Opinie o AMS Personalservice GmbH w Weimar Rießnerstraße 39

AMS Personalservice GmbH jest od 1996 roku liderem wsrod agencji rekrutujacych pracownikow na rynek niemiecki.Przede wszystkim jednak jest firma godna zaufania. Co roku dzieki nam prace w Niemczech znajduje kilka tysiecy osob.Oferujemy prace na terenie calych Niemiec. Posiadamy Centrum Obslugi w Jenie,Weimarze i Köln,gdzie naszemu zespolowi oferujemy trwalosc i bezpieczenstwo. Poprzez dlugotrwale doswiadczenie oraz wiazaca metode pracy gwarantujemy znakomita szanse na lepsze perspektywy zawodowe. Mozna sie z nami skontaktowac w jezyku polskim jak i niemieckim. Oferujemy : - bezterminowa, niemiecka umowe o prace - wynagrodzenie wedlug taryf IGZ - oplacane skladki ubezpieczeniowe i emerytalne - mozliwosc podjecia stalej wspolpracy z Firma - atrakcyjne dodatki urlopowe i Swiateczne - zapewnione punktualne wyplaty - do 30 dni w roku platny urlop - zwrot kosztow podrozy od miejsca siedziby firmy do miejsca zlecenia - diety wyplacane na godzine - zapewniamy pomoc w szukaniu kwatery - darmowe ubrania ochronne - dlugotrwale miejsca zlecenia - indywidualny kontakt z naszym polskim koordynatorem - mozliwosc rozwoju zawodowego Wymagania : - wyksztalcenie kierunkowe lub/i doswiadczenie w zawodzie min.2 lata - znajomosc jezyka niemieckiego ( warunek konieczny ) - sumienne i profesjonalne wykonywanie zadan - samodzielnosc - prawo jazdy kat.B i wlasny samochod mile widziane Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMS Personalservice GmbH w Weimar Rießnerstraße 39

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w AMS Personalservice GmbH na stanowisko Lakiernik?

Jacek Lipinski Nowy wpis

Pracowałem nie w firmie ale przez pośrednictwo tej firmy w sklepie. Firma ogólnie ok.

Piotr Nowy wpis

@Pracodawca;Pracuję w firmie AMS 8 miesięcy i wszystko jest ok. Kontakt z firmą bez problemu, sprawy załatwiane od ręki. Jedyny minus brak podwyżek. Ogólnie polecam Piotr

Bolek

Firma ams jest nie wypłacalna zarobiłem 4 tysiące euro po ich odliczeniu nie wiadomo za co zostało 1400 euro czekam już ponad miesiąc a pieniądze jak nie było tak nie ma. Nie polecam nikomu tej firmy poprostu (usunięte przez administratora)

Pracodawca Nowy wpis
@Bolek

witam panie Bolek, z tego co mi wiadomo nie byl pan pracownikiem AMS Jena wiec pana komentarz jest nie na miejscu pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AMS Personalservice GmbH się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Praca dla elektryka blisko granicy. Umowa niemiecka
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk, Elektronik, Mechatronik - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
logo firmy Elektryk
Work-4-All Sp. z o.o.
Batonowy

Haha witam wszystkich naiwnych, mądrych,zaradnych,oto ,,,Tak faktycznie pani Malwina to gracz nr.1 raz już zagrałem i faktycznie 1-0 dla niej haha Jest tak kompetentna że już sama się w tym gubi . Ja osobiście nie polecam stracony czas. Ja odróżniam kolory czarny to czarny a biały biały.W bajki tez nie wierzę ale posłuchac mogę p.M Jest bardzo fajna ale tylko do posłuchania i pogadania i na tym się kończy.

ZG

Pracowałem w firmie i nie mogę nic złego powiedzieć ani napisać na temat firmy AMS. Szczególnie polecam współpracę z Panią Malwiną J. Poświęcając swój prywatny czas P. Malwina zawsze udzielała wsparcia. Jedyny problem ,jak w życiu bywa wynikał z własnej inicjatywy. Pieniądze na czas , mieszkanie blisko pracy . Rzadko się tak zdarza co należy uszaniwać Pozdrawiam Zbyszek

Wspólny znajomy
@ZG

z wielka przyjemnoscia moge potwierdzic ze wspolpraca z pania Malwina to marzenie kazdego pracownika w Niemczech. Jest kompetentna, oddana sprawie i konsekwentna,zawsze mozna na nia liczyc. Polecam z calego serca

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do AMS Personalservice GmbH. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Nuzle.pl, ostatnie dodali 3 lipca.

Wiecie może, czy w AMS Personalservice GmbH szukają chętnych na staż?

