Opinie o Cobalt Recruitment w Frankfurt am main

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cobalt Recruitment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cobalt Recruitment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cobalt Recruitment w Frankfurt am main

Wodzu303 Nowy wpis

Posiadam wyrok sądowy (Sąd Rejonowy w Wieluniu II Wydział Karny) skazujący danego oszusta. Dla wszystkich zainteresowanych mogę podesłać skan wyroku. Oszust nazywa się Szymon Łyczywek urodzony 13 sierpnia 1993r zamieszkały ul. Gdańska 20m3, 89-600 Chojnice. Obecnie jest osadzony w Areszcie Śledczym w Poznaniu. Dostał rok i dwa miesiące aresztu i oczywiście zwrot przywłaszczonej kwoty, u mnie 660zł, plus koszty sądowe.

Mirek Nowy wpis

Czy udało się wyjaśnić całą sytuację?

Renia Nowy wpis
@Mirek

Z tego co mi wiadomo siedzi w Kielcach.

Radek Nowy wpis

Mnie tez oszukal.... skoszukał wysłałem mu 340 zł firma JOBTOWN Hamburg

Konrad

Teraz agencja nazywa się JOBTOWN-HAMBURG Arbeitsvermittlung po zapoznaniu się z Państwa aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli są Państwo, wciąż zainteresowani naszą ofertą pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych (imię, nazwisko), adresu zamieszkania, oraz numeru telefonu (dla kierowcy busa). Czekamy również na informację, czy chcą Państwo korzystać z naszego transportu, oraz czy chcą Państwo korzystać, z mieszkań prywatnych (płatne). Jeśli mają Państwo, w planach dojechać na miejsce we własnym zakresie - prosimy również o taką informacje. To samo tyczy się jeśli decydują się Państwo, wynająć lokum we własnym zakresie. Wyjazd : 3 SIERPNIA - CZWARTEK SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ - 4 SIERPNIA, PIĄTEK ROZPOCZĘCIE PRACY - 7 SIERPNIA, PONIEDZIAŁEK - w czasie trwania procesu rekrutacji i naboru, również odpowiadamy na E-maile w soboty. - Nie wymagamy znajmości języka niemieckiego - adres mieszkań i firmy, zostanie przedstawiony w drugiej odpowiedzi, po odesłaniu potwierdzających danych osobistych, - czas na odpowiedż, z naszej strony na dane, do 2 dni roboczych - dane potwierdzające, należy przesłać po odczytaniu E-maila, należy jak najszybciej dać odpowiedź, ponieważ jest liczba ograniczonych miejsc. - Ubezpieczenie AOK, opłacane jest przez pracodawce - odzież roboczą zapewnia pracodawca *Osoby, które chcą się skontaktować, prosimy o kontakt od poniedziałku do soboty w godzinach: 10:00 - 19:30 Na E-maile odpowiadamy w godzinach 10:30-19:00 Opiekun wyjazdu - Paweł K : 004915211472582 Praca na magazynie w Hamburgu przy pakowaniu różnego rodzaju słodyczy. Stanowisko: pracownik produkcji (POMOCNIK PAKOWACZ) - praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu słodyczy (cukierki, batoniki, żelki, gumy do żucia). - sortowanie słodyczy - układanie kartonów na paletach. - etykietowanie, foliowanie. - wizualna kontrola jakości. - utrzymywanie w czystości stanowiska pracy - inne prace produkcyjne zlecone przez przelozonego - Praca dla kobiet, mężczyzn, par. - Obuwie i ubranie robocze otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy. - Praca w trybie jednozmianowym: 7:30-15:30, 6 dni w tygodniu, od - poniedziałku do soboty (w sobotę praca dla osób chętnych). - Stawka Netto: 9,30 euro/h - Stawka Brutto: 10,98 euro/h Pierwsza umowa o pracę tymczasowa na warunkach niemieckich, podpisywana jest na okres 2 miesięcy. Po upływie wstępnej umowy, każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu, na lepszych warunkach dla pracownika, bądź tych samych, wraz z możliwością pracy również w soboty. Nadgodziny do ustalenia na miejscu. Każda nadgodzina płatna jest 50% więcej w stosunku do stawki netto. Na miejscu pracy znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 11:30 - 19:30, od poniedziałku do soboty. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy zakładaniu konta bankowego, tłumaczeniu dokumentów, etc. - Umowy zostaną wysłane mailowo 01.08, o godzinie 16:00. - Wyjazd organizowany jest na 03.08 - Umowy zostaną podpisane 04.08, w godzinach 10:00 - 15:00 w biurze, w Hamburgu. - Pierwszy dzień pracy 07.08 * 1 SIERPNIA , o godzinie 16:00, zostaną wysłane umowy do wglądu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami agencji Jobtown. *Prosimy o spisanie unikalnego dla każdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 3, w umowie. - Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostaną podpisane w biurze naszej firmy w Hamburgu, dnia 4 SIERPNIA w godzinach od 10:00 do 15:00. W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia, oraz wiadomością zwrotną. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wysłana w języku polskim. Miejsce wyjazdu: Współpracujemy z niemiecką firmą transportową. Busy zostaną wysłane do każdego uczestnika wyjazdu, bezpośrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chcą korzystać z naszego transportu). Koszta przejazdu, który zapewniamy to 30 euro od osoby. Kwota ta zostanie pobrana z wypłaty po pierwszym przepracowanym tygodniu. Nasi kierowcy będą się kontaktować z Państwem w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Niemiec organizuje agencja Jobtown. Firmowe busy zostaną wysłane w dniu wyjazdu pod mieszkania

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cobalt Recruitment? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Renia

Uwaga !!! Ja juz dostałam odpowiedz od prokuratury złapali dziada wiedza kto to ale dziad sie ukrywa po Hiszpani,Francji itp jezeli ktos chce moge na meila wyslac to co mi na bazgrali w liscie ....

Jagoda
@Renia

Renia czy mogłabyś podać swojego e maila

Renia
@Jagoda

renia19941@wp.pl

w samą pore

tez musze wysłać kase do jutra. przeczytałem opinie i (usunięte przez administratora) jak cie (usunięte przez administratora) szymonek (usunięte przez administratora) kurwisko zmienia numery i adresy. nie wysyłajcie pieniedzy. na szczęście nie wysłalem. ogłoszenie firmy tempres tak sie ogłaszali firma Tempres.

Kist

Co w temacie bo dalej działają i oszukują. Dzis otrzymuje takie maile jak w temacie?

Ehhhh

Ja sprawe zgłaszałam już w listopadzie... Narazie cisza

Inteligent

Byłem na Policji odda w ząbkach jak piesek Pluto pieniążki,albo odda z tego co ukradł,albo odpracuje, jak będzie wolał,sąd to sobie z nim ustali,a jak nie,to komornik z niego ściągnie pieniądze.

Inteligent

Witam,również dałem się oszukać temu Panu-Wojciech Lewandowski,nie wiadomo czy to jego prawdziwe dane osobowe,ale niech się nie łudzi że pójdzie mu to płazem,bo pieniążki które ukradł ma oddać,bo tak się nie postępuje,jak sam nie odda z własnej woli to będzie zmuszony je oddać,pozdrawiam.

łoszusty pierunskie
@Inteligent

Oszust dziala tez jako Szymon Łabedzki. W razie informacji prosze o kotakt pod joannadbrw@yahoo.pl

Pol

Zostalem oszukany na 330 zl. Zglaszam to Policji. persOrange GmbH po zapoznaniu się z Pana aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli jest Pan wciąż zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych (imię, nazwisko), adresu zamieszkania oraz numeru telefonu (dla kierowcy busa). Czekamy również na informację czy chce Pan korzystać z naszego transportu, oraz czy chce Pan korzystać z naszych mieszkań (płatne). Jeśli ma Pan w planach dojechać na miejsce we własnym zakresie - prosimy również o wiadomość. To samo tyczy się jeśli decyduje się Pan wynająć lokum we własnym zakresie. INFORMACJE O PRACY: Praca na produkcji w (Framkfurt Am Main) dla firmy Nestle, przy pakowaniu słodyczy Do zadań pracownika będzie należała praca na linii produkcyjnej przy wsparciu produkcji. - praca przy taśmie produkcyjnej polegająca pakowaniu różnego rodzaju słodyczy (cukierki, batoniki, żelki, gumy do żucia). - sortowanie słodyczy - układanie kartonów na paletach. - etykietowanie, foliowanie. - wizualna kontrola jakości. - utrzymywanie w czystości stanowiska pracy. Praca dla kobiet, mężczyzn, par. Obuwie i ubranie robocze otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy. Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14,15-23 sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Stawka Netto: 9, 98 euro/h netto Stawka Brutto: 11,42 euro/h Pierwsza umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich podpisywana jest na 2 - 3 miesiące. Po upływie wstępnej umowy każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu na lepszych warunkach dla pracownika, bądź tych samych wraz z możliwością pracy również w soboty. Nadgodziny do ustalenia na miejscu. Każda nadgodzina płatna jest 50% więcej w stosunku do stawki netto. Na miejscu pracy znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy zakładaniu konta bankowego, tłumaczeniu dokumentów, etc. 'Informacja dla osób, które chcą korzystać z mieszkań - płatności należy dokonać najpóźniej do 3 Marca, godziny 18:00. Umowy zostaną wysłane mailowo 7 Marca o godzinie 16:00. Wyjazd organizowany jest na 10 marca. Odbędzie się w godzinach wieczornych. Umowy zostaną podpisane 11 marca, o godzinie 10:00 w biurze, w Frankfurcie. Pierwszy dzień pracy 13 marca. 7 Marca, o godzinie 16:00, zostaną wysłane umowy do wglądu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami firmy persOrange GmbH. Prosimy o spisanie unikalnego dla każdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 5, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostaną podpisane w biurze naszej firmy w Frankfurcie, dnia 11 marca o godzinie 10:00. W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia, oraz wiadomością zwrotną. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wysłana w języku polskim. Miejsce wyjazdu: Współpracujemy z niemiecką firmą transportową. Busy zostaną wysłane do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chcą korzystać z naszego transportu). Koszta przejazdu, który zapewniamy to 40 euro od osoby. Kwota ta zostanie pobrana z wypłaty po pierwszym przepracowanym tygodniu. Nasi kierowcy będą się kontaktować z Panem w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Niemiec organizuje firma persOrange GmbH. Firmowe busy zostaną wysłane w dniu wyjazdu pod mieszkania osób ubiegających się o pracę (po wcześniejszym wysłaniu danych, czyt. pierwszy akapit), następnie zawiozą pracowników do mieszkań znajdujących się w Frankfurcie, w Niemczech. Jeśli ktoś organizuje lokum na własną rękę w Frankfurcie, również zostanie odwieziony pod mieszkanie. MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE: Organizujemy również mieszkania dla pracowników. Liczba osób na mieszkaniu: 8. Cztery pokoje dwuosobowe. Osobom aplikującym w parze przysługuje pokój dwuosobowy. Na każdym mieszkaniu znajdują się: łazienka (pralka, prysznic, suszarka do dyspozycji), oraz całkowicie wyposażona kuchnia (dwie lodówki, zamrażarka) + wspólny salon. Media, internet (wifi) wliczone są w koszta czynszu za mieszkanie. Mieszkanie płatne jest 70 euro / tydzień. Na mieszkaniu zapewniamy kołdry, poduszki (nowy zestaw)

natalia1985wachowska@gmail.com

PersOrange GmbH Złodzieje oszuści Przelałam 330 zł Jutro zgłaszam sprawę na policję. Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone, możemy razem złożyć wniosek do Sądu. Nazywam sie Natalia Wachowska, mój adres mailowy natalia1985wachowska@gmail.com

natalia123

PersOrange oszukali 12 moich znajomych 2 dni temu. To samo ogłoszenie 660zl para Uwaga!!! Jutro zgłaszam sprawę na policję. Mój mail natalia1985wachowska@gmail.com Na Facebooku Natalia Wachowska z Hamburga. Ogólnie jestem z Gliwic mogę się spotkać i możemy grupowo złożyć wniosek do Sądu. Uważajcie

malysz

dzień dobry ci oszuści maja czelność naciągać ludzi sam zostałem oszukany !!!!!!!!!!!!! proszę o kontakt na e-maila maly.sz@op.pl

????

Ja z chłopakiem też zostaliśmy właśnie oszukani:( ten cwaniak był tak przekonujący że wpłaciliśmy 660 zł, a chłopak dziś zwolnił się z pracy:(

IRYTUJĄCA AGENCJA -OSZUŚCI!!!!!!!

