Opinie o ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI w Kępa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI w Kępa

Panie Lewandowski, Pan wie o kogo chodzi.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Marek Lewandowski, tj. mąż kobiety na którą jest zarejestrowana firma to człowiek który jest w stanie przyjechać do Ciebie do firmy a za chwilę wyśle Ci sms-a, że jednak rezygnuje z wykonania zlecenia. Dzwonisz do człowieka a on nawet nie odbierze Twojego telefonu i nie oddzwoni. Napiszesz sms-a i zapomnij że Ci odpisze. Jak dla mnie to bardzo dziwne zachowanie. Pytanie jakim zachowaniem wykazuje się w innych sytuacjach. Byłbym bardzo ostrożny w kontaktach z tym człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI - Kępa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI
1/5 Na podstawie 1 ocen.