Opinie o Avanta Care w Uk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Avanta Care. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avanta Care o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avanta Care w Uk

Jakie wartości są cenione w Avanta Care?

filozof Nowy wpis

Avanta Care to nie jest solidny pracodawca. Bylem u nich na szkoleniu, i na tym się nasza znajomość skończyła. Do dnia dzisiejszego nie oddali mi całej kasy za transport a to obiecali. Stan hostelu w Leeds jest opłakany. Komputer jest ale co z tego jak nie działa. Umowy nie chcieli przesłać. Przed wylotem były dogadane warunki pracy, jak byłem na miejscu oni je zmienili. Powiedzieli jeśli panu to nie odpowiada to do widzenia. Jedzenie koszmarne. Omijajcie Avanta Care z daleka. Szkolenie polegało na przepisywaniu tekstu. Po tym sprawdzali czy dokładnie zostało przepisane. Kasę za hotel ode mnie dostali, sami nie oddali tego co obiecali. Nie było apteczki w hotelu, a akurat się przeziębiłem. Przeziębiony musiałem iść do sklepu po lekarstwa. Zapytałem dlaczego nie ma. Odpowiedzieli: nie musi być. Pościel od petów podziurawiona. Ogrzewanie w pokoju nie działało. Nie było łatwo odzyskać kasę. Pani koordynator nie była dostępna, nie odbierała telefonów. Z szefem firmy nie chcieli mnie połączyć. Straszyli mnie policją. W mailu napisali, że pokrywają koszty przejazdu, i nie było tam napisane, że to jest dla osób które odpiszą umowę z nimi. Gdybym tego maila nie miał, miałbym problem z odzyskaniem kasy. Spór trwał kilka godzin. Jeśli słabo znacie angielski nie jedzcie tam. Avanta Care tak jak mi nie zapłaciła wszystkiego tak i wam płacić nie będzie, i będą pojawiać się problemy. Umowy nie chcieli przesłać przed moim wyjazdem.

John Nowy wpis
@filozof

Czy można się z Tobą skontaktować na priw. Czy znasz jakieś inne opcje, aby dostać się do pracy w brytyjskim domu opieki z zamieszkaniem? Z góry dzięki

Kaja88 Nowy wpis
@filozof

Dziękuje za przestrogę... już myślałam o nich poważnie, ale całe szczęście przeczytałam jak zostałeś potraktowany. Współczuję Ci i raz jeszcze dziękuję!!!...

Małgorzata Carers Book

Avanta Care to solidny pracodawca, jesteśmy ich przedstawicielem i działamy w Polsce. Chcesz do nich zaplikować? Nie masz jeszcze angielskiego CV? Zwróć się do nas, bezpłatnie przygotujemy Cię do rozmowy z pracodawcą - www.carers-book.com

Zostaw merytoryczną opinię o Avanta Care - Uk

Avanta Care