Opinie o AMS Personalservice GmbH w Weimar Rießnerstraße 39

AMS Personalservice GmbH jest od 1996 roku liderem wsrod agencji rekrutujacych pracownikow na rynek niemiecki.Przede wszystkim jednak jest firma godna zaufania. Co roku dzieki nam prace w Niemczech znajduje kilka tysiecy osob.Oferujemy prace na terenie calych Niemiec. Posiadamy Centrum Obslugi w Jenie,Weimarze i Köln,gdzie naszemu zespolowi oferujemy trwalosc i bezpieczenstwo. Poprzez dlugotrwale doswiadczenie oraz wiazaca metode pracy gwarantujemy znakomita szanse na lepsze perspektywy zawodowe. Mozna sie z nami skontaktowac w jezyku polskim jak i niemieckim. Oferujemy : - bezterminowa, niemiecka umowe o prace - wynagrodzenie wedlug taryf IGZ - oplacane skladki ubezpieczeniowe i emerytalne - mozliwosc podjecia stalej wspolpracy z Firma - atrakcyjne dodatki urlopowe i Swiateczne - zapewnione punktualne wyplaty - do 30 dni w roku platny urlop - zwrot kosztow podrozy od miejsca siedziby firmy do miejsca zlecenia - diety wyplacane na godzine - zapewniamy pomoc w szukaniu kwatery - darmowe ubrania ochronne - dlugotrwale miejsca zlecenia - indywidualny kontakt z naszym polskim koordynatorem - mozliwosc rozwoju zawodowego Wymagania : - wyksztalcenie kierunkowe lub/i doswiadczenie w zawodzie min.2 lata - znajomosc jezyka niemieckiego ( warunek konieczny ) - sumienne i profesjonalne wykonywanie zadan - samodzielnosc - prawo jazdy kat.B i wlasny samochod mile widziane Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMS Personalservice GmbH w Weimar Rießnerstraße 39

Kowal

Wloch jest ok robie u niego trzeci rok.. Kasa moglaby byc lepsza ale generalnie nie ma z nim problemu. Wszystko mam na czas. Polecam.

@Kowal

Dziekuje za mile slowa. I zapraszam do kontaktu.

Kadydat

A co powiecie o Panu Włoch? Warto z nim zaczynać pracę?

Wiecie może czy w AMS Personalservice GmbH szukają chętnych na staż?

Team AMS Personalservice GmnH

Dziekujemy za zainteresowanie nasza Firma. W odpowiedzi na panskie pytanie informuje ze nie poszukujemy zadnych osob na staz. Pozdrawiam.

Kamil

A jak duże są te podwyżki?

Team AMS Personalservice
@Kamil

Super ze jest Pan zainteresowany warunkami w naszej firmie, ale trudno mowic o podwyzkach jak nie jest Pan naszym pracownikiem. Najpierw trzeba pokazac co sie potrafi a pozniej porozmawiamy o pieniadzach. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AMS Personalservice GmbH się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Praca dla elektryka blisko granicy. Umowa niemiecka
Z.U.R.S. Michał Rachubka
logo firmy ZLECENIE DLA OPIEKUNKI BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
Centrum Językowe KONIK

Team AMS Personalservice GmnH

Jesli zostal Pan oszukany przze firme to prosze o kontakt, to wyjasnimy ta sytuacje.

Team AMS Personalservice GmnH

Przykro nam ze osadza nas Pan o kradziez panskich pieniedzy nie podajac zadnych szczegolow i ukrywajac sie pod jakimis literowkami. Sadze ze gdyby byla to Prawda to mialby Pan odwage podpisac sie imiennie. Pozdrawiam.

Team AMS Personalservice GmbH

Pani Ola pracuje w Bonn a Pan oczernia AMS Weimar, wiec prosze nie wypisywac tych bzdur. Jesli bedzie Pan wciaz nas oczernial firma bedzie zmuszona wystapic na droge sadowa. Pozdrawiam.

Team AMS Personalservice

Przykro nam ze pisze Pan taka opinie. Jesli czuje sie Pan oszukany to prosze skontaktowac sie nami to wyjasnimy niejasnosci. Ukrywanie sie pod pseudonimem i szkalowanie nas niczego nie zmieni, a my bedziemy musieli podjac kroki prawne w stosunku do Pana.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie AMS Personalservice GmbH?

Team AMS personalservice GmnH

Nie bardzo rozumiem panskie pytanie. Prosze go precyzyjnie sformulowac.

Co wchodzi w socjal AMS Personalservice GmbH?

Team AMS Personalservice GmbH

Dziekujemy za zainteresowanie nasza firma. W odpowiedzi na panskie pytanie , chce poinformowac ze szczegoly dotyczace warunkow pracy u nas wyjasniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jesli jest Pan wciaz zaintersowany to prosze o kontakt z nasza Firma.

operator

Czy numer +4915171376865 też należy do Was? Bo kilka minut po Waszym telefonie dzwonił ten numer. Człowiek który dzwonił dość dziwnie prowadził rozmowę, niewyraźnie mówił po Polsku i niespodziewanie się rozłączył.

@operator

W odpowiedzi na panskie pytanie informuje ze nie mamy nic wspolnego z tym numerem.

Patryk

A jak zarobki? Są jakieś premie dla pracowników ?

@Patryk

Panie Patryku w odpowiedzi na panskie pytanie zaprosze Pana do kontaktu z nami gdzie w trakcie rozmowy tel. odpowiem na wszystkie pytania.

Seba

Firma kompetentna i uważam, że mają fajne zlecenia. Pracuję w AMS od kilku miesięcy, wszystko jest tak jak było uzganiane z koordynatorem. Polecam współpracę z ta agencją.

@Seba

Witaj Seba, dziekujemy za pozytywna opinie o nas, cieszymy sie ze jestes zadowolony ze wspolpracy z nami. Zyczymy dalszej owocnej wspolpracy.

Zadowolony

O widze ze jestem jako pierwszy, dobra firma fajne zlecenie, co do kaski powiem wam jak dostane pierwsza wyplate. Poki co Pani Ania klasa, odbiera pomaga, pogada i zawsze ma czas dla pracownika.

Jacek

Profesjonalna Firma reprezentująca sobą bardzo wysoki poziom. Podczas zawierania umowy wszystko czytelne i zrozumiałe ( brak ukrytych kruczków czy haczyków ). Kontakt z Firmą jest na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chciałby pracować w profesjonalnej Niemieckiej Firmie

@Jacek

Dziekujemy za te mile slowa, cieszymy sie ze pracownik jest zadowolony ze wspolpracy z nami. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o AMS Personalservice GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w AMS Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AMS Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMS Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMS Personalservice GmbH