Kaye Aluminium Exlabesa KBS

Doncaster

Opinie o Kaye Aluminium Exlabesa KBS

Nickaaa

Miałem okazję tam niestety pracować. Dużo znajomych cały czas tam jest. Firma dla desperatów bez języka. Nie polecam. Żadnych szans na ful time. Agencja oszukuje na podatkach i urlopie. Stawka minimalna ludzie traktowani są jak bydło. Szczególnie na pakingu. Zmuszani do pracy nadgodzin. Jak się nie podoba to wózkowi podziękują szybko. Podobno sprawa zgłoszona tam gdzie trzeba. Poczekamy zobaczymy. ktoś powinien się zabrać za ten cyrk Tam nie ma nawet normalnej toalety.

Ovo
@Nickaaa 18.05.2017 19:21

Nikt nie zmusza nikogo do pracy. Toalety sa i dla kobiet i dla mężczyzn, ale jak ktos ma dwie lewe rece do pracy....

Zostaw opinię o Kaye Aluminium Exlabesa KBS - Doncaster

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaye Aluminium Exlabesa KBS