2 Dodaj opinię
2 85 110 5 1

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Aktualność
Praca dla elektryków, monterów instalacji sanitarnych, monterów urządzeń chłodniczych oraz operatorów CNC.
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

Tak7Nie
Zbynio67

Ja polecam Daara jestem bardzo zadowolony ze wspulpracy. zarobki dobre na stanowisku spawacza. zakwaterowanie troche drozsze niz w innych agencjach ale warunki za to przyjemne pokuj mialem sam. generalnie bardzo ok!

Tak7Nie4
Marek

Dość stabilnie jeśli chodzi o agencje. Ogólnie to raczej sobie chwalę wypłata zawsze na czas, są zaliczki kontakt jak potrzeba. Można pracować jak ktoś chce pracować.

Tak10Nie
Onon
Nazwa działu: Produkcja

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

Tak8Nie
Adrian 2+'( Nowy wpis

Witam jakieś informacje na temat trockenbau ? Jestem zainteresowany !!!

@Adrian 2+'(

Szanowny Panie, posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec. Niezbędne do podjęcia pracy na tym stanowisku jest doświadczenie zawodowe w branży oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Zapewniamy umowę o pracę na warunkach niemieckich, wynagrodzenie godzinowe oraz dietę za przepracowany dzień. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą proszę o kontakt lub przesłanie CV.

TakNie

Czy można się dogadać z kierownictwem w Daar Personal Service GmbH? Chcę aplikować do pracy jako Spawacz, dodali 1 stycznia kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl.

OL
@Pytanie

Jeśli akceptujesz to co Ci Agencja proponuje to oczywiście możesz się dogadać. Problemy są jeśli nie odpowiada ci praca, do której cię wysyłają...bo nigdy nie wiesz do końca co będziesz robił na nowym zleceniu. I wtedy oni obiecują,że za chwile znajdą inną pracę ale bywa różnie. Długich zleceń nie mają. Większość na budowach, na rusztowaniach i generalnie tam, gdzie nikt pracować nie chce.

@Pytanie

Dzień dobry, oczywiście, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji, na chwilę obecną posiadamy interesujące oferty dla Spawaczy, Elektryków, Lakierników, Hydraulików, Operatorów CNC, Ślusarzy, Stolarzy. Aplikować można na adres e-mail praca@daarps.de Pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service GmbH

@OL

Dziękujemy za opinię. Posiadamy zlecenia na terenie całych Niemiec zarówno długoterminowe, jak również krótsze. Informacja o długości zlecenia, jak również obowiązki na stanowisku przekazywane są zawsze przed rozpoczęciem zatrudnienia. W przypadku, kiedy dane zlecenie nie odpowiada naszemu pracownikowi, dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować inną ofertę. Miejsca pracy to zarówno hale, warsztaty oraz budowy. Preferencje pracowników są różne. Przed rozpoczęciem zatrudnienia ustalamy preferowane miejsce pracy.

Aktualność
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.
Rafal Ski

Polecam prace w Daar Personal. Pomocni i mili dysponenci w polaczeniu w wyplata zawsze na czas daje to pozytywna opinie i checi do pracy. Pozdrawiam

Aktualność
Nowe zatrudnienia od stycznia!
Oferujemy pracę na terenie Niemiec dla:

• elektryków (budowlanych oraz przemysłowych)

• operatorów CNC

• spawaczy (MIG/MAG/TIG/111/311)

• ślusarz

• hydraulik

• lakiernik

Posiadamy również oferty pracy dla:

• pielęgniarek

• opiekunek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48576040707 lub +48519736191
Adam Sztabkowski

moge polecic firme Daar. solidni, jak mialem przestuj w poprzedniej firmie to zmienili mi na lepsza firme, wczesniej mialem mniej nadgodzin a teraz nie ma na co narzekac, soboty tez pracuje no i nie ma zeitkonta bo tak to w innych firmach sie odkladaja te nadgodziny na wieczne nieoddanie i potem sobie czlowieku czekaj a pieniadze niewidzialne sie staja.kontakt bez zarzutu, pieniadze na czas.

Aktualność
Obecnie, do nowo powstałego oddziału w Erfurcie i Weimarze poszukujemy pracowników na stanowisko:
Specjalista ds. rekrutacji HR (Weimar lub Erfurt - Niemcy)

Zakres zadań na stanowisku pracy:

• dotarcie do kandydatów poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy

• selekcja otrzymanych aplikacji

• przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech

Wymagania na stanowisku pracy:

• znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2

• mile widziane doświadczenie w branży HR

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

• gotowość do relokacji (Weimar lub Erfurt na terenie Niemiec)

• pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum miasta

• stałe godziny pracy

• pomoc w organizacji zakwaterowania

• dofinansowania do kursów językowych

• wyjazdy integracyjne

Jarek P.

Witam i polecam firmę Daar tym którzy chcą pracować .Już od kilku lat pracuję w Niemczech i jest to moja 3 agencja pracy i jak na razie nie byłem w lepszej.Wszystko bez problemu,zarobki jedne z najwyższych jak na agencję,kontakt z koordynatorem jest nawet w weekendy,jak potrzeba,z noclegami jest róznie,ale zawsze można poszukać sobie samemu,nie ma problemu(ja tak robię). Zaliczek nie pobieram więc nie wiem jak z tym jest.Pracuję w Daar od 11 miesięcy i jak na razie nie zmienię agencji.Pozdrawiam elektryków.

@Jarek P.

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zespół Daar Personal Service Gmbh

Pracodawca

Szanowny Panie, proszę o więcej informacji jakich kwestii dotyczył problem. Dołożymy wszelkich starań, aby tą kwestię wyjaśnić.

Aktualność
Praca dla pielęgniarek/ pielęgniarzy.
Intensywna opieka nad pacjentem (opieka 1:1)
KONTAKT: +48576040707
Maria Zabłocka

Chciałabym polecić agencję Daar. Byłam przez tą firmę zatrudniona jako pielęgniarka w okolicach Hamburga i podejrzewam, że pracowalabym dłużej gdyby nie sytuacja rodzinna, która zmusiła mnie do powrotu. Nie przejmowałam się formalnościami, wszystko łącznie z nostryfikacja dyplomu było załatwione. Pracowałam na oddziale geriatrycznym, miałam świetny zespół, na zarobki również nie mogłam narzekać. Dosyć dobre warunki zakwaterowania, chociaż brakowało mi lepszego wyposażenia kuchni i pościeli. Generalnie jestem zadowolona, w Polsce bym tyle nie zarobiła, w Niemczech jest zupełnie inny standard.

@Maria Zabłocka

Pani Mario, dziękujemy za opinię. Oczywiście jeśli planowałaby Pani ponowne rozpoczęcie pracy w Niemczech zapraszamy do kontaktu. Dopasujemy ofertę pracy do Pani preferencji. Pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service Gmbh

Maro

Tak czy siak nie poleca tej firmy dużo osób

Tak8Nie1
Hektor
@Maro

Kto już trochę "bujał się" po Rajchu wie, że takie "opinie" mogą być obroną przed 'konkurencją"...

Tony Jony

Pracuje jako elektryk w darze i moge polecic nie ma sie do czego czepic serio a robie tam juz 5 miesiecy.Byly wpierw troche problemy z noclegiem bo dostalem nowy nocleg ale to wszystko na dobre wyszlo wyplacalni som socjal jest a chyba o to tutaj chodzi.

@Tony Jony

Dziękujemy za pozytywną opinię.

beton

Chcialbym zapytac o prace na produkcji, pomocnik elektryka czy trokenbau ? jakie stawki warunki pracy itd dziekuje pozdrawiam

@beton

Szanowny Panie, ofert pracy przy produkcji obecnie nie posiadamy. Jeśli chodzi o stanowiska pomocnik elektryka czy też monter suchej zabudowy, możliwość zatrudnienia uzależniona jest w dużej mierze od poziomu znajomości języka niemieckiego. Niezbędna jest komunikatywna znajomość języka. Oferujemy niemiecką umowę o pracę. Stawkę godzinową oraz dietę za przepracowany dzień. Organizujemy zakwaterowanie. Proszę o kontakt z naszym biurem.

Błażej
Nazwa działu: Produkcja

Praca całkiem spoko. Kontakt z nimi dobry. W sumie nie mam się do czego się przyczepić. Jak na agencje polecam. Pracuje od maja i jest dobrze.

Tak2Nie1
Milson
@Błażej

terz tak mysle jest ok

TakNie1

Jak jest z pakietem medycznym w Daar Personal Service GmbH? Można dołączyć rodzinę?

Tak1Nie2
@Pytanie

Najlepiej takie sprawy samemu załatwić bo musisz też rodzinę zgłosić w Polsce -NFZ

@Pytanie

Oczywiście pracownik do ubezpieczenia może zgłosić również członków rodziny.

@Toyo77

Druk E-106 należy złożyć w oddziale wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia właściwym ze względu na miejsce zamieszkania w Polsce. Musi to zrobić osoba zainteresowana, nie pracodawca. Po jego zarejestrowaniu wydane zostanie tzw. poświadczenie, na podstawie, którego przysługuje pełny zakres świadczeń opieki zdrowotnej, jaki przewidziany jest w ramach publicznego systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

Tak3Nie
Czesław

Będziesz tak uprzejmy i rozbudujesz wyrażone przez Ciebie zdanie na temat firmy Daar Personal Service GmbH? Na chwilę obecną trudno nawet stwierdzić, czego konkretnie nie polecasz? Pracy za ich pośrednictwem, czy może miałeś zupełnie inną sytuację, która sprawiła, że zdecydowałeś się na tego typu wpis? Pomóż nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź.

@Czesław

Szkoda że firma Daar personal GmbH nie patrzy i nie słucha pracowników co chcą załatwić jakich dokumentów potrzebują no o prawie pracy też wiele do życzenia.pozdro wszystkiego dobrego

Rafal

Polecam firme Daarpersonal traktują człowieka jak człowieka nie jak malpe od zarabiania pieniędzy,(usunięte przez administratora)

Tak2Nie1
@Rafal

Sprawdź rozliczenia wypłaty ile masz nadgodzin policzonych czy się zgadza ze stanem faktycznym co przepracowałeś w danym miesiącu

Jan

Niestety nie polecę firmy. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie1

Pio

Mam pytanie. Jak wygląda kwestia diet? Czy jest jakaś okreslona minimalna obecność w pracy aby diete otrzymac. Oczywiscie chodzi mi o kwestie prawną czy jest jakiś przepis prawny ktory to reguluje. Dziekuje i pozdrawiam

@Pio

Szanowny Panie, dietę otrzymuje Pan za przepracowany dzień. Wysokość przysługującej diety ustalana jest przed podjęciem zatrudnienia. Aby uzyskać szczegółowe informacje zachęcam do kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam

@Pio

Poczytaj prawo pracy niemieckie na internecie znajdziesz nawet po polsku pozdro

Nowe stanowiska pracy!!!

Praca dla pielęgniarek/ pielęgniarzy.

Zarobki nawet 5600 EUR brutto/ miesiąc.

Wymagany dyplom nostryfikowany w Niemczech. Jest jednak możliwość uzyskania pomocy przy nostryfikacji dokumentów.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 576040707
TakNie

Jaka atmosfera jest między działami w Daar Personal Service GmbH?

Pracownik biurowy
@Pytanie

Współpracę pomiędzy działami w firmie mogę określić jako dobrą. Atmosfera w firmie pozytywna. Pracuję od ponad roku i nie mogę raczej powiedzieć nic negatywnego. Oczywiście są momenty, kiedy pracy jest dużo i atmosfera jest napięta. Jednak to specyfika branży.

Aktualność
Z nami nie musisz martwić się o podstawowe kwestie związane z podjęciem zatrudnienia za granicą.

Pracownikom zapewniamy:

• umowę o pracę na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy (składki i podatki odprowadzane są w Niemczech. Z tytułu zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy przysługują pracownikom wszelkie niemieckie świadczenia typu Kindergeld itp.),

• zorganizowanie zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe) z dostępem do kuchni i łazienki,

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów na terenie Niemiec,

• stałą i długoterminową współpracę, ciekawe projekty, możliwość rozwoju zawodowego.

• Wiemy, że podstawą sukcesu jest współpraca i wzajemne zaufanie. Dążymy do tworzenia długofalowych relacji z Klientami oraz Kandydatami. Każdego traktujemy indywidualnie.
    Olga

Witam. Mam pytanie... Czy jest szansa znalezienia u Państwa pracy dla pary z zakwaterowaniem, do którego moglibyśmy zabrać małego pieska?

@Olga

Dzień dobry, Istnieje taka szansa. W celu przedstawienia oferty oraz omówienia jej szczegółów proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem : +48 519 736 191 lub mailowy daarps@daarps.de Pozdrawiam

Aktualność
    Spawacz TIG 2500 - 3500 EUR netto (Niemcy-blisko granicy)

Zadania:

• spawanie rur

• wykonywanie drobnych prac ślusarskich

Wymagania:

• doświadczenie jako spawacz TIG oraz aktualny certyfikat

• znajomość języka niemieckiego mile widziana

• mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

• zatrudnienie na niemieckich warunkach (ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, dostęp do niemieckich świadczeń)

• nadgodziny płatne 25% + od stawki podstawowej

• nie posiadamy zeitkonta

• stawka godzinowa oraz dieta za każdy przepracowany dzień

• stabilne zatrudnienie oraz stałą współpracę

• zorganizowanie zakwaterowania

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi możliwości podjęcia zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego, informujemy iż posiadamy kilka miejsc pracy dla monterów kanałów wentylacyjnych bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim.

Praca na terenie Hanoweru.

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół Daar Personal Service Gmbh
    Anderson

Pracowałem ponad pół roku. Musiałem zjechać na kilka miesięcy bo żona rodzi ale jak będę wracał to raczej do tej samej firmy. Sami proponowali powrót. Najlepiej mieć swój samochód bo to później problem, niemiecki też trzeba ogarniać to będzie ok. Na poczatku po tygodniu mnie przenieśli ale później już na stałe w jednym miejscu.

@Anderson

Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Oczywiście zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością podejmiemy z Panem współpracę po raz kolejny. Pozdrawiam

Aktualność
    Oferujemy stałe zatrudnienia dla elektryków na terenie Niemiec.
    Praca w oparciu o niemiecką umowę.
    Kontrakty na terenie całych Niemiec.
    Stała współpraca.
    Zbynio67

Tak7Nie4

@Zbynio67

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie kilku chwil na napisanie komentarza. Koszt zakwaterowania w dużej mierze zależny jest od lokalizacji. Miło jednak czytać, że warunki zakwaterowania ocenia Pan jako dobre. Jeśli jednak ma Pan pytania dotyczące tej kwestii, zachęcam do kontaktu z biurem.

Onon
    Nazwa działu: Produkcja

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

Tak8Nie

@Onon

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Zostaw opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
    Ofiara mobbingu -Radca prawny
    Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
    Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie