2 Dodaj opinię
2 85 86 5 1

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Aktualność
Z nami nie musisz martwić się o podstawowe kwestie związane z podjęciem zatrudnienia za granicą.

Pracownikom zapewniamy:

• umowę o pracę na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy (składki i podatki odprowadzane są w Niemczech. Z tytułu zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy przysługują pracownikom wszelkie niemieckie świadczenia typu Kindergeld itp.),

• zorganizowanie zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe) z dostępem do kuchni i łazienki,

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów na terenie Niemiec,

• stałą i długoterminową współpracę, ciekawe projekty, możliwość rozwoju zawodowego.

• Wiemy, że podstawą sukcesu jest współpraca i wzajemne zaufanie. Dążymy do tworzenia długofalowych relacji z Klientami oraz Kandydatami. Każdego traktujemy indywidualnie.

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

Tak6Nie
    Onon
    Nazwa działu: Produkcja

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

Tak5Nie
    Marek

Dość stabilnie jeśli chodzi o agencje. Ogólnie to raczej sobie chwalę wypłata zawsze na czas, są zaliczki kontakt jak potrzeba. Można pracować jak ktoś chce pracować.

Zbynio67

Ja polecam Daara jestem bardzo zadowolony ze wspulpracy. zarobki dobre na stanowisku spawacza. zakwaterowanie troche drozsze niz w innych agencjach ale warunki za to przyjemne pokuj mialem sam. generalnie bardzo ok!

Tak5Nie1
    Rafal Nowy wpis

Polecam firme Daarpersonal traktują człowieka jak człowieka nie jak malpe od zarabiania pieniędzy, kontakt z Pania Malwina i Panem Bartkiem bardzo dobry pomagają z kwaterami wypłaty na czas polecam. Pochwalony panie Bartku

Nowy wpis

Pracownikom zapewniamy:

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów na terenie Niemiec,

Błażej Nowy wpis
    Nazwa działu: Produkcja

Praca całkiem spoko. Kontakt z nimi dobry. W sumie nie mam się do czego się przyczepić. Jak na agencje polecam. Pracuje od maja i jest dobrze.

Olga

Witam. Mam pytanie... Czy jest szansa znalezienia u Państwa pracy dla pary z zakwaterowaniem, do którego moglibyśmy zabrać małego pieska?

Nowy wpis

@Olga

Dzień dobry, Istnieje taka szansa. W celu przedstawienia oferty oraz omówienia jej szczegółów proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem : +48 519 736 191 lub mailowy daarps@daarps.de Pozdrawiam

Aktualność
    Spawacz TIG 2500 - 3500 EUR netto (Niemcy-blisko granicy)

Zadania:

• spawanie rur

• wykonywanie drobnych prac ślusarskich

Wymagania:

• doświadczenie jako spawacz TIG oraz aktualny certyfikat

• znajomość języka niemieckiego mile widziana

• mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

• zatrudnienie na niemieckich warunkach (ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, dostęp do niemieckich świadczeń)

• nadgodziny płatne 25% + od stawki podstawowej

• nie posiadamy zeitkonta

• stawka godzinowa oraz dieta za każdy przepracowany dzień

• stabilne zatrudnienie oraz stałą współpracę

• zorganizowanie zakwaterowania

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi możliwości podjęcia zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego, informujemy iż posiadamy kilka miejsc pracy dla monterów kanałów wentylacyjnych bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim.

Praca na terenie Hanoweru.

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół Daar Personal Service Gmbh
    Anderson

Pracowałem ponad pół roku. Musiałem zjechać na kilka miesięcy bo żona rodzi ale jak będę wracał to raczej do tej samej firmy. Sami proponowali powrót. Najlepiej mieć swój samochód bo to później problem, niemiecki też trzeba ogarniać to będzie ok. Na poczatku po tygodniu mnie przenieśli ale później już na stałe w jednym miejscu.

@Anderson

Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Oczywiście zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością podejmiemy z Panem współpracę po raz kolejny. Pozdrawiam

Pio

Mam pytanie. Jak wygląda kwestia diet? Czy jest jakaś okreslona minimalna obecność w pracy aby diete otrzymac. Oczywiscie chodzi mi o kwestie prawną czy jest jakiś przepis prawny ktory to reguluje. Dziekuje i pozdrawiam

@Pio

Szanowny Panie, dietę otrzymuje Pan za przepracowany dzień. Wysokość przysługującej diety ustalana jest przed podjęciem zatrudnienia. Aby uzyskać szczegółowe informacje zachęcam do kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam

Aktualność
    Oferujemy stałe zatrudnienia dla elektryków na terenie Niemiec.
    Praca w oparciu o niemiecką umowę.
    Kontrakty na terenie całych Niemiec.
    Stała współpraca.
    Zbynio67

Tak5Nie1

@Zbynio67

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie kilku chwil na napisanie komentarza. Koszt zakwaterowania w dużej mierze zależny jest od lokalizacji. Miło jednak czytać, że warunki zakwaterowania ocenia Pan jako dobre. Jeśli jednak ma Pan pytania dotyczące tej kwestii, zachęcam do kontaktu z biurem.

Onon
    Nazwa działu: Produkcja

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

Tak5Nie

@Onon

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Jan

Niestety nie polecę firmy. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1

Wanda

Na stronie internetowej firmy Daar Personal Service GmbH można znaleźć informacje, że zapewnia ona umowę o pracę na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy. Czy w związku z tym przysługują Wam niemieckie świadczenia? Jak to wygląda w praktyce?

@Wanda

Szanowna Pani Wando, jak informujemy w ofertach pracy zamieszczonych na stronie internetowej, naszym pracownikom zapewniamy zatrudnienie na warunkach niemieckich. Podatki oraz składki odprowadzane są w Niemczech. Osobom zatrudnionym w oparciu i powyższą umowę przysługuje dostęp do niemieckich świadczeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Marek

Janek
    @Marek

Wypłata na czas? Sądzę że pomyliłeś Agencję pracy skoro twierdzisz że wypłata jest na czas. Nigdy się nie zdążyło że wypłata była na czas na koncie. A wiesz kogo najbardziej szkoda...(usunięte przez administratora) osoby które czytają te czy inne opinie powinny poznać ta przemiła, rzetelna panią. Dzięki niej to wszystko się jeszcze jakoś kręci.(usunięte przez administratora)jest pani najlepsza :) Pozdrowienia z daleka

Tak3Nie
    Czesław

Będziesz tak uprzejmy i rozbudujesz wyrażone przez Ciebie zdanie na temat firmy Daar Personal Service GmbH? Na chwilę obecną trudno nawet stwierdzić, czego konkretnie nie polecasz? Pracy za ich pośrednictwem, czy może miałeś zupełnie inną sytuację, która sprawiła, że zdecydowałeś się na tego typu wpis? Pomóż nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź.

mikus

MAM ZAPYTANIE ;KTO TO JEST TEN P.DARIUSZ KTORY ZAŁATWIA GRUPY PODATKOWE ,Z TEGO CO ZAUWAZYŁEM NIE MA GO WPISANEGO W KONTAKTACH ,CZY TO JAKIS KSIEGOWY WASZEJ FIRMY CZY JAK?? PROSZE MI ODPISAC NA FORUM . JESTEM ZAINTERESOWANY WASZA FIRMA I BEDE SKŁADAŁ DO WAS PAPIERY ,A JAK TO JEST Z HOTELAMI CZY JA MUSZE CO TYDZIEŃ PŁACIC ZA HOTEL?? CZY WASZA FIRMA OPŁACA Z MOJICH DIET RAZ W MIESIACU,CZY JAK SIE TO ODBYWA.??A JESLI NIE POSIADAM PRAWA JAZDY?? TO NIE MAM SZANSY NA DOSTANIE U WAS PRACY??

@mikus

Tak6Nie
    adam

Witam,czy w trakcie urlopu bezpłatnego moge do agencji wysłać wypowiedzenie?

@adam

Witam, moze pan

Arek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

anonymous

Pracuję i będę procował nadal polecam a barany zawsze będą baranami

Tak7Nie1

Zainteresowany

Może ktoś napisze jak się pracuje?

Tak1Nie1

Darek (misza)

Szanowni Państwo ! Piszcie opinie, które przydadzą się potencjalnym pracownikom DAAR. Ja taką opinią chce się podzielić i mam nadzieję, że wystawiona opinia będzie moim zdaniem obiektywna. Pracę w DAAR zaproponował mi kolega z Dolnego Śląska. Wstępnie ustaliłem, że pojedziemy razem. Następnie odbyła się rozmowa telefoniczna z Panią Malwiną, która omówiła warunki pracy i sprawy logistyczne. Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu wszystkiego - nastąpił wyjazd. W Niemczech bez problemu trafiliśmy do zarezerwowanego hostelu. Pracę mieliśmy 17 km od hostelu. Więc bardzo blisko, dojazd zajmował nam około 20 minut. Pracowaliśmy na budowie od 7 - 18, zdarzało się, że było krócej. Zawsze w czwartki wypełnialiśmy druki na zaliczki, które na czas były przelewane na konto. W maju trafiliśmy na długi weekend - mimo to od 23 kwietnia do 9 maja wypracowałem z kolegą 100 godzin w 12 dni. Do Polski wróciłem 10 maja i bez problemu dostałem rozliczenie. Wiec moja ocena Agencji DAAR jest bardzo dobra. Wszystkie warunki uzgodnione telefonicznie były zgodne z rzeczywistością, również bardo dobry kontakt z DAAR. Warto jeszcze wspomnieć, ze podczas pracy i w hostelu spotkaliśmy sporo rodaków, którzy pracują bezpośrednio w Niemieckich firmach i po rozmowie okazało się, że zarabiają o wiele mniej niż płaci DAAR - bo są w 6 klasie podatkowej. BEZ PROBLEMU POLECAM RODAKOM DAAR !!!!!!!!

