2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 85 130 5 1

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Aktualność
Praca dla elektryków, monterów instalacji sanitarnych, monterów urządzeń chłodniczych oraz operatorów CNC.
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.
Tak2Nie4

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

Tak8Nie1
Zbynio67

Ja polecam Daara jestem bardzo zadowolony ze wspulpracy. zarobki dobre na stanowisku spawacza. zakwaterowanie troche drozsze niz w innych agencjach ale warunki za to przyjemne pokuj mialem sam. generalnie bardzo ok!

Tak11Nie7
Onon

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

Tak12Nie2
Marek

Dość stabilnie jeśli chodzi o agencje. Ogólnie to raczej sobie chwalę wypłata zawsze na czas, są zaliczki kontakt jak potrzeba. Można pracować jak ktoś chce pracować.

Tak14Nie3
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Daar Personal Service GmbH? Na http://GoWork.pl widziałem 25 listopada kilka ogłoszeń.

Tomek. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
 Problem

Witam. Nie polecam firmy nikomu. Ja pracowałem u nich 2 tygodnie. Zostałem zwolniony za l4. I zrozumiał bym to ale zachorowałem na covid i po wysłaniu wyniku zostałem zwolniony. (usunięte przez administratora) Co do wypowiedzenia miałem tygodniowe i dowiedziałem się o tym w ostatni dzień że nie pracuję i to tylko dlatego że sam do nich zadzwoniłem. Nikt wcześniej nie raczył poinformować.(usunięte przez administratora)

Piotrek Nowy wpis

Szczerze polecam. Atmosfera i kontakt z personelem firmy bardzo fajnie mi przebiega. Na stawkę nie narzekam. Uwazam, ze jako spawacz dobrze u nich zarabiam, a wiem, ze moze byc lepiej, ale jak wiadomo czasu potrzeba. Roznie bywa w innych agencjach. Z tej nie zrezygnuje tak szybko. Jestem zadowolony.

andre

witam,jakie są okresy wypowiedzen u was?

Nowy wpis

@andre

DAAR Personal Service GmbH, jak każdy pracodawca w Niemczech, ma obowiązek stosować przepisy prawa pracy w Niemczech. Obowiązuje terminy są następujące: Do tygodnia zatrudnienia - 1 dzień Do 3 miesięcy zatrudnienia - 1 tydzień Od 3 do 6 miesięcy zatrudnienia – dwa tygodnie Powyżej 6 miesięcy zatrudnienia – jeden miesiąc.

Andre
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Witam ,jakie ś okresy wypowiedzeń u was?

Piotr Bereska

Polecam wszystkim firme niezłe pieniądze i na czas dobry kontakt z koordynatorem tylko szkoda że mnie zwolnili na L4 szczerze polecam wszystkim!!!

Damos
Kandydat

witam. Mam doświadczenie na stanowisku 15 lat jako ślusarz. Pracowałem na różnych maszynach hydrauliczne i mimośrodowe, i nadal pracuje w tym zawodzie. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe 12 lat. Szukam pracy Lipsk lub Drezno. Język niemiecki, to tak słabo,ale wszystkiego idzie sie nauczyć. Kontakt moj damosss1982@gmail.com

Rafi B.

Bardzo solidna agencja pracy.Mysle że aktualnie jedną z lepszych na na rynku niemieckim. Z niczym nie ma problemu wszystko można załatwić. Polska obsługa p.Malwina no i szef Polak wporzo facet. Jeśli ktoś zna trochę niemiecki naprawdę polecam agencję. Ja pracowałem u nich 3 lata byłem zadowolony .Niestety zepsułem sobie kontakt na własne życzenie. Alkohol. Szef jest cięty na ten temat .Pomimo to polecam . .Rafał

Tak4Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Daar Personal Service GmbH są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

SQ

Dzień dobry, prace przy wykończeniówkach (prace remontowe) lub też inne blisko Turyngia/Wesgreußen /Oldisleben mają państwo? Jeśli państwo posiadają to proszę o kontakt fallko123@gmail.com

@SQ

Dzień dobry, aktualnie posiadamy ofertę przy pracach ogólnobudowlanych w okolicach Norymbergi. Skontaktujemy się z Panem jeżeli będziemy posiadali ofertę we wskazanym przez Pana regionie. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service GmbH

Mariusz65

Mi zaproponowali powrot i wrocilem bo mialem dobre wspomnienia zawsze wszystko gralo a z innymi agencjami to mialem batalie.wiec jak czlowiek znajdzie już cos do rzeczy to lepiej sie trzymac jak to mowia lepszy wrobel w garsci. Pozdro!

Bogusław Trzoska

Wiele lat juz wspolpracuje z firmą Daar wiec cos tam juz wiem o nich.Zawsze mam pieniadze na czas,stawki godzinowe podnosza co jakis czas jak jakies problemy wychodzily z klientami i praca bo wiadomo roznie bywa to tez zawsze to zalatwiali.Stabilna firma teraz tez moj syn zaczal prace i tez jest zadowolony.Nie wiem jak w innych pracach ale spawaczom moge polecic.

Tak3Nie1

@Bogusław Trzoska

Szanowny Panie Bogusławie, dziękujemy za pozytywną opinię, również liczymy na dalszą owocną współpracę :) Pozdrawiam, Zespoł Daar Personal Service

Justyna

Witam Chciałabym podjąć prace w Państwa firmie,ale nie znam języka niemieckiego,a z zawodu jestem sprzedawczynią.Czy mają Państwo oferty dla kobiet?Na przykład przy pakowaniu butów do kartonów,etykietowaniu itp?Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Justyna

Dzień dobry, znajomość języka niemieckiego nie jest zawsze wymogiem koniecznym. Proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres praca@daarps.de, będziemy mogli się z Panią skontaktować i przedstawić oferty, które aktualnie będziemy posiadali. Pozdrawiam, Zespół Daar Personal Service

TakNie

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę Daar Personal Service GmbH dla pracy jako Spawacz TIG są dla was satysfakcjonujące?

Tak2Nie2
Michał Li
@Pytanie

Jak szukasz pracy i nie masz kosmicznych wymagan to bedziesz zadowolony z pracy i zarobkow.Wiadomo agencje sa rozne ale z nimi juz drugi raz jestem na kontrakcie i jak do tej pory odpukac nie mam uwag.

INFORMACJA W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19
W związku z licznymi zapytaniami pragniemy Państwa poinformować, że nadal istnieje możliwość podejmowania pracy na terenie Niemiec. Obecne przepisy pozwalają na przekraczanie granicy i możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie w tym zakresie. Na podstawie wystawianych przez nas zaświadczeń pracownicy mogą przekraczać granicę bez konieczności odbycia kwarantanny po powrocie do Polski. Na ten moment na terenie Niemiec nie ma konieczności odbywania kwarantanny po przyjeździe. Zatrudniamy wyłącznie na podstawie niemieckich umów o pracę, dzięki czemu pracownicy korzystają z ubezpieczenia zdrowotnego oraz pełnego pakietu usług medycznych.

Stale prowadzimy działania rekrutacyjne na poniższe stanowiska:

• spawacz TIG

• spawacz MAG

• spawacz 111

• elektryk przemysłowy

• elektryk budowlany

• hydraulik

• galwanizer

• tokarz manualny

Wszystkich zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 519 736 191
Marecki

to co ja moge powiedziec to ze kasa jest zawsze na czas i nie ma zeitkonta bo to zmora pracownika. robota jest i nadgodzin duzo to i mozna pozadnie zarobic. to moja druga robota w daar jako spawacz mag i nie mam z nimi problemow.

@Marecki

Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiam, Zespół Daar Personal Service Gmbh

TakNie1
Adrian 2+'(

Witam jakieś informacje na temat trockenbau ? Jestem zainteresowany !!!

@Adrian 2+'(

Szanowny Panie, posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec. Niezbędne do podjęcia pracy na tym stanowisku jest doświadczenie zawodowe w branży oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Zapewniamy umowę o pracę na warunkach niemieckich, wynagrodzenie godzinowe oraz dietę za przepracowany dzień. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą proszę o kontakt lub przesłanie CV.

TakNie

Czy można się dogadać z kierownictwem w Daar Personal Service GmbH? Chcę aplikować do pracy jako Spawacz, dodali 1 stycznia kilka fajnych ogłoszeń na http://GoWork.pl

OL
@Pytanie

Jeśli akceptujesz to co Ci Agencja proponuje to oczywiście możesz się dogadać. Problemy są jeśli nie odpowiada ci praca, do której cię wysyłają...bo nigdy nie wiesz do końca co będziesz robił na nowym zleceniu. I wtedy oni obiecują,że za chwile znajdą inną pracę ale bywa różnie. Długich zleceń nie mają. Większość na budowach, na rusztowaniach i generalnie tam, gdzie nikt pracować nie chce.

@Pytanie

Dzień dobry, oczywiście, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji, na chwilę obecną posiadamy interesujące oferty dla Spawaczy, Elektryków, Lakierników, Hydraulików, Operatorów CNC, Ślusarzy, Stolarzy. Aplikować można na adres e-mail praca@daarps.de Pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service GmbH

@OL

Dziękujemy za opinię. Posiadamy zlecenia na terenie całych Niemiec zarówno długoterminowe, jak również krótsze. Informacja o długości zlecenia, jak również obowiązki na stanowisku przekazywane są zawsze przed rozpoczęciem zatrudnienia. W przypadku, kiedy dane zlecenie nie odpowiada naszemu pracownikowi, dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować inną ofertę. Miejsca pracy to zarówno hale, warsztaty oraz budowy. Preferencje pracowników są różne. Przed rozpoczęciem zatrudnienia ustalamy preferowane miejsce pracy.

Tak3Nie1

Aktualność
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.
Tak2Nie4
Rafal Ski

Polecam prace w Daar Personal. Pomocni i mili dysponenci w polaczeniu w wyplata zawsze na czas daje to pozytywna opinie i checi do pracy. Pozdrawiam

Tak2Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar