Daar Personal Service GmbH

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Aktualność
Praca dla elektryków, monterów instalacji sanitarnych, monterów urządzeń chłodniczych oraz operatorów CNC.
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

Dość stabilnie jeśli chodzi o agencje. Ogólnie to raczej sobie chwalę wypłata zawsze na czas, są zaliczki kontakt jak potrzeba. Można pracować jak ktoś chce pracować.

Bardzo dziekujemy za podzielenie sie opinia

Zbynio67

Ja polecam Daara jestem bardzo zadowolony ze wspulpracy. zarobki dobre na stanowisku spawacza. zakwaterowanie troche drozsze niz w innych agencjach ale warunki za to przyjemne pokuj mialem sam. generalnie bardzo ok!

@Zbynio67

Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie.

Onon

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

@Onon

Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie.

Olek Nowy wpis

Cześć to na tych umowach mogą być dodatki lub premie czy nie? pisali wcześniej o dodatkowym uznaniu ale nikt już nie odpowiedział a to zawsze by motywowalo

Malik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam, chciałbym zapytać jak obecnie wyglada praca w DAAR Zastanawiam się nad wyjazdem przez tą firmę. Jestem młodą osobą która która posiada doswiadczenie budowlane pół roku przy wykonczeniach i elewacjach, przy stanach surowych 2 lata.jestem chętny na rozwój zawodowy. Posiadam również uprawnienia spawalnicze 9 miesiecy doswiadczenia przy spawaniu rusztowań i siłowni plenerowych. Język niemiecki A1 oraz komunikatywny angielski. Czy z takimi umiejętnościami mam szanse na zatrudnienie w firmie? Czy w tej firmie istnieje szansa rozwoju zawodowego? Interesuje mnie praca w bliskich granicach z Polska + maksymalnie 100km

Arek

Wszystko w porzo. Mi pasuje, zaliczki co tydzień, wypłaty fajne, p. Lila spoko i fajnie pomaga we wszystkim

Nowy wpis

@Arek

p. Arku dziekujemy za Pana opinie. Wszystkiego dobrego!

qwerty

Czy w tej firmie cieszą się tylko ci, którzy uważają wypłatę na czas za osiągnięcie? Serio? W 2024 roku to jest standard, a nie luksus. A co, jeśli ktoś oczekuje więcej np stabilnej pracy i godnych zarobków? ??

Nowy wpis

@qwerty

Moze odpowiemy na Pana wpis: jesli w opiniach powtarza sie informacja o braku problemow z terminowymi wyplatami - to znaczy zapewne, ze te osoby w innych firmach mialy z tym problem. Mysle, ze w opiniach pojawiaja sie te watki, ktore dla danej osoby sa wazne i ktore w innych miejscach nie dzialaly dobrze. Dlatego tym bardzej cieszymy sie, ze w firmie Daar wszystko funkcjonuje nalezycie. A tak na marginesie, zapraszamy do nas, moze osobiscie sie Pan przekonac czy kwestie, ktore sa akurat dla Pana wazne, rowniez dzialaja u nas bez zarzutu.

Daar Personal Service GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Niemczech. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Mateusz M.

Pracuję od 7 miesięcy w DAAR na niemieckiej umowie jako spawacz. Wypłata zawsze jest na czas. Rozliczanie godzin też przebiega bez problemowo. Polecam firmę. Ps. Dziękuję szczególnie Pani Liliannie za pomoc z dokumentami.

@Mateusz M.

Bardzo dziekujemy za Pana opinie i poswiecony czas na jej napisanie. Wszystkiego dobrego!

Kamil Gubernat

Dodam i ja opinię. Pracuję w firmie od 9 miesięcy jak elektromonter. Muszę powiedzieć, że jest to pierwsza firma, która zaskoczyła mnie pozytywnie a pracowałem w różnych agencjach. Otóż na Dzień Elektryka - 10.06. - nawet nie wiedziałem, że jest taki dzień - dostałem bez jakiegokolwiek uprzedzenia 30EUR na konto. Miły gest. Poza tym wszystko zgodnie z umową. Stawki może nie powalają ale mam blisko do domu bo pracuję pod Dreznem. Jedynie czego mogę się czepić to zakwaterowania - drogo bo 550 EUR.

@Kamil Gubernat

Dziekujemy p. Kamilu za dobre slowa. Chcialabym jednak podkreslic, ze nie musi Pan korzystac z naszego zakwaterowania i warto rozgladac sie za pokojem czy mieszkaniem we wlasnym zakresie - bo zawsze - bedac w danej miejscowosci- ma Pan duzo wieksze szanse na znalezienie tanszego zakwaterowania, anizeli my - szukajac tylko wsrod ogloszen w internecie.

Elektryka prąd nie tyka

To jest najlepsze miejsce, w którym pracowałem w Niemczech. Tu przynajmniej szanują pracowników

@Elektryka prąd nie tyka

Bardzo dziekujemy za podzielenie sie swoimi spostrzezeniami. Wszystkiego dobrego!

@Elektryka prąd nie tyka

Siemka a co takiego u Ciebie zrobili ze poczułeś sie szanowany? Bo jeśli wszystko to co zgodne z umowa to według mnie żaden szał ale fajnie ze nie kręcą na niczym

Jacek Poraszka

Pracowałem przez te agencje jako hydraulik koło Lipska . Nie mogę się do niczego przyczepić . Pieniądze zawsze na czas , zakwaterowanie co prawda na początku nie podobało mi się , ale firma bardzo szybko zainterweniowała . Ogólnie bardzo mili i pomocni ludzie w biurze

@Jacek Poraszka

Dziekujemy p. Jacku, ze Pan znalazl czas i podzielil sie swoja opinia

Ktoś
@Jacek Poraszka

To ze kasa na czas wynika akurat z samej umowy ale to i tak spoko info ze nie ma z tym problemów. Zarobki też sa zawsze takie jak sie podpisalo czy może czasami więcej uda sie zarobić?

...
@Ktoś

no dostajesz tyle ile masz na umowie, jak to więcej? xD

@...

Kolega chyba wierzyl w to ze sa na tyle hojni ze dadzą jeszcze jakiś dodatek lub jakaś premie. to nie ma tu na szczęście tak ze nierówno kogoś traktują czy coś?

Pracowałem ponad rok, odszedłem ze względu na tęsknotę za Rodziną. Rzetelni, pomocni pracownicy, mogę polecić

@Marek

Bardzo dziekujemy, ze znalazl Pan chwile na podzieleniem sie opinia. Zapraszamy ponownie :-)

@Daar Personal Service GmbH

Nie ma sprawy, współpraca z Wami to była czysta przyjemnośc ;)

Wszystkiego dobrego Panu zyczymy

Mirek Solski

Pracowałem w tej agencji przez 3 lata jako elektryk. Pracowałem na kontraktach blisko polskiej granicy. Wypłaty były wypłacane zawsze terminowo. Zaliczki gdy byłey potrzebne też firma wypłacała w każdym tygodniu. Zakwaterowany byłem w pokoju jednoosobowym. Kontakt z polskojęzyczną koordynatorką bardzo pozytywny. Polecam.

Rysiek
@Mirek Solski

No ostatnie opinie są bardzo podobne do twoich bo wszyscy zadowoleni aż mi ciężko w to uwierzyć bo nie ma firm idealnych. Stawki też są takie super? Na ten temat ani słowa.

@Mirek Solski

Dziekujemy p. Miroslawie za Pana opinie. Pozdrawiamy serdecznie

Marioo

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Daar. Zarobki bardzo korzystne i wypłaty zawsze na czas, kwatery zawsze jedno osobowe z wysokim standardem. Polecam współpracę z tą firmą.

@Marioo

Bardzo dziekujemy za poswiecenie swojego czasu i umieszczenie opini.

Pracowałem przez inne agencje w niemczech i jak narazie daar jest najlepszą agencja w jakiej pracowałem a pracuje już ponad dwa lata w daar robota jest kontakt z koordynatorem jest pieniądze sa na czas ze wszystkim mozna się dogadać także ja jestem zadowolony

@Tomek

Super, ze Pan podzielil sie swoimi przemysleniami

Firma Daar Personal Service GmbH naprawdę godna polecenia, brak konta czasowego oraz co tygodniowe zaliczki a co najważniejsze pieniądze zawsze się zgadzają a to wszystko czyni z niej najlepszego pośrednika pracy z jakim współpracowałem na terenie Niemiec w ciągu pięciu lat. Wszystkie zaświadczenia które potrzebuje do jakichkolwiek urzędów, są zawsze załatwiane w ekspresowym tempie. Pozdrawiam panią Magdę i czekam skromnie na minimalną podwyżkę

@Paweł

Robert

Z Daar jestem związany od dwóch lat .Firma jest ok.Polecam

@Robert

Bardzo dziekujemy p. Robercie. Dzialajmy wspolnie dalej :-)

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Daar Personal Service GmbH.

@Tomek

Bardzo dziekujemy za Pana opinie. Wszystkiego dobrego.

Konkurencja

Śmiało podejmować pracę , wszystko ok. Kasa na czas

@Konkurencja

Marcin Jakubczak

Hejka. Blisko po 16 miesiącach mojej współpracy z Daar Personal mogę spokojnie polecić tą agencje, która jest faktycznie rzetelna i solidna. W przypadku wynagrodzenia w tym czasie nie miałem żadnych zastrzeżeń, wypłata zawsze była na czas, a nawet przed czasem, co dla mnie jest najważniejsze. Kontakt z Panią Magdą jest bardzo dobry, zawsze jest pomocna w rozwiązywaniu problemów. Ja sam nie mogę powiedzieć złego słowa na Daar Personal i sam też w firmie, w której pracuje nie słyszałem, aby inni się skarżyli. Pozdrawiam.

@Marcin Jakubczak

Kinnik

Witam. Od kilku lat jestem pracownikiem Daar Personal Service, nigdy nie miałem problemów z tą firmą, wszystko jasne i na czas. Korzystając z okazji ,chciałbym wyróżnić Panią Magdalenę CH. Jest Bardzo pomocna,podpowie i zawsze znajdzie jakieś obustronne rozwiązania . Pozdrawiam Panią i życzę samych Sukcesów w pracy. Polecam Daar Personal Service.

@Kinnik

Bardzo dziekujemy za dobre slowa

Kinnik

Witam. Od kilku lat jestem pracownikiem Daar Personal Service, jestem Bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą, wszystko poukładane i na czas. Korzystając z okazji chciałbym wyróżnić Panią Magdalenę CH. która jest bardzo miła,pomocna i zawsze znajdzie jakieś wyjście z sytuacji ,z korzyścią dla obu stron. Współpraca z Panią Magdaleną wróży wiele powodzeń i minimum stresu. Serdecznie Panią pozdrawiam i liczę na dalsze lata współpracy z tak pozytywną i sympatyczną osobą. Polecam współpracę z Daar Personal Service. Piotrek.

@Kinnik

Dominik

Dobra agencja Polecam

@Dominik

Bardzo dziekujemy za podzielenie sie opinia

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w Daar Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Daar Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daar Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daar Personal Service GmbH