ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI

Kępa

Opinie o ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI

Panie Lewandowski, Pan wie o kogo chodzi.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Marek Lewandowski, tj. mąż kobiety na którą jest zarejestrowana firma to człowiek który jest w stanie przyjechać do Ciebie do firmy a za chwilę wyśle Ci sms-a, że jednak rezygnuje z wykonania zlecenia. Dzwonisz do człowieka a on nawet nie odbierze Twojego telefonu i nie oddzwoni. Napiszesz sms-a i zapomnij że Ci odpisze. Jak dla mnie to bardzo dziwne zachowanie. Pytanie jakim zachowaniem wykazuje się w innych sytuacjach. Byłbym bardzo ostrożny w kontaktach z tym człowiekiem.

Zostaw opinię o ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI - Kępa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADVERT STUDIO EDYTA LEWANDOWSKA & MAREK LEWANDOWSKI