Witam czekałam na odpowiedz z tej niby agencji i patrzylam na numer konta jest ciut inny ale domyslam sie ze musieli zalozyc inne konto Po odczytaniu wiadomości prosimy o skontaktowanie się z organizatorem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia przeczytania wiadomości oraz gotowości do wyjazdu. Wojciech Lewandowski- kontakt: 004915212088871 Witamy, dziękujemy za podanie informacji. 10.03.2017 w godzinach wieczornych zostanie podstawiony bus pod wymienionym adresem zamieszkania. Na podany numer telefonu kontaktować się będzie kierowca busa w dniu przyjazdu. Prosimy o uregulowanie opłaty za pierwszy tydzień mieszkania w Frankfurt am Main (do 3.03.2017, godziny 18:00). Umowy do wglądu zostaną wysłane 7.03.2017, o godzinie 16:00. Informacje o pracodawcy: Nestlé Deutschland Adres zakładu pracy: Lyoner Str. 23, 60528 Frankfurt am Main Adres mieszkania: 236 Ziegenhainer Str. Frankfurt nad Menem Informujemy, iż opłata nie jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy w Naszej firmie. Osoby, które chcą korzystać z naszych mieszkań mają obowiązek uiścić kwotę 330 zł (70 euro od osoby) przed wyjazdem, natomiast osoby, które posiadają lokum w Frankfurt am Main lub okolicy, bądź planują wynająć coś we własnym zakresie - Nie muszą dokonywać żadnych płatności. Zapewniamy również transport z miejsca zamieszkania w Frankfurt am Main do zakładu pracy (30 minut jazdy w jedną stronę). Dane do przelewu : Numer konta bankowego: 02 7999 9995 0651 6754 1104 0001 Odbiorca: Szymon Łabędzki Kraj Odbiorcy: Polska Adres: Warszawa, ul. Wilcza73/2

kamila

Witam dostałam taką samą wiadomość jak Państwo czy ktokolwiek próbował się z nimi skontaktować albo wysłał pieniądze?

Fdx
@kamila

Ściema ja też dostałem ofertę niby agencja pracy niemiecka a przelew trzeba zrobić na osobę prywatną w Polsce, żadna agencja nie pobiera opłat z góry

Agnieszka
@kamila

Witam. No oczywiście że znalazly się osoby które wplacily pieniądze ja i moja córka..... Ja Już o mały włos nie zwolniłam się z pracy w Douglasie!!!!! Dzwoniłam do tego "pana" z zapytaniem czy to na pewno legalna praca i że zwalniam się z pracy. Jakże był przekonujący!!!! Cóż człowiek za swoje błędy musi płacić ale tym samym zdobywa nowe doświadczenie. Za późno trafiłam na tą stronę szkoda.

Michal

Głupi ten kto się na to nabrał. Żadna szanująca sie agencja pracy czy to w Niemczech czy w Holandii nigdy nie karze za nic płacić z góry. Zawsze wszystko pobierane jest z pierwszej tygodniówki. Życzę wam powodzenia.

ania

Nelly, wczoraj dostałam identycznego meila INFORMACJE O AGENCJI: persOrange GmbH - Office Frankfurt Adres: Lindenstraße 5, 60325 Frankfurt am Main, Niemcy http://persorange.de/ Kontakt telefoniczny: 004915212088871 lub +49 152 120 888 71 e-mail: rekrutacja@cv-nestle.de Koordynator pracy za granicą: Wojciech Lewandowski Osoby, które chcą dokonać płatności za mieszkanie, proszone są o informację w wiadomości mailowej lub kontakt telefoniczny. Prosimy również nie zapomnieć o przesłaniu decyzji w sprawie transportu oraz mieszkań. Po dokonaniu przelewu prosimy wysłać wiadomość na e-mail z potwierdzeniem dokonania wpłaty (zdjęcie, skan, bądź załącznik), lub skontaktować się telefonicznie.