Bogdan

Pracowałem w tej firmie. Wszystko było ok, mieszkanie blisko zakładu pracy, pieniądze na koncie na czas. Żadnych problemów. Na duży szacunek zasługuje Pani Sylwią, osobą bardzo miła i sympatyczna w razie potrzeby zawsze pod telefonem i zawsze załatwiała wszystkie tematy związane z projektem. Nigdy nie było takiej sytuacji aby jaki kolwiek zaistniały problem w trakcie trwania projektu nie został przez Panią Sylwię rozwiązany lub pozostawiony bez echa. Duży szacunek dla tej Pani. Polecam tą firmę wszystkim którzy mają szacunek do pracy. Bogdan Gajek Tel...576957105

Lidia

Czy elektryk z ogłoszenia musi dobrze znać język, żeby dostać pracę? Pytam zwłaszcza dlatego, że tutaj pisali o jakichś pracownikach, którzy wrócili do domu przez brak znajomości.

Team AMS Personalservice
@Lidia

Pani Lidio jesli firma wyjasnila to z klientem ze pracownik nie zna jezyka, to w zasadzie nie powinno sie tak stac. Natomiast jest wiele innych czynnikow ktore poowoduja ze pracownicy sa odmeldowani. Jesli ma Pani jakies inne pytania to chetnie odpowiem podczas rozmowy telefonicznej. 00491634137312. Pozdrawiam.

tomecki

ile płacicie za nowego zwerbowanego pracownika

AMS Personalservice Weimar
@tomecki

Zeby dostac premie za zwerbowanego pracownika musi Pan pracowac u nas oraz ten zwerbowany musi przepracowac min 6 tyg. wowczas premia jest wyplacana w wysokosci 300€.

Urszula

jak dobrze trzeba znać ten niemiecki by firma zalatwila prace za granica? wystarczy tak A2 czy trzeba lepiej ?

AMS Personalservice Weimar
@Urszula

Dzien dobry Pani Urszulo, dziekujemy za zainteresowanie nasza firma. W odpowiedzi na pani pytanie chce powiedziec ze A2 jest wystarczajacy.

Gówniana firma, jedno stwierdzenie "witamy was - mamy was", a roboty nie umią załatwić. Byłem z nimi 3 miesiące - dziękuję.

Team AMS Personalservice GmbH
@Piotr

Przykro nam ze jest Pan niezadowolony ze wspolpracy z nami, ale ciezko jest pomoc komus ktos nie zna jezyka i jego umiejetnosci sa slabe.

Prawde mówi
@Piotr

Firma straszna nic nie można załatwić

Jacek74
@Team AMS Personalservice GmbH

Dzień dobry. Pracuje za waszym pośrednictwem jako kasjer w sklepie Leclerc w Warszawie Ursynów przy ulicy Ciszewskiego. Mam pytanie. Czy obsługujecie również leclerc na Bielanach ul. Aspekt?

Adrian Jachowicz

Firma DNO zatrudniłem się u nich jako spawach było mówione że jestem nowym bez doświadczenia wszystko okej wysłali mnie na zlecenie do niemiec 1100km od domu na miejscu już problemy nocleg bylo uzgodnione ze firma opłaca i potraci mi z pensji na miejscu okazało sie ze pan chciał zebym ja zaplacił (nie brałem dużo euro ) myśle okej może nie zdarzyli ogarnąć nastepnie w dniu pracy ide do zakladu pracy gdzie dowiaduje sie ze nie potrzebują nowych spawaczy tylko z minimum 3 letnim doświadczeniem zostałem wyproszony z fabryki ALE TO NIE KONIEC paranoji firmy dzwonie oni załatwią po 4 h sam dzwonie bo nikt nie odzywał słysze no mamy zlecenie ale musi sam pan dotrzeć gdzie zostałem przywieziony przez znajomych wiec zrezygnowałem z pracy dla tej agencji OSTATNIM ŻARTEM jest to że pytajac sie o zwrot czesci kosztów za sprzet który musiałem sobie kupić do pracy i transport usłyszałem ze nie ma takiej opcji jesli ktos chce wiecej usłyszeć prosze do mnie dzwonić odbiore 24 na 793562290

OO
@Adrian Jachowicz

Dziękuje za informacje napewno sie odezwe chciałem u nich zaczać pracowąć

Olga
@Adrian Jachowicz

Kiedy to wszystko się wydarzyło? Bo oni jako firma chyba o wszystkim wiedzą, co nie? Ciekawa jestem kiedy w związku z tym jakoś zareagują, bo nie mogą sobie raczej pozwolić na to, żeby taką sytuację samą sobie pozostawić

@Adrian Jachowicz

Na poczatku chcialem wyjasnic ze nie chodzi to o AMS z siedziba w Weimarze., w zwiazku z tym osoba "poszkodowana " powinna ta opinie zwerfikowac, co bylo to z nia telefonicznie uzgodnione. Na pewno ta sytuacja nie jest komfortowa zarowno jak i dla pracownika tak i dla firmy. Niestety zdaza sie bardzo czesto ze podczas rozmow kwalfikacyjnych pracownicy opowiadaja nam co to oni nie potrafia i na jakim poziomie, natomiast werfikacja tego odbywa sie juz na warsztacie czy na budowie i czasami tak jak w tym przypadku wychodza rozczarowania. Nie zmienia to faktu ze gdzies zostal popelniony blad. Mam nadzieje ze takie bledy sie juz nie powtorza. Milego dnia i w razie pytan zapraszam do kontaktu pod nr tel 0049 3643847916 Piotr

@Olga

Stalo to sie 19/20.04.2022 wątpie ze cos lub ktoś pomoże jak to zwykle bywa

@AMS Personalservice GmbH Weima

Nie prosze pana pani informowane bylo kilka razy ze jestem nowym spawaczem nie raz nie dwa jeszcze certyfikaty mowia same ze jestem spawaczem od miesiaca wiec te argumenty sa smieszne ale no firma wiec musi sie bronic

@Adrian Jachowicz

Firma sie nie broni, wyjasnilem jak czesto wygladaja rozmowy rekrutacyjne, natomiast jak czuje sie Pan poszkodowany to prosze pisac opinie o konkretnym pracodawcy, bo poki co obwinia Pan inna firma.

@AMS Personalservice GmbH Weima

Wiec rozumiem ze firma ams bonn nie jest firma ams tak ? Jesli tak i zostanie mi to udowodnione ze nie macie jednej firmy tylko sa inna firma nie ma problemu opinia zostanie usunieta a ja przeprosze bo tak samo koge powiedziec ze w biedronce naprzyklad bylo zgnile jedzenia a biedronka mi mowila no ale to biedrona w krakowie nie w poznaniu pan sie zastanowi nieraz co pisze wiem ze trzeba swojego bronic ale tez trzeba znac umiar piszac ams w google wysakujecie wy zarowno w opinie google gowork jak i strona pokazuje wasz adres a ze sa waszym odzialem nie znaczy ze za nich nie odpowiadacie dziekuje za rozmowe mila a nie wpisalem ze w bonn bo nie moge edytowac a do dzis mialem blokade na pisanie pod waszymi opiniami pewnie pan zglosil czy cos ze sie nie podoba opinia

@Adrian Jachowicz

Tak jak mowilem Panu telefonicznie ze firma AMS posiada kilka oddzialow, i trzeba je traktowac jako osobne firmy. Nie mozna krytykowac Biedronki w Krakowie, dlatego ze Biedronka w Poznaniu sprztedala panu zepsuty towar. To absurd. Milego dnia. Piotr

@AMS Personalservice GmbH Weima

Trzeba traktowac osobno ale nie sa na papierze osobne tak ?

Hydraulik
@AMS Personalservice GmbH Weima

Pracowalem w AMS Weimar 3 lata i znam pana Piotra, Nigdy nie bylo z nim problemow, wszystko bylo na czas, w razie problemow to i o 19:00 godzinie rozmawialismy mimo ze bylo juz pozno. Jesli chodzi o Polakow to prawda , pracowalem z wieloma ktorzy twierdzili ze potrafia wiele, a po pol godz firmy wyrzucali ich z pracy bo ich umiejetnosci byly zerowe. Najpierw trzeba cos pokazac a pozniej oskarzac innych. Ja od czerwca wraca do AMS Weimar, i jesli chce ktos porzadnego opiekuna to serdecznie polecam. Wiesiek.

@Hydraulik

Polecam przeczytac najpierw potem wypowiadac bo napisac o co prosza kazdy moze dziekuje i nie pozdrawiam. Ams to Ams jesli nie sa innymi firmami jesli bym mowil Ze jestem doswiadczony to okej moja winna ale mam na papierze ze bylo mowione ze jestem nowym spawaczem a co do panana panie wieslawie polecam isc do wieczorowki bo problemy z czytaniem ze zrozumieniem

Hydraulik
@Adrian Jachowicz

Panie Adrianie zanim bedzie pan proponowal mi szkole to prosze sie samemu nauczyc bezblednie pisac, po drugie skonczylem wystarczajaca ilosc szkol i potrafie czytac i czytalem wasze wpisy i podtrzymuje to co napisalem wczesniej. Moze i firma nie wyjasnila dokladnie panskich umiejetnosci, ale nie oznacza to ze moze pan o innych zle pisc. Nie dziwie sie ze pana wywalili, bo Niemcy nie placa za nauki, tylko szukaja fachowcow. Moja propozycja dla pana jest taka zeby nauczyc sie dobrze spawac a pozniej jechac w swiat, bo papiery nie spawaja. Uwazam ze dalsze pisanie nie ma sensu. Wiesiek

@Hydraulik

Dziekuje za opinie ale malo mnie interesuje bo osoba ktora zostala podstawiona przez firme Poraz kolejny mowie nie bede przepraszam firmy ams to ams i mam prawo opinie wyrazic jesli firma mowi ze ma zlecenie to znaczy ze to firmy problem ze nie umie ustawic pod osobe z ktora rozmawia polecam mniej Podlizywania chyba ze + beda z tego a co do nauki spawania jesli firmie nie jest potrzebna osoba nowa to sie do kandydata nie odzywa z propozycja pracy pana tok myslenia jest niesamowity az smutny 0/1 myslenie Szukalem pracy zarowno w polsce jak i zagranica ze dostalem propozycje do sie zgodzilem a to ze nie umieja ogarnac nie moja sprawa juz Pozdrawiam Adrian Jachowicz

@Hydraulik

A co do pisania no trudno pisze szybko bo nie mam czasu pisac glupot z panami

Leszek
@Adrian Jachowicz

Co z tego ma wywnioskować osoba - taka, jak ja - zainteresowana dobrze zorganizowanym wyjazdem?

@Leszek

Panie Leszku prosze sprobowac i przekona sie Pan sam.Pozdrawiam.

Kamila
@OO

I jak tam odzywałaś się?? Udało się uzyskać tą pracę?

Czy w AMS Personalservice GmbH jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oczywiscie,

Adrian Jachowicz

Raczej nie albo bedzie zebyś sam załatwił sobie transort lub inna kwestie

Jak długo trwa proces awansu w AMS Personalservice GmbH?

Team AMS Personalservice GmnH

Awans jest kwestią indywidualną, zależy od postawy konkretnego pracownika. Pierwsze podwyzki występują zwykle po okresie próbnym.

Emaygo
@Team AMS Personalservice GmnH

Ściema, po okresie próbnym nie ma żadnych podwyżek.

Team AMS Personalservice GmbH
@Emaygo

Nie jest prawda to co Pan Pisze. Oczywista sprawa jest ze nie kazdy otrzymuje podwyzke, poniewaz podwyzka to forma podziekowania ze strony firmy za solidna prace a nie kazdy na to zasluguje.

@Team AMS Personalservice GmbH

Ta widzać jak mnie oszukano na pieniądze i prace zapewne ma podstawy sie do was czepiać typowe firmowe oszusty

Słaba firma

Roman

Witam Nie otrzymałem rozliczenia podatkowego za pracę w Waszej Firmie za rok 2021 po mimo wysłania trzech meili Proszę o wysłamie nr. telefonu kontaktowego.

Olga
@Roman

A jeśli chodzi o rozliczenia to nie trzeba było tego zrobić przypadkiem do końca lutego? Nie będziesz mieć z tego powodu problemów?

Roman
@Olga

Właśnie w lutym wysłałem do Was meile nie dostałem odpowiedzi jeżeli bęndę miał problemy z Finsnsantem to będzie wasz problem Proszę o telefon osoby kompetentnej

@Roman

Dzien dobry Panie Romanie, chce poinformowac ze AMS Personalservice ma kilka oddzialow. Prosze sie okreslic w jakim oddziale pan pracowal, bo jak na razie pisze pan opinie na oddzial w Weimarze a ja pana nie kojarze. Pozdrawiam. Moj tel. 0049 3643847916

Lidia
@Roman

Przecież teraz chyba nie trzeba mieć pita papierowego, wszystko masz rozliczane w systemie online automatycznie, wiec niby jakie problemy miałbyś mieć? Ale powinni chyba przysłać ci może masz w spamie czy coś ja tam nie wiem

Czy pracownicy AMS Personalservice GmbH mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

AMS Personalservice GmbH

Witam, prosze sprecyzowac swoje pytanie. O jakiej integracji Pan mysli.

Czy jest możliwość pracy w AMS Personalservice GmbH na część etatu?

AMS Personalservice GmbH

Dziekuje za zainteresowanie sie nasza Firma. Praca u nas jest tylko na pelny etat

Zostaw merytoryczną opinię o AMS Personalservice GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w AMS Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AMS Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMS Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!