Opinie o Kaye Aluminium Exlabesa KBS w Doncaster

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaye Aluminium Exlabesa KBS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaye Aluminium Exlabesa KBS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaye Aluminium Exlabesa KBS w Doncaster

Norbert Nowy wpis

Miałem okazję pracować w tej firmie parę lat temu. Jak widać nic się nie zmieniło.W firmie rządzi Panie "Prezes M. " która jest totalnie "odjechana " a jej rozumienie świata biznesu mija się z rzeczywistością. Pani M . to osoba pozornie " uprzejma" ale niestety " dwu - licowa ". Przez właśnie tą osobę w Exlabesa jest nie miła atmosfera a pozory " przyjazne "osoby" szybko okazują się realne.Wcale się nie dziwię czemu ludzie zarówno w administracji jak i w handlu nie są zadowolenie z pracy w tej firmie właśnie dzięki takim ludziom dobrzy pracownicy się zwalniają. Pani M . chyba zgasi w niej światło bo cóż ....kto blisko właściciela a szczególne kobieta tego pokroju to sobie można tylko samemu odpowiedzieć na to pytanie.

krolik Nowy wpis

czy ktos posiada nr tel do Darka z agencji pracy ?

Nickaaa

Miałem okazję tam niestety pracować. Dużo znajomych cały czas tam jest. Firma dla desperatów bez języka. Nie polecam. Żadnych szans na ful time. Agencja oszukuje na podatkach i urlopie. Stawka minimalna ludzie traktowani są jak bydło. Szczególnie na pakingu. Zmuszani do pracy nadgodzin. Jak się nie podoba to wózkowi podziękują szybko. Podobno sprawa zgłoszona tam gdzie trzeba. Poczekamy zobaczymy. ktoś powinien się zabrać za ten cyrk Tam nie ma nawet normalnej toalety.

Ovo Nowy wpis
@Nickaaa

Nikt nie zmusza nikogo do pracy. Toalety sa i dla kobiet i dla mężczyzn, ale jak ktos ma dwie lewe rece do pracy....

Zostaw merytoryczną opinię o Kaye Aluminium Exlabesa KBS - Doncaster

• Jak się pracuje w Kaye Aluminium Exlabesa KBS?

Zobacz opinie na temat firmy Kaye Aluminium Exlabesa KBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaye Aluminium Exlabesa KBS