Workers Solution

Doncaster

Opinie o Workers Solution

n

fenkuł, akurat teraz nikogo nie potrzebują więc nawet nie masz co szukać. Jeżeli jednak bardzo ci zależy to zawsze możesz spróbować do nich złożyć aplikację na np. jakiś staż albo praktyki. Podobno jest to jeden z lepszych sposobów otrzymania potem etatu.

Aga

Właśnie sprawdziłam pocztę i również dostałam od nich odpowiedź taką jak Wy. Niby 45 zł to nie dużo ale żadna porządna agencja/pośrednictwo nie bierze pieniędzy za jakiekolwiek formalności więc to mówi samo za siebie... Szkoda, bo już miałam nadzieję, że w końcu uda mi się załapać do jakiejś fajnej pracy w UK. Jeśli ktoś będzie miał więcej info na ten temat proszę o poinformowanie nas ;) Pozdrawiam!

Bartek

Już teraz chyba nic nie można zrobić. Nawet nie podali nr tel

Bartek

To miałaś szczęście,że nie wpłaciłaś. Widzę,że dużo ludzi oszukali...

Bartek

Jak widać jedno wielkie oszustwo,nie wpłacajcie im żadnej kasy...

Ania

Miałam jechać do doncaster cytuje 1 maila "Witam Dziękuje za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Praca polega na zbieraniu owoców oraz warzyw z pola (okolice Doncaster South Yorkshire) oraz na poznijszej obrobce w fabryce, kontrakt podpisujemy na 3 miesiace, pomagamy w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z ubezpieczeniem oraz w zalozeniu konta bankowego (Wyplaty na poczatku sa dokonywane w gotowce co piatek potem juz na konto bankowe). Co do zakwaterowania to sa to domki na miejscu, w kazdym domku sa 3 pokoje w kazdym po 2 lozka, lazienka i kuchnia wspoldzielone(zakwaterowanie jest darmowe). Jedyne czego wymagamy to uczciwosc i dobra kondycja fizyczna. Jezeli sa panstwo nadal zainteresowani oferta pracy to prosimy o przeslanie swoich danych osobowych(prosimy takze o ksero dowodu osobistego lub paszportu) oraz kontaktowych do naszego koordynatora (oraz panstwa przyszlego szefa) : Malwina.Rejnik@workers-solution.co.uk wszelkie pytania prosimy kierowac do pani Malwiny. Pozdrawiam Anna Maczka"

Ania

tak wpłaciłam i to był błąd;(

Ania

Hej. Też dostałam propozycję pracy i jak do tej pory nie przyszedł do tej pory do mnie bilet,a miał przyjść w tamten piątek. Pisałam do nich na maila ale już tydzień czasu nie odpisują.

miarson

witam mam ten sam problem braku opini o firmie, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Workers Solution - Doncaster

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workers Solution