codziennie kogoś nowego sami na to zapracowali

Kazimierz
@Pracownik agencji

Pracujesz w PT Makaruk? Ile można tam zarobić realnie i czy są też jakieś benefity pozapłacowe, opieka medyczna albo coś podobnego? Daj znać, to dla mnie ważne.

!!!!!!!!!
@Mamracje

A dlaczego takie sytaucje się zdarzają?!! Bo co chwile kto miał przyjść, nie przychodzi i później reszta jest w (usunięte przez administratora)

Tetka
@Kazimierz

Wszystko zależy od stanowiska. Zakładając, że byłoby to stanowisko pakowacza, to na więcej jak najniższa krajowa bym nie liczył. Co miesiąc można wypracować sobie premię. Beneficjów brak, nawet na święta można zapomnieć o dostaniu czegokolwiek.

Dorota
@Wkurzony

Dokładnie tak jest.

heyo

A można przyjsć bezpośrednio pod firmę, czy tylko agencja?

Gina
@heyo

Można. Najlepiej tam zadzwonić.

@Gina

Zadzwonić? ale gdzie? jest jakiś numer do kadr?

Gina
@heyo

http://ptmakaruk.pl/#zaloga i za pomocą danych podanych na tej stronie należałoby się zgłosić do pani od spraw administracji.

@Gina

Ok, dzięki za instrukcję :)

Cwieta

Nie polecam odsylaja do domu. Kto pierwszy dobiegnie do tasmy i zajmie szybko miejsce ten pracuje. Jak nie zdarzysz przed inna osoba to wracasz do domu.

@Cwieta

Możesz nawet zająć sobie miejsce pół godziny wcześniej a i tak 2 minuty przed rozpoczęciem produkcji przyjdzie ktoś i cię stamtąd przegoni ????

Integracja

Hej ,Pytam ogólnie bo słuchy odchodzą że są tam jakieś grupki to się systematycznie spotykają na małe ....ale może póki Nas nie pozamykali warto było by zorganizować Integrację dla wszystkich .Coś w stylu przed ostatniej w Lotosie!!! co Wy na to??? Halinka może przejmij inicjatywę!!! odpuszczę co myślicie .????

@Integracja

pytanie czy tu wchodzi na tyle dużo osób żeby każdy widzial to o czym piszesz

Integracja
@hm

Myślę że wieści się szybko rozchodzą a jak Ty to przeczytałaś/eś to dalej poczta pantoflowa, może coś wyjdzie .

Praciwnik
@Integracja

A nie lepiej tak poprostu zapytać się w firmie pracowników? Bez sensu o takich rzeczach pisać tutaj, pomysl nie głupi ale napewno tutaj się w tej kwestii nie dogadamy.

@Praciwnik

ja tam byłbym chętny na coś takiego ale to faktycznie lepiej się dogadywać normalnie niż tutaj

Gosia

Odsylaja do domu. Nie da sie zarobic

Keratyna
@Gosia

Da się.

ANGRY!

Poprostu masakra jakaś!!! Organizacji 0! Pracowałam tylko kilka razy (a trzeba 5 dni pracować żeby zapłacili za moja pracę). Jestem na liście, przychodzę, a mi kilka razy mówią , że za dużo osób, i że mam teraz iść do domu.. Straciłam swój czas i pieniądze! Nie polecam tam pracować!

Agencyjna
@ANGRY!

Co za bzdura ja pracuję przez agencję i płacą mi za każdy dzień. Może w twojej coś kombinują. Jak płacą ci na takich warunkach to zmień agencję. Nie wprowadzaj ludzi w błąd że trzeba przepracować 5 dni i dopiero płacą. A co do odsyłania to już ktoś pisał dlaczego tak się dzieje.

Abc
@ANGRY!

Tłumaczyłam ten proceder, możesz wyszukać po moim nicku. Niestety, z nikąd się to nie wzięło (mam na myśli odsyłanie).

@Agencyjna

to pod iloma różnymi agencjami można się tutaj zatrudnić???

i znowu coś odwołali na jutro

Gajda

Praca w tygodniu, czy weekendy też?

Ktoś coś?

Patek
@Gajda

w ogłoszeniach nie podają takich informacji??

Patek
@Gajda

ja wiem tylko że praca na 3 zmiany jest. więc zakładam że pewnie weekendy również

pyt

jest szansa na jakiekolwiek premie?

Jest

@pyt

Ale nie ma co się nastawiać na nie na początku, to dopiero po czasie

@xcv

nie no to wiadomo

@xcv

ale to na wszystkich stanowiskach?

@pyt

Wydaje mi się że tak, chociaż na wszystkich stanowiskach nie pracuje więc ciężko powiedzieć jak to dokładnie na każdym wygląda

@pyt

Raczej tak, jest to sprawiedliwie rozkładane

Xyz

Makaruk w porzadku. pracuje ponad rok i nie mam zastrzezen na ten moment, pozdrawiam wszystkich

Pele
@Xyz

jakie stanowisko obecnie zajmujesz tutaj?

@Pele

Pracuje na pakowaniu

Pele
@Xyz

i co należy do twoich obowiązków? poza pakowaniem bo co do tego to akurat jestem w stanie się domyślić

Nie polecam czytalam opinie a mimo to poszlam tam. Porazka

Zostaw merytoryczną opinię o PT Makaruk Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PT Makaruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PT Makaruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PT Makaruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 15 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PT Makaruk Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 662 ocen.
  • Kolejowa 15
    05-220 Lublin