nelly

Witam, świeżutki pomysł oszustów, który dostałam dziś na maila: persOrange GmbH po zapoznaniu się z Pani aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli jest Pani wciąż zainteresowana naszą ofertą pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych (imię, nazwisko), adresu zamieszkania oraz numeru telefonu (dla kierowcy busa). Czekamy również na informację czy chce Pani korzystać z naszego transportu, oraz czy chce Pani korzystać z naszych mieszkań (płatne). Jeśli ma Pani w planach dojechać na miejsce we własnym zakresie - prosimy również o wiadomość. To samo tyczy się jeśli decyduje się Pani wynająć lokum we własnym zakresie. INFORMACJE O PRACY: Praca na produkcji w (Framkfurt Am Main) dla firmy Nestle, przy pakowaniu słodyczy Do zadań pracownika będzie należała praca na linii produkcyjnej przy wsparciu produkcji. - praca przy taśmie produkcyjnej polegająca pakowaniu różnego rodzaju słodyczy (cukierki, batoniki, żelki, gumy do żucia). - sortowanie słodyczy - układanie kartonów na paletach. - etykietowanie, foliowanie. - wizualna kontrola jakości. - utrzymywanie w czystości stanowiska pracy. Praca dla kobiet, mężczyzn, par. Obuwie i ubranie robocze otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy. Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14,15-23 sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Stawka Netto: 9, 98 euro/h netto Stawka Brutto: 11,42 euro/h Pierwsza umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich podpisywana jest na 2 - 3 miesiące. Po upływie wstępnej umowy każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu na lepszych warunkach dla pracownika, bądź tych samych wraz z możliwością pracy również w soboty. Nadgodziny do ustalenia na miejscu. Każda nadgodzina płatna jest 50% więcej w stosunku do stawki netto. Na miejscu pracy znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy zakładaniu konta bankowego, tłumaczeniu dokumentów, etc. 'Informacja dla osób, które chcą korzystać z mieszkań - płatności należy dokonać najpóźniej do 3 Marca, godziny 18:00. Umowy zostaną wysłane mailowo 7 Marca o godzinie 16:00. Wyjazd organizowany jest na 10 marca. Odbędzie się w godzinach wieczornych. Umowy zostaną podpisane 11 marca, o godzinie 10:00 w biurze, w Frankfurcie. Pierwszy dzień pracy 13 marca. 7 Marca, o godzinie 16:00, zostaną wysłane umowy do wglądu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami firmy persOrange GmbH. Prosimy o spisanie unikalnego dla każdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 5, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostaną podpisane w biurze naszej firmy w Frankfurcie, dnia 11 marca o godzinie 10:00. W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia, oraz wiadomością zwrotną. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wysłana w języku polskim. Miejsce wyjazdu: Współpracujemy z niemiecką firmą transportową. Busy zostaną wysłane do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chcą korzystać z naszego transportu). Koszta przejazdu, który zapewniamy to 40 euro od osoby. Kwota ta zostanie pobrana z wypłaty po pierwszym przepracowanym tygodniu. Nasi kierowcy będą się kontaktować z Panem w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Niemiec organizuje firma persOrange GmbH. Firmowe busy zostaną wysłane w dniu wyjazdu pod mieszkania osób ubiegających się o pracę (po wcześniejszym wysłaniu danych, czyt. pierwszy akapit), następnie zawiozą pracowników do mieszkań znajdujących się w Frankfurcie, w Niemczech. Jeśli ktoś organizuje lokum na własną rękę w Frankfurcie, również zostanie odwieziony pod mieszkanie. MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE: Organizujemy również mieszkania dla pracowników. Liczba osób na mieszkaniu: 8. Cztery pokoje dwuosobowe. Osobom aplikującym w parze przysługuje pokój dwuosobowy. Na każdym mieszkaniu znajdują się: łazienka (pralka, prysznic, suszarka do dyspozycji), oraz całkowicie wyposażona kuchnia (dwie lodówki, zamrażarka) + wspólny salon. Media, internet (wifi) wliczone są w koszta czynszu za mieszkanie. Mieszkanie płatne jest 70 euro / tydzień. Na mieszkaniu zapewniamy kołd

Layotkaa
@nelly

Ja i moja mama dostalysmy tę samą wiadomość:) dzisiaj dostałam takie same dane do przelewu, jakie wcześniej dostali ludzie oszukani :)

Beata
@nelly

Też dałam się oszukać na 140 e wraz z synem tylko przelew był na Szymon Łabędzki nr konta PL 02799999950651675411040001 a ze względu na to że mieszkam w Niemczech podał nr BIC SKOKPLP1 a koordynatorem był Wojciech Lewandowski

Zostaw merytoryczną opinię o Cobalt Recruitment - Frankfurt am main

Cobalt Recruitment