Tak8Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Daar Personal Service GmbH? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

adam

witam,chciałbym zapytać bo jestem przed rozliczeniem w polskim urzedzie skarbowym,i musze wykazac dochody w picie ZG,które uzyskałem u was,czy diety też doliczać czy tylko same wypłaty?

@adam

Witam, generalnie nie powinien uwzgledniac pan diet jako dochodu,ale prosze sprawdzic u doradcy podatkowego bo nie znam realiow w Polsce.

rudi

Jestem zdania ze jest to jedna z wielu firm godnych polecenia. Bardzo mila i profesjonalna rekrutacja przeprowadzona przez pania Malwine.Jednym slowem goraco POLECAM!!

Jan Jendernalik

Przepracowałem trzy miesiące i nie mam powodu narzekać. Praca spoko, pieniądze zgodnie z umową i na czas. Podatku jeszcze nie rozliczyłem, ale babka która mnie zawsze rozlicza twierdzi że jakiś zwrot będzie z tej firmy, więc nie wiem od czego to zależy. Jak na razie jest ok - zobaczymy jak będzie dalej.

Zygmunt

Dlaczego w tej firmie nie ma zwrotów podatku a w innych jest? Strasznie dziwne rozliczenie wysyłajcie moim kolegą! Ja bym uważał panowie i dwa razy się zastanowił jakbym miał podjąć pracę.

@Zygmunt

Witam, czasem opadaja rece! Panie Zygmuncie zwrot podatku otrzymuje pan z urzedu finansowego po zlozeniu zeznania podatkowego a nie od pracodawcy!

Zygmunt
    @Daar Personal Service GmbH

Nie wiedziałem, że zwrot otrzymuje z finazamtu, dziekuje za informacje. Fiinazamt zwraca zwrot na podstawie rozliczenia rocznego które Pan wystawia. A na rozliczeniu z tego co się orientuję w pozycji 4 "Einbehaltene Lohnsteuer von 3 " jest zero. Dlaczego?

@Zygmunt

Prosze zapytac swojego doradce podatkowego

@Daar Personal Service GmbH

Witam panie Zygmuncie, abym mogl konkretnie odniesc sie do tego co pan pisze prosze o pana nazwisko ,bo do tej pory nie mialem takiego przypadku.

DAAR

witam, zasadniczo wystarczy znajomosc jezyka na poziomie A1/B1 w wyjatkowych przypadkach B2-ale wowczas podkreslamy to w ogloszeniu. Czesto sie zdarza ,ze nasz potencjalny pracownik przez telefon odpowiada na zadane pytania w j.niemieckim a na miejscu nie potrafi wydusic kilku slow. Niestety zdarzaja sie takie przypadki i wtedy staramy sie znalesc prace w brygadzie gdzie nie jest wymagana znajomosc j.niemieckiego ale niezawsze jest to mozliwe.

Tob

Witam A w jakiej miejscowości Pan tak miał?Przy jakiej pracy

Hebiu
    @DAAR

Chyba A2 B1 hehe. Widzę wielka wiedzę...

Igor

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnego do pisania na forum? Szkoda, nowi szukają oceny firmy przez pracowników.

ciekawy

Pytanie panie DAAR. Co to znaczy, że dieta jest nieopodatkowana przez jakiś czas? Od kiedy zaczyna być opodatkowana?

daar
    @ciekawy

witam, deita jest nieopodatkowana przez caly czas trwania stosunku pracy.

Grześ
    @daar

Nieprawda, dieta zostaje opodatkowana jeżeli pracuje się powyżej pół roku w jednym miejscu !

@Grześ

Witam, dieta dzienna do 44 eur jest calkowicie wolna od podatku,czesc diety powyzej 44 eur opodatkowana jest w wysokosci 25%z czego 12,5% placi pracownik- przez calay czas trwania stosunku pracy.

romek

witam,przepracowałem 2 tygodnie i ile wynosi czas wypowiedzenia?1dzien?2tygodnie?

@romek

Okres wypowiedzenia, jeżeli przepracował Pan do 2 tygodni wynosi 1 dzień. Powyżej 2 tygodni do 3 miesięcy wynosi 1 tydzień, natomiast powyżej 3 miesięcy do pół roku okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie.

Zostaw opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

Chcę opublikować:

×
    Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
    